Rezultati

Kategorije
MMoški - skupno
MAMoški do 30 let
MBMoški od 30 do 39 let
MCMoški od 40 do 49 let
MDMoški od 50 do 59 let
MEMoški nad 60 let
SM1Pokal Schneekoppe - Moški 1
SM10Pokal Schneekoppe - Moški 10
SM2Pokal Schneekoppe - Moški 2
SM3Pokal Schneekoppe - Moški 3
SM4Pokal Schneekoppe - Moški 4
SM5Pokal Schneekoppe - Moški 5
SM6Pokal Schneekoppe - Moški 6
SM7Pokal Schneekoppe - Moški 7
SM8Pokal Schneekoppe - Moški 8
SM9Pokal Schneekoppe - Moški 9
SW1Pokal Schneekoppe - Ženske 1
SW2Pokal Schneekoppe - Ženske 2
SW3Pokal Schneekoppe - Ženske 3
ZŽenske - skupno
ZAŽenske do 30 let
ZBŽenske od 30 do 39 let
ZCŽenske od 40 do 49 let
ZDŽenske od 50 do 59 let
ZEŽenske nad 60 let
Rezultati

40. Juriš na Vršič

Kranjska Gora, 1.9.2018

MB - Moški od 30 do 39 let

Uvr.Št.Priimek in imeDržavaKlubNettoRezultat
1241DOGŠA IZTOKSLOGanesha Team0:35:51.90:35:53.5
228BULOVEC GREGASLOMizarstvo Buki0:36:53.40:36:53.7
3106LJUBIČ LUKASLOAD Hitrost0:37:13.80:37:13.9
4355PAHER MARKOSLO 0:37:17.80:37:20.1
5117MARIČ ROBISLOKD Alpe SiS0:37:50.80:37:52.6
6124ŠTURM GREGASLOTOP FIT TEAM0:39:07.20:39:07.9
784KOMAC UROŠSLOMizarstvo Buki0:39:08.70:39:08.6
8488ALIČ KLEMENSLO 0:39:26.80:39:28.9
9406ŠALAMUN DARKOSLOLPP0:40:17.40:40:19.1
1063HARTMAN JOŽESLOVaruh zdravja0:40:21.30:40:21.4
11305KUTOŠA DAVIDSLOŠD Energija Domžale0:40:37.60:40:39.2
1227BULOVEC BLAŽSLOMizarstvo Buki0:40:48.30:40:49.2
13393ROZMAN ANŽESLOKoloka0:41:04.40:41:06.2
14483KLADNIK MATEJSLO 0:41:04.80:41:06.8
15294KOSMAČ MIHASLOTopFit Team0:41:20.40:41:21.3
16120MELIHEN MIHASLOKK Kranj0:41:28.10:41:28.2
17235ČERNIGOJ UROŠSLOŠD Elektro Primorska0:41:58.10:41:59.1
18227BRENČIČ ANŽESLO 0:42:19.50:42:23.1
19299KREGAR MATJAŽSLOB.V.G. Gulč-BTS Company0:43:17.90:43:19.8
20263GREGORIČ GREGASLOTopFit Team0:43:16.00:43:19.9
21310LIPAJ DAVIDSLO 0:42:52.50:43:26.6
2255GRUM MATEJSLOKD Dalija0:43:49.30:43:53.1
239BEČ BORISSLOKd-LPP0:44:19.80:44:21.7
24251GAL GORANCROKK Bike EK Haloze 20020:45:07.40:45:12.1
25234ČERNIGOJ MATJAŽSLOKK Izvir Vipava0:46:08.50:46:10.1
26427TROŠT ANDREJSLOKK Izvir Vipava0:46:48.70:46:52.0
27435VERK KLEMENSLO 0:47:16.20:47:19.9
28258GODINA BLAŽSLOŠD Metrel0:47:25.70:47:45.6
29138PERTOVT ERIKSLOŠD Zavarovalnice Triglav0:47:05.60:47:59.7
3083KOFJAČ MIHASLOPolka Dot0:47:21.20:48:02.4
31111MAČEK MATEJSLOKursk0:47:30.10:48:02.9
32453ŽITNIK SIMONSLO 0:50:07.60:51:09.8
3397KRENKER KLEMENSLOŠD Metek0:51:44.90:51:50.0
34345NAGLIČ JURESLOŠD Maksim0:51:47.20:52:34.5
35190ŠURK MATEJSLOŠRD Omega Air0:52:04.40:52:57.0
36400SLAPŠAK MATJAŽSLOŠD SIJ0:51:41.40:53:16.6
37417ŠTOKA ALEŠSLO 0:53:15.40:53:43.7
38390ROBIČ JURESLOŠRD Omega Air0:53:57.80:54:48.1
39444ZAMEJC BOŠTJANSLOMALA ULICA0:54:25.70:55:53.8
40136PEJIČ DARKOSLOPosameznik0:56:17.20:57:08.6
41214ABDER-RAHIM SAMISLO 0:56:41.60:57:10.5
42221BANDALO MIHASLOŠD Partizan Dolsko0:57:13.60:57:36.1
43238DEBEVC JERNEJSLO 0:56:44.40:57:48.6
44236ČUJEŠ LEONSLO 0:56:09.30:57:49.8
458BAUMAN JOŽESLO 0:57:36.90:59:05.4
46254GENC DAMJANSLO 0:58:47.30:59:17.2
47201VUČETIĆ ŽELJKOCRO 1:00:38.01:01:41.7
48162RAJTAR BRANIMIRCRO 1:02:42.61:03:46.4
49308LEGAN MATJAŽSLO 1:08:17.91:09:57.6
50423TRAJKOVIC BOJANSLO 1:11:30.51:12:23.4
51311LONČAR DEJANSLOKK MU1:24:21.01:26:07.4
52229BURJEK GAŠPERSLO 1:24:21.71:26:07.8
53165REITMEIER JANEZSLO  DNS
53166ROBAR ROMANSLO  DNS
53167ROZMAN DENISSLO  DNS
53170SAJKO MARIOSLOJB Team Novo mesto DNS
53213ŽUNIČ MARKOSLOMetliška črnina DNS
53139PERUZZI ALEŠSLO  DNS
53141PETRETIČ DAMIRSLOPedal Pushers DNS
53143PIBERNIK MATEJSLO  DNS
53152PORENTA PRIMOŽSLOŠD Bam.Bi DNS
53153POTOČNIK MATJAŽSLOLTHAktiv DNS
53154PRAZNIK MARKOSLOKD Alpe SiS DNS
53160PUST TINESLOKK Kamen Kociper DNS
531ABRAMOVIĆ SANDROSLOŠD Solvera Lynx DNS
533AJDOVEC ANDREJSLO  DNS
5312BERTA NINOCROBK Rotor DNS
5317BOGŠA UROŠSLOŠD Turbo M DNS
5318BRAČIČ BLAŽSLO  DNS
5321BRBOT BRANIMIRCROBK Roda DNS
5366JACKSON SIMONSLOJB Team Novo mesto DNS
5369JANEŽIČ JAKASLOŠD Turbo M DNS
5370JANEŽIČ JERNEJSLOSoloklub DNS
5375JEZERŠEK ANDREJSLOKD Alpe SiS DNS
5376JUDEŽ ANDREJSLOJB Team Novo mesto DNS
5380KLANČAR UROŠSLO  DNS
5381KLANČNIK JANEZSLOŠD Solvera Lynx DNS
53104LEŠČANEC BOŠTJANSLOKK Metliška Črnina DNS
53108LOVŠE MATEJSLOTUŠ Team DNS
53109LUZNAR ANDREJSLO  DNS
5389KOSEC JOŽESLO  DNS
5392KOVAČ ANŽESLOŠD Zavarovalnice Triglav DNS
5393KOVAČEC IZTOKSLOTUŠ Team DNS
5396KRAVOS MATEJSLOTUŠ Team DNS
5339DOLENC MARKOSLO  DNS
5341DVORŠAK TOMAŽSLO  DNS
5348GOLOB JOŽESLOkd.branik maribor DNS
5353GREGORČIČ PETERSLOŠD Bam.Bi DNS