Rezultati

Kategorije
21M21km - Moški - skupno
21Z21km - Ženske - skupno
10M10km - Moški - skupno
10Z10km - Ženske - skupno
DDružinski tek
PMPoslovni tek - moške štafete
PXPoslovni tek - mešane štafete
PZPoslovni tek - ženske štafete
21MA21km - Moški A (1998 in mlajši)
21MB21km - Moški B (1988 - 1997)
21MC21km - Moški C (1978 - 1987)
21MD21km - Moški D (1968 - 1977)
21ME21km - Moški E (1958 - 1967)
21MF21km - Moški F (1948 - 1957)
21MG21km - Moški G (1947 in starejši)
21ZA21km - Ženske A (1998 in mlajše)
21ZB21km - Ženske B (1988 - 1997)
21ZC21km - Ženske C (1978 - 1987)
21ZD21km - Ženske D (1968 - 1977)
21ZE21km - Ženske E (1958 - 1967)
21ZF21km - Ženske F (1948 - 1957)
21ZG21km - Ženske G (1947 in starejši)
10MA10km - Moški A (1998 in mlajši)
10MB10km - Moški B (1988 - 1997)
10MC10km - Moški C (1978 - 1987)
10MD10km - Moški D (1968 - 1977)
10ME10km - Moški E (1958 - 1967)
10MF10km - Moški F (1948 - 1957)
10MG10km - Moški G (1947 in starejši)
10ZA10km - Ženske A (1998 in mlajše)
10ZB10km - Ženske B (1988 - 1997)
10ZC10km - Ženske C (1978 - 1987)
10ZD10km - Ženske D (1968 - 1977)
10ZE10km - Ženske E (1958 - 1967)
10ZF10km - Ženske F (1948 - 1957)
10ZG10km - Ženske G (1947 in starejši)
DxDružinski tek - izven
Rezultati

7. Triglav tek

Brdo pri Kranju, 8.9.2018

PM - Poslovni tek - moške štafete

#EkipaTekmovalciCasiRezultat
1Enci timTadej Enci, Gregor Doberšek, Grega Dolinar11:00 - 14:05 - 13:320:38:38
2Kovinostrugarstvo Pavlič d.o.o.Aljoša Bec, Sebastian Gregorin, Jože Pavlič13:07 - 12:59 - 12:430:38:50
3meridian fitTadej Špicer, Max Vidmar, Andraž Uhan14:47 - 13:17 - 14:110:42:16
4ODI.LawMatjaž Jan, Tine Mišič, Primož Mikulič16:43 - 17:57 - 15:160:49:57
5Hokejska zveza SlovenijeDejan Kontrec, Gaber Glavič, Jure Vnuk16:14 - 16:51 - 17:020:50:07
6AV studioBoris Mesarić, Dušan Boldin, Miha Privšek18:34 - 16:35 - 16:430:51:53
7Avtohiša REALBlaž Lasič, Igor Ulčar, Damir Bešič18:26 - 17:26 - 16:250:52:18
8IN2Vedran Krevatin, Bojan Dremel, Mark Sedlak21:24 - 18:36 - 16:080:56:10
9Hiti počasiStojan Dolamič, Andrej Selič, Gregor Dolar17:23 - 22:33 - 18:150:58:12
10Eltus PlusAndrej Usenik, Miha Mejač, Luka Čelebič21:24 - 21:34 - 15:180:58:17
11Rodeo teamRoman Ušaj, Urban Peternel,Jure Zupčič17:59 - 23:44 - 17:000:58:44