Rezultati

Rezultati

Prvenstvo Slovenije za pionirje in pionirke U16

Ravne na Koroškem, 15.9.2018

FINALE po skupinah (1. skupina) - 100 m , pionirji U16, veter: +0,6   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
1264694Skočir AndrejPSČ200311.330,158
21197478Jazbec ŽanKLC200311.460,198
320789Makuc RokAKR200311.540,185
421215905Šarman Mark AleksanderMASS200311.570,178
52047066Gumilar JernejMASS200311.610,206
61186770Janežič Ivan JanezKLC200311.650,217

FINALE po skupinah (2. skupina) - 100 m , pionirji U16, veter: +1,1   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
12566727Skledar GalPOM200411.700,309
2252847Janža MajPOM200311.730,161
31814669Vujić StefanKRO200311.750,153
436817528Turinek TomažVEL200311.920,188
51726941Bartol ErazemKRO200311.940,179
62697910Čurin Prapotnik AnejPT200311.960,239

KVALIFIKACIJE SKUPNO - 100 m , pionirji U16

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
11197478Jazbec ŽanKLC2003q11.420,222
2264694Skočir AndrejPSČ2003q11.500,207
321215905Šarman Mark AleksanderMASS2003q11.520,159
42047066Gumilar JernejMASS2003q11.540,210
520789Makuc RokAKR2003q11.620,182
61186770Janežič Ivan JanezKLC2003q11.630,339
72566727Skledar GalPOM2004q11.660,188
81814669Vujić StefanKRO2003q11.690,135
9252847Janža MajPOM2003q11.790,187
1036817528Turinek TomažVEL2003q11.810,150
112697910Čurin Prapotnik AnejPT2003q11.870,193
121726941Bartol ErazemKRO2003q11.930,236
132505042Forjan NikoPOM200411.950,176
1432415695Vidovič ValentinŠTA200312.030,190
153416684Redžematović BenjaminTRK200312.040,202
1613517541Kramar Roš SvitKOB200312.110,173
172434883Rozman Marinčič RokPMB200312.130,197
182546812Pajek TadejPOM200412.130,191
191454947Jarc JanKRKA200312.240,202
202514692Horvat PatrikPOM200312.250,190
211744882Glavan SvitKRO200412.320,196
222007907Božič TimMASS200312.330,147
23585568Bogovič IzakDOM200412.370,216
241217199Žgank NejcKLC200312.460,157
252147898Vončina TobijaMASS200312.560,302
26595125Dacar LukaDOM200312.590,186
272114708Svetina Luka SvitMASS200412.680,190
282553873Počič AljažPOM200412.970,204
292067916Nagode ŽanMASS200412.980,171
302075872Ocepek BlažMASS200313.010,204
311777074Kotar JureKRO200413.060,280
32192684Kozel Tomše NikAKR200513.100,158
33407593Sitar MaksBLED200413.570,239
34163123Bizjak AndražAKR200613.770,271
351734236Brodnik ŽigaKRO200413.830,196
36957393Vidali VorancKAK200615.320,279
3643940Lazar JonVEL2003DNF0,289
2535618Mešič TimonPOM2004DQ
2017902Brodnik LukaMASS2003DNS
1412694Haskić ElvedinKP2003DNS
2093888Potočki JakobMASS2004DNS
2037073*Gros AntonyMASS2004DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (1. skupina) - 100 m , pionirji U16, veter: +2,4   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
121215905Šarman Mark AleksanderMASS2003q11.520,159
22697910Čurin Prapotnik AnejPT2003q11.870,193
332415695Vidovič ValentinŠTA200312.030,190
43416684Redžematović BenjaminTRK200312.040,202
52553873Počič AljažPOM200412.970,204
62067916Nagode ŽanMASS200412.980,171

KVALIFIKACIJE po skupinah (2. skupina) - 100 m , pionirji U16, veter: +2,1   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
1264694Skočir AndrejPSČ2003q11.500,207
22047066Gumilar JernejMASS2003q11.540,210
32514692Horvat PatrikPOM200312.250,190
41744882Glavan SvitKRO200412.320,196
52007907Božič TimMASS200312.330,147
1412694Haskić ElvedinKP2003DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (3. skupina) - 100 m , pionirji U16, veter: +1,1   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
11197478Jazbec ŽanKLC2003q11.420,222
22434883Rozman Marinčič RokPMB200312.130,197
31454947Jarc JanKRKA200312.240,202
4957393Vidali VorancKAK200615.320,279
2535618Mešič TimonPOM2004DQ
2017902Brodnik LukaMASS2003DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (4. skupina) - 100 m , pionirji U16, veter: +0,3   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
1252847Janža MajPOM2003q11.790,187
236817528Turinek TomažVEL2003q11.810,150
3585568Bogovič IzakDOM200412.370,216
41217199Žgank NejcKLC200312.460,157
51734236Brodnik ŽigaKRO200413.830,196
2093888Potočki JakobMASS2004DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (5. skupina) - 100 m , pionirji U16, veter: +2,1   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
11186770Janežič Ivan JanezKLC2003q11.630,339
21726941Bartol ErazemKRO2003q11.930,236
32546812Pajek TadejPOM200412.130,191
42075872Ocepek BlažMASS200313.010,204
5407593Sitar MaksBLED200413.570,239
6163123Bizjak AndražAKR200613.770,271

KVALIFIKACIJE po skupinah (6. skupina) - 100 m , pionirji U16, veter: +1,4   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
120789Makuc RokAKR2003q11.620,182
22505042Forjan NikoPOM200411.950,176
32147898Vončina TobijaMASS200312.560,302
4595125Dacar LukaDOM200312.590,186
52114708Svetina Luka SvitMASS200412.680,190
3643940Lazar JonVEL2003DNF0,289

KVALIFIKACIJE po skupinah (7. skupina) - 100 m , pionirji U16, veter: +2,6   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
12566727Skledar GalPOM2004q11.660,188
21814669Vujić StefanKRO2003q11.690,135
313517541Kramar Roš SvitKOB200312.110,173
41777074Kotar JureKRO200413.060,280
5192684Kozel Tomše NikAKR200513.100,158
2037073*Gros AntonyMASS2004DNS