Rezultati

Rezultati

Prvenstvo Slovenije za pionirje in pionirke U16

Ravne na Koroškem, 15.9.2018

FINALE po skupinah (1. skupina) - 100 m , pionirke U16, veter: +1,6

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
113416781Zakošek IzaKLC200312.260,219
21932790Remškar MancaKRO200412.610,344
3924313Rodman EmaGO200412.680,199
4896261Komel NatalijaGO200312.850,232
5135686Maradin TjašaAKK200312.900,201
63546776Rus AnaTRK200313.130,166

FINALE po skupinah (2. skupina) - 100 m , pionirke U16, veter: +0,9   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
12185928Eržen IzabelaMASS200312.910,219
23857245Dolar RimaŽALEC200412.990,220
31885683Logar ŠpelaKRO200313.110,562
441620Gradnik KatarinaBLED200313.180,220
5917618Mermolja MajaGO200313.30
2457363Kaučič AjdaPMB2003DNF0,257

KVALIFIKACIJE SKUPNO - 100 m , pionirke U16

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
113416781Zakošek IzaKLC2003q12.440,250
21932790Remškar MancaKRO2004q12.700,215
3924313Rodman EmaGO2004q12.710,192
4896261Komel NatalijaGO2003q12.720,156
53546776Rus AnaTRK2003q12.810,172
6135686Maradin TjašaAKK2003q12.850,277
73857245Dolar RimaŽALEC2004q12.910,170
82185928Eržen IzabelaMASS2003q12.910,181
91885683Logar ŠpelaKRO2003q12.950,389
102457363Kaučič AjdaPMB2003q12.960,164
1141620Gradnik KatarinaBLED2003q12.980,153
12917618Mermolja MajaGO2003q13.090,312
13991256Kamenik AjdaKAK200413.170,261
141141678Spahič AnaKAM200413.190,185
151434177Vidic LunaKP200313.240,147
16154554Sabothy Polenec KatarinaAKK200513.250,197
173751089Marovt HanaVEL200413.290,167
18694352Hasanagić EvaDOM200413.300,209
193884456Štorman TejaŽALEC200313.340,156
203514557Likar Nina AnaTRK200413.360,185
2165514Vouk LuanaADP200413.380,341
222735026Šeruga SaraPT200413.410,203
23755157Vuk MaruškaDOM200613.410,165
241583462Juršak UrškaKRKA200413.490,210
251393003Pugelj AljaKOČ200313.490,160
262285079Peršin Sara AnaMASS200413.550,206
273014220Korošec GajaSLG200513.600,171
282662532Leban Mara MeiPSČ200313.600,217
291686799Saje NinaKRKA200413.610,230
30477893Germek AvaBRE200513.610,216
311591641Korasa NikaKRKA200313.640,287
3284549Andolšek LanaAKK200513.640,253
333555048Slevec AnjaTRK200413.650,198
342376707Telič TinkaraMASS200413.650,260
3541502Slapernik TajaADP200413.660,350
363322270Ribič LaraŠTA200513.680,175
37814519Ostojič KlaraDTO200413.690,173
38716370Merše LinaDOM200413.710,200
391107927Sušec UlaKAK200413.730,177
40352088Ipšek ŠpelaAKŠ200413.750,186
41271582Čebašek NežaAKR200513.750,154
423876605Kugler KarinŽALEC200413.800,338
431844212Cerlini BrinaKRO200413.810,679
441575943Jerič KarlaKRKA200613.850,260
45362566Kolar EvaAKŠ200313.880,383
4614539Kokotec LanaADP200613.890,239
472597514Pertoci ZarjaPOM200313.900,175
483743472Magrič TeaVEL200313.910,255
4954546Šuklje Pia AnaADP200413.920,595
501047926Metinger TinaKAK200313.930,172
5137217362Kovačevič NinaVEL200313.940,170
521694955Strahinič UrškaKRKA200413.990,555
53504726Kek ZalaBRE200314.000,327
542577917Gerič NinaPOM200414.030,188
552253989Lucu Dražovič AsaMASS200314.070,195
56517891Maček KarlaBRE200314.110,272
573147464Šumah NastjaSLG200514.110,212
581894799Longar Lina MarijaKRO200314.160,354
591654953Novak AnjaKRKA200414.180,197
602163910Čater Timer MarjetaMASS200414.180,622
612233654Križaj IzaMASS200314.200,322
623135822Šaloven LaraSLG200514.230,363
631267764Jug EmmaKLC200314.350,281
64886852Brun AljaGO200614.350,184
6523416439Škulj AnaMASS200314.370,512
661035283Mager MajaKAK200614.370,422
67246753Kovačič Petek NikaPMB200314.400,186
682745029Štolekar AnaPT200314.410,291
693095292Samec TjašaSLG200514.510,180
703125817Šaloven HanaSLG200514.560,204
712677897Lužnik KlaraPSČ200314.640,407
72686249Gabrovec AljaDOM200514.640,310
733047401Mori TjašaSLG200414.660,219
742226151Košak LanaMASS200414.700,212
751605702Korbar AnaKRKA200414.730,320
762176725Eržen EnjaMASS200614.850,251
773066706Pirnat MašaSLG200315.070,346
782336909Škerjanc KiaraMASS200415.190,438
793055291Ošlovnik LeaSLG200515.580,199
802997370Kac TajaSLG200415.960,227
81307926Potočnik LanaSLG200615.990,181
821125286Vučetić IvanaKAK200616.120,220
907797Likar IsabelGO2004DNS
1071166Potnik LucijaKAK2005DNS
524985Mladkovič MašaBRE2003DNS
1115410Topler DenisaKAK2003DNS
1226494Bezgovšek LaraKLC2003DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (1. skupina) - 100 m , pionirke U16, veter: +1,2   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
1896261Komel NatalijaGO2003q12.720,156
265514Vouk LuanaADP200413.380,341
3352088Ipšek ŠpelaAKŠ200413.750,186
41047926Metinger TinaKAK200313.930,172
52677897Lužnik KlaraPSČ200314.640,407
62997370Kac TajaSLG200415.960,227

KVALIFIKACIJE po skupinah (2. skupina) - 100 m , pionirke U16, veter: +0,9   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
141620Gradnik KatarinaBLED2003q12.980,153
21141678Spahič AnaKAM200413.190,185
31393003Pugelj AljaKOČ200313.490,160
43014220Korošec GajaSLG200513.600,171
51654953Novak AnjaKRKA200414.180,197
623416439Škulj AnaMASS200314.370,512

KVALIFIKACIJE po skupinah (3. skupina) - 100 m , pionirke U16, veter: +2,6   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
13546776Rus AnaTRK2003q12.810,172
21434177Vidic LunaKP200313.240,147
31583462Juršak UrškaKRKA200413.490,210
414539Kokotec LanaADP200613.890,239
52163910Čater Timer MarjetaMASS200414.180,622
62745029Štolekar AnaPT200314.410,291

KVALIFIKACIJE po skupinah (4. skupina) - 100 m , pionirke U16, veter: +1,5   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
13884456Štorman TejaŽALEC200313.340,156
23514557Likar Nina AnaTRK200413.360,185
31575943Jerič KarlaKRKA200613.850,260
42597514Pertoci ZarjaPOM200313.900,175
554546Šuklje Pia AnaADP200413.920,595
62253989Lucu Dražovič AsaMASS200314.070,195

KVALIFIKACIJE po skupinah (5. skupina) - 100 m , pionirke U16, veter: +2,7   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
13857245Dolar RimaŽALEC2004q12.910,170
2755157Vuk MaruškaDOM200613.410,165
31686799Saje NinaKRKA200413.610,230
41844212Cerlini BrinaKRO200413.810,679
53147464Šumah NastjaSLG200514.110,212
62176725Eržen EnjaMASS200614.850,251

KVALIFIKACIJE po skupinah (6. skupina) - 100 m , pionirke U16, veter: +1,9   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
11591641Korasa NikaKRKA200313.640,287
2716370Merše LinaDOM200413.710,200
3886852Brun AljaGO200614.350,184
43055291Ošlovnik LeaSLG200515.580,199
1226494Bezgovšek LaraKLC2003DNS
1115410Topler DenisaKAK2003DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (7. skupina) - 100 m , pionirke U16, veter: +2,3   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
1135686Maradin TjašaAKK2003q12.850,277
241502Slapernik TajaADP200413.660,350
31107927Sušec UlaKAK200413.730,177
4271582Čebašek NežaAKR200513.750,154
53876605Kugler KarinŽALEC200413.800,338
63095292Samec TjašaSLG200514.510,180

KVALIFIKACIJE po skupinah (8. skupina) - 100 m , pionirke U16, veter: +1,4   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
12457363Kaučič AjdaPMB2003q12.960,164
284549Andolšek LanaAKK200513.640,253
3362566Kolar EvaAKŠ200313.880,383
437217362Kovačevič NinaVEL200313.940,170
907797Likar IsabelGO2004DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (9. skupina) - 100 m , pionirke U16, veter: +2,4   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
113416781Zakošek IzaKLC2003q12.440,250
2814519Ostojič KlaraDTO200413.690,173
33743472Magrič TeaVEL200313.910,255
4517891Maček KarlaBRE200314.110,272
52233654Križaj IzaMASS200314.200,322

KVALIFIKACIJE po skupinah (10. skupina) - 100 m , pionirke U16, veter: +0,1   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
12185928Eržen IzabelaMASS2003q12.910,181
23751089Marovt HanaVEL200413.290,167
31894799Longar Lina MarijaKRO200314.160,354
4686249Gabrovec AljaDOM200514.640,310
5307926Potočnik LanaSLG200615.990,181
524985Mladkovič MašaBRE2003DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (11. skupina) - 100 m , pionirke U16, veter: +0,3   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
1924313Rodman EmaGO2004q12.710,192
2154554Sabothy Polenec KatarinaAKK200513.250,197
3477893Germek AvaBRE200513.610,216
43555048Slevec AnjaTRK200413.650,198
51035283Mager MajaKAK200614.370,422
63047401Mori TjašaSLG200414.660,219

KVALIFIKACIJE po skupinah (12. skupina) - 100 m , pionirke U16, veter: +1,0   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
11932790Remškar MancaKRO2004q12.700,215
22376707Telič TinkaraMASS200413.650,260
33322270Ribič LaraŠTA200513.680,175
43066706Pirnat MašaSLG200315.070,346
51125286Vučetić IvanaKAK200616.120,220

KVALIFIKACIJE po skupinah (13. skupina) - 100 m , pionirke U16, veter: +1,2   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
1917618Mermolja MajaGO2003q13.090,312
2991256Kamenik AjdaKAK200413.170,261
31694955Strahinič UrškaKRKA200413.990,555
41267764Jug EmmaKLC200314.350,281
53125817Šaloven HanaSLG200514.560,204
62226151Košak LanaMASS200414.700,212

KVALIFIKACIJE po skupinah (14. skupina) - 100 m , pionirke U16, veter: +2,1   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
1694352Hasanagić EvaDOM200413.300,209
22735026Šeruga SaraPT200413.410,203
32285079Peršin Sara AnaMASS200413.550,206
42662532Leban Mara MeiPSČ200313.600,217
53135822Šaloven LaraSLG200514.230,363
61605702Korbar AnaKRKA200414.730,320

KVALIFIKACIJE po skupinah (15. skupina) - 100 m , pionirke U16, veter: +1,5   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
11885683Logar ŠpelaKRO2003q12.950,389
2504726Kek ZalaBRE200314.000,327
32577917Gerič NinaPOM200414.030,188
4246753Kovačič Petek NikaPMB200314.400,186
52336909Škerjanc KiaraMASS200415.190,438
1071166Potnik LucijaKAK2005DNS