Rezultati

Rezultati

Prvenstvo Slovenije za pionirje in pionirke U16

Ravne na Koroškem, 15.9.2018

SKUPNO - 300 m , pionirji U16

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultat
1252847Janža MajPOM200336.27
236817528Turinek TomažVEL200336.55
321215905Šarman Mark AleksanderMASS200337.00
41814669Vujić StefanKRO200337.19
519916522Bergant SamoMASS200337.63
632415695Vidovič ValentinŠTA200337.72
72047066Gumilar JernejMASS200337.79
813517541Kramar Roš SvitKOB200338.13
9595125Dacar LukaDOM200338.92
102514692Horvat PatrikPOM200338.97
111726941Bartol ErazemKRO200339.04
122114708Svetina Luka SvitMASS200439.20
131984857Arsič LukaMASS200339.39
1427817423Novak Žibret NoelRAD200339.52
151454947Jarc JanKRKA200340.19
163643940Lazar JonVEL200340.35
17647389Vuk Oskar DamijanDOM200340.48
181446135Barbo NejcKRKA200341.16
192067916Nagode ŽanMASS200441.46
202902420Mojškerc NejcSLG200542.22
212106340Praprotnik JakobMASS200442.29
223604303Golob GalVEL200542.39
232075872Ocepek BlažMASS200343.00
241807046Rotar LukaKRO200543.00
2577918Kukovič BorAKK200543.54
262977266Uranc NikSLG200444.32
27237340Pogačnik NejcAKR200546.82
2017902Brodnik LukaMASS2003DNS
1965764Fele MihaLASTO2003DNS

po skupinah (1. skupina) - 300 m , pionirji U16

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultat
12067916Nagode ŽanMASS200441.46
277918Kukovič BorAKK200543.54
32977266Uranc NikSLG200444.32
4237340Pogačnik NejcAKR200546.82
2017902Brodnik LukaMASS2003DNS

po skupinah (2. skupina) - 300 m , pionirji U16

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultat
12047066Gumilar JernejMASS200337.79
22514692Horvat PatrikPOM200338.97
31726941Bartol ErazemKRO200339.04
42902420Mojškerc NejcSLG200542.22
53604303Golob GalVEL200542.39
1965764Fele MihaLASTO2003DNS

po skupinah (3. skupina) - 300 m , pionirji U16

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultat
11454947Jarc JanKRKA200340.19
23643940Lazar JonVEL200340.35
31446135Barbo NejcKRKA200341.16
42106340Praprotnik JakobMASS200442.29
52075872Ocepek BlažMASS200343.00
61807046Rotar LukaKRO200543.00

po skupinah (4. skupina) - 300 m , pionirji U16

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultat
113517541Kramar Roš SvitKOB200338.13
2595125Dacar LukaDOM200338.92
32114708Svetina Luka SvitMASS200439.20
41984857Arsič LukaMASS200339.39
527817423Novak Žibret NoelRAD200339.52
6647389Vuk Oskar DamijanDOM200340.48

po skupinah (5. skupina) - 300 m , pionirji U16

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultat
1252847Janža MajPOM200336.27
236817528Turinek TomažVEL200336.55
321215905Šarman Mark AleksanderMASS200337.00
41814669Vujić StefanKRO200337.19
519916522Bergant SamoMASS200337.63
632415695Vidovič ValentinŠTA200337.72