Rezultati

Rezultati

Prvenstvo Slovenije za pionirje in pionirke U16

Ravne na Koroškem, 15.9.2018

SKUPNO - 1000 m , pionirke U16

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultat
13101296Sekavčnik ZalaSLG20033:02.14
22852624Dobovšek NikaSEV20033:02.71
32861427Haler LeaSEV20033:04.91
41904798Peteh ZojaKRO20043:05.81
5381688Trupej AljaVEL20033:06.36
6329598Lobenwein VanesaŠTA20033:06.49
73272376Klojčnik PetjaŠTA20043:09.11
81134273Lamprečnik LaraKAM20033:13.08
9382787Tušek NoaASB20053:14.35
102616787Roš ElaPOM20033:15.12
11291137Medja LucijaAKR20043:15.83
121322913Šolman ZojaKLC20043:15.91
132194784Franetič ŽivaMASS20043:17.01
141916889Premk IzabelaKRO20033:18.51
151955493Vacik EmaKRO20063:19.74
1624538Kuzmin Delgiusto JulijaADP20053:19.92
17109858Sekaučnik LanaKAK20043:20.00
18224940Lazar EvaMASS20033:20.29
192681266Sovdat ŽanaPSČ20043:20.62
203417343Artnak NežaAKŠ20033:25.38
211647069Medle AnaKRKA20033:26.21
221294564Novak NinaKLC20043:27.45
2396855Brezovnik NežaKAK20043:28.02
243867622Korent NežaŽALEC20043:28.20
252654362Duša GajaPSČ20043:29.83
261867674Grmek PatricijaKRO20043:33.00
27249651Poropat BrinaPMB20033:34.54
2831024Mužina NejaADP20063:35.33
293526018Okorn GalaTRK20033:36.38
302585769Maučec JulijaPOM20053:47.60
312767240Vidovič IvaPT20033:50.03
321015296Kotnik ŽivaKAK20063:54.35
333004142Kelaidis MelinaSLG20044:00.91
2403925Zajc ŠpelaMASS2004DNS
1545735Ilar LinaKRKA2003DNS

po skupinah (1. skupina) - 1000 m , pionirke U16

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultat
11134273Lamprečnik LaraKAM20033:13.08
21916889Premk IzabelaKRO20033:18.51
324538Kuzmin Delgiusto JulijaADP20053:19.92
4109858Sekaučnik LanaKAK20043:20.00
51647069Medle AnaKRKA20033:26.21
61294564Novak NinaKLC20043:27.45
796855Brezovnik NežaKAK20043:28.02
83867622Korent NežaŽALEC20043:28.20
92654362Duša GajaPSČ20043:29.83
101867674Grmek PatricijaKRO20043:33.00
11249651Poropat BrinaPMB20033:34.54
1231024Mužina NejaADP20063:35.33
133526018Okorn GalaTRK20033:36.38
142585769Maučec JulijaPOM20053:47.60
152767240Vidovič IvaPT20033:50.03
161015296Kotnik ŽivaKAK20063:54.35
173004142Kelaidis MelinaSLG20044:00.91
2403925Zajc ŠpelaMASS2004DNS

po skupinah (2. skupina) - 1000 m , pionirke U16

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultat
13101296Sekavčnik ZalaSLG20033:02.14
22852624Dobovšek NikaSEV20033:02.71
32861427Haler LeaSEV20033:04.91
41904798Peteh ZojaKRO20043:05.81
5381688Trupej AljaVEL20033:06.36
6329598Lobenwein VanesaŠTA20033:06.49
73272376Klojčnik PetjaŠTA20043:09.11
8382787Tušek NoaASB20053:14.35
92616787Roš ElaPOM20033:15.12
10291137Medja LucijaAKR20043:15.83
111322913Šolman ZojaKLC20043:15.91
122194784Franetič ŽivaMASS20043:17.01
131955493Vacik EmaKRO20063:19.74
14224940Lazar EvaMASS20033:20.29
152681266Sovdat ŽanaPSČ20043:20.62
163417343Artnak NežaAKŠ20033:25.38
1545735Ilar LinaKRKA2003DNS