Rezultati

Rezultati

Prvenstvo Slovenije za pionirje in pionirke U12 in U14

Radovljica, 29.9.2018

FINALE po skupinah (1. skupina) - 60 m , pionirji U14, veter: -0,7   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
1612826Modrijančič KlemenASB20058.01
22127046Rotar LukaKRO20058.12
3252684Kozel Tomše NikAKR20058.24
42057921Dolinar KlemenKRO20068.32
51694778Radakovič JanKRKA20068.39
62606821Koderman MajMASS20058.46

FINALE po skupinah (2. skupina) - 60 m , pionirji U14, veter: -0,6   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
157918Kukovič BorAKK20058.47
23305071Ogrinc ŽanPMB20068.59
33735582Ritlop ŽanPT20068.66
44277948Zupančič AhacŠTA20058.67
5865952Slišković VitalBRE20068.74
665573Rozman JakobAKK20058.79

KVALIFIKACIJE SKUPNO - 60 m , pionirji U14

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
1612826Modrijančič KlemenASB20058.04
2252684Kozel Tomše NikAKR20058.23
32127046Rotar LukaKRO20058.28
42057921Dolinar KlemenKRO20068.43
51694778Radakovič JanKRKA20068.43
62606821Koderman MajMASS20058.46
73305071Ogrinc ŽanPMB20068.49
83735582Ritlop ŽanPT20068.56
94277948Zupančič AhacŠTA20058.57
1057918Kukovič BorAKK20058.64
1165573Rozman JakobAKK20058.78
12865952Slišković VitalBRE20068.83
134601241Jurič TinVEL20068.83
143716167Merc MarcelPT20068.88
153062865Rotar GregorNAV20069.02
162638034Meglič DavidMASS20059.04
172045492Dobrun NilKRO20069.80
182035937Bokal TobijaKRO20069.90
19726408Kavs NilBOV200610.81
3708011Lampret AnejPT2005DQ
4895031Šraj IvanVRH2005DNS
1034415Berčon BineDOM2005DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (1. skupina) - 60 m , pionirji U14, veter: +0,0   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
1612826Modrijančič KlemenASB20058.04
22057921Dolinar KlemenKRO20068.43
33305071Ogrinc ŽanPMB20068.49
43716167Merc MarcelPT20068.88
52035937Bokal TobijaKRO20069.90

KVALIFIKACIJE po skupinah (2. skupina) - 60 m , pionirji U14, veter: -0,8   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
13735582Ritlop ŽanPT20068.56
24277948Zupančič AhacŠTA20058.57
3865952Slišković VitalBRE20068.83
42638034Meglič DavidMASS20059.04
52045492Dobrun NilKRO20069.80
4895031Šraj IvanVRH2005DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (3. skupina) - 60 m , pionirji U14, veter: -2,3   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
12127046Rotar LukaKRO20058.28
22606821Koderman MajMASS20058.46
357918Kukovič BorAKK20058.64
44601241Jurič TinVEL20068.83
5726408Kavs NilBOV200610.81

KVALIFIKACIJE po skupinah (4. skupina) - 60 m , pionirji U14, veter: -0,8

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
1252684Kozel Tomše NikAKR20058.23
21694778Radakovič JanKRKA20068.43
365573Rozman JakobAKK20058.78
43062865Rotar GregorNAV20069.02
3708011Lampret AnejPT2005DQ
1034415Berčon BineDOM2005DNS