Rezultati

Rezultati

Prvenstvo Slovenije za pionirje in pionirke U12 in U14

Radovljica, 29.9.2018

FINALE po skupinah (1. skupina) - 60 m , pionirke U14, veter: -0,9   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
11191166Potnik LucijaKAK20058.07
21274062Kovač NastjaKLC20058.30
3164554Sabothy Polenec KatarinaAKK20058.32
44481743Bodiroža LanaTRK20068.39
51394298Domevšček LiaKOB20058.48
61075157Vuk MaruškaDOM20068.55

FINALE po skupinah (2. skupina) - 60 m , pionirke U14, veter: -1,2   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
1391582Čebašek NežaAKR20058.47
21222508Zbičajnik KarolinaKAM20058.62
33392957Krajnc LaraPMB20058.65
44312270Ribič LaraŠTA20058.76
5318532Perpar MajaOL20058.76
6937893Germek AvaBRE20058.90

KVALIFIKACIJE SKUPNO - 60 m , pionirke U14

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
11191166Potnik LucijaKAK20058.32
2164554Sabothy Polenec KatarinaAKK20058.36
31274062Kovač NastjaKLC20058.43
44481743Bodiroža LanaTRK20068.53
51394298Domevšček LiaKOB20058.58
61075157Vuk MaruškaDOM20068.59
73392957Krajnc LaraPMB20058.62
8318532Perpar MajaOL20058.64
9937893Germek AvaBRE20058.64
10391582Čebašek NežaAKR20058.67
111222508Zbičajnik KarolinaKAM20058.68
124312270Ribič LaraŠTA20058.69
1331617048Janželj BrinaOL20058.70
14666345Majer NušaASB20068.71
152215443Černelč UršulaKRO20058.75
163338052Črnko LinaPMB20058.77
172381867Rous KristinaKRO20058.82
181754763Avbar Uhan HelenaKRKA20058.82
194466000Baltič PiaTRK20058.87
20656183Gojčič TinaASB20058.88
212507877Čizmašija LanaLDA20058.89
221308007Pustatičnik ŽivaKLC20058.92
231314499Rampre InjaKLC20058.92
243384585Gjura MancaPMB20068.93
2524539Kokotec LanaADP20068.94
263612538Leban Marta MarijaPSČ20058.95
272897953Mahne AnaMASS20068.95
271984795Rifelj NikaKRKA20068.95
29445489Malatarič KajaAKR20058.99
303270Škodnik AnjaOŠ1MS20059.00
311284060Kramar LizaKLC20069.03
32645585Doberšek EmaASB20069.05
331047388Galič NinaDOM20069.06
344814056Petrovič InesVEL20059.06
352337659Medica LeaKRO20059.09
361884849Mešić NiaKRKA20069.16
371065602Supej KajaDOM20069.19
382167006Bjelić NejlaKRO20059.20
391266618Gerčar NikaKLC20059.21
40310310Davidovič LeaNAV20069.21
412517875Horvat AdrijanaLDA20059.27
4295571Boltežar MajaAKK20069.28
432785988Golmajer AnaMASS20069.29
442795987Golmajer NinaMASS20069.29
454827348Pibernik EmaVEL20059.30
462776725Eržen EnjaMASS20069.31
473210Görek SalinaOŠ1MS20069.32
483374206Gajer ZojaPMB20059.32
492267009Jovandič MancaKRO20069.47
503575877Kavčič ZarjaPSČ20059.50
512887941Lesjak TrišaMASS20059.52
522307937Korošec-Küssel MašaKRO20069.53
521947929Prešern ŠpelaKRKA20059.53
541797088Gospodarič PolonaKRKA20059.53
552351604Osojnik LanaKRO20069.63
551336302Velepec ElaKLC20059.63
573647942Manfreda TamaraPSČ20059.69
581996902Starič LaraKRKA20069.71
59587168Čander Poljšak AleksandraAKŠ20069.73
603008033Škafar AnuškaMASS200510.03
612744706Bergant LivijaMASS200610.10
622907988Malovrh ZalaMASS200610.13
632877940Lesjak PiaMASS200610.13
645077840Žerjav LauraNAV200610.31
653564366Jarc TinaPSČ200510.50
2967924Rigler NežaMASS2005DQ
3473922Matjašec ZalaPOM2006DNS
1894730Molan KatjaKRKA2005DNS
4725766Forštner KasiopejaVEL2005DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (1. skupina) - 60 m , pionirke U14, veter: -0,4   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
11075157Vuk MaruškaDOM20068.59
23612538Leban Marta MarijaPSČ20058.95
32897953Mahne AnaMASS20068.95
44814056Petrovič InesVEL20059.06
51947929Prešern ŠpelaKRKA20059.53
6587168Čander Poljšak AleksandraAKŠ20069.73

KVALIFIKACIJE po skupinah (2. skupina) - 60 m , pionirke U14, veter: -0,8   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
14481743Bodiroža LanaTRK20068.53
2318532Perpar MajaOL20058.64
34312270Ribič LaraŠTA20058.69
43338052Črnko LinaPMB20058.77
52307937Korošec-Küssel MašaKRO20069.53
61336302Velepec ElaKLC20059.63

KVALIFIKACIJE po skupinah (3. skupina) - 60 m , pionirke U14, veter: -1,9   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
11394298Domevšček LiaKOB20058.58
23384585Gjura MancaPMB20068.93
31047388Galič NinaDOM20069.06
42167006Bjelić NejlaKRO20059.20
53575877Kavčič ZarjaPSČ20059.50
62877940Lesjak PiaMASS200610.13

KVALIFIKACIJE po skupinah (4. skupina) - 60 m , pionirke U14, veter: -1,3   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
131617048Janželj BrinaOL20058.70
22507877Čizmašija LanaLDA20058.89
31314499Rampre InjaKLC20058.92
42337659Medica LeaKRO20059.09
52795987Golmajer NinaMASS20069.29
63210Görek SalinaOŠ1MS20069.32

KVALIFIKACIJE po skupinah (5. skupina) - 60 m , pionirke U14, veter: -1,7   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
1391582Čebašek NežaAKR20058.67
22381867Rous KristinaKRO20058.82
31065602Supej KajaDOM20069.19
43008033Škafar AnuškaMASS200510.03
55077840Žerjav LauraNAV200610.31
1894730Molan KatjaKRKA2005DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (6. skupina) - 60 m , pionirke U14, veter: -1,7   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
11222508Zbičajnik KarolinaKAM20058.68
2656183Gojčič TinaASB20058.88
395571Boltežar MajaAKK20069.28
43374206Gajer ZojaPMB20059.32
52907988Malovrh ZalaMASS200610.13

KVALIFIKACIJE po skupinah (7. skupina) - 60 m , pionirke U14, veter: -2,1   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
11191166Potnik LucijaKAK20058.32
21308007Pustatičnik ŽivaKLC20058.92
31884849Mešić NiaKRKA20069.16
44827348Pibernik EmaVEL20059.30
52744706Bergant LivijaMASS200610.10

KVALIFIKACIJE po skupinah (8. skupina) - 60 m , pionirke U14, veter: -1,4   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
1164554Sabothy Polenec KatarinaAKK20058.36
2937893Germek AvaBRE20058.64
324539Kokotec LanaADP20068.94
4445489Malatarič KajaAKR20058.99
2967924Rigler NežaMASS2005DQ
4725766Forštner KasiopejaVEL2005DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (9. skupina) - 60 m , pionirke U14, veter: -1,7   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
13392957Krajnc LaraPMB20058.62
21754763Avbar Uhan HelenaKRKA20058.82
3310310Davidovič LeaNAV20069.21
42517875Horvat AdrijanaLDA20059.27
52351604Osojnik LanaKRO20069.63
63647942Manfreda TamaraPSČ20059.69

KVALIFIKACIJE po skupinah (10. skupina) - 60 m , pionirke U14, veter: -0,7

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
12215443Černelč UršulaKRO20058.75
21284060Kramar LizaKLC20069.03
3645585Doberšek EmaASB20069.05
42785988Golmajer AnaMASS20069.29
51797088Gospodarič PolonaKRKA20059.53
63564366Jarc TinaPSČ200510.50

KVALIFIKACIJE po skupinah (11. skupina) - 60 m , pionirke U14, veter: -1,0

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
14466000Baltič PiaTRK20058.87
23270Škodnik AnjaOŠ1MS20059.00
31266618Gerčar NikaKLC20059.21
42776725Eržen EnjaMASS20069.31
51996902Starič LaraKRKA20069.71
3473922Matjašec ZalaPOM2006DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (12. skupina) - 60 m , pionirke U14, veter: -1,2   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
11274062Kovač NastjaKLC20058.43
2666345Majer NušaASB20068.71
31984795Rifelj NikaKRKA20068.95
42267009Jovandič MancaKRO20069.47
52887941Lesjak TrišaMASS20059.52