Rezultati

Rezultati

Prvenstvo Slovenije za pionirje in pionirke U12 in U14

Radovljica, 29.9.2018

SKUPNO - 200 m , pionirji U14

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultat
1612826Modrijančič KlemenASB200525.69
22127046Rotar LukaKRO200526.36
34277948Zupančič AhacŠTA200526.38
4252684Kozel Tomše NikAKR200526.53
54957621Višner GalŽALEC200526.84
618020Zubin MitjaADP200526.88
7774281Žgajnar TimBOV200527.08
84884979Skvarča ŽanVRH200527.35
92057921Dolinar KlemenKRO200627.42
102606821Koderman MajMASS200527.58
111694778Radakovič JanKRKA200627.60
123305071Ogrinc ŽanPMB200627.66
134202727Kladošek MarinŠTA200527.69
14846749Kodrič GalBRE200528.01
1557918Kukovič BorAKK200528.23
164601241Jurič TinVEL200628.49
17203123Bizjak AndražAKR200628.79
184264512Strašek MaksimŠTA200629.12
1939817097Bajc TomiSEV200529.45
202638034Meglič DavidMASS200529.77
212676919Rebselj BorMASS200530.99
222106933Očko JakaKRO200531.08
232045492Dobrun NilKRO200631.17
244411085Pernuš BlažTRK200531.50
252587982Hren JušMASS200631.57
269017144Vinkler BrinBRE200531.58
27354330Špiler AleksejAKR200631.60
282035937Bokal TobijaKRO200634.72
29726408Kavs NilBOV200635.24
1034415Berčon BineDOM2005DNS
4574303Golob GalVEL2005DNS

po skupinah (1. skupina) - 200 m , pionirji U14, veter: -0,9   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultat
1846749Kodrič GalBRE200528.01
22638034Meglič DavidMASS200529.77
34411085Pernuš BlažTRK200531.50
42035937Bokal TobijaKRO200634.72
5726408Kavs NilBOV200635.24

po skupinah (2. skupina) - 200 m , pionirji U14, veter: -0,3   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultat
14277948Zupančič AhacŠTA200526.38
2774281Žgajnar TimBOV200527.08
32606821Koderman MajMASS200527.58
42106933Očko JakaKRO200531.08
59017144Vinkler BrinBRE200531.58

po skupinah (3. skupina) - 200 m , pionirji U14, veter: -0,2   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultat
12127046Rotar LukaKRO200526.36
24202727Kladošek MarinŠTA200527.69
357918Kukovič BorAKK200528.23
42587982Hren JušMASS200631.57
1034415Berčon BineDOM2005DNS

po skupinah (4. skupina) - 200 m , pionirji U14, veter: -0,8   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultat
14957621Višner GalŽALEC200526.84
218020Zubin MitjaADP200526.88
32057921Dolinar KlemenKRO200627.42
42676919Rebselj BorMASS200530.99
52045492Dobrun NilKRO200631.17

po skupinah (5. skupina) - 200 m , pionirji U14, veter: +0,0   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultat
14884979Skvarča ŽanVRH200527.35
2203123Bizjak AndražAKR200628.79
34264512Strašek MaksimŠTA200629.12
439817097Bajc TomiSEV200529.45
5354330Špiler AleksejAKR200631.60

po skupinah (6. skupina) - 200 m , pionirji U14, veter: -1,3   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultat
1612826Modrijančič KlemenASB200525.69
2252684Kozel Tomše NikAKR200526.53
31694778Radakovič JanKRKA200627.60
43305071Ogrinc ŽanPMB200627.66
54601241Jurič TinVEL200628.49
4574303Golob GalVEL2005DNS