Na spletni strani Timing Ljubljana uporabljamo piškotke za zagotavljanje spletne storitve, oglasnih vsebin in funkcionalnosti.
Z nadaljnjo uporabo se strinjate z uporabo piškotkov!
Toggle navigation
Domov
O Timingu
Koledar
Rezultati
Povezave
Rezultati
Kategorije
M
Moški
Z
Ženske
Rezultati
Dobrodelni večerni tek
Ljubljana, 29. 09. 2018
M - Moški
Uvr.
Št.
Priimek in ime
m
Krogi
Čas
1
1
DOLENC BOGOMIR
36800
92
4:19:02
2
75
FLUHER DEJAN
28400
71
3:07:37
3
78
CVIRN TADEJ
23600
59
2:33:41
4
123
ZAVEC STANKO
17600
44
2:08:06
5
188
DOKL PETER
16000
40
1:51:19
6
77
VOGLAR JURE
14800
37
1:08:56
7
30
VREČAR ANDREJ
14800
37
1:36:07
8
100
HANŽEL VJERAN
13200
33
3:10:04
9
45
BENKO IVO
12800
32
1:37:21
10
66
ŽVEGLER ANŽE
12800
32
3:37:29
11
112
BRATUŠ VITOSLAV
12000
30
1:14:52
12
212
ZAVRL SAMO
11200
28
1:07:55
13
98
ZURA DEJAN
11200
28
1:20:35
14
236
BOŽIČ DAMJAN
10400
26
0:58:00
15
121
JUKOVIĆ GORAZD
10000
25
0:55:13
16
106
GOGALA DARJO
10000
25
1:13:57
17
199
IFKO PINOS ALEKSANDER
9600
24
1:03:57
18
238
GUŠI MIKLAVČIĆ JOŽE
9600
24
1:06:15
19
126
BOJIČ VINKA
9600
24
1:21:42
20
151
REBOJ PETER
9200
23
1:02:51
21
160
ZALAR NATAŠA
8800
22
0:58:10
22
156
KOGOVŠEK GREGOR
8800
22
1:02:24
23
312
BORŠTNAR BORUT
8800
22
1:12:32
24
171
MEŠIČ DIN
8400
21
1:06:56
25
283
SENEGAČNIK MARJAN
8000
20
0:47:15
26
279
KOVAČIČ TILEN
8000
20
0:52:25
27
281
CUMBO SLADŽAN
8000
20
0:56:52
28
284
VEGAN CIRIL
7600
19
0:54:56
29
239
MIKLAVČIĆ IAN
7600
19
1:06:14
30
97
LAJOVIC JAKA
7200
18
1:01:55
31
149
ANŽUR NIKO
6800
17
0:46:08
32
308
DORL MOJCA
6800
17
1:14:23
33
129
MATIČ DRAGAN
6400
16
0:41:21
34
157
WEALHHORN DIAMOND DE
6400
16
0:41:23
35
76
VERBINC GREGOR
6400
16
0:54:29
36
140
SOKLIČ LEV
6400
16
1:10:00
37
228
IVANIČ JAKOB
6400
16
1:19:53
38
58
VALJAVEC MATIJA
6000
15
0:35:08
39
182
PERKO BLAŽ
6000
15
0:36:07
40
91
ŠVAB MATIC
6000
15
0:41:05
41
133
ŠTEBLAJ IGOR
6000
15
0:42:04
42
147
VIČAR MARCEL
6000
15
0:50:23
43
192
FIR GORAN
6000
15
0:53:41
44
132
HABUS DARKO
6000
15
1:04:37
45
272
BERK SIMON
6000
15
1:56:11
46
172
MEŠIČ INDIR
5600
14
0:53:50
47
260
LENARČIČ TONI
5200
13
0:35:25
48
306
BIJELIĆ VELIMIR
4800
12
0:47:04
49
148
VIČAR TIMOTEJ
4800
12
0:50:17
50
255
GUNA ROK
4400
11
0:37:18
51
304
KOLAR IGOR
4400
11
0:45:25
52
31
GONC SIMEON
4400
11
0:49:20
53
32
GONC MAJ
4400
11
0:49:21
54
324
BUČAR LUKA
4000
10
0:20:15
55
271
KOMAC MARKO
4000
10
0:24:56
55
270
KOMAC RUBEN
4000
10
0:24:56
55
137
PAVLOVIČ MARKO
4000
10
0:24:56
58
213
DEBELJAK JAN
4000
10
0:25:54
58
211
ZALETELJ LUKA
4000
10
0:25:54
60
85
SKOK MARCEL
4000
10
0:26:41
61
143
RISTESKI ALEKSANDER
4000
10
0:26:52
62
189
ZALOKAR NEJC
4000
10
0:29:00
63
186
ZALOKAR GAL
4000
10
0:29:03
64
128
JAVORNIK MATEJ
4000
10
0:29:11
65
209
NEJC NEJC
4000
10
0:46:36
66
262
MARKOVIČ JAKOB
4000
10
0:47:50
67
275
PLANTAN BORIS
4000
10
1:01:19
68
37
SODRŽNIK JANEZ
4000
10
1:38:50
69
49
OKORN GAŠPER
3600
09
0:20:28
70
273
BERK SANDI
3600
09
0:30:26
71
155
UMEK PETER
3200
08
0:28:56
72
190
SEKIRNIK FRANCI
3200
08
0:40:52
73
167
KLEMŠE MARJAN
2800
07
0:21:09
74
195
RUPNIK IVO
2800
07
0:22:31
75
196
RUPNIK MATEJ
2800
07
0:22:37
76
268
GORNIK DOMEN JOŽE
2800
07
0:28:50
77
175
PAHOR MARKO
2800
07
0:31:18
78
261
MARKOVIČ BOR
2800
07
0:42:04
79
69
VARJAČIČ RAJKE BOJAN
2400
06
0:15:38
80
325
LAJEVEC DAVID
2400
06
0:16:21
81
326
RUDOLF MARK
2400
06
0:16:23
82
70
SODRŽNIK KLEMEN
2400
06
0:31:02
83
187
ZALOKAR ROMEO
2400
06
0:31:29
84
248
BOŽAK KAVČIČ KRISTIAN
2400
06
0:33:17
85
247
REMS ERVIN
2400
06
0:33:20
86
72
SODRŽNIK TAI
2400
06
1:07:49
87
86
GORŠE MIRAN
2400
06
1:12:40
88
173
MEŠIČ KAN
2000
05
0:17:38
88
145
ŠETINC LUKA
2000
05
0:17:38
90
300
NEZOVSKI EDVIN
2000
05
0:18:53
90
299
ŠKULJ PETER
2000
05
0:18:53
92
250
ŠMIGOC SIMON
2000
05
0:19:03
93
197
GOLOB MATIC
2000
05
0:19:31
94
118
CAMUS NICOLAS
2000
05
0:27:13
95
210
KOŠIR BRANKO
2000
05
0:28:16
96
316
WEISSE NIKLAS
2000
05
0:40:48
97
164
ŠTOKA JAN
1600
04
0:08:30
98
280
FABJAN ŽIGA
1600
04
0:19:31
99
10
OLIMPIJEC MLADI
1600
04
0:26:43
100
96
JOVIČ MARKO
1600
04
0:39:03
1
2