Rezultati

Kategorije
21M21 km - Moški skupno
21Z21 km - Ženske skupno
10M10 km - Moški skupno
10Z10 km - Ženske skupno
05M5 km - Moški skupno
05Z5 km - Ženske skupno
DPCMDržavno prvenstvo - Člani
DPCZDržavno prvenstvo - Članice
DPMMDržavno prvenstvo - Mlajši mladinci
DPMZDržavno prvenstvo - Mlajše mladinke
DPSMDržavno prvenstvo - Starejši mladinci
DPSZDržavno prvenstvo - Starejše mladinke
21MA21 km - Moški A: do 29 let (1989 in mlajši)
21MB21 km - Moški B: 30 - 39 let (1979 - 1988)
21MC21 km - Moški C: 40 - 49 let (1969 - 1978)
21MD21 km - Moški D: 50 - 59 let (1959 - 1968)
21ME21 km - Moški E: 60 let in več (1958 in starejši)
21ZA21 km - Ženske A: do 29 let (1989 in mlajše)
21ZB21 km - Ženske B: 30 - 39 let (1979 - 1988)
21ZC21 km - Ženske C: 40 - 49 let (1969 - 1978)
21ZD21 km - Ženske D: 50 - 59 let (1959 - 1968)
21ZE21 km - Ženske E: 60 let in več (1958 in starejše)
10MA10 km - Moški A: do 29 let (1989 in mlajši)
10MB10 km - Moški B: 30 - 39 let (1979 - 1988)
10MC10 km - Moški C: 40 - 49 let (1969 - 1978)
10MD10 km - Moški D: 50 - 59 let (1959 - 1968)
10ME10 km - Moški E: 60 let in več (1958 in starejši)
10ZA10 km - Ženske A: do 29 let (1989 in mlajše)
10ZB10 km - Ženske B: 30 - 39 let (1979 - 1988)
10ZC10 km - Ženske C: 40 - 49 let (1969 - 1978)
10ZD10 km - Ženske D: 50 - 59 let (1959 - 1968)
10ZE10 km - Ženske E: 60 let in več (1958 in starejše)
05MA5 km - Moški A: do 29 let (1989 in mlajši)
05MB5 km - Moški B: 30 - 39 let (1979 - 1988)
05MC5 km - Moški C: 40 - 49 let (1969 - 1978)
05MD5 km - Moški D: 50 - 59 let (1959 - 1968)
05ME5 km - Moški E: 60 let in več (1958 in starejši)
05ZA5 km - Ženske A: do 29 let (1989 in mlajše)
05ZB5 km - Ženske B: 30 - 39 let (1979 - 1988)
05ZC5 km - Ženske C: 40 - 49 let (1969 - 1978)
05ZD5 km - Ženske D: 50 - 59 let (1959 - 1968)
05ZE5 km - Ženske E: 60 let in več (1958 in starejše)
DPM35DP Slovenije v polmaratonu - veterani M35
DPM40DP Slovenije v polmaratonu - veterani M40
DPM45DP Slovenije v polmaratonu - veterani M45
DPM50DP Slovenije v polmaratonu - veterani M50
DPM55DP Slovenije v polmaratonu - veterani M55
DPM60DP Slovenije v polmaratonu - veterani M60
DPM65DP Slovenije v polmaratonu - veterani M65
DPM70DP Slovenije v polmaratonu - veterani M70
DPM75DP Slovenije v polmaratonu - veterani M75
DPM80DP Slovenije v polmaratonu - veterani M80
DPZ35DP Slovenije v polmaratonu - veteranke Z35
DPZ40DP Slovenije v polmaratonu - veteranke Z40
DPZ45DP Slovenije v polmaratonu - veteranke Z45
DPZ50DP Slovenije v polmaratonu - veteranke Z50
DPZ55DP Slovenije v polmaratonu - veteranke Z55
DPZ60DP Slovenije v polmaratonu - veteranke Z60
DPZ65DP Slovenije v polmaratonu - veteranke Z65
DPZ70DP Slovenije v polmaratonu - veteranke Z70
DPZ75DP Slovenije v polmaratonu - veteranke Z75
DPZ80DP Slovenije v polmaratonu - veteranke Z80
Rezultati

6. Konjiški maraton

Slovenske Konjice, 30.9.2018

10M - 10 km - Moški skupno

Uvr.Št.Priimek in imeLRDržavaKlub5 kmRezultatK/#
151Brešan Jan1990SLOKLC0:15:580:31:10A/1
268Puhar Rok1992SLOTRK0:16:080:31:40A/2
372Mulej Janez1981SLOAKR0:16:440:32:35B/1
434Orešnik Blaž1990SLOORM0:16:530:32:50A/3
560Rizmal Matija 2001SLORAD0:16:440:32:55A/4
662Verbošt Tadej1992SLOPMB0:17:080:33:46A/5
769Dobravec Miha1996SLOKLC0:16:540:33:47A/6
863Verbošt Gregor 1994SLOPMB0:17:070:33:50A/7
9631Ogrizek Severino1976SLO 0:17:360:34:32C/1
10773Jenčič Boštjan1990SLO 0:17:350:34:39A/8
1166Puš Sebastjan 1980SLOKRKA0:17:380:34:41B/2
12757Makovec Aljaz1997SLO 0:17:500:35:20A/9
1340Tome Martin2001SLOKAŠ0:17:510:35:23A/10
1455Kunstek Vito1989SLOŠTA0:17:270:35:30A/11
1552Lamper Alen2000SLOKLC0:17:510:35:43A/12
16604Juvan Miha1975SLO 0:18:170:35:49C/2
1764Ušeničnik Urh 2000SLOMASS0:18:020:35:55A/13
1821Rep Tomaž1990SLOORM0:18:370:35:59A/14
19258Žlogar Jure1982SLOKAŠ0:18:290:36:00B/3
2057Gros Anže2002SLOKRO0:18:220:36:03A/15
2159Kmetič Branko1972SLOŠTA0:18:370:36:08C/3
2256Nemec Adriano1979SLOŠTA0:18:310:36:09B/4
23675Bastl Luka1982SLOHERVIS SPORTSCLUB0:18:510:36:25B/5
2446Šelih Aleš 1983SLOŠTA0:19:010:37:06B/6
2510Vozlič Bojan1975SLOORM0:18:490:37:22C/4
26751Kotnik Miha1978SLO 0:19:030:37:35C/5
2732Lovrec Luka1993SLOORM0:18:570:37:50A/16
2849Breznikar Jan1992SLOKRO0:19:310:38:18A/17
2947Kveder Miha1989SLOŠTA0:19:290:38:21A/18
3043Medved Jakob2002SLOTJL0:18:180:38:33A/19
3135Bratuša Marko1988SLOORM0:19:540:38:36B/7
3267Rudman Rok2002SLOKRKA0:19:340:38:37A/20
33574Kračun Ožbej2002SLO 0:20:040:38:59A/21
33104Krajnc Zvonko1973SLOBaumüller Dravinja0:19:310:38:59C/6
35742Golob Nejc1983SLOTek.si0:20:390:39:22B/8
36462Somrak Matjaž1988SLO 0:19:480:39:32B/9
37257Petek Žiga2001SLOKAŠ0:20:180:39:38A/22
38674Bastl Simon1978SLOHERVIS SPORTSCLUB0:20:110:39:42C/7
3933Žinko Damir1976SLOORM0:20:420:40:07C/8
40114Pepelnak Davorin1966SLOLaško0:20:540:40:15D/1
4129Majcen Iztok1998SLOORM0:20:550:40:16A/23
42632Bohak Janez1980SLO 0:20:260:40:28B/10
43102Korošec Tomaž1975SLOOrientacijski klub Slovenske Konjice0:20:510:40:29C/9
44430Sagadin Miran1966SLOZavarovalnica Sava0:20:320:40:34D/2
45338Zupanc Rafko 1959SLOPetrol0:20:560:40:44D/3
46256Zupančič Rok 1995SLOKAŠ0:20:330:40:51A/24
47286Lazar Rajko1974SLOAK Ormož0:20:540:40:53C/10
48461Kupljen Peter1974SLO 0:20:550:40:56C/11
49418Zvir Primož 1982SLOS HARMONIKO NA 100:21:140:41:04B/11
50242Roškar Milan1962SLOKAŠ0:21:080:41:08D/4
5141Noner Gašper2000SLOKAŠ0:21:360:41:20A/25
5242Petrovec Bogomir1955SLOTJL0:21:100:41:28E/1
53326Sel Andrej1971SLOŠ.D. Elektro Maribor0:21:450:41:33C/12
54232Hribernik Milan1971SLOKAŠ0:21:340:42:11C/13
54764Sodin Rok1976SLOHERVIS SPORTSCLUB0:21:470:42:11C/13
56334Matej Polajžer 1979SLOŠ.D. Elektro Maribor0:22:180:42:30B/12
57147Marinšek Mitja1981SLOECOTIP0:22:150:42:38B/13
58657Brdnik Mitja1982SLO 0:22:130:42:44B/14
59527Turek Vojko 1964SLO 0:21:490:42:48D/5
60646Krumpak Aleš1989SLO 0:22:070:42:56A/26
61681Verbovšek Igor1991SLO 0:22:310:42:58A/27
6122Žinko Dušan1972SLOORM0:21:590:42:58C/15
63655Založnik Simon1975SLO 0:22:370:43:04C/16
64487Škafar Damijan 1984SLO 0:21:530:43:07B/15
65413Ramšak Nejc 1992SLOS HARMONIKO NA 100:22:090:43:15A/28
66328Črešnik Tadej 1985SLOŠ.D. Elektro Maribor0:22:390:43:17B/16
66763Gregorc Tomaž1978SLO 0:22:210:43:17C/17
68247Tkalčič Grega1977SLOKAŠ0:21:460:43:19C/18
69731Rudež Nejc2002SLOHERVIS SPORTSCLUB0:23:090:43:35A/29
70369Zorko Joži1967SLOŠD Radost0:23:140:43:36D/6
71565Repnik Gregor1975SLO 0:22:080:43:42C/19
72555Polanec Beno1980SLO 0:22:280:43:44B/17
73508Batistič Simon1966SLO 0:22:140:43:47D/7
7426Kosi Mirko1974SLOORM0:22:320:43:53C/20
75222Kovač Aleš1974SLOKAŠ0:22:260:44:02C/21
76128Martič Sebastijan1974SLOECOTIP0:22:410:44:08C/22
76231Hribernik Domen2002SLOKAŠ0:22:240:44:08A/30
78611Rožan Igor1983SLOKoštruni - Športno društvo Tinje0:22:050:44:17B/18
79346Punčuh Kevin1999SLOOPLAST0:22:010:44:18A/31
80615Tušek Andrej1979SLO 0:22:440:44:21B/19
81626Grošelj Gregor1980SLO 0:23:050:44:31B/20
82497Kronaveter Benjamin1979SLO 0:22:430:44:37B/21
83143But Simon1985SLOECOTIP0:22:320:44:41B/22
84510Kordež Marko 1974SLO 0:23:030:44:51C/23
8558Perko Jernej1988SLOOLK0:24:410:44:52B/23
8618Dogša Marko1988SLOORM0:23:090:44:55B/24
86103Jakopič Gorazd1964SLOOrientacijski klub Slovenske Konjice0:23:180:44:55D/8
8819Kotnik Klemen1977SLOORM0:23:300:45:08C/24
89477Oberstar Jernej 1980SLO 0:23:350:45:13B/25
90696Novačan Miha1986SLOHERVIS SPORTSCLUB0:23:580:45:16B/26
91729Verbošt Iztok1988SLO 0:23:440:45:26B/27
9245Mišič Martin2002SLOTJL0:23:060:45:29A/32
9325Žinko Martin1951SLOORM0:23:240:45:30E/2
94214Gošnjak Jože1968SLOSkupina Unior0:22:430:45:31D/9
95116Razboršek Aleš1977SLOLaško0:23:390:45:37C/25
95224Podgrajšek Mitja1982SLOKAŠ0:23:430:45:37B/28
97436Krošlin Tadej 1978SLOPlatform0:23:360:45:45C/26
98456Rozman Egidij1970SLO 0:22:570:45:47C/27
99352Lucu Sašo1979SLOZaložba Rokus Klett0:24:310:46:07B/29
100679Šoba Aleš1980SLO 0:24:040:46:10B/30
1234