Rezultati

Rezultati

Prvenstvo Slovenije za starejše mladince in starejše mladinke

Novo mesto, 22.6.2019

SKUPNO - 400 m, starejši mladinci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
1189494Pernek Acker ReneASB200049.550,153
21635137Ranković Jenko JanMASS200149.650,160
395935Zupančič RokAKR200050.060,170
4208847Janža MajPOM200350.120,218
524416767Zelnik JakaTRK200150.260,204
69417217Žorž ŽanKP200150.790,160
7705179Gabrovec GašperKLC200151.080,196
81251825Arnuš MatjažKRO200251.330,188
97317249Orož DomenKLC200151.350,201
101035865Lenič AljažKRKA200051.540,189
1116215768Lipovec NejcMASS200251.690,189
1226417520Skvarča RokVRH200251.780,230
1313717259Ulčar MaksKRO200252.050,141
146317463Baš SebastjanKLC200352.100,212
152634028Poličnik NikVRH200052.220,160
161384669Vujić StefanKRO200352.290,197
171352761Primc LovrencKRO200252.870,169
1815616522Bergant SamoMASS200352.940,179
1924017164Grašič LukaTRK200353.010,190
20129113Hace JakaKRO200353.400,222
212297725Mlinšek MartinŠL200253.900,209
22981645Erpič MaticKRKA200253.950,161
236517391Berčon JanKLC200255.370,209
2545527Dobrila TimotejVEL2003DNS
1285764Fele MihaKRO2003DNS

po skupinah (1. skupina) - 400 m, starejši mladinci   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
11035865Lenič AljažKRKA200051.540,189
22634028Poličnik NikVRH200052.220,160
2545527Dobrila TimotejVEL2003DNS
1285764Fele MihaKRO2003DNS

po skupinah (2. skupina) - 400 m, starejši mladinci   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
11352761Primc LovrencKRO200252.870,169
215616522Bergant SamoMASS200352.940,179
32297725Mlinšek MartinŠL200253.900,209
4981645Erpič MaticKRKA200253.950,161
56517391Berčon JanKLC200255.370,209

po skupinah (3. skupina) - 400 m, starejši mladinci   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
1208847Janža MajPOM200350.120,218
29417217Žorž ŽanKP200150.790,160
316215768Lipovec NejcMASS200251.690,189
426417520Skvarča RokVRH200251.780,230
56317463Baš SebastjanKLC200352.100,212
61384669Vujić StefanKRO200352.290,197
724017164Grašič LukaTRK200353.010,190
8129113Hace JakaKRO200353.400,222

po skupinah (4. skupina) - 400 m, starejši mladinci   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
1189494Pernek Acker ReneASB200049.550,153
21635137Ranković Jenko JanMASS200149.650,160
395935Zupančič RokAKR200050.060,170
424416767Zelnik JakaTRK200150.260,204
5705179Gabrovec GašperKLC200151.080,196
61251825Arnuš MatjažKRO200251.330,188
77317249Orož DomenKLC200151.350,201
813717259Ulčar MaksKRO200252.050,141