Rezultati

Rezultati

30. Mednarodni miting Novo mesto 2019

Novo mesto, 24.7.2019

FINALE po skupinah (1. skupina) - 100 m, člani, veter: -0,9   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
1270Ivašković ZvonimirCRO199410.850,143
21204957Šuštaršič MatevžKRKA200110.960,133
32020Ištvanović FilipSRB199111.000,127
4984174Benko ŽigaKLC199811.080,169
517315888Popovič Krajnc LukaPMB200011.180,203
670Bikić HarisBIH199911.180,155
71787910Čurin Prapotnik AnejPT200311.320,175
1472567Žumer JanMASS1982DNS

FINALE po skupinah (2. skupina) - 100 m, člani, veter: -1,6   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
110217249Orož DomenKLC200111.440,222
21454192Rakić LukaMASS199111.450,141
3340Mezulić MateCRO198111.500,159
41017478Jazbec ŽanKLC200311.550,185
59216256Murovec AljažGO199811.560,191
6917943Breščak MihaGO200311.700,204
780Karaman AmmarBIH200011.820,186
300Jandroković ManuelCRO2002DNS

KVALIFIKACIJE SKUPNO - 100 m, člani

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
11204957Šuštaršič MatevžKRKA2001Q10.990,145
22020Ištvanović FilipSRB1991Q11.050,136
3270Ivašković ZvonimirCRO1994Q11.070,157
4984174Benko ŽigaKLC1998Q11.220,136
570Bikić HarisBIH1999Q11.250,156
617315888Popovič Krajnc LukaPMB2000q11.280,152
71472567Žumer JanMASS1982Q11.370,181
81787910Čurin Prapotnik AnejPT2003q11.460,154
910217249Orož DomenKLC2001q11.530,164
10340Mezulić MateCRO1981q11.580,166
111017478Jazbec ŽanKLC2003q11.640,170
121454192Rakić LukaMASS1991q11.650,164
13300Jandroković ManuelCRO2002q11.740,170
14917943Breščak MihaGO2003q11.790,159
1580Karaman AmmarBIH2000q11.800,161
169216256Murovec AljažGO1998q11.830,175
17250Fučko GabrijelCRO200211.830,180
18200Brkić DomagojCRO200111.980,201
19490Valentaković ValentinoCRO199312.010,171
20948380Žežlin MatejGO200212.140,181
21842659Kogovšek BenKRKA200312.20
22360Novokmet FrankoCRO200212.550,053

KVALIFIKACIJE po skupinah (1. skupina) - 100 m, člani, veter: -2,2   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
1984174Benko ŽigaKLC1998Q11.220,136
21472567Žumer JanMASS1982Q11.370,181
31787910Čurin Prapotnik AnejPT2003q11.460,154
410217249Orož DomenKLC2001q11.530,164
5300Jandroković ManuelCRO2002q11.740,170
680Karaman AmmarBIH2000q11.800,161
7360Novokmet FrankoCRO200212.550,053

KVALIFIKACIJE po skupinah (2. skupina) - 100 m, člani, veter: -0,8   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
11204957Šuštaršič MatevžKRKA2001Q10.990,145
22020Ištvanović FilipSRB1991Q11.050,136
317315888Popovič Krajnc LukaPMB2000q11.280,152
4340Mezulić MateCRO1981q11.580,166
51017478Jazbec ŽanKLC2003q11.640,170
6917943Breščak MihaGO2003q11.790,159
7948380Žežlin MatejGO200212.140,181

KVALIFIKACIJE po skupinah (3. skupina) - 100 m, člani, veter: -2,2   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
1270Ivašković ZvonimirCRO1994Q11.070,157
270Bikić HarisBIH1999Q11.250,156
31454192Rakić LukaMASS1991q11.650,164
49216256Murovec AljažGO1998q11.830,175
5250Fučko GabrijelCRO200211.830,180
6200Brkić DomagojCRO200111.980,201
7490Valentaković ValentinoCRO199312.010,171
8842659Kogovšek BenKRKA200312.20