# | Št. | Ime | Šola | Rezultat |
1 | 6442 | Centrih Mojca | Srednja Zdravstvena šola Celje | 0:14:40.3 |
2 | 6242 | Plaznik Maja | Gimnazija Bežigrad | 0:14:44.5 |
3 | 6461 | Noner Ana | ŠC Slovenske Konjice - Zreče | 0:14:51.7 |
4 | 6446 | Peulić Đurđica | SŠ za Farmacijo, Kozmetiko in Zdravstvo | 0:15:22.4 |
5 | 6479 | Pušnik Urška | Šolski Center Celje, Gimnazija Lava | 0:15:26.4 |
6 | 6367 | Klemenčič Nina | Gimnazija Šiška | 0:15:30.7 |
7 | 6370 | Lovšin Kaja | Gimnazija Šiška | 0:15:36.8 |
8 | 6251 | Strgaršek Kaja | Gimnazija in Ekonomska SŠ Trbovlje | 0:15:48.7 |
9 | 6447 | Peulić Đurđina | SŠ za Farmacijo, Kozmetiko in Zdravstvo | 0:15:59.0 |
10 | 6278 | Česen Nika | Gimnazija Ledina | 0:16:01.5 |
11 | 6430 | Štefane Vita | SŠ Slovenska Bistrica | 0:16:06.4 |
12 | 6481 | Pevec Lucija | Šolski Center Rudolf Maister Kamnik | 0:16:08.4 |
13 | 6204 | Jakopič Veronika | EGSŠ Radovljica | 0:16:29.0 |
14 | 6203 | Jakopič Martina | EGSŠ Radovljica | 0:16:37.2 |
15 | 6266 | Peternel Alenka | Gimnazija Jesenice | 0:16:42.1 |
16 | 6270 | Dobravec Pia | Gimnazija Jurija Vege Idrija | 0:16:46.3 |
17 | 6363 | Škerlj Kaja | Gimnazija Šentvid | 0:16:49.3 |
18 | 6480 | Orehek Karmen | Šolski Center Rudolf Maister Kamnik | 0:16:49.7 |
19 | 6478 | Kurnik Neža Patricija | Šolski Center Celje, Gimnazija Lava | 0:16:56.9 |
20 | 6272 | Kogovšek Tjaša | Gimnazija Jurija Vege Idrija | 0:17:00.7 |
21 | 6271 | Humar Anja | Gimnazija Jurija Vege Idrija | 0:17:14.4 |
22 | 6371 | Marolt Katja | Gimnazija Šiška | 0:17:20.4 |
23 | 6253 | Jesenko Karin | Gimnazija in Veterinarska šola Ljubljana | 0:17:22.9 |
24 | 6268 | Žerjav Neža | Gimnazija Jesenice | 0:17:23.1 |
25 | 6377 | Žavbi-Kunaver Saša | Gimnazija Šiška | 0:17:32.6 |
26 | 6256 | Žerovnik Lara | Gimnazija in Veterinarska šola Ljubljana | 0:17:36.8 |
27 | 6273 | Dečman Manca | Gimnazija Kočevje | 0:18:05.1 |
28 | 6257 | Žerovnik Lea | Gimnazija in Veterinarska šola Ljubljana | 0:18:16.9 |
29 | 6333 | Pečarič Strnad Urška | Gimnazija Poljane | 0:18:17.5 |
30 | 6482 | Štebe Sara | Šolski Center Rudolf Maister Kamnik | 0:18:21.5 |
31 | 6222 | Slivnik Metka | EGSŠ Radovljica | 0:18:28.8 |
32 | 6448 | Pincolič Šajber Lara | SŠ za Farmacijo, Kozmetiko in Zdravstvo | 0:18:33.7 |
33 | 6343 | Tadel Alex Eliana | Gimnazija Poljane | 0:18:49.4 |
34 | 6312 | Rupnik Neža | Gimnazija Moste | 0:18:52.7 |
35 | 6277 | Hrovat Katarina | Gimnazija Ledina | 0:19:15.3 |
36 | 6265 | Skenderovič Alma | Gimnazija Jesenice | 0:19:17.5 |
37 | 6269 | Žunič Magdalena | Gimnazija Jesenice | 0:19:17.7 |
38 | 6376 | Zarnik Pia | Gimnazija Šiška | 0:19:19.8 |
39 | 6281 | Janež Renata | Gimnazija Ledina | 0:19:20.6 |
40 | 6444 | Jenstrle Katja | SŠ za Farmacijo, Kozmetiko in Zdravstvo | 0:19:23.2 |
41 | 6359 | Pečnik Tjaša | Gimnazija Šentvid | 0:19:29.2 |
42 | 6196 | Bajrič Špela | EGSŠ Radovljica | 0:19:34.9 |
43 | 6429 | Porčić Enisa | Srednja Poklicna in Strokovna šola Bežigrad | 0:19:43.8 |
44 | 6380 | Jemec Ema | Gimnazija Škofja Loka | 0:19:51.0 |
45 | 6345 | Truden Anamarija | Gimnazija Poljane | 0:19:53.0 |
46 | 6211 | Lužnik Anja | EGSŠ Radovljica | 0:20:04.1 |
47 | 6381 | Markun Tina | Gimnazija Škofja Loka | 0:20:06.7 |
48 | 6267 | Svetina Nika | Gimnazija Jesenice | 0:20:08.7 |
49 | 6254 | Lešnjak Saša | Gimnazija in Veterinarska šola Ljubljana | 0:20:10.6 |
50 | 6255 | Šentjurc Tjaša | Gimnazija in Veterinarska šola Ljubljana | 0:20:11.8 |
51 | 6483 | Učakar Eftimov Urša | Šolski Center Rudolf Maister Kamnik | 0:20:17.0 |
52 | 6286 | Kozina Adriana | Gimnazija Ledina | 0:20:35.3 |
53 | 6443 | Habjan Sabina | SŠ za Farmacijo, Kozmetiko in Zdravstvo | 0:20:38.6 |
54 | 6398 | Berguš Saša | Srednja Gostinska šola Radovljica | 0:20:44.0 |
55 | 6316 | Zupančič Nika | Gimnazija Moste | 0:20:44.1 |
56 | 6403 | Golob Lorena | Srednja Gostinska šola Radovljica | 0:20:44.9 |
57 | 6258 | Arh Saša | Gimnazija Jesenice | 0:20:46.9 |
58 | 6284 | Klopčič Tajda | Gimnazija Ledina | 0:20:51.6 |
59 | 6279 | Gvardjančič Zala | Gimnazija Ledina | 0:20:51.9 |
59 | 6289 | Smerajc Neža | Gimnazija Ledina | 0:20:51.9 |
61 | 6262 | Hatič Sabina | Gimnazija Jesenice | 0:20:52.5 |
62 | 6334 | Pučnik Tina | Gimnazija Poljane | 0:21:05.9 |
63 | 6214 | Mohorč Ana | EGSŠ Radovljica | 0:21:06.2 |
64 | 6378 | Burgar Patricija | Gimnazija Škofja Loka | 0:21:07.2 |
65 | 6384 | Modic Natalija | Srednja Frizerska šola | 0:21:10.0 |
66 | 6237 | Povalej Liza | Gimnazija Antona Aškerca | 0:21:20.5 |
67 | 6221 | Selimanović Armina | EGSŠ Radovljica | 0:21:23.6 |
68 | 6225 | Svetina Ula | EGSŠ Radovljica | 0:21:23.8 |
69 | 6216 | Nikoletti Urška | EGSŠ Radovljica | 0:21:24.9 |
70 | 6320 | Resnik Trina | Gimnazija Novo Mesto | 0:21:25.9 |
71 | 6224 | Stevič Hana | EGSŠ Radovljica | 0:21:30.0 |
72 | 6232 | Zevnik Jerca | EGSŠ Radovljica | 0:21:30.9 |
73 | 6476 | Knific Tia | Škofijska Klasična Gimnazija | 0:21:35.5 |
74 | 6324 | Bronič Nika | Gimnazija Poljane | 0:21:38.6 |
75 | 6348 | Žnidaršič Kaja | Gimnazija Poljane | 0:21:40.3 |
76 | 6323 | Arih Kristina | Gimnazija Poljane | 0:21:44.2 |
77 | 6240 | Benedik Bevc Nika | Gimnazija Bežigrad | 0:21:45.1 |
78 | 6241 | Kos Eva | Gimnazija Bežigrad | 0:21:45.7 |
79 | 6236 | Nedović Hristina | Gimnazija Antona Aškerca | 0:21:47.6 |
80 | 6379 | Černe Ines | Gimnazija Škofja Loka | 0:21:49.4 |
81 | 6274 | Kreft Živa | Gimnazija Koper | 0:21:50.2 |
82 | 6356 | Mlakar Mateja | Gimnazija Šentvid | 0:22:06.4 |
83 | 6296 | Murn Neža | Gimnazija Litija | 0:22:08.9 |
84 | 6292 | Globokar Ana | Gimnazija Litija | 0:22:10.1 |
85 | 6287 | Kravcar Karmen | Gimnazija Ledina | 0:22:11.7 |
86 | 6288 | Molan Neža | Gimnazija Ledina | 0:22:12.4 |
87 | 6280 | Herman Ula | Gimnazija Ledina | 0:22:15.1 |
88 | 6330 | Marič Domineja | Gimnazija Poljane | 0:22:27.5 |
89 | 6264 | Džamastalgič Dijana | Gimnazija Jesenice | 0:22:41.5 |
90 | 6194 | Kobal Pika | BIC Ljubljana Živilska šola | 0:22:46.9 |
91 | 6285 | Kogovšek Nika | Gimnazija Ledina | 0:22:52.1 |
92 | 6297 | Ostrožnik Lea | Gimnazija Litija | 0:22:54.3 |
93 | 6283 | Klinc Tajda | Gimnazija Ledina | 0:22:55.7 |
94 | 6294 | Mars Ana | Gimnazija Litija | 0:22:56.1 |
95 | 6406 | Javornik Julija | Srednja Gostinska šola Radovljica | 0:23:00.0 |
96 | 6449 | Rajhard Saša | SŠ za Farmacijo, Kozmetiko in Zdravstvo | 0:23:02.5 |
97 | 6402 | Eržen Neli | Srednja Gostinska šola Radovljica | 0:23:04.1 |
98 | 6305 | Jančič Eva | Gimnazija Moste | 0:23:06.1 |
98 | 6246 | Ule Eva | Gimnazija Bežigrad | 0:23:06.1 |
100 | 6293 | Knez Danaja | Gimnazija Litija | 0:23:06.4 |
101 | 6302 | Bartol Neža | Gimnazija Moste | 0:23:16.1 |
102 | 6212 | Martič Petra | EGSŠ Radovljica | 0:23:18.8 |
103 | 6200 | Flajs Maruša | EGSŠ Radovljica | 0:23:19.6 |
103 | 6328 | Lange Ruby | Gimnazija Poljane | 0:23:19.6 |
105 | 6325 | Hostnik Petra | Gimnazija Poljane | 0:23:19.8 |
106 | 6470 | Petek Špela | ŠC za Pošto, Ekonomijo in Telekomunikacije | 0:23:35.3 |
107 | 6300 | Pogačar Brigita | Gimnazija Litija | 0:23:35.5 |
108 | 6454 | Šolar Ana Marija | SŠ za Oblikovanje in Fotografijo | 0:23:35.9 |
109 | 6457 | Žitnik Eva | SŠ za Oblikovanje in Fotografijo | 0:23:36.4 |
110 | 6344 | Trček Klara | Gimnazija Poljane | 0:23:44.9 |
111 | 6329 | Leskovšek Ana Maša | Gimnazija Poljane | 0:23:51.0 |
112 | 6218 | Pavlovski Zoja Etja | EGSŠ Radovljica | 0:23:52.1 |
113 | 6261 | Hatič Sara | Gimnazija Jesenice | 0:23:53.7 |
114 | 6219 | Piber Rebeka | EGSŠ Radovljica | 0:23:53.9 |
115 | 6213 | Mlekuž Ališa | EGSŠ Radovljica | 0:24:11.4 |
116 | 6217 | Novak Urška | EGSŠ Radovljica | 0:24:14.0 |
117 | 6421 | Starman Petra | Srednja Gostinska šola Radovljica | 0:24:16.8 |
118 | 6419 | Rakovec Anja | Srednja Gostinska šola Radovljica | 0:24:16.9 |
119 | 6338 | Šalamon Tjaša | Gimnazija Poljane | 0:24:39.2 |
120 | 6342 | Štepec Urša | Gimnazija Poljane | 0:24:39.4 |
120 | 6331 | Oblak Katarina | Gimnazija Poljane | 0:24:39.4 |
122 | 6263 | Hribar Polona | Gimnazija Jesenice | 0:24:49.6 |
123 | 6199 | Durmišević Šejla | EGSŠ Radovljica | 0:24:50.2 |
124 | 6291 | Celestina Valentina | Gimnazija Litija | 0:24:54.8 |
125 | 6319 | Kitanovski Tjaša | Gimnazija Novo Mesto | 0:24:56.9 |
126 | 6238 | Salković Tia | Gimnazija Antona Aškerca | 0:25:04.2 |
127 | 6275 | Badovinac Kim Ana | Gimnazija Ledina | 0:25:09.0 |
128 | 6318 | Gorišek Anja | Gimnazija Novo Mesto | 0:25:13.1 |
129 | 6195 | Virant Tadeja | BIC Ljubljana Živilska šola | 0:25:16.6 |
130 | 6252 | Ferjan Petra | Gimnazija in Veterinarska šola Ljubljana | 0:25:17.2 |
131 | 6202 | Hudobivnik Anja | EGSŠ Radovljica | 0:25:27.5 |
132 | 6311 | Rihtar Nika | Gimnazija Moste | 0:25:33.4 |
133 | 6313 | Wolf Završnik Lara | Gimnazija Moste | 0:25:34.8 |
134 | 6309 | Mihelič Barbara | Gimnazija Moste | 0:25:35.4 |
135 | 6276 | Barlič Špela | Gimnazija Ledina | 0:25:35.5 |
136 | 6440 | Škarja Nika | Srednja Upravno-Administrativna šola | 0:25:43.5 |
137 | 6226 | Šečkanović Ilda | EGSŠ Radovljica | 0:25:52.3 |
138 | 6326 | Jerman Tina | Gimnazija Poljane | 0:25:54.3 |
139 | 6451 | Jurjevič Janja | SŠ za Oblikovanje in Fotografijo | 0:25:57.9 |
140 | 6231 | Valjavec Đurđević Perta | EGSŠ Radovljica | 0:25:58.0 |
141 | 6215 | Mujkić Sara | EGSŠ Radovljica | 0:25:58.5 |
142 | 6423 | Šavs Manca | Srednja Gostinska šola Radovljica | 0:26:26.9 |
143 | 6424 | Štirn Sara | Srednja Gostinska šola Radovljica | 0:26:27.0 |
144 | 6315 | Vražič Meta | Gimnazija Moste | 0:26:29.5 |
145 | 6308 | Križ Maja | Gimnazija Moste | 0:26:31.1 |
146 | 6396 | Vidmar Ana | Srednja Frizerska šola | 0:26:38.0 |
147 | 6298 | Pikovnik Darja | Gimnazija Litija | 0:27:00.6 |
148 | 6299 | Planinšek Manca | Gimnazija Litija | 0:27:01.0 |
149 | 6386 | Franjič Tina | Srednja Frizerska šola | 0:27:06.4 |
150 | 6455 | Špan Sandra | SŠ za Oblikovanje in Fotografijo | 0:27:17.0 |
151 | 6197 | Dakskofler Nika | EGSŠ Radovljica | 0:27:24.8 |
152 | 6208 | Kristevski Marina | EGSŠ Radovljica | 0:27:26.1 |
153 | 6477 | Martini Keber Lara | Škofijska Klasična Gimnazija | 0:27:35.5 |
154 | 6228 | Travnik Zala | EGSŠ Radovljica | 0:27:37.0 |
155 | 6466 | Hladnik Katja | ŠC za Pošto, Ekonomijo in Telekomunikacije | 0:27:44.2 |
156 | 6471 | Petrović Kristina | ŠC za Pošto, Ekonomijo in Telekomunikacije | 0:27:44.5 |
157 | 6436 | Mrkonjič Magdalena | Srednja Upravno-Administrativna šola | 0:28:15.9 |
158 | 6437 | Okorn Tina | Srednja Upravno-Administrativna šola | 0:28:16.7 |
159 | 6414 | Murn Neža | Srednja Gostinska šola Radovljica | 0:28:24.5 |
160 | 6220 | Sefić Laura | EGSŠ Radovljica | 0:28:27.5 |
160 | 6223 | Stevanović Nataša | EGSŠ Radovljica | 0:28:27.5 |
162 | 6445 | Mezek Ana | SŠ za Farmacijo, Kozmetiko in Zdravstvo | 0:28:39.9 |
163 | 6474 | Urbanija Irena | ŠC za Pošto, Ekonomijo in Telekomunikacije | 0:28:47.3 |
164 | 6434 | Krušnik Valerija | Srednja Upravno-Administrativna šola | 0:28:57.5 |
165 | 6400 | Čepič Gracija | Srednja Gostinska šola Radovljica | 0:29:08.2 |
166 | 6468 | Kozjek Neja | ŠC za Pošto, Ekonomijo in Telekomunikacije | 0:29:08.6 |
167 | 6435 | Kuhar Špela | Srednja Upravno-Administrativna šola | 0:29:25.5 |
168 | 6467 | Hrovat Maja | ŠC za Pošto, Ekonomijo in Telekomunikacije | 0:29:26.3 |
169 | 6205 | Janko Tjaša | EGSŠ Radovljica | 0:29:32.7 |
170 | 6465 | Galijašević Melita | ŠC za Pošto, Ekonomijo in Telekomunikacije | 0:29:36.3 |
171 | 6422 | Stoichkovska Elena | Srednja Gostinska šola Radovljica | 0:29:37.2 |
172 | 6463 | Djurović Sara | ŠC za Pošto, Ekonomijo in Telekomunikacije | 0:29:38.4 |
172 | 6407 | Kolar Amadeja | Srednja Gostinska šola Radovljica | 0:29:38.4 |
174 | 6412 | Madon Marcella | Srednja Gostinska šola Radovljica | 0:29:39.5 |
175 | 6229 | Tržan Betz Tjaša | EGSŠ Radovljica | 0:29:39.8 |
176 | 6431 | Čistar Tjaša | Srednja Upravno-Administrativna šola | 0:29:40.5 |
177 | 6415 | Oblak Anika | Srednja Gostinska šola Radovljica | 0:29:49.5 |
178 | 6409 | Kramberger Luciana | Srednja Gostinska šola Radovljica | 0:29:50.5 |
179 | 6427 | Zornad Sara | Srednja Gostinska šola Radovljica | 0:29:50.8 |
180 | 6485 | Spinos Kristina | Waldorfska šola - SŠ | 0:30:00.6 |
181 | 6335 | Renko Živa | Gimnazija Poljane | 0:30:00.8 |
182 | 6306 | Kestner Nina Danaja | Gimnazija Moste | 0:30:14.9 |
183 | 6230 | Udir Sara | EGSŠ Radovljica | 0:30:15.8 |
184 | 6310 | Osolin Veronika | Gimnazija Moste | 0:30:26.9 |
185 | 6410 | Lukanc Sara | Srednja Gostinska šola Radovljica | 0:30:44.0 |
186 | 6413 | Mrak Anja | Srednja Gostinska šola Radovljica | 0:30:45.6 |
187 | 6475 | Vuković Sandra | ŠC za Pošto, Ekonomijo in Telekomunikacije | 0:31:58.0 |
187 | 6472 | Povirk Ana | ŠC za Pošto, Ekonomijo in Telekomunikacije | 0:31:58.0 |
189 | 6418 | Pravdič Nastja | Srednja Gostinska šola Radovljica | 0:31:58.8 |
190 | 6426 | Vengus Pristav Ajda | Srednja Gostinska šola Radovljica | 0:32:05.3 |
191 | 6456 | Turnšek Tina | SŠ za Oblikovanje in Fotografijo | 0:32:57.4 |