# | Št. | Ime | Šola | Rezultat |
1 | 7004 | Gošek Karin | Srednja Zdravstvena šola Celje | 0:12:28.8 |
2 | 7093 | Vrtačič Tjaša | Šolski Center Rudolf Maister Kamnik | 0:12:40.2 |
3 | 6896 | Krašovec Urška | Gimnazija Šiška | 0:12:45.9 |
4 | 7005 | Kok Barbara | Srednja Zdravstvena šola Celje | 0:13:28.7 |
5 | 6891 | Ameršek Kim | Gimnazija Šiška | 0:13:29.8 |
6 | 6885 | Rozman Klara | Gimnazija Šentvid | 0:13:52.3 |
7 | 6783 | Kerštajn Maja | Gimnazija Jesenice | 0:13:52.5 |
8 | 6910 | Rant Neža | Gimnazija Škofja Loka | 0:13:58.2 |
9 | 6908 | Maretič Lara | Gimnazija Škofja Loka | 0:14:07.0 |
10 | 7091 | Mali Nuša | Šolski Center Rudolf Maister Kamnik | 0:14:11.8 |
11 | 6753 | Matič Urša | Gimnazija Bežigrad | 0:14:14.2 |
12 | 6986 | Balažič Petja | Srednja Upravno-Administrativna šola | 0:14:14.8 |
13 | 6750 | Dolinar Meta Ana | Gimnazija Bežigrad | 0:14:19.7 |
14 | 6879 | Ahačič Ajda | Gimnazija Šentvid | 0:14:33.0 |
15 | 6767 | Prah Jerneja | Gimnazija in Veterinarska šola Ljubljana | 0:14:33.6 |
16 | 6760 | Ocvirk Lara | Gimnazija Celje - Center | 0:14:37.0 |
17 | 7015 | Bergant Tara | SŠ za Oblikovanje in Fotografijo | 0:14:39.3 |
18 | 6755 | Muzaferovič Ines | Gimnazija Bežigrad | 0:14:39.6 |
19 | 6728 | Kozomara Maša | EGSŠ Radovljica | 0:14:43.7 |
20 | 6901 | Robida Tia | Gimnazija Šiška | 0:14:47.1 |
21 | 6900 | Pugelj Nina | Gimnazija Šiška | 0:14:48.3 |
22 | 6784 | Komac Julija | Gimnazija Jesenice | 0:14:52.5 |
23 | 6868 | Hren Lea | Gimnazija Poljane | 0:15:02.4 |
24 | 7092 | Perko Gaja | Šolski Center Rudolf Maister Kamnik | 0:15:06.1 |
25 | 6771 | Arh Ajda | Gimnazija Jesenice | 0:15:11.7 |
26 | 6812 | Ikič Lana | Gimnazija Jurija Vege Idrija | 0:15:12.5 |
27 | 7009 | Kostanjšek Katrin | SŠ za Farmacijo, Kozmetiko in Zdravstvo | 0:15:21.6 |
28 | 7013 | Pintar Tajda | SŠ za Farmacijo, Kozmetiko in Zdravstvo | 0:15:21.8 |
29 | 6814 | Lampe Neža | Gimnazija Jurija Vege Idrija | 0:15:23.6 |
30 | 6854 | Janža Zala | Gimnazija Murska Sobota | 0:15:26.7 |
31 | 6811 | Hladnik Ana | Gimnazija Jurija Vege Idrija | 0:15:32.2 |
32 | 6907 | Alič Gloria | Gimnazija Škofja Loka | 0:15:42.0 |
33 | 7065 | Zajc Eva Viktorija | Škofijska Klasična Gimnazija | 0:15:42.1 |
34 | 6754 | Mazi Urša | Gimnazija Bežigrad | 0:15:45.4 |
35 | 7056 | Kovačič Lana | Škofijska Klasična Gimnazija | 0:15:46.2 |
36 | 6774 | Gasar Maša | Gimnazija Jesenice | 0:15:52.7 |
37 | 6888 | Vavpetič Ela | Gimnazija Šentvid | 0:15:54.8 |
38 | 6759 | Guček Ana | Gimnazija Celje - Center | 0:15:55.4 |
39 | 7006 | Pintarič Nina | Srednja Zdravstvena šola Celje | 0:15:58.9 |
40 | 6758 | Artnak Ana | Gimnazija Celje - Center | 0:16:03.6 |
41 | 6994 | Mazi Tea | Srednja Upravno-Administrativna šola | 0:16:06.7 |
42 | 6915 | Štante Brina | Gimnazija Vič | 0:16:11.2 |
43 | 6909 | Podlipnik Petra | Gimnazija Škofja Loka | 0:16:12.5 |
44 | 6813 | Klasič Petra | Gimnazija Jurija Vege Idrija | 0:16:13.8 |
45 | 7048 | Jošić Tamara | ŠC za Pošto, Ekonomijo in Telekomunikacije | 0:16:16.9 |
46 | 7011 | Lončarič Klara | SŠ za Farmacijo, Kozmetiko in Zdravstvo | 0:16:23.5 |
47 | 6770 | Sedušak Kljakič Anja | Gimnazija in Veterinarska šola Ljubljana | 0:16:25.7 |
48 | 7014 | Tavčar Ana | SŠ za Farmacijo, Kozmetiko in Zdravstvo | 0:16:27.5 |
49 | 6898 | Matič Maja | Gimnazija Šiška | 0:16:33.2 |
50 | 6826 | Debeljak Natalija | Gimnazija Ledina | 0:16:33.7 |
51 | 7074 | Gorjanc Bernarda | Šolski Center Novo Mesto | 0:16:34.6 |
52 | 6761 | Strgaršek Lara | Gimnazija Celje - Center | 0:16:39.8 |
53 | 6855 | Kužnik Žanin | Gimnazija Nova Gorica | 0:16:42.1 |
54 | 6917 | Žvab Pernat Nina | Gimnazija, Elektro in Pomorska šola Piran | 0:16:43.7 |
55 | 6911 | Sajovic Teja | Gimnazija Škofja Loka | 0:16:44.2 |
56 | 6893 | Jurjevič Kaja | Gimnazija Šiška | 0:16:48.0 |
57 | 6845 | Drnovšek Nika | Gimnazija Litija | 0:16:50.9 |
58 | 6837 | Mrcina Ema | Gimnazija Ledina | 0:16:52.1 |
59 | 6800 | Rupar Kaja | Gimnazija Jesenice | 0:16:53.0 |
60 | 6871 | Lampič Lea | Gimnazija Poljane | 0:16:56.5 |
61 | 7016 | Berghaus Tadeja | SŠ za Oblikovanje in Fotografijo | 0:16:57.7 |
62 | 7012 | Markovič Olja | SŠ za Farmacijo, Kozmetiko in Zdravstvo | 0:16:59.4 |
63 | 7008 | Jurca Lara | SŠ za Farmacijo, Kozmetiko in Zdravstvo | 0:17:01.1 |
64 | 6799 | Remih Tara | Gimnazija Jesenice | 0:17:01.9 |
65 | 6807 | Brložnik Nika | Gimnazija Jurija Vege Idrija | 0:17:03.1 |
66 | 6786 | Krnc Lara | Gimnazija Jesenice | 0:17:04.4 |
67 | 6803 | Vauhnik Lana | Gimnazija Jesenice | 0:17:04.7 |
68 | 6762 | Belič Urša | Gimnazija in Veterinarska šola Ljubljana | 0:17:08.4 |
69 | 6859 | Muhič Mojca | Gimnazija Novo Mesto | 0:17:10.0 |
70 | 6773 | Dolar Bratuša Dolores | Gimnazija Jesenice | 0:17:19.6 |
71 | 6779 | Jensterle Lana | Gimnazija Jesenice | 0:17:19.8 |
72 | 6844 | Cirar Patricija | Gimnazija Litija | 0:17:20.0 |
73 | 6876 | Anderle Meta | Gimnazija Poljane | 0:17:21.9 |
74 | 6946 | Dolenšek Nina | Srednja Gostinska in Turistična šola Radovljica | 0:17:25.9 |
75 | 7389 | Murn Manca | Gimnazija Litija | 0:17:27.2 |
76 | 7051 | Ferlež Pečjak Julija | Škofijska Klasična Gimnazija | 0:17:27.9 |
77 | 6780 | Kanalec Ana | Gimnazija Jesenice | 0:17:28.7 |
78 | 6810 | Hladnik Nika | Gimnazija Jurija Vege Idrija | 0:17:30.1 |
79 | 6808 | Felc Ema | Gimnazija Jurija Vege Idrija | 0:17:30.2 |
80 | 6977 | Šenk Kaja | Srednja Gostinska in Turistična šola Radovljica | 0:17:30.8 |
81 | 6729 | Lapajne Ema | EGSŠ Radovljica | 0:17:32.0 |
82 | 7050 | Čižman Barbara | Škofijska Klasična Gimnazija | 0:17:33.3 |
83 | 6772 | Čop Ana | Gimnazija Jesenice | 0:17:34.9 |
84 | 6775 | Hatič Iris | Gimnazija Jesenice | 0:17:35.6 |
85 | 6804 | Vereš Nika | Gimnazija Jesenice | 0:17:35.9 |
86 | 6847 | Ševerkar Lina | Gimnazija Litija | 0:17:36.5 |
87 | 7066 | Zajc Lara | Škofijska Klasična Gimnazija | 0:17:41.9 |
88 | 7030 | Debenec Sara | ŠC Ljubljana Srednja Strojna in Kemijska šola | 0:17:48.2 |
89 | 7049 | Mahne Nika | ŠC za Pošto, Ekonomijo in Telekomunikacije | 0:17:49.3 |
90 | 6739 | Shabani Larisa | EGSŠ Radovljica | 0:17:50.7 |
91 | 6809 | Grošelj Lena | Gimnazija Jurija Vege Idrija | 0:17:51.8 |
92 | 6818 | Ruparčič Ana Manca | Gimnazija Kočevje | 0:17:52.0 |
93 | 6928 | Lindič Sara | Srednja Frizerska šola | 0:17:55.2 |
94 | 6842 | Zaletelj Alja | Gimnazija Ledina | 0:17:57.3 |
95 | 6795 | Omanovič Neja | Gimnazija Jesenice | 0:17:57.4 |
96 | 6831 | Krušič Špela | Gimnazija Ledina | 0:18:00.7 |
97 | 7054 | Jaklič Iza | Škofijska Klasična Gimnazija | 0:18:03.8 |
98 | 7067 | Zajec Kristina | Škofijska Klasična Gimnazija | 0:18:04.0 |
99 | 7052 | Gubanec Hančič Ema | Škofijska Klasična Gimnazija | 0:18:04.1 |
100 | 7053 | Hauptman Anamarija | Škofijska Klasična Gimnazija | 0:18:04.4 |
101 | 6745 | Pavčič Alja | Gimnazija Antona Aškerca | 0:18:12.3 |
102 | 6930 | Miklič Karin | Srednja Frizerska šola | 0:18:13.0 |
103 | 6744 | Ostrež Ravnikar Manja | Gimnazija Antona Aškerca | 0:18:13.4 |
104 | 6860 | Verbič Leja | Gimnazija Novo Mesto | 0:18:13.8 |
104 | 6861 | Adamič Tomič Liza | Gimnazija Poljane | 0:18:13.8 |
106 | 6873 | Mesarič Katja | Gimnazija Poljane | 0:18:18.6 |
107 | 6863 | Benčina Lana | Gimnazija Poljane | 0:18:20.2 |
108 | 6903 | Tarlač Sara | Gimnazija Šiška | 0:18:21.1 |
109 | 6835 | Repenšek Maja | Gimnazija Ledina | 0:18:21.3 |
110 | 6752 | Lipovec Doroteja | Gimnazija Bežigrad | 0:18:21.6 |
111 | 6742 | Grilj Sonja | Ekonomska šola Ljubljana | 0:18:22.6 |
112 | 6815 | Munih Neža | Gimnazija Jurija Vege Idrija | 0:18:22.8 |
113 | 6833 | Pelc Tina | Gimnazija Ledina | 0:18:24.7 |
114 | 7007 | Kastelic Kaja | Srednja Zdravstvena šola Ljubljana | 0:18:27.6 |
115 | 7085 | Grden Tinakra | Šolski Center Novo Mesto | 0:18:34.6 |
116 | 7083 | Slapničar Teja | Šolski Center Novo Mesto | 0:18:34.8 |
117 | 7094 | Čampa Ema | Waldorfska šola - SŠ | 0:18:35.5 |
118 | 6747 | Zajc Ana | Gimnazija Antona Aškerca | 0:18:41.8 |
119 | 6839 | Umek Anja | Gimnazija Ledina | 0:18:42.3 |
120 | 6862 | Benčina Tina | Gimnazija Poljane | 0:18:46.1 |
121 | 6705 | Demšar Mateja | BIC Ljubljana - Živilska šola | 0:18:47.0 |
122 | 6858 | Malič Nadja | Gimnazija Novo Mesto | 0:18:47.2 |
123 | 6870 | Korošec Živa | Gimnazija Poljane | 0:18:47.8 |
124 | 6869 | Iza Stres | Gimnazija Poljane | 0:18:48.4 |
125 | 7025 | Troha Katja | SŠ za Oblikovanje in Fotografijo | 0:18:50.6 |
126 | 6782 | Kavčič Neža | Gimnazija Jesenice | 0:18:52.2 |
127 | 6792 | Murnik Manca | Gimnazija Jesenice | 0:18:55.3 |
128 | 6789 | Marolt Nuša | Gimnazija Jesenice | 0:18:55.4 |
129 | 6797 | Požek Ajda | Gimnazija Jesenice | 0:18:57.3 |
130 | 7095 | Kolar Lana | Waldorfska šola - SŠ | 0:18:57.6 |
131 | 6958 | Mohorič Neja | Srednja Gostinska in Turistična šola Radovljica | 0:18:57.8 |
132 | 7076 | Kastelic Lucija | Šolski Center Novo Mesto | 0:18:59.6 |
133 | 7034 | Najdič Andrin Vesna | ŠC Ljubljana Srednja Strojna in Kemijska šola | 0:19:00.9 |
134 | 6940 | Bergant Tjaša | Srednja Gostinska in Turistična šola Radovljica | 0:19:04.1 |
135 | 6921 | Bizjak Klara | Srednja Frizerska šola | 0:19:06.9 |
136 | 6768 | Premrl Isabela | Gimnazija in Veterinarska šola Ljubljana | 0:19:07.7 |
137 | 7055 | Jovan Magdalena Roža | Škofijska Klasična Gimnazija | 0:19:11.4 |
138 | 6843 | Zakonšek Pika | Gimnazija Litija | 0:19:14.4 |
139 | 6706 | Kern Katja | BIC Ljubljana - Živilska šola | 0:19:14.7 |
140 | 6796 | Poklukar Maja | Gimnazija Jesenice | 0:19:16.8 |
141 | 6766 | Osredkar Nika | Gimnazija in Veterinarska šola Ljubljana | 0:19:17.2 |
142 | 6793 | Mužan Tina | Gimnazija Jesenice | 0:19:21.8 |
143 | 6712 | Ambrožič Kati | EGSŠ Radovljica | 0:19:22.4 |
144 | 7080 | Peršič Tea | Šolski Center Novo Mesto | 0:19:28.2 |
145 | 6867 | Gosenca Manca | Gimnazija Poljane | 0:19:31.1 |
146 | 6732 | Matanović Tajda | EGSŠ Radovljica | 0:19:33.7 |
147 | 6749 | Bitenc Maja | Gimnazija Bežigrad | 0:19:34.0 |
148 | 6757 | Tomšič Nika | Gimnazija Bežigrad | 0:19:34.3 |
149 | 6899 | Polak Pika | Gimnazija Šiška | 0:19:35.3 |
150 | 6798 | Rajković Patricija Iris | Gimnazija Jesenice | 0:19:35.5 |
151 | 6823 | Bavdek Manca | Gimnazija Ledina | 0:19:39.3 |
152 | 6727 | Kovačič Nina | EGSŠ Radovljica | 0:19:48.9 |
153 | 7032 | Jere Ana | ŠC Ljubljana Srednja Strojna in Kemijska šola | 0:19:50.1 |
154 | 6914 | Hlebec Aša | Gimnazija Vič | 0:19:54.8 |
155 | 7089 | Žveglič Sanja | Šolski Center Novo Mesto | 0:19:54.9 |
156 | 7594 | Kovačič Iva | Šolski Center Novo Mesto | 0:20:01.0 |
157 | 6822 | Šinkovec Taša | Gimnazija Koper | 0:20:06.4 |
158 | 6711 | Vidervol Kristina | BIC Ljubljana - Živilska šola | 0:20:12.4 |
159 | 6984 | Zevnik Ana | Srednja Gostinska in Turistična šola Radovljica | 0:20:13.0 |
160 | 7077 | Kolenc Ana | Šolski Center Novo Mesto | 0:20:13.2 |
161 | 6764 | Jenko Katja | Gimnazija in Veterinarska šola Ljubljana | 0:20:16.2 |
162 | 6865 | Božič Sofija Maša | Gimnazija Poljane | 0:20:22.0 |
163 | 6939 | Bartolac Tina | Srednja Gostinska in Turistična šola Radovljica | 0:20:22.5 |
164 | 6944 | Bohinc Vesna | Srednja Gostinska in Turistična šola Radovljica | 0:20:22.8 |
165 | 6704 | Delač Anđela | BIC Ljubljana - Živilska šola | 0:20:24.8 |
166 | 7040 | Štebljaj Nina | ŠC Ljubljana Srednja Strojna in Kemijska šola | 0:20:28.1 |
167 | 7038 | Ščulija Maruša | ŠC Ljubljana Srednja Strojna in Kemijska šola | 0:20:29.4 |
168 | 6707 | Marn Nika | BIC Ljubljana - Živilska šola | 0:20:29.7 |
169 | 7060 | Prelesnik Uršula | Škofijska Klasična Gimnazija | 0:20:34.3 |
170 | 6769 | Rošer Špela | Gimnazija in Veterinarska šola Ljubljana | 0:20:39.0 |
171 | 6722 | Kajdiž Klavdija | EGSŠ Radovljica | 0:20:44.0 |
172 | 6730 | Lepir Laura | EGSŠ Radovljica | 0:20:44.2 |
173 | 6790 | Mekina Manja | Gimnazija Jesenice | 0:20:44.8 |
174 | 6951 | Grimščar Ana | Srednja Gostinska in Turistična šola Radovljica | 0:20:45.8 |
175 | 7035 | Novak Nastja | ŠC Ljubljana Srednja Strojna in Kemijska šola | 0:20:46.5 |
176 | 6913 | Hadžiahmetović Ena | Gimnazija Vič | 0:20:47.2 |
177 | 6840 | Vencelj Špela | Gimnazija Ledina | 0:20:47.9 |
178 | 7058 | Mlakar Žana | Škofijska Klasična Gimnazija | 0:20:53.3 |
179 | 6777 | Jakupovič Adelita | Gimnazija Jesenice | 0:20:56.4 |
180 | 6801 | Soklič Pia | Gimnazija Jesenice | 0:20:56.8 |
181 | 6726 | Korać Lejla | EGSŠ Radovljica | 0:20:59.0 |
182 | 6743 | Nagode Zala Ana | Gimnazija Antona Aškerca | 0:20:59.3 |
183 | 7082 | Skube Eva | Šolski Center Novo Mesto | 0:21:04.9 |
184 | 6983 | Zelnik Nika | Srednja Gostinska in Turistična šola Radovljica | 0:21:07.3 |
185 | 6720 | Foder Janja | EGSŠ Radovljica | 0:21:07.4 |
186 | 6981 | Trstenjak Mina | Srednja Gostinska in Turistična šola Radovljica | 0:21:07.6 |
187 | 6821 | Lapajne Stanič Gaja | Gimnazija Koper | 0:21:11.0 |
188 | 6748 | Žnidaršič Manca | Gimnazija Antona Aškerca | 0:21:12.3 |
189 | 6925 | Koščak Nina | Srednja Frizerska šola | 0:21:14.8 |
190 | 7033 | Koščak Tina | ŠC Ljubljana Srednja Strojna in Kemijska šola | 0:21:15.0 |
191 | 7079 | Pasar Manca | Šolski Center Novo Mesto | 0:21:16.7 |
192 | 7073 | Gorenc Lina | Šolski Center Novo Mesto | 0:21:17.1 |
193 | 6989 | Josipovič Antonija | Srednja Upravno-Administrativna šola | 0:21:17.5 |
194 | 7069 | Baranašič Lana | Šolski Center Novo Mesto | 0:21:18.0 |
195 | 7084 | Šinkovec Anja | Šolski Center Novo Mesto | 0:21:19.4 |
196 | 6933 | Resnik Jerneja | Srednja Frizerska šola | 0:21:26.6 |
197 | 6920 | Bezjak Nika | Srednja Frizerska šola | 0:21:27.0 |
198 | 6975 | Strmec Justina | Srednja Gostinska in Turistična šola Radovljica | 0:21:36.6 |
199 | 6992 | Jereb Ana | Srednja Upravno-Administrativna šola | 0:21:37.2 |
200 | 6846 | Kos Nina | Gimnazija Litija | 0:21:42.6 |
|