Rezultati 2016

Avgust '16
27
3. Atletski miting Mladi asi atletike (Domžale)
atletika
24
16. ATLETSKI MITING JERNEJEVO 2016 in MEMORIAL POLDETA BUČARJA (Šentjernej)
atletika
20
Odprto prvenstvo Gorenjske, Radovljica 2016 (Radovljica)
atletika
13
Dolgi triatlon Bakovci (Bakovci)
triatlon
12
Dvojni ultra triatlon (Bakovci)
triatlon
6
16. Vzpon na Zasavsko Sv. goro (Zagorje)
kolesarstvo
Julij '16
16
2. Akvatlon Ilirija (Ljubljana)
triatlon
16
40.Mednarodni plavalni miting "TELEKOM 2016" (Radovljica)
plavanje
15
4.boj reprezentanc CZE, HUN, POL in SLO (Maribor)
atletika
9
Prvenstvo Slovenije za mlajše člane in članice in st. mladince in mladinke (Nova Gorica)
atletika
9
10. Nočna 10ka (Bled)
tek
7
Pokal Schneekoppe 2016 (Ljubljana)
kolesarstvo
3
10. Maraton Alpe Scott (Kamnik)
kolesarstvo
Junij '16
30
11. Memorial Matica Šušteršiča in Patrika Cvetana (Ljubljana)
atletika
27
TURNIR 4. MEST- 4 CITIES TOURNAMENT - 4 STAEDTE TURNIER (Ljubljana)
atletika
26
Triatlon Ambrož Kamnik (Kamnik)
triatlon
25
Prvenstvo Slovenije za mlajše mladince in mladinke (Maribor)
atletika
22
Mednarodni miting Maribor 2016 in memorial Iztoka Ciglariča v teku na 1500 m (Maribor)
atletika
18
Mišov Memorial (Ljubljana)
plavanje
18
Prvenstvo Slovenije za pionirje in pionirke U14 in U12 (Ljubljana)
atletika
18
TELEKOM Slovenije državno prvenstvo v atletiki (Celje)
atletika
18
15. Gorski maraton štirih občin (Podbrdo)
tek
18
Moja Olimpijska norma - Finale (Ljubljana)
tek
15
21. Rekord Šmarne gore (Ljubljana)
tek
12
35. Maraton Franja BTC City (Ljubljana)
kolesarstvo
12
PS v mnogobojih (Ptuj)
atletika
11
Tek štirih mostov (Škofja Loka)
tek
11
Triatlon Kočevje (Kočevje)
triatlon
11
22. Atletski mednarodni miting Kranj 2016 - Memorial Vučko (Kranj)
atletika
10
Sindikalne igre soc. delavcev - KROS (Zagorje)
tek
10
Sindikalne igre soc. delavcev - OVIRATLON (Zagorje)
tek
10
35. Maraton Franja BTC City - Vožnja na čas (Ljubljana)
kolesarstvo
8
Prvenstvo Slovenije v atletiki za OŠ (Koper)
atletika
7
Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju-skupina C (Ljubljana)
atletika
7
Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju-skupina B (Ljubljana)
atletika
6
Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju-skupina A (Ljubljana)
atletika
6
Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju-skupina D (Ljubljana)
atletika
5
3. Mednarodni plavalčkov miting za invalide (Krško)
plavanje
4
Triatlon za pokal Istre (Koper)
triatlon
4
45.MM Krško 2016 (Brestanica)
plavanje
4
Atletski pokal Slovenije za člane in članice (Nova Gorica)
atletika
4
1.moški tek po ulicah Kranja (Kranj)
tek
4
17. Tušev vzpon na Celjsko kočo (Celje)
kolesarstvo
3
48. DRŽAVNO PRVENSTVO ZA OŠPP (Brežice)
atletika
2
22. Teleolimpiada (Ljubljana)
atletika
1
Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki (Ljubljana)
atletika
Maj '16
31
Področno posamično prvenstvo v atletiki za OŠ (Kranj)
atletika
31
Področno posamično prvenstvo v atletiki za OŠ (Hrastnik)
atletika
31
23. Študentski tek na Grad (Ljubljana)
tek
30
Področno posamično prvenstvo v atletiki za OŠ (Brežice)
atletika
30
Področno posamično prvenstvo v atletiki za OŠ (Celje)
atletika
29
1. Rudarski maraton (Hrastnik)
tek
29
PS v mnogobojih za U12 (Domžale)
atletika
28
11. DM tek za ženske (Ljubljana)
tek
28
16. Mednarodni atletski miting Sl. Bistrica ter Stepišnikov memorial (Slovenska Bistrica)
atletika
28
PS v mnogobojih za U14 (Velenje)
atletika
28
Veteransko prvenstvo Slovenije (Ljubljana)
plavanje
28
Miting Boberček (Ravne)
plavanje
27
15. Slovenske letne igre šolarjev (Kranj)
atletika
26
Področno posamično prvenstvo v atletiki za OŠ (Koper)
atletika
26
Področno posamično prvenstvo v atletiki za OŠ (Postojna)
atletika
26
Področno posamično prvenstvo v atletiki za OŠ (Ptuj)
atletika
25
Področno posamično prvenstvo v atletiki za OŠ (Grosuplje)
atletika
25
Področno posamično prvenstvo v atletiki za OŠ (Novo mesto)
atletika
24
Prvenstvo Ljubljanskih šol v Akvatlonu (Ljubljana)
triatlon
24
Prvenstvo Ljubljanskih šol v Triatlonu (Ljubljana)
triatlon
23
Področno posamično prvenstvo v atletiki za OŠ (Velenje)
atletika
23
Področno posamično prvenstvo v atletiki za OŠ (Ravne)
atletika
22
41. Pokal mesta Ljubljana (Ljubljana)
plavanje
21
Kvalifikacije APS za člane in članice (Ljubljana)
atletika
21
36. Maraton treh src (Radenci)
tek
19
Področno posamično prvenstvo v atletiki za OŠ (Koper)
atletika
19
Področno posamično prvenstvo v atletiki za OŠ (Domžale)
atletika
18
Finale posamičnega prvenstva v atletiki za SŠ (Domžale)
atletika
17
Prvenstvo Ljubljane v atletiki za OŠ - skupina B (Ljubljana)
atletika
17
Prvenstvo Ljubljane v atletiki za OŠ - skupina C (Ljubljana)
atletika
17
Medobčinsko posamično prvenstvo OŠ v atletiki (Ptuj)
atletika
16
Občinsko posamično prvenstvo OŠ v atletiki (Novo mesto)
atletika
16
Področno posamično prvenstvo v atletiki za SŠ (Novo mesto)
atletika
16
Področno posamično prvenstvo v atletiki za SŠ (Novo mesto)
atletika
16
Prvenstvo Ljubljane v atletiki za OŠ - skupina A (Ljubljana)
atletika
16
Prvenstvo Ljubljane v atletiki za OŠ - skupina D (Ljubljana)
atletika
14
13. Atletski miting Šentjur 2016 (Šentjur)
atletika
13
Področno posamično prvenstvo v atletiki za SŠ (Kranj)
atletika
13
Področno posamično prvenstvo v atletiki za SŠ (Murska Sobota)
atletika
13
Področno posamično prvenstvo v atletiki za SŠ (Maribor)
atletika
13
Področno posamično prvenstvo v atletiki za OŠ (Murska Sobota)
atletika
13
Področno posamično prvenstvo v atletiki za OŠ (Maribor)
atletika
11
Posamično medobčinsko prvenstvo v atletiki za OŠ (Slovenske Konjice)
atletika
11
Občinsko prvenstvo v atletskem troboju (Tacen)
atletika
11
Občinsko prvenstvo v atletiki (Tacen)
atletika
10
Področno posamično prvenstvo v atletiki za SŠ (Celje)
atletika
10
Področno posamično prvenstvo v atletiki za SŠ (Ljubljana)
atletika
10
Posamično medobčinsko prvenstvo v atletiki za OŠ (Celje)
atletika
9
Področno posamično prvenstvo v atletiki za SŠ (Nova Gorica)
atletika
9
Področno posamično prvenstvo v atletiki za OŠ (Nova Gorica)
atletika
9
Atletski pokal Slovenije za mlajše mladince in mladinke (Domžale)
atletika
7
Mednarodni Miting Ilirija 2016 (Ljubljana)
plavanje
5
Medobčinsko posamično tekmovanje v atletiki (Slovenska Bistrica)
atletika
April '16
23
11. Istrski tek poklicnih gasilcev (Dragonja)
tek
20
Prvenstvo Ljubljane v spomladanskem krosu za SŠ (Ljubljana - Tivoli)
kros
20
Prvenstvo Ljubljane v spomladanskem krosu za OŠ - skupina A (Ljubljana - Tivoli)
kros
20
Prvenstvo Ljubljane v spomladanskem krosu za OŠ - skupina B (Ljubljana - Tivoli)
kros
17
Moja olimpijska norma - Novo mesto, 17. april 2016 (Novo mesto)
tek
16
Moja olimpijska norma - Koper, 16. april 2016 (Koper)
tek
16
2. Kolo Ljubljanske regije (Ljubljana)
plavanje
16
Ekipno prvenstvo Slovenije za pionirje in pionirke U16 (Ravne)
atletika
16
8. dobrodelni 8urni tek FORMAraton (Ljubljana)
tek
15
Moja olimpijska norma - Ljubljana, 15. april 2016 (Ljubljana)
tek
10
Banka Koper 3. Istrski maraton (Portorož)
tek
10
Moja olimpijska norma - Maribor, 10. april 2016 (Maribor)
tek
9
Miting (Postojna)
atletika
9
Prvenstvo Slovenije v dolgih tekih (Postojna)
atletika
9
Duatlon Ribnica (Ribnica)
triatlon
9
Moja olimpijska norma - Kranj, 9. april 2016 (Kranj)
tek
3
Miting Domžale Open in Mladi upi (Domžale)
atletika
Marec '16
27
16. mali kraški maraton (Sežana)
tek
19
1. Kolo Ljubljanske regije (Ljubljana)
plavanje
17
Prvenstvo SŠ Ljubljane v plavanju (Ljubljana)
plavanje
16
Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju (Ljubljana)
plavanje
12
29. Pokal Ježek (Ljubljana)
plavanje
12
26. Pokljuški maraton AS (Pokljuka)
smučarski tek
5
Princ & Princesa Šprinta (Ljubljana)
plavanje
5
Prvenstvo Slovenije v krosu (Šentjur)
tek
2
Področno prvenstvo osnovnih šol v Veleslalomu (Kranjska Gora)
alpsko smučanje
Februar '16
28
22. Pokal Rok Petrovič (Kranjska Gora)
alpsko smučanje
27
41. Cicibančkov veleslalom (Kranjska Gora)
alpsko smučanje
20
Prvenstvo Slovenije v dvorani za člane in članice (Celje)
atletika
14
PS v mnogobojih U12 (Slovenska Bistrica)
atletika
7
PS v mnogobojih U14 (Ljubljana)
atletika
6
Miting v dvorani (Ljubljana)
atletika
6
Prvenstvo Slovenije v dvorani za starejše mladince in mladinke (Ljubljana)
atletika
Januar '16
30
Prvenstvo Slovenije v dvorani za mlajše mladince in mladinke (Ljubljana)
atletika
30
Mednarodni miting v dvorani (Ljubljana)
atletika
27
Dvoransko SŠ Ljubljane (Ljubljana)
atletika
26
Dvoransko OŠ Ljubljane FINALE (Ljubljana)
atletika
24
Miting v dvorani (Slovenska Bistrica)
atletika
24
Prvenstvo Slovenije v dvorani za pionirje in pionirke U12 (Slovenska Bistrica)
atletika
23
3. Kolo Ljubljanske regije (Ljubljana)
plavanje
23
Miting v dvorani (Celje)
atletika
23
Prvenstvo Slovenije v dvorani za pionirje in pionirke U16 (Celje)
atletika
16
Mednarodni miting v dvorani (Ljubljana)
atletika
16
Prvenstvo Slovenije v dvorani za pionirje in pionirke U14 (Ljubljana)
atletika
14
Dvoransko OŠ Ljubljane skupina D (Ljubljana)
atletika
13
Dvoransko OŠ Ljubljane skupina B (Ljubljana)
atletika
12
Dvoransko OŠ Ljubljane skupina A (Ljubljana)
atletika
11
Dvoransko OŠ Ljubljane skupina C (Ljubljana)
atletika
9
2. Kolo Ljubljanske regije (Ljubljana)
plavanje
9
Mednarodni miting v dvorani (Ljubljana)
atletika
1
TestnaTekma (Nova Gorica)
atletika

© TIMING Ljubljana, 2015