Rezultati 2006

December '06
7
Prvenstvo Ljubljane v plavanju za OŠ (Ljubljana - Tivoli)
plavanje
3
15. mednarodni plavalni miting, Miklavž 06 (Ljubljana - Tivoli)
plavanje
2
2. kolo PZS (Ljubljana)
plavanje
November '06
30
Mestno prvenstvo srednji šol v plavanju (Ljubljana - Tivoli)
plavanje
8
Orientacija za osnovne šole (Ljubljana Rožnik)
atletika
7
Orientacija za srednje šole (Ljubljana Rožnik)
orientacija
Oktober '06
14
41. Ulični tek po mestu Murska Sobota (Murska Sobota)
tek
14
1. Pokal v sankanju na Straži (Bled)
atletika
12
Atletska olimpiada mladih (Slovenska Bistrica)
atletika
11
Finale ekipnega prvenstva v atletiki za SŠ (Maribor)
atletika
11
Finale ekipnega prvenstva v atletiki za OŠ (Maribor)
atletika
10
Finalisti ek. prvenstva v atletiki za SŠ in OŠ (Ljubljana)
atletika
9
Končni ekipni vrstni red v atletiki za OŠ in SŠ (Ljubljana)
atletika
8
14. tek ob Savi (Ljubljana Ježica)
tek
8
APS v mnogoboju (Brežice)
atletika
7
27. Tek na Šmarno goro (Šmarna Gora)
tek
7
41. kros občinskih reprezentanc (Velenje)
kros
6
Ekipno področno prvenstvo v atletiki za OŠ (Maribor)
atletika
6
Ekipno področno prvenstvo v atletiki za SŠ (Maribor)
atletika
3
Občinski kros za OŠ Ljubljane (Ljubljana - Tivoli)
kros
2
Ekipno področno prvenstvo v atletiki za SŠ (Nova Gorica)
atletika
2
Ekipno področno prvenstvo v atletiki za OŠ (Nova Gorica)
atletika
2
Ekipno področno prvenstvo v atletiki za OŠ (Postojna)
atletika
September '06
29
15. Jesenski tek (Štatenberg)
tek
29
Elektriada 2006 (Kranjska Gora)
tek
28
Ekipno področno prvenstvo v atletiki za OŠ (Kranj)
atletika
28
Ekipno področno prvenstvo v atletiki za SŠ (Kranj)
atletika
28
Ekipno področno prvenstvo v atletiki za OŠ. (Brežice)
atletika
27
Ekipno področno prvenstvo v atletiki za OŠ (Murska Sobota)
atletika
27
Ekipno področno prvenstvo v atletiki za SŠ (Murska Sobota)
atletika
27
Ekipno področno prvenstvo v atletiki za OŠ (Velenje)
atletika
26
Ekipno področno prvenstvo v atletiki za OŠ (Celje)
atletika
26
Ekipno področno prvenstvo v atletiki za SŠ (Celje)
atletika
25
Ekipno področno prvenstvo v atletiki za OŠ (Grosuplje)
atletika
25
Ekipno področno prvenstvo v atletiki za OŠ (Ravne)
atletika
23
Prvenstvo Slovenije za ml. člane/ice (Domžale)
atletika
22
Ekipno področno prvenstvo v atletiki za SŠ (Ljubljana)
atletika
21
Občinsko atletsko prvenstvo - mali pokal skupina A (Ljubljana)
atletika
21
Občinsko atletsko prvenstvo - vel. pokal skupina A (Ljubljana)
atletika
21
Občinsko atletsko prvenstvo - mali pokal skupina D (Ljubljana)
atletika
21
Občinsko atletsko prvenstvo - vel. pokal skupina D (Ljubljana)
atletika
20
Občinsko atletsko prvenstvo - mali pokal skupina B (Ljubljana)
atletika
20
Občinsko atletsko prvenstvo - mali pokal skupina C (Ljubljana)
atletika
20
Občinsko atletsko prvenstvo - vel. pokal skupina B (Ljubljana)
atletika
20
Občinsko atletsko prvenstvo - vel. pokal skupina C (Ljubljana)
atletika
19
Ekipno področno prvenstvo v atletiki za OŠ (Novo mesto)
atletika
19
Ekipno področno prvenstvo v atletiki za SŠ (Novo mesto)
atletika
13
Finale VN AZS - Miting Celjskih knezov (Celje)
atletika
10
Prvenstvo Slo. za pionirje/ke (U16),(U14),(U12) (Ljubljana)
atletika
9
Dan športa na Bledu (Bled)
atletika
6
22. Mednarodni miting in VN AZS (Brežice)
atletika
2
APS za mlajše mladince/mladinke (Celje)
atletika
2
28. Juriš na Vršič (Vršič)
kolesarstvo
Avgust '06
23
Atletski miting Jernejevo 2006 (Šentjernej)
atletika
12
Kolesarska dirka na Črnivec (Črnivec)
tek
Julij '06
30
Prvenstvo Slovenije za st. mladince in mladinke (Maribor)
atletika
23
Odprto državno prvenstvo v atletiki (Novo mesto)
atletika
19
Mednarodni atletski miting - atletska liga AZS (Maribor)
atletika
15
Četveroboj mladinskih reprezentanc (Maribor)
atletika
12
Atletski miting Krka 2006 (Novo mesto)
atletika
8
Prvenstvo Slovenije za ml. mladince/ke (Ravne)
atletika
8
Odprto državno prvnestvo za veterane (Domžale)
atletika
2
Mariborski triatlon (Maribor)
tek
1
Prvenstvo Slo. v ekip. in posam. mnogoboju (Brežice)
atletika
1
Dolenjski pokal v mnogoboju (Brežice)
atletika
1
Atletski miting AK Keor Ptuj (Ptuj)
atletika
Junij '06
25
1. Osamosvojitveni tek (Brdo pri Kranju)
tek
24
APS za pionirje in pionirke (U16), (U14) in (U12) (Koper)
atletika
24
APS za pionirje in pionirke - EKIPNO (Koper)
atletika
24
2. Mednarodni plav. miting za pokal BOBERČEK 2006 (Ravne)
plavanje
23
11. mednarodni atletski miting-EAA Permit (Velenje)
atletika
23
11. mednarodni atletski miting - mladinski miting (Velenje)
atletika
23
Paralelni slalom - veslanje na Ljubljanici (Ljubljana)
veslanje
18
25. Maraton Franja - Barcaffe (Ljubljana)
kolesarstvo
18
2. Festival kolesarstva - MTB (Ljubljana)
gorsko kolesarstvo
17
Tušev vzpon na Celjsko kočo (Celje)
kolesarstvo
17
Kolesarska dirka - VN občine Lukovica 2006 (Lukovica)
kolesarstvo
17
10. miting Priložnost za mlade (Murska Sobota)
atletika
17
Mikov mnogobojček (Murska Sobota)
atletika
16
Otvoritveni atletski miting (Domžale)
atletika
11
APS za člane in članice (Ljubljana)
atletika
11
Ekipni rezultati APS za člane in članice (Ljubljana)
atletika
10
Miting za pionirje in pionirke (Ljubljana)
atletika
10
DM tek za ženske (Ljubljana - Tivoli)
tek
10
2. kolesarski vzpon Trenta-Vršič (Trenta)
kolesarstvo
7
Memorial Artura Takača (Beograd)
atletika
6
Finale pos. atl. tekmovanja - invalidi (Ptuj)
atletika
6
Finale posamičnega atl. prvenstva za OŠ - mlajši (Ptuj)
atletika
6
Finale posamičnega atl. prvenstva za OŠ - starejši (Ptuj)
atletika
6
Finale posamičnega atl. prvenstva za SŠ (Ptuj)
atletika
5
Troboj za OŠ skupina B (Ljubljana)
atletika
5
Troboj za OŠ skupina C (Ljubljana)
atletika
4
4. Velika nagrada 4MK - Pokal Slovenije (Logatec)
tek
3
35. Lilegov memorial (Krško)
plavanje
3
Memorial Matica Šušteršiča in Patrika Cvetana (Ljubljana)
atletika
3
Memorial M. Šušteršiča in P. Cvetana - miting (Ljubljana)
atletika
2
Troboj za OŠ skupina A (Ljubljana)
atletika
2
Troboj za OŠ skupina D (Ljubljana)
atletika
1
Teleolimpiada 2006 (Ljubljana)
atletika
1
Posamično atletsko tekmovanje OŠ - MAPS (Hrastnik)
atletika
1
Posamično atletsko tekmovanje OŠ - VAPS (Hrastnik)
atletika
1
Posamično atletsko tekmovanje OŠ - MAPS (Brežice)
atletika
1
Posamično atletsko tekmovanje OŠ - VAPS (Brežice)
atletika
Maj '06
31
Finale mestnega prvenstva v atletiki za OŠ (Ljubljana)
atletika
31
35. Savaria pokal (Maribor)
atletika
31
Posamično atletsko tekmovanje OŠ - MAPS (Postojna)
atletika
31
Posamično atletsko tekmovanje OŠ - VAPS (Postojna)
atletika
29
Posamično atletsko tekmovanje - mali (Koper)
atletika
29
Posamično atletsko tekmovanje - veliki (Koper)
atletika
28
EAA miting v mnogobojih (Maribor)
atletika
27
Velika nagrada AZS (Kranj)
atletika
27
Mednarodni atletski miting mladih (Kranj)
atletika
26
Finale atletskega tekmovanja za OŠPP (Ljubljana)
atletika
26
14. memorialni tek Boštjana Kekca (Bohinjska Bela)
tek
26
Posamično atletsko tekmovanje OŠ - MAPS (Grosuplje)
atletika
26
Posamično atletsko tekmovanje OŠ - VAPS (Grosuplje)
atletika
25
Posamično atletsko tekmovanje OŠ - MAPS (Murska Sobota)
atletika
25
Posamično atletsko tekmovanje OŠ - VAPS (Murska Sobota)
atletika
25
Posamično atletsko tekmovanje SŠ (Murska Sobota)
atletika
25
Posamično atletsko tekmovanje - mali (Ptuj)
atletika
25
Posamično atletsko tekmovanje - veliki (Ptuj)
atletika
23
Posamično atletsko tekmovanje OŠ - MAPS (Novo mesto)
atletika
23
Posamično atletsko tekmovanje OŠ - VAPS (Novo mesto)
atletika
23
Posamično atletsko tekmovanje SŠ (Novo mesto)
atletika
23
Posamično atletsko tekmovanje OŠ - MAPS (Celje)
atletika
23
Posamično atletsko tekmovanje OŠ - VAPS (Celje)
atletika
23
Posamično atletsko tekmovanje SŠ (Celje)
atletika
22
Posamično atletsko tekmovanje OŠ - VAPS (Kranj)
atletika
22
Posamično atletsko tekmovanje OŠ - MAPS (Kranj)
atletika
22
Posamično atletsko tekmovanje SŠ (Kranj)
atletika
22
Posamično atletsko tekmovanje-mali (Ravne)
atletika
22
Posamično atletsko tekmovanje - veliki (Ravne)
atletika
21
Kvalifikacije APS za člane in članice in miting (Ljubljana)
atletika
20
6. Županov tek (Kranj)
tek
20
26. Maraton treh src (Radenci)
tek
18
Posamično atletsko tekmovanje OŠ - MAPS (Velenje)
atletika
18
Posamično atletsko tekmovanje OŠ - VAPS (Velenje)
atletika
18
Posamično atletsko tekmovanje OŠ - MAPS (Domžale)
atletika
18
Posamično atletsko tekmovanje OŠ - VAPS (Domžale)
atletika
18
Posamično atletsko tekomovanje SŠ (Maribor)
atletika
18
Posamično atletsko tekomovanje OŠ-VELIKI (Maribor)
atletika
18
Posamično atletsko tekomovanje OŠ-MALI (Maribor)
atletika
17
Občinsko atletsko prvenstvo - mali pokal skupina A (Ljubljana)
atletika
17
Občinsko atletsko prvenstvo - vel. pokal skupina A (Ljubljana)
atletika
17
Občinsko atletsko prvenstvo - mali pokal skupina D (Ljubljana)
atletika
17
Občinsko atletsko prvenstvo - vel. pokal skupina D (Ljubljana)
atletika
17
Medobčinsko posamično atletsko tekmovanje-mali (Žalec)
atletika
17
Medobčinsko posamično atletsko tekmovanje-veliki (Žalec)
atletika
16
Občinsko atletsko prvenstvo - vel. pokal skupina B (Ljubljana)
atletika
16
Občinsko atletsko prvenstvo - mali pokal skupina C (Ljubljana)
atletika
16
Občinsko atletsko prvenstvo - vel. pokal skupina C (Ljubljana)
atletika
16
Občinsko atletsko prvenstvo - mali pokal skupina B (Ljubljana)
atletika
15
Posamično atletsko tekmovanje SŠ (Ljubljana)
atletika
15
Medobčinsko posamično atletsko prvenstvo - mali (Ptuj)
atletika
15
Medobčinsko posamično atletsko prvenstvo - veliki (Ptuj)
atletika
14
5. Ptujski triatlon (Ptuj)
tek
14
VN + Mednarodni atletski miting (Slovenska Bistrica)
atletika
13
Dnevnikov šolski ekipni kros 2006 (Stična)
kros
11
Medobčinsko posamično atletsko prvenstvo - mali (Slovenska Bistrica)
atletika
11
Medobčinsko posamično atletsko prvenstvo - veliki (Slovenska Bistrica)
atletika
11
Posamično atletsko tekmovanje OŠ - VAPS (Nova Gorica)
atletika
11
Posamično atletsko tekmovanje SŠ (Nova Gorica)
atletika
11
Posamično atletsko tekmovanje OŠ - MAPS (Nova Gorica)
atletika
9
13. Študentski tek na grad (Ljubljana)
tek
7
Atletski miting (Šentjur)
atletika
7
1. Istrski tek poklicnih gasilcev (Dragonja)
tek
6
VN +Mednarodni atletski miting (Nova Gorica)
atletika
April '06
22
Plavalni troboj Ljubljana 2006 (Ljubljana)
plavanje
22
Kolesarjenje po krajih UE Domžale (Domžale)
kolesarstvo
22
19. Beograjski Banca Intesa maraton 2006 (Beograd)
tek
22
Miting za mlajše kategorije (Brežice)
atletika
22
Ekipno prvenstvo Slovenije (M+Ž) (Brežice)
atletika
20
Kros osnovnih šol (Ljubljana)
tek
15
Ekipno prvenstvo Slovenije za mladince in mladinke (Ljubljana)
atletika
15
Atletski miting (Ljubljana)
atletika
Marec '06
25
Odprto prvenstvo Slovenije v dolgih tekih (Velenje)
atletika
21
Prvenstvo univerze v plavanju (Ljubljana - Tivoli)
plavanje
19
16. Pokljuški maraton (Pokljuka)
smučarski tek
19
7VN Zlatoličja - E1 medn. gorska kolesarska dirka (Zlatoličje)
gorsko kolesarstvo
18
Plavalni troboj - Ljubljana 2006 (Ljubljana)
plavanje
11
Prvenstvo Slovenije v mnogobojih v dvorani - 2006 (Celje)
atletika
11
12. Zimske bančne igre (Kranjska Gora)
alpsko smučanje
5
DP v mnogoboju v mladinski in pionirski kategoriji (Celje)
atletika
Februar '06
25
Odprto prvenstvo Slovenije za člane in članice (Šempeter pri Gorici)
atletika
19
14. Trnovski maraton 2006 (Črni vrh nad Idrijo)
smučarski tek
19
31. Cicibanov veleslalom za pokal Hervis (Kranjska Gora)
alpsko smučanje
18
Prvenstvo Slovenije za st. mladince in mladinke (Celje)
atletika
18
Dvoranski atletski miting (Celje)
atletika
11
Prvenstvo Slovenije za mlajše mladince in mladinke (Ljubljana)
atletika
11
Dvoranski atletski miting (Ljubljana)
atletika
5
VNW. memorial Roka Petroviča (Kranjska Gora)
alpsko smučanje
5
Državno prvenstvo U12 in U14 (Celje)
atletika
4
Državno prvenstvo U16 (Ljubljana)
atletika
4
11. Rekord Šmarne gore (Šmarna Gora)
gorski tek
Januar '06
29
Atletski troboj za najmlajše in miting (Ljubljana)
atletika
28
Mednarodni atletski miting (Slovenska Bistrica)
atletika
26
Prvenstvo SŠ v dvoranski atletiki (Ljubljana)
atletika
25
Finale OŠ v dvoranski atletiki (Ljubljana)
atletika
25
Ekipni vrstni red OŠ v atletiki (Ljubljana)
atletika
21
Mednarodni atletski miting (Ljubljana)
atletika
14
Mednarodni atletski miting (Šempeter pri Gorici)
atletika
13
Prvenstvo OŠ v dvoranski atletiki - skupina C (Ljubljana)
atletika
12
Prvenstvo OŠ v dvoranski atletiki - skupina A (Ljubljana)
atletika
11
Prvenstvo OŠ v dvoranski atletiki - skupina B (Ljubljana)
atletika
10
Prvenstvo OŠ v dvoranski atletiki - skupina D (Ljubljana)
atletika

© TIMING Ljubljana, 2015