Rezultati 2009

December '09
31
test (Ljubljana)
atletika
30
Novoletni atletski miting (Nova Gorica)
atletika
19
2. kolo ljubljanske regije (Ljubljana - Kodeljevo)
plavanje
6
Miklavž 2009 (Ljubljana - Tivoli)
plavanje
5
1 kolo ljubljanske regije (Ljubljana - Tivoli)
plavanje
November '09
21
Slovenija plava (Ljubljana - Kodeljevo)
plavanje
7
Sladkih6 (Sladki Vrh)
tek
6
Prvenstvo SŠ Ljubljane v orientacijskem teku (Ljubljana)
orientacija
5
Prvenstvo OŠ Ljubljane v orientacijskem teku (Ljubljana)
orientacija
Oktober '09
18
17. tek ob Savi (Ljubljana)
tek
17
44. tek po mestu Murska Sobota (Murska Sobota)
tek
17
Tekmovanje v letnem biatlonu - Šprint (Pokljuka)
biatlon
14
Finale ekipnega prvenstva v atletiki za OŠ (Slovenska Bistrica)
atletika
14
Finale ekipnega prvenstva v atletiki za SŠ (Slovenska Bistrica)
atletika
10
44. kros občinskih reprezentanc (Železniki)
atletika
8
29. atletska olimpiada (Slovenska Bistrica)
atletika
7
Ekipno prvenstvo OŠ v atletiki (Postojna)
atletika
6
Jesenski kros osnovnih šol (Ljubljana)
kros
6
Jesenski kros srednjih šol (Ljubljana)
kros
5
Ekipno prvenstvo OŠ v atletiki (Maribor)
atletika
5
Ekipno prvenstvo SŠ v atletiki (Maribor)
atletika
4
1. tek okoli Brda (Brdo pri Kranju)
tek
3
30. tek na Šmarno Goro (Šmarna Gora)
tek
2
Ekipno prvenstvo OŠ v atletiki (Grosuplje)
atletika
1
Ekipno prvenstvo SŠ v atletiki (Murska Sobota)
atletika
1
Ekipno prvenstvo OŠ v atletiki (Murska Sobota)
atletika
1
Ekipno prvenstvo SŠ v atletiki (Nova Gorica)
atletika
1
Ekipno prvenstvo OŠ v atletiki (Nova Gorica)
atletika
September '09
30
Ekipno prvenstvo OŠ v atletiki (Brežice)
atletika
30
Ekipno prvenstvo OŠ v atletiki (Velenje)
atletika
29
Ekipno prvenstvo OŠ v atletiki (Celje)
atletika
29
Ekipno prvenstvo SŠ v atletiki (Celje)
atletika
29
Ekipno prvenstvo OŠ v atletiki (Novo mesto)
atletika
29
Ekipno prvenstvo SŠ v atletiki (Novo mesto)
atletika
28
Ekipno prvenstvo SŠ v atletiki (Kranj)
atletika
28
Ekipno prvenstvo OŠ v atletiki (Kranj)
atletika
28
Ekipno prvenstvo OŠ v atletiki (Ravne)
atletika
26
Atletski pokal Slovenije v mnogobojih (Brežice)
atletika
25
Prvenstvo SŠ Ljubljane v atletiki (Ljubljana)
atletika
25
18. Jesenski tek (Štatenberg)
tek
24
Prvenstvo OŠ Ljubljana VAPŠ - skupina A (Ljubljana)
atletika
24
Prvenstvo OŠ Ljubljana MAPŠ - skupina A (Ljubljana)
atletika
24
Prvenstvo OŠ Ljubljana VAPŠ - skupina D (Ljubljana)
atletika
24
Prvenstvo OŠ Ljubljana MAPŠ - skupina D (Ljubljana)
atletika
22
Prvenstvo OŠ Ljubljane MAPŠ - skupina C (Ljubljana)
atletika
22
Prvenstvo OŠ Ljubljane VAPŠ - skupina C (Ljubljana)
atletika
22
Prvenstvo OŠ Ljubljana MAPŠ - skupina B (Ljubljana)
atletika
22
Prvenstvo OŠ Ljubljana VAPŠ - skupina B (Ljubljana)
atletika
19
3. ATLETSKI MITING "ZVEZDE PRIHODNOSTI" (Bled)
atletika
19
31. juriš na Vršič (Kranjska Gora)
kolesarstvo
13
Svetovno novinarsko prvenstvo v kolesarjenju (Kranj)
kolesarstvo
12
Svetovno novinarsko prvenstvo v kolesarjenju - kronometer (Kranj)
kolesarstvo
12
Prvenstvo Slovenije za pionirje/ke (U16),(U14),(U12) (Koper)
atletika
12
10. Tušev vzpon na Celjsko kočo (Celje)
kolesarstvo
9
25. Mednarodni miting "Brežice 2009" (Brežice)
atletika
9
25. mednarodni miting "Brežice 2009" za VN AZS (Brežice)
atletika
6
18. Ptujski mali maraton (Ptuj)
tek
5
Garmin Triatlon Bled 2009 (Bled)
triatlon
5
Atletski pokal Slovenije za mlajše mladince in mladinke (Domžale)
atletika
2
Miting v okviru MAL (Celje)
atletika
2
Miting Celjskih knezov - MAL za VN Vzajemne 2009 (Celje)
atletika
Avgust '09
29
Vzpon Pivovarne Laško na Šmohor (Rečica pri Laškem )
gorsko kolesarstvo
22
1. mali Blejski maraton (Bled)
tek
22
2. TF 10ka (Domžale)
tek
19
Velika nagrada Ljubljane 2009 (Ljubljana)
veslanje
19
9. atletski miting JERNEJEVO 2009 (Šentjernej)
atletika
15
21. dirka na Črnivec (Črnivec)
kolesarstvo
1
Odprto prvenstvo za člane in članice (Maribor)
atletika
Julij '09
28
Miting v okviru VN Vzajemna - Maribor (Maribor)
atletika
28
VN Vzajemne - Maribor (Maribor)
atletika
25
3. tek okoli Blejskega jezera (Bled)
tek
22
Miting mlajših kategorij KRKA 2009 (Novo mesto)
atletika
22
Mednarodni atletski miting KRKA 2009 (Novo mesto)
atletika
11
Državno prvenstvo za mladince in mladinke (Maribor)
atletika
11
Triatlon Velenje 2009 (Velenje)
triatlon
11
3. Nočna 10ka (Bled)
tek
4
Atletski pokal Slovenije za pionirje in pionirke (U16) (Celje)
atletika
2
Miting v okviru VN AZS (Velenje)
atletika
2
14. mednarodni atletski miting ob dnevu rudarjev za VN AZS (Velenje)
atletika
Junij '09
28
Atletski pokal Slovenije za pionirje in pionirke U14 in U12 (Velenje)
atletika
28
Evropski Pokal v Mnogobojih / 2 Liga (Maribor)
atletika
27
Kolesarski maraton Costella 2009 (Fara)
kolesarstvo
26
Mednarodni atletski miting (Nova Gorica)
atletika
25
Kronometer Solkan - Plave 2009 (Solkan)
kolesarstvo
21
Unitur dan Triatlona (Slovenske Konjice)
triatlon
21
Prvenstvo Slovenije za mlajše mladince in mladinke (Domžale)
atletika
19
Dobrodelni kolesarski vzpon na Ljubljanski Grad (Ljubljana)
kolesarstvo
14
28. Maraton Franja BTC City (Ljubljana)
kolesarstvo
14
Prvenstvo Slovenije za mlajše člane in članice (Novo mesto)
atletika
13
Miting Priložnost za mlade (Murska Sobota)
atletika
13
Mikov Mnogobojček (Murska Sobota)
atletika
7
7. Velika nagrada 4MK - Pokal Slovenije (Logatec)
kolesarstvo
7
Nedeljski tek PLANET za PLANET (Domžale - Arboretum)
tek
6
18. tradicionalni 24. urni maraton - Tek sreče 2009 (Grosuplje)
tek
6
Finale APS za člane in članice (Velenje)
atletika
4
Finale posamičnega prvenstva v atletiki za učence in učenke (Nova Gorica)
atletika
3
Atletski troboj za najmlajše učence in učenke - skupina C (Ljubljana)
atletika
3
Atletski troboj za najmlajše učence in učenke - skupina B (Ljubljana)
atletika
2
Atletski troboj za najmlajše učence in učenke - skupina A (Ljubljana)
atletika
2
Atletski troboj za najmlajše učence in učenke - skupina D (Ljubljana)
atletika
1
Miting v okviru MAL 2009 (Ljubljana)
atletika
1
4. memorial Matica Šuštaršiča in Patrika Cvetana (Ljubljana)
atletika
1
Odprto prvenstvo v akvatlonu za oš. (Ljubljana)
tek
1
Posamično prvenstvo OŠ v atletiki (Ravne)
atletika
Maj '09
30
Prvenstvo Slovenije v posamičnem in ekipnem mnogoboju za pionirje in pionirke U12 in U14 (Maribor)
atletika
30
4. DM tek za ženske (Ljubljana - Tivoli)
tek
29
Posamično prvenstvo v atletiki za oš. (Hrastnik)
atletika
29
17. memorialni tek Boštjana Kekca (Bohinjska Bela)
tek
28
Posamično prvenstvo OŠ v atletiki (Brežice)
atletika
28
Posamično prvenstvo OŠ v atletiki (Slovenska Bistrica)
atletika
28
Posamično prvenstvo OŠ v atletiki (Velenje)
atletika
27
Miting v metih (Ljubljana)
atletika
26
Finale posamičnega državnega prvenstva SŠ v atletiki (Ljubljana)
atletika
26
Finale prvenstva OŠ Ljubljane v atletiki (Ljubljana)
atletika
25
Posamično prvenstvo OŠ v atletiki - Grosuplje (Ljubljana)
atletika
25
Posamično prvenstvo OŠ v atletiki - Domžale (Ljubljana)
atletika
24
AMMM 2009 - Memorial Vučko - Miting v metih (Kranj)
atletika
24
1. miting MAL za veliko nagrado Zavarovalnice Vzajemna 2009 (Slovenska Bistrica)
atletika
24
Morostarjev kronometer (Podpeč)
kolesarstvo
23
22. Memorial Boštjana Mariniča (Velenje)
plavanje
23
15. atletski mednarodni miting mladih - memorial Vučko (Kranj)
atletika
23
Odprto prvenstvo Slovenije v mnogobojih (Brežice)
atletika
22
41. Finalno tekmovanje v atletiki za OŠ PP (Koper)
atletika
22
Posamično prvenstvo OŠ v atletiki (Murska Sobota)
atletika
22
Posamično prvenstvo SŠ v atletiki (Murska Sobota)
atletika
21
Posamično prvenstvo OŠ v atletiki (Maribor)
atletika
21
Posamično prvenstvo SŠ v atletiki (Maribor)
atletika
21
Posamično prvenstvo SŠ v atletiki (Novo mesto)
atletika
21
Posamično prvenstvo OŠ v atletiki (Novo mesto)
atletika
20
Posamično prvenstvo SŠ v atletiki (Ljubljana)
atletika
20
Posamično prvenstvo OŠ v atletiki (Celje)
atletika
20
Posamično prvenstvo SŠ v atletiki (Celje)
atletika
19
Posamično prvenstvo OŠ v atletiki (Kranj)
atletika
19
Posamično prvenstvo SŠ v atletiki (Kranj)
atletika
19
Posamično prvenstvo OŠ Ljubljane - skupina B (Ljubljana)
atletika
19
Posamično prvenstvo OŠ Ljubljane - skupina C (Ljubljana)
atletika
18
Posamično prvenstvo OŠ Ljubljane - skupina D (Ljubljana)
atletika
18
Posamično prvenstvo OŠ Ljubljane - skupina A (Ljubljana)
atletika
18
Medobčinski prvenstvo OŠ v atletiki (Ptuj)
atletika
17
Ekipno DP za člane in članice (Celje)
atletika
16
29. Maraton Treh Src (Radenci)
tek
16
Dnevnikov šolski ekipni kros (Selca)
kros
15
Medobčinsko prvenstvo v atletiki za OŠ (Slovenska Bistrica)
atletika
14
Posamično prvenstvo OŠ v atletiki (Postojna)
atletika
14
Posamično prvenstvo SŠ v atletiki (Nova Gorica)
atletika
14
Posamično prvenstvo OŠ v atletiki (Nova Gorica)
atletika
13
Atletski mnogoboj OŠ Šentvid pri Stični (Novo mesto)
atletika
13
Posamično prvenstvo OŠ v atletiki (Koper)
atletika
12
Medobcinsko prvenstvo v atletiki (Žalec)
atletika
11
16. Študentski tek na grad (Ljubljana)
tek
10
Kvalifikacije APS za člane in članice (Ljubljana)
atletika
10
8. Ptujski triatlon (Ptuj)
triatlon
9
3. krog prijateljskega srečanja 2009 (Kranj)
plavanje
6
6. atletski miting Šentjur 2009 (Šentjur)
atletika
April '09
25
Cestna kolesarska dirka za pokal UE Domžale (Domžale)
kolesarstvo
24
Medklubski miting "Domžale 2009" (Domžale)
atletika
22
Teleolimpiada 2009 (Ljubljana)
atletika
19
22. Pokal Ježek (Ljubljana - Tivoli)
plavanje
19
Duatlon Ribnica (Ribnica)
triatlon
18
Ekipno prv. Slovenije za mladince in mladinke (Novo mesto)
atletika
18
4. tek Istrskih poklicnih gasilcev (Dragonja)
tek
18
Dobrodelni 8urni tek FORMAraton (Ljubljana - Tivoli)
tek
17
Šolsko državno prvenstvo v plavanju (Maribor)
plavanje
15
Humanitarni tek študentov medicine (Ljubljana - Tivoli)
tek
11
Odprto prvenstvo Slovenije v dolgih tekih (Novo mesto)
atletika
2
Študentsko prvenstvo v plavanju (Ljubljana)
plavanje
Marec '09
22
19. Pokljuški maraton (Pokljuka)
smučarski tek
14
Odprto prvenstvo Slovenije v krosu (Domžale - Turnše)
kros
14
Kros "V korak z najboljšimi" (Domžale - Turnše)
kros
8
34. Cicibančkov veleslalom za pokal Mobitela (Kranjska Gora)
alpsko smučanje
3
56. mednarodne zimske carinske igre (Pokljuka)
smučarski tek
Februar '09
21
Prvenstvo Slovenije v dvorani za člane in članice (Šempeter pri Gorici)
atletika
21
Delavske športne igre 2009 (Kranjska Gora)
alpsko smučanje
15
15. Pokal Roka Petroviča (Kranjska Gora)
alpsko smučanje
15
Prvenstvo SLO v posamičnem in ekipnem mnogoboju za U12 in U14 (Slovenska Bistrica)
atletika
14
DP za st. Mladince v dvorani (Ljubljana)
atletika
14
Atletski miting (Ljubljana)
atletika
8
Atletski troboj za najmlajše (Ljubljana)
atletika
7
Zimsko posamično in moštveno DP v plavanju (Ljubljana)
plavanje
7
DP za mlajše mladinke in mladince (Celje)
atletika
7
Atletski miting Celje (Celje)
atletika
7
14. rekord Šmarne Gore (Šmarna Gora)
gorski tek
1
Mednarodno plavalno tekmovanje - Dr. Fig (Kranj)
plavanje
Januar '09
31
Mednarodno plavalno tekmovanje - Dr. Fig (Kranj)
plavanje
31
Prvenstvo Slovenije v dvorani za pionirje in pionirke U16 (Ljubljana)
atletika
28
Prvenstvo SŠ Ljubljane v plavanju (Ljubljana)
plavanje
27
Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju (Ljubljana)
plavanje
24
Prijateljsko srečanje 2009 (Kranj)
plavanje
24
Prvenstvo Slovenije v dvorani za pionirje in pionirke U12 in U14 (Slovenska Bistrica)
atletika
22
Finale prvenstva OŠ Ljubljane (Ljubljana)
atletika
20
Prvenstvo SŠ Ljubljane (Ljubljana)
atletika
17
Mednarodni atletski miting Olimpija (Ljubljana)
atletika
16
Prvenstvo OŠ Ljubljane - skupina B (Ljubljana)
atletika
15
Prvenstvo OŠ Ljubljane - skupina D (Ljubljana)
atletika
14
Prvenstvo OŠ Ljubljane - skupina C (Ljubljana)
atletika
13
Prvenstvo OŠ Ljubljane - Skupina A (Ljubljana)
atletika
10
3. kolo predtekmovanj PZS, Ljubljanska regija (Ljubljana)
plavanje

© TIMING Ljubljana, 2015