Rezultati 2010

December '10
4
2. kolo Ljubljanske regije (Ljubljana - Tivoli)
plavanje
4
19. Plavalni miting Miklavž 2010 (Ljubljana - Tivoli)
plavanje
November '10
27
Slovenija plava 2010 (Ljubljana - Kodeljevo)
plavanje
20
1. kolo Ljubljanske regije (Ljubljana)
plavanje
7
30.Martinov tek (IZOLA)
atletika
6
4. Sladkih6 (Sladki Vrh)
tek
Oktober '10
17
Odprto prvenstvo Slovenije v cestnem teku na 10km (Slovenj Gradec)
tek
17
Prvenstvo Slovenije v uličnem teku za OŠ in SŠ (Slovenj Gradec)
tek
17
18. tek ob Savi (Ljubljana)
atletika
16
Dobrodelni tek za življenje in radost (Ljubljana - Tivoli)
tek
13
EKIPNO PRVENSTVO V ATLETIKI ZA SŠ - KONČNI VRSTNI RED (Ljubljana)
atletika
13
EKIPNO PRVENSTVO V ATLETIKI ZA OŠ - KONČNI VRSTNI RED (Ljubljana)
atletika
13
Finale ekipnega prvenstva za osnovne šole (Slovenska Bistrica)
atletika
13
Finale ekipnega prvenstva za srednje šole (Slovenska Bistrica)
atletika
9
45. kros občinskih reprezentanc (Maribor)
kros
9
4. Atletski miting Zvezde prihodnosti 2010 (Bled)
atletika
8
Področno ekipno prvenstvo za osnovne šole Posavje (Brežice)
atletika
8
Ekipno prvenstvo v atletiki za OŠ (Postojna)
atletika
7
Jesenski kros srednjih šol Ljubljane (Ljubljana)
kros
7
Jesenski kros osnovnih šol Ljubljane - skupina B (Ljubljana)
atletika
7
Jesenski kros osnovnih šol Ljubljane - skupina A (Ljubljana)
atletika
6
Področno ekipno prvenstvo za srednje šole Maribor (Maribor)
atletika
6
Področno ekipno prvenstvo za osnovne šole Maribor (Maribor)
atletika
5
Področno ekipno prvenstvo za osnovne šole Grosuplje (Ljubljana)
atletika
4
Področno ekipno prvenstvo za srednje šole Pomurja (Murska Sobota)
atletika
4
Področno ekipno prvenstvo za osnovne šole Pomurja (Murska Sobota)
atletika
4
Področno prvenstvo v atletiki za OŠ (Nova Gorica)
atletika
4
Področno prvenstvo v atletiki za SŠ (Nova Gorica)
atletika
2
Troboj pionirskih reprezentanc / International U16 Three Countries Match CRO - HUN - SLO (Maribor)
atletika
2
Atletski pokal Slovenije v mnogobojih (Ptuj)
atletika
2
31. tek na Šmarno Goro (Šmarna Gora)
gorski tek
September '10
30
Ekipno prvenstvo v atletiki za OŠ (Velenje)
atletika
30
30. atletska olimpiada (Slovenska Bistrica)
atletika
30
Področno ekipno prvenstvo za osnovne šole Koroške (Ravne)
atletika
29
Področno ekipno prvenstvo za osnovne šole Dolenjske (Novo mesto)
atletika
29
Področno ekipno prvenstvo za srednje šole Dolenjske (Novo mesto)
atletika
29
Ekipno prvenstvo v atletiki za SŠ (Celje)
atletika
29
Področno prvenstvo v atletiki za OŠ (Celje)
atletika
28
Savaria pokal (Maribor)
atletika
24
Področno ekipno prvenstvo za osnovne šole Gorenjska (Kranj)
atletika
24
Področno ekipno prvenstvo za srednje šole Gorenjska (Kranj)
atletika
24
19. Jesenski tek (Štatenberg)
tek
23
Atletski miting ob otvoritvi štadiona (Železniki)
atletika
23
Področno ekipno prvenstvo Ljubljane (Ljubljana)
atletika
22
Področno posamično atletsko prvenstvo za OŠ - skupina D (Ljubljana)
atletika
22
Področno posamično atletsko prvenstvo za OŠ - skupina A (Ljubljana)
atletika
21
Področno posamično atletsko prvenstvo za OŠ - skupina C (Ljubljana)
atletika
21
Področno posamično atletsko prvenstvo za OŠ - skupina B (Ljubljana)
atletika
19
1. EKO maraton Maribor (Maribor)
tek
18
2. Triatlon Zavarovalnice Grawe Koper (Koper)
triatlon
17
37. MLADINSKE IGRE TREH DEŽEL (Postojna)
atletika
12
Prvenstvo Slovenije za pionirje in pionirke U12, U14 in U16 (Ptuj)
atletika
11
FIREFIGHTER COMBAT CHALLENGE (Radovljica)
tek
11
FIREFIGHTER COMBAT CHALLENGE - PARI (Radovljica)
tek
11
Troboj reprezentanc mlajših članov in članic CZE-HUN-SLO (Celje)
atletika
11
LOVEMAN - Slovenska iron polovička (Bled)
triatlon
11
1. Nočni tek Ljubljanica (Ljubljana)
tek
8
24.mednarodni atletski miting za Veliko nagrado Vzajemne (Brežice)
atletika
8
Miting za mlajše kategorije v okviru MAL (Brežice)
atletika
5
Prvenstvo Slovenije za mlajše člane in članice (Celje)
atletika
5
26th World Mountain Running Championships (Velika planina)
gorski tek
4
Atletski pokal Slovenije za mlajše mladince in mladinke (Ptuj)
atletika
4
Triatlon Bled 2010 (Bled)
triatlon
4
32. Juriš na Vršič (Kranjska Gora)
kolesarstvo
3
Vodne igre Ljubljana 2010 (Ljubljana)
veslanje
2
Miting Celjskih knezov 2010 (Celje)
atletika
2
Miting v okviru MAL 2010 (Celje)
atletika
Avgust '10
29
3.TF 10ka (Domžale)
tek
29
Atletski miting Ljubljana 2010 (Ljubljana)
atletika
29
Miting za mlajše kategorije v okviru MAL 2010 (Ljubljana)
atletika
27
Dvojni Ironman (Bakovci)
triatlon
22
DP v super sprint triatlonu - Triatlon Bloke 2010 (Bloke)
triatlon
21
2. Mali Beljski maraton (Bled)
tek
21
DP v sprint triatlonu - Triatlon Kočevje 2010 (Kočevje)
triatlon
18
10. atletski miting Jernejevo 2010 (Šentjernej)
atletika
14
22. Kolesarska dirka na Črnivec (Črnivec)
kolesarstvo
Julij '10
17
Odprto državno prvenstvo za člane in članice (Velenje)
atletika
13
Atletski miting KRKA 2010 (Novo mesto)
atletika
13
Miting za VN Vzajemna, Krka 2010 (Novo mesto)
atletika
11
2. Triatlon Velenje (Velenje)
triatlon
10
5. Nočna desetka (Bled)
tek
4
Maraton Alpe (Kamnik)
kolesarstvo
3
Triatlon Kamnik (Kamnik)
triatlon
3
Posamično državno prvenstvo v atletiki za starejše mladince in mladinke (Nova Gorica)
atletika
1
MMA - Velenje (Velenje)
atletika
1
Pionirske selekcije (Velenje)
atletika
Junij '10
27
Odprto prvenstvo v triatlonu za pokal Istre (Koper)
triatlon
26
Boberček 2010 (Ravne)
plavanje
26
Mikov mnogobojček 2010 (Murska Sobota)
atletika
26
XIV. Mednarodni atletski miting Priložnost za mlade (Murska Sobota)
atletika
26
1. Žurnalov kolesarski vzpon na Pokljuko (Pokljuka)
kolesarstvo
25
DP v kronometru (Solkan)
kolesarstvo
25
Mednarodni atletski miting Nova Gorica 2010 (Nova Gorica)
atletika
21
Otvoritveni atletski miting Radovljica 2010 (Radovljica)
atletika
20
Atletski pokal Slovenije za pionirje in pionirke U14 in U12 (Celje)
atletika
19
11. Tušev vzpon na Celjsko kočo (Celje)
kolesarstvo
19
Tek okoli Blejskega jezera (Bled)
tek
19
9. Gorski maraton štirih občin (Podbrdo)
tek
19
Odprto prvenstvo Primorske v teku na 5000m (Nova Gorica)
tek
19
Atletski pokal Slovenije za pionirje in pionirke U16 (Ravne)
atletika
13
Finale atletskega pokala za člane in članice (Maribor)
atletika
13
29. Maraton Franja - BTC City (Ljubljana)
kolesarstvo
12
Mišov memorial (Ljubljana)
plavanje
12
1. Gozdni tek Maya Maya (Pokljuka)
tek
10
Teleolimpiada (Ljubljana)
atletika
8
Prvenstvo v atletskem troboju skupina B (Ljubljana)
atletika
8
Prvenstvo v atletskem troboju skupina C (Ljubljana)
atletika
7
Prvenstvo v atletskem troboju skupina A (Ljubljana)
atletika
7
Prvenstvo v atletskem troboju skupina D (Ljubljana)
atletika
6
Prvenstvo Slovenije za ml. mladince in mladinke (Ljubljana)
atletika
6
Mednarodni atletski miting Postojna 2010 (Postojna)
atletika
6
Atletski miting za mlajše kategorije Postojna 2010 (Postojna)
atletika
5
Mali maraton Mozirja (Mozirje)
tek
5
8. tek Bevke (Bevke)
tek
5
5. DM tek za ženske (Ljubljana - Tivoli)
tek
5
Odprto Masters prvenstvo Slovenije v plavanju (Kranj)
plavanje
3
Finale posamičnega atletskega prvenstva za OŠ (Ljubljana)
atletika
2
Prvenstvo OŠ. v Akvatlonu (Ljubljana - Kodeljevo)
triatlon
1
Finale mestnega prvenstva v atletiki za OŠ (Ljubljana)
atletika
Maj '10
30
Prvenstvo Slovenije v posamičnem in ekipnem mnogoboju za U12 in U14 (Postojna)
atletika
30
Odprto prvenstvo Slovenije v mnogobojih (Ptuj)
atletika
29
1. Dnevnikov duatlon (Čatež)
triatlon
29
10. Županov tek (Brdo pri Kranju)
tek
29
19. tradicionalni 24. urni maraton - Tek sreče 2010 (Grosuplje)
tek
28
Atletski miting Domžele Open (Domžale)
atletika
28
18. memorialni tek Boštjana Kekca (Bohinjska Bela)
tek
28
10. slovenske igre šolarjev v atletiki (Ptuj)
atletika
27
Posamično prvenstvo v atletiki za OŠ (Kranj)
atletika
27
2 kolo Ljubljanske regije (Ljubljana - Kodeljevo)
plavanje
26
Področno posamično atletsko prvenstvo za OŠ Celje (Celje)
atletika
26
Posamično prvenstvo v atletiki za OŠ (Maribor)
atletika
25
Posamično prvenstvo v atletiki za OŠ (Murska Sobota)
atletika
25
Področno posamično atletsko prvenstvo za OŠ Dolenjska (Novo mesto)
atletika
24
Posamično prvenstvo v atletiki za OŠ (Hrastnik)
atletika
24
Prvenstvo osnovnih šol Ljubljane v atletiki skupina C (Ljubljana)
atletika
24
Prvenstvo osnovnih šol Ljubljane v atletiki skupina B (Ljubljana)
atletika
23
35. pokal mesta Ljubljane (Ljubljana - Tivoli)
plavanje
23
Miting v okviru mednarodne atletske lige (Slovenska Bistrica)
atletika
23
Miting mednarodne atletske lige za veliko nagrado Vzajemna (Slovenska Bistrica)
atletika
22
16. AMMM Kranj (Kranj)
atletika
21
42. športne igre OŠPP (Maribor)
atletika
20
1. Kolo Ljubljanske regije (Ljubljana - Kodeljevo)
plavanje
20
Finale posamičnega atletskega prvenstva za SŠ (Ljubljana)
atletika
20
Področno prvenstvo v atletiki za OŠ (Ptuj)
atletika
19
Posamično prvenstvo v atletiki za OŠ (Postojna)
atletika
19
Posamično prvenstvo v atletiki za OŠ (Koper)
atletika
19
Področno posamično atletsko prvenstvo za OŠ Posavje (Brežice)
atletika
18
Medobčinsko prvenstvo v atletiki za OŠ (Celje)
atletika
18
Področno posamično atletsko prvenstvo za OŠ Koroška (Ravne)
atletika
18
Posamično prvenstvo v atletiki za OŠ (Velenje)
atletika
17
Področno posamično atletsko prvenstvo za OŠ Grosuplje (Ljubljana)
atletika
17
Področno posamično atletsko prvenstvo za OŠ Domžale (Ljubljana)
atletika
15
Ekipno prvenstvo Slovenije za člane in članice (Celje)
atletika
15
Šolski ekipni kros (Železniki)
kros
15
30. Maraton treh src (Radenci)
tek
14
Področno posamično atletsko prvenstvo za SŠ Goriška (Nova Gorica)
atletika
14
Področno posamično atletsko prvenstvo za OŠ Goriška (Nova Gorica)
atletika
14
Medobčinsko atletsko tekmovanje za OŠ (Murska Sobota)
atletika
14
Posamično prvenstvo v atletiki z SS (Murska Sobota)
atletika
13
Področno prvenstvo v atletiki za SŠ (Maribor)
atletika
13
Medobčinsko tekmovanje v atletiki za OŠ (Ptuj)
atletika
12
Posamično prvenstvo v atletiki za SŠ (Novo mesto)
atletika
12
Prvenstvo osnovnih šol Ljubljane v atletiki skupina A (Ljubljana)
atletika
12
Prvenstvo osnovnih šol Ljubljane v atletiki skupina D (Ljubljana)
atletika
11
Prvenstvo Ljubljane v atletiki za srednje šole (Ljubljana)
atletika
11
Posamično prvenstvo v atletiki za SŠ (Celje)
atletika
10
Področno posamično atletsko prvenstvo za SŠ Gorenjska (Kranj)
atletika
10
17. Študenski tek na grad (Ljubljana)
tek
10
Medobčinsko prvenstvo v atletiki za OŠ (Žalec)
atletika
9
Ekipno prvenstvo Slovenije za mladince in mladinke (Velenje)
atletika
9
9. Ptujski triatlon (Ptuj)
triatlon
8
7. atletski miting za pokal Tajfuna Šentjur 2010 (Šentjur)
atletika
6
Medobčinsko atletsko tekmovanje (Slovenska Bistrica)
atletika
2
28. tek po mejah KS Drenov Grič in Lesno Brdo (Drenov Grič)
tek
April '10
24
5. Istrski tek poklicnih gasilcev (Dragonja)
tek
24
Atletski miting (pregledna tekma za KV MOI) (Novo mesto)
atletika
24
Cestna kolesarska dirka za pokal UE Domžale (Domžale)
kolesarstvo
24
Odprto prvenstvo Slovenije v dolgih tekih (Domžale)
atletika
24
Atletski miting (Domžale)
atletika
24
2. tek okoli Brda in Mali kranjski maraton (Brdo pri Kranju)
tek
21
Spomladanski kros za srednje šole (Ljubljana)
kros
21
Spomladanski kros za osnovne šole skupina A (Ljubljana)
kros
21
Spomladanski kros za osnovne šole skupina B (Ljubljana)
kros
18
Kvalifikacije atletskega pokala Slovenije za člane in članice (Ljubljana)
atletika
18
23. Pokal Ježek (Ljubljana)
plavanje
18
23.Pokal Ježek Kombinacija (Ljubljana)
plavanje
18
Duatlon ribnica 2010 (Ribnica)
triatlon
17
8. urni tek FORMAraton (Ljubljana - Tivoli)
tek
17
Atletski miting (pregledna tekma za KV MOI) (Celje)
atletika
16
Prvenstvo v plavanju (Kranj)
plavanje
16
Finale šolskega prvenstva v plavanju (Kranj)
plavanje
14
5. tek Misli na srce (Ljubljana - Tivoli)
tek
11
15. Velikonočni miting (Celje)
plavanje
Marec '10
20
Alpski pokal v biatlonu (Pokljuka)
biatlon
13
Odprto prvenstvo Slovenije v krosu (Domžale)
kros
7
35. Veleslalom cicibanov 2010 (Kranjska Gora)
alpsko smučanje
6
Subaru Veleslalom Kluba Polet (Kranjska Gora)
alpsko smučanje
Februar '10
28
Prvenstvo Slovenije v mnogobojih v dvorani (Celje)
atletika
20
Odprto prvenstvo Slovenije v dvorani za člane in članice (Ljubljana)
atletika
14
Dan smučarskega teka v Ljubljani (Ljubljana)
smučarski tek
14
Prvenstvo Slovenije v ekipnem in posamičnem mnogoboju za U12 in U14 (Slovenska Bistrica)
atletika
13
Subaru Veleslalom Kluba Polet (Krvavec)
alpsko smučanje
13
Delavske športne igre - Veleslalom (Kranjska Gora)
smučarski tek
13
Prvenstvo Slovenije v dvorani za starejše mladince in mladinke (Celje)
atletika
13
Atletski miting (Celje)
atletika
7
Pokal Rok Petrovič (Kranjska Gora)
alpsko smučanje
7
Posamično in ekipno DP za mlajše dečke in deklice (Ljubljana)
plavanje
6
DP mlajši mladinci in mladinke (Ljubljana)
atletika
6
Atletski miting (Ljubljana)
atletika
6
15. REKORD ŠMARNE GORE (Šmarna Gora)
gorski tek
3
Prvenstvo v dvoranski atletiki za OŠ - finale (Ljubljana)
atletika
3
Ekipni rezultati dvoranske atletike za osnovne šole Ljubljane (Ljubljana)
atletika
1
Prvenstvo Ljubljane v atletki za srednje šole (Ljubljana)
atletika
Januar '10
30
Prvenstvo Slovenije v dvorani za pionirje in pionirke U16 (Ljubljana)
atletika
30
Mednarodni atletski miting (Ljubljana)
atletika
24
Winter Swimming Championship, Rezultati (Bled)
plavanje
23
Mednarodni atletski miting (Ljubljana)
atletika
23
4 kolo Ljubljanske regije (Ljubljana)
plavanje
23
Prvenstvo Slovenije v dvorani za pionirje in pionirke U12 in U14 (Ljubljana)
atletika
20
Prvenstvo SŠ Ljubljane v plavanju (Ljubljana)
plavanje
19
Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše učence-ke (Ljubljana)
plavanje
19
Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše učence-ke (Ljubljana)
plavanje
16
Mednarodni atletski miting (Ljubljana)
atletika
15
Prvenstvo osnovnih šol Ljubljane skupina B (Ljubljana)
atletika
14
Prvenstvo osnovnih šol Ljubljane skupina D (Ljubljana)
atletika
13
Prvenstvo osnovnih šol Ljubljane skupina A (Ljubljana)
atletika
12
Prvenstvo osnovnih šol Ljubljane skupina C (Ljubljana)
atletika
9
3. Kolo Ljubljanske regije (Ljubljana)
plavanje

© TIMING Ljubljana, 2015