Rezultati 2011

December '11
17
2. Kolo Ljubljanske regije (Ljubljana - Kodeljevo)
plavanje
3
20. Mednarodni Miting Miklavž 2011 (Ljubljana - Tivoli)
plavanje
November '11
19
1 Kolo Ljubljanske regije (Ljubljana - Kodeljevo)
plavanje
19
Slovenija Plava 2011 (Ljubljana - Kodeljevo)
plavanje
5
5. Sladkih6 (Sladki Vrh)
tek
Oktober '11
16
Odprto prvenstvo Slovenije v cestnem teku na 10km (Slovenj Gradec)
tek
16
Prvenstvo Slovenije v uličnem teku za OŠ in SŠ (Slovenj Gradec)
triatlon
16
19. tek ob Savi (Ljubljana Ježica)
tek
12
Finale ekipnega atletskega prvenstva Slovenije za OŠ (Slovenj Gradec)
atletika
12
Finale ekipnega atletskega prvenstva Slovenije za SŠ (Slovenj Gradec)
atletika
9
1. Belokranjski tek za pokal Zavarovalnice Triglav (Črnomelj)
tek
9
Atletski pokal Slovenije v mnogobojih (Nova Gorica)
atletika
8
46. kros občinskih reprezentanc (Murska Sobota)
kros
8
Tek za življenje in radost (Ljubljana - Tivoli)
tek
6
Jesenski kros za osnovne šole Ljubljane - skupina A (Ljubljana - Tivoli)
kros
6
Jesenski kros za osnovne šole Ljubljane - skupina B (Ljubljana - Tivoli)
kros
6
Jesenski kros za srednje šole Ljubljane (Ljubljana - Tivoli)
kros
6
FINALISTI EKIPNEGA PRVENSTVA OŠ V ATLETIKI (Ljubljana)
atletika
6
FINALISTI EKIPNEGA PRVENSTVA SŠ V ATLETIKI (Ljubljana)
atletika
5
KONČNI VRSTNI RED - EKIPNO SŠ (Ljubljana)
atletika
5
KONČNI VRSTNI RED - EKIPNO OŠ (Ljubljana)
atletika
5
Atletska olimpijada (Slovenska Bistrica)
atletika
4
Ekipno prvenstvo v atletiki za SŠ (Nova Gorica)
atletika
4
Ekipno prvenstvo v atletiki za OŠ (Nova Gorica)
atletika
4
TRENUTNI VRSTNI RED - EKIPNO OŠ (Ljubljana)
atletika
4
Ekipno prvenstvo v atletiki za SŠ (Celje)
atletika
4
Ekipno prvenstvo v atletiki za OŠ (Celje)
atletika
3
Ekipno prvenstvo v atletiki za OŠ (Postojna)
atletika
1
32. Tek na Šmarno Goro (Šmarna Gora)
tek
September '11
30
Ekipno prvenstvo v atletiki za SŠ (Novo mesto)
atletika
30
Ekipno prvenstvo v atletiki za OŠ (Novo mesto)
atletika
29
Ekipno prvenstvo v atletiki za OŠ (Murska Sobota)
atletika
29
Ekipno prvenstvo v atletiki za SŠ (Murska Sobota)
atletika
29
Ekipno prvenstvo v atletiki za OŠ (Maribor)
atletika
29
Ekipno prvenstvo v atletiki za SŠ (Maribor)
atletika
28
Ekipno prvenstvo v atletiki za OŠ (Velenje)
atletika
27
Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki - skupina D (Ljubljana)
atletika
27
25. mednarodni atletski miting "Brežice 2011" (Brežice)
atletika
27
Miting za mlajše kategorije (Brežice)
atletika
27
Ekipno prvenstvo v atletiki za OŠ (Grosuplje)
atletika
26
Ekipno prvenstvo v atletiki za OŠ (Brežice)
atletika
25
1. pokal mesta Piran (Sečovlje)
atletika
24
2. Dnevnikov duatlon (Čatež)
triatlon
24
DŠI Novo mesto - Kronometer (Novo mesto)
kolesarstvo
24
5. atletski miting "Zvezde prihodnosti" (Bled)
atletika
23
Ekipno prvenstvo v atletiki za SŠ (Ljubljana)
atletika
23
20. Jesenski tek (Štatenberg)
tek
22
Ekipno prvenstvo v atletiki za OŠ (Ravne)
atletika
22
Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki - skupina C (Ljubljana)
atletika
21
Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki - skupina B (Ljubljana)
atletika
20
Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki - skupina A (Ljubljana)
atletika
20
Ekipno prvenstvo v atletiki za SŠ (Kranj)
atletika
20
Ekipno prvenstvo v atletiki za OŠ (Kranj)
atletika
18
Petrol Loveman Bled 2011 (Bled)
triatlon
18
2. Eko tekaški maraton (Maribor)
tek
17
2. Eko kolesarski maraton (Maribor)
kolesarstvo
17
Garmin triatlon Bled 2011 (Bled)
triatlon
10
Prvenstvo Slovenije za pionirje in pionirke (U14) in (U12) (Koper)
atletika
10
2. Nočni tek Ljubljanica (Ljubljana)
tek
10
Prvenstvo Slovenije za pionirje in pionirke U16 (Ravne)
atletika
4
BAVI / Domžale tečejo - Polmaraton (Domžale)
tek
3
Atletski pokal Slovenije za mlajše mladince in mladinke (Maribor)
atletika
3
33. Juriš na Vršič (Vršič)
kolesarstvo
Avgust '11
28
4. TF 10ka (Domžale)
tek
27
DP v sprint triatlonu - Bakovci 2011 (Bakovci)
triatlon
27
Dvojni Ironman - Bakovci 2011 (Bakovci)
triatlon
21
DP v super sprint triatlonu - Triatlon Bloke 2011 (Bloke)
triatlon
17
11. miting "Jernejevo 2011" (Ljubljana)
atletika
13
23. Kolesarska dirka Kranjski Rak 2011 za slovenski pokal (NN)
kolesarstvo
6
Odprto prvenstvo Slovenije za člane in članice (Koper)
atletika
Julij '11
27
6. Memorial Matica Šušteršiča in Patrika Cvetana v okviru MAL 2011 (Ljubljana)
atletika
27
Pionirski miting v okviru MAL (Ljubljana)
atletika
13
22. Mednarodni atletski miting Krka 2011 (Novo mesto)
atletika
13
Atletski miting mladih (Novo mesto)
atletika
10
3. Triatlon Velenje - Carfax (Velenje)
triatlon
9
6. Nočna 10ka (Bled)
tek
6
Mladinski miting (Maribor)
atletika
6
Miting mednarodne atletske lige za nagrado Vzajemne (Maribor)
atletika
3
Prvenstvo Slovenije za starejše mladince in mladinke (Maribor)
atletika
3
Maraton Alpe - Scott (Kamnik)
kolesarstvo
3
Ambrož Triatlon Kamnik (Kamnik)
triatlon
Junij '11
28
16. mednarodni atletski miting ob dnevu rudarjev za VN AZS (Velenje)
atletika
28
Miting v okviru VN AZS (Velenje)
atletika
26
Kronometer Solkan - Plave (Solkan)
kolesarstvo
26
Prvi Juretov vzpon na Pokljuko (Pokljuka)
kolesarstvo
25
Pokal GORIŠKA 2011 (Nova Gorica)
plavanje
25
Odprto prvenstvo Gorenjske "Radovljica 2011" (Radovljica)
atletika
25
Atletski miting Koper (Koper)
atletika
25
Prvenstvo Slovenije za mlajše člane in mlajše članice (Koper)
atletika
23
4. Kolo Ljubljanske regije (Ljubljana - Kodeljevo)
plavanje
21
Vodne igre Ljubljana 2011 (Ljubljana)
veslanje
19
Prvenstvo Slovenije v posamičnem in ekipnem mnogoboju za pionirje in pionirke (U12) (Slovenska Bistrica)
atletika
19
Prvenstvo Slovenije za mlajše mladince in mladinke (Ravne)
atletika
18
Atletski miting Postojna (Postojna)
atletika
18
10. Gorski maraton štirih občin / 8th WMRA World Long Distance Mountain Running Challenge (Podbrdo)
tek
18
Prvenstvo Slovenije v posamičnem in ekipnem mnogoboju za pionirje in pionirke (U14) (Ljubljana - Kodeljevo)
atletika
18
12. Tušev vzpon na Celjsko kočo (Celje)
kolesarstvo
12
Finale atletskega pokala Slovenije za člane in članice (Celje)
atletika
12
30. Maraton Franja BTC City Museew Classic (Ljubljana)
kolesarstvo
11
Dnevnikov triatlon za pokal Istre (Koper)
triatlon
11
XV. Mednarodni atletski miting PRILOŽNOST ZA MLADE (Murska Sobota)
atletika
11
Mikov mnogobojček (Murska Sobota)
atletika
9
Atletski troboj za OŠ Ljubljane - skupaj (Ljubljana)
atletika
8
Prvenstvo OŠ Ljubljane v troboju - skupina C (Ljubljana)
atletika
8
Prvenstvo OŠ Ljubljane v troboju - skupina B (Ljubljana)
atletika
8
Miting Celjskih knezov 2011 - MAL za VN Zavarovalnice (Celje)
atletika
8
Miting Celjskih knezov 2011 (Celje)
atletika
7
Atletski troboj za osnovne šole - skupina D (Ljubljana)
atletika
7
Atletski troboj za osnovne šole - skupina A (Ljubljana)
atletika
6
Finale prvenstva OŠ Ljubljane v atletiki (Ljubljana)
atletika
5
2. miting MAL za VN Zavarovalnice Vzajemna 2011 (Postojna)
atletika
5
Dp v šolskem triatlonu (Postojna)
triatlon
5
Atletski pokal Slovenije za pionirje in pionirke (U14) in (U12) (Ptuj)
atletika
4
Atletski pokal Slovenije za pionirje in pionirke (U16) (Ptuj)
atletika
4
Mali maraton Mozirja (Mozirje)
tek
4
9.Tek Bevke (Bevke)
tek
4
40. Mednarodni plavalni miting LILEGOV MEMORIAL (Brestanica)
plavanje
4
6. DM tek za ženske (Ljubljana - Tivoli)
tek
3
Teleolimpiada (Ljubljana)
atletika
1
Državno posamično prvenstvo v atletiki OŠ (Maribor)
atletika
1
Finale šolskega prvebstva v plavanju za OŠ in SŠ (Maribor)
plavanje
Maj '11
29
1. miting MAL za VN Zavarovalnice Vzajemna 2011 (Slovenska Bistrica)
atletika
28
Mednarodni atletski miting (Nova Gorica)
atletika
27
19. memorialni tek Boštjana Kekca (Bohinjska Bela)
tek
27
20. tradicionalni 24. urni maraton - Tek sreče 2011 (Grosuplje)
tek
27
Atletski miting Domžale open (Domžale)
atletika
27
11. Slovenske letne igre šolarjev v atletiki (Kranj)
atletika
26
Posamično atletsko prvenstvo za OŠ (Ravne)
atletika
26
Posamično atletsko prvenstvo za OŠ (Velenje)
atletika
25
Prvenstvo OŠ. in SŠ. Ljubljane v Akvatlonu (Ljubljana - Kodeljevo)
triatlon
25
Finale posamičnega prvenstva v atletiki za SŠ (Ljubljana)
atletika
24
Posamično atletsko prvenstvo za OŠ (Brežice)
atletika
24
Posamično atletsko prvenstvo za OŠ (Celje)
atletika
24
Posamično atletsko prvenstvo za OŠ (Slovenska Bistrica)
atletika
23
Posamično atletsko prvenstvo za OŠ (Hrastnik)
atletika
23
Posamično atletsko prvenstvo za OŠ - skupina C (Ljubljana)
atletika
22
36. Pokal mesta Ljubljana (Ljubljana - Kodeljevo)
plavanje
22
Stoping pkl (Ljubljana - Kodeljevo)
plavanje
22
Otvoritveni miting Koper 2011 (Koper)
atletika
22
Odprto prvenstvo Slovenije v mnogobojih (Ravne)
atletika
21
31. Maraton treh src (Radenci)
tek
21
17. atletski mednarodni miting mladih (Memorial Vučko) (Kranj)
atletika
20
43. Državno finalno tekmovanje v atletiki za OŠPP (Murska Sobota)
atletika
19
Posamično atletsko prvenstvo za OŠ (Murska Sobota)
atletika
19
Posamično atletsko prvenstvo za SŠ (Murska Sobota)
atletika
19
Posamično atletsko prvenstvo za SŠ (Maribor)
atletika
19
Posamično atletsko prvenstvo za OŠ (Maribor)
atletika
19
Posamično atletsko prvenstvo za SŠ (Novo mesto)
atletika
19
Posamično atletsko prvenstvo za OŠ (Novo mesto)
atletika
18
Posamično atletsko prvenstvo za OŠ (Kranj)
atletika
18
Posamično atletsko prvenstvo za SŠ (Kranj)
atletika
18
Posamično atletsko prvenstvo za SŠ (Celje)
atletika
18
Medobčinsko prvenstvo v atletiki za osnovne šole (Celje)
atletika
17
Posamično atletsko prvenstvo za OŠ (Domžale)
atletika
17
Posamično atletsko prvenstvo za SŠ (Ljubljana)
atletika
17
Medobčinsko posamično atletsko prvenstvo za OŠ (Ptuj)
atletika
16
Posamično atletsko prvenstvo za OŠ - skupina A (Ljubljana)
atletika
16
Posamično atletsko prvenstvo za OŠ (Grosuplje)
atletika
15
Ekipno prvenstvo Slovenije za člane in članice (Ljubljana)
atletika
15
Triatlon Maribor 2011 (Maribor)
triatlon
15
17. Kronometer v Kamniško Bistrico (Kamniška Bistrica)
kolesarstvo
14
Atletski miting (Ljubljana)
atletika
13
Posamično atletsko prvenstvo za OŠ - skupina B (Ljubljana)
atletika
12
Posamično atletsko prvenstvo za OŠ (Koper)
atletika
12
Posamično atletsko prvenstvo za OŠ (Postojna)
atletika
11
Prvenstvo Slovenije v krosu za OŠ, OŠPP, Dnevnikov šolski ekipni kros (Novo mesto)
kros
11
Prvenstvo Slovenije v krosu za SŠ, Dnevnikov šolski ekipni kros (Novo mesto)
kros
11
Posamično atletsko prvenstvo za OŠ - skupina D (Ljubljana)
atletika
10
Področno posamično prvenstvo v atletiki za SŠ (Nova Gorica)
atletika
10
Posamično atletsko prvenstvo za OŠ (Nova Gorica)
atletika
10
Medobčinsko prvenstvo v atletiki za osnovne šole (Žalec)
atletika
9
18. Študentski tek na grad (Ljubljana)
tek
8
10. Ptujski triatlon (Ptuj)
triatlon
8
Ekipno prvenstvo Slovenije za mladince in mladinke (Velenje)
atletika
7
8. atletski miting - Šentjur 2011 (Šentjur)
atletika
5
Medobčinsko posamično atletsko prvenstvo (Slovenska Bistrica)
atletika
2
29. tek po mejah KS Drenov Grič in Lesno Brdo (Drenov Grič)
tek
April '11
23
Cestna kolesarska dirka za pokal UE Domžale (Domžale)
kolesarstvo
22
Odprto prvenstvo Slovenije v dolgih tekih (Domžale)
atletika
19
Prvenstvo Ljubljane za srednje šole v krosu (Ljubljana)
kros
19
Prvenstvo Ljubljane za OŠ v krosu skupina B (Ljubljana)
kros
19
Prvenstvo Ljubljane za OŠ v krosu skupina A (Ljubljana)
kros
17
Kvalifikacije za APS za člane in članice (Celje)
atletika
16
11. Plavalni turnir SOS (Ljubljana)
plavanje
16
3. 8urni tek FORMAraton (Ljubljana)
tek
16
6. Istrski tek poklicnih gasilcev (Dragonja)
tek
14
Prvenstvo srednjih šol v šp. orientaciji (Ljubljana Rožnik)
orientacija
13
Prvenstvo osnovnih šol v šp. orientaciji (Ljubljana Rožnik)
orientacija
10
Duatlon Ribnica (Ribnica)
triatlon
2
Odprto prvenstvo Slovenije v krosu (Velenje)
atletika
Marec '11
27
11. mali kraški maraton (Sežana)
tek
23
Univerzitetno prvenstvo v plavanju (Ljubljana)
plavanje
12
Dnevnikov dan smučarskega teka (Pokljuka)
smučarski tek
12
21. Pokljuški maraton (Pokljuka)
smučarski tek
11
Prvenstvo novinarjev v smučarskem teku (Rateče - Planica)
smučarski tek
6
Prvenstvo Slovenije v mnogobojih (Slovenska Bistrica)
atletika
5
1. tek dveh dežel (Rateče - Planica)
smučarski tek
Februar '11
19
Odprto prvenstvo Slovenije v dvorani za člane in članice (Celje)
atletika
13
36. Cicibančkov veleslalom (Kranjska Gora)
alpsko smučanje
13
Prvenstvo Slovenije v mnogoboju za U12 in U14 (Slovenska Bistrica)
atletika
12
Plavalni miting Zvezda 2011 (Kranj)
plavanje
12
Delavske Športne Igre Novo Mesto (Kranjska Gora)
alpsko smučanje
12
Prvenstvo Slovenije za starejše mladince in mladinke (Ljubljana)
atletika
10
Področno prvenstvo OŠ Ljubljane v veleslalomu (Kranjska Gora)
alpsko smučanje
10
Področno prvenstvo OŠ Novo Mesto v veleslalomu (Kranjska Gora)
alpsko smučanje
9
Prvenstvo SŠ Ljubljane v veleslalomu (Kranjska Gora)
alpsko smučanje
6
17. Pokal Roka Petroviča (Kranjska Gora)
alpsko smučanje
5
Prvenstvo Slovenije za mlajše mladince in mladinke (Ljubljana)
atletika
5
Atletski miting v dvorani (Ljubljana)
atletika
1
Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki - FINALE (Ljubljana)
atletika
Januar '11
29
Prvenstvo Slovenije za pionirje in pionirke U16 (Ljubljana)
atletika
29
Mednarodni atletski miting (Ljubljana)
atletika
26
Prvenstvo SŠ Ljubljane v dvoranski atletiki (Ljubljana)
atletika
23
Mednarodni atletski miting (Slovenska Bistrica)
atletika
23
Državno prvenstvo v atletiki za pionirje in pionirke U12 (Slovenska Bistrica)
atletika
22
Mednarodni atletski miting (Ljubljana)
atletika
22
Državno prvenstvo v atletiki za pionirje in pionirke U14 (Ljubljana)
atletika
21
Prvenstvo osnovnih šol v atletiki - skupina D (Ljubljana)
atletika
20
Prvenstvo osnovnih šol v atletiki - skupina C (Ljubljana)
atletika
19
Prvenstvo osnovnih šol v atletiki - skupina B (Ljubljana)
atletika
18
Prvenstvo osnovnih šol v atletiki - skupina A (Ljubljana)
atletika
15
Mednarodni atletski miting (Ljubljana)
atletika
15
4. Kolo Ljubljanske regije (Ljubljana - Tivoli)
plavanje
15
1.Pokal zdravilišča Radenci (Radenci)
plavanje
12
Prvenstvo osnovnih šol v plavanju Mlajši (Ljubljana - Tivoli)
plavanje
12
Prvenstvo osnovnih šol v plavanju Starejši (Ljubljana - Tivoli)
plavanje
11
Šolsko prvenstvo Ljubljane v plavanju za SŠ (Ljubljana - Tivoli)
plavanje
8
3.Kolo Ljubljanske regije (Ljubljana - Tivoli)
plavanje
8
Mednarodni atletski miting Šempeter 2011 (Šempeter pri Gorici)
atletika

© TIMING Ljubljana, 2015