Rezultati 2012

December '12
8
21. Mednarodni plavalni miting MIKLAVŽ 2012 (Ljubljana)
plavanje
November '12
10
2. Kolo Ljubljanske regije (Ljubljana)
plavanje
10
6. Sladkih 6 (Sladki Vrh)
tek
3
1. Kolo Ljubljanske regije (Ljubljana)
plavanje
Oktober '12
21
20. Tek ob Savi (Ljubljana)
tek
21
Odprto DP Slovenije v uličnih tekih (Slovenj Gradec)
tek
21
Tek miru ob dnevu OZN - šolski teki (Slovenj Gradec)
tek
13
47. kros občinskih reprezentanc (Maribor)
kros
11
Finale ekipnega prvenstva Slovenije v atletiki za SŠ (Brežice)
atletika
10
Finale ekipnega prvenstva v atletiki za osnovne šole (Slovenj Gradec)
atletika
9
Kros SS Ljubljana (Ljubljana)
kros
9
Prvenstvo osnovnih šol Ljubljane v krosu - skupina B (Ljubljana)
kros
9
Prvenstvo osnovnih šol Ljubljane v krosu - skupina A (Ljubljana)
kros
6
33. Tek na Šmarno Goro (Šmarna Gora)
tek
6
APS v mnogobojih (Nova Gorica)
atletika
4
KONČNI VRSTNI RED - EKIPNO OŠ (Ljubljana)
atletika
4
KONČNI VRSTNI RED - EKIPNO SŠ (Ljubljana)
atletika
3
Ekipno atletsko tekmovanje za SŠ (Maribor)
atletika
3
Ekipno atletsko tekmovanje za OŠ (Maribor)
atletika
2
Ekipno atletsko tekmovanje za OŠ (Postojna)
atletika
September '12
29
3. Juretov vzpon na Pokljuko (Pokljuka)
kolesarstvo
28
Atletska olimpiada mladih (Slovenska Bistrica)
atletika
27
Ekipno atletsko tekmovanje za SŠ (Murska Sobota)
atletika
27
Ekipno atletsko tekmovanje za OŠ (Murska Sobota)
atletika
26
Ekipno atletsko tekmovanje za OŠ (Nova Gorica)
atletika
26
Ekipno prvenstvo v atletiki za SŠ (Nova Gorica)
atletika
26
Trenutni vrstni red EKIPNO OŠ (Ljubljana)
atletika
26
Trenutni vrstni red EKIPNO SŠ (Ljubljana)
atletika
26
Ekipno prvenstvo v atletiki za SŠ (Celje)
atletika
26
Ekipno atletsko tekmovanje za OŠ (Celje)
atletika
25
Področno ekipno prvenstvo za srednje šole (Novo mesto)
atletika
25
Področno ekipno prvenstvo za osnovne šole (Novo mesto)
atletika
25
Ekipno atletsko tekmovanje za OŠ (Velenje)
atletika
24
Področno ekipno prvenstvo za osnovne šole Koroške (Ravne)
atletika
24
Ekipno atletsko tekmovanje za OŠ (Brežice)
atletika
23
Domžale Tečejo 2012 (Domžale)
atletika
22
Atletski pokal Slovenije za mlajše mladince in mladinke (Domžale)
atletika
21
Področno ekipno prvenstvo za srednje šole Ljubljana (Ljubljana)
atletika
20
Področno ekipno prvenstvo Grosuplje (Ljubljana)
atletika
20
Ekipno atletsko tekmovanje za SŠ (Kranj)
atletika
20
Ekipno atletsko tekmovanje za OŠ (Kranj)
atletika
19
26. mednarodni atletski miting "Brežice 2012" (Brežice)
atletika
19
Prvenstvo Ljubljane v atletiki za OŠ - skupina D (Ljubljana)
atletika
19
Prvenstvo Ljubljane v atletiki za OŠ - skupina B (Ljubljana)
atletika
18
Prvenstvo Ljubljane v atletiki za OŠ - skupina C (Ljubljana)
atletika
18
Prvenstvo Ljubljane v atletiki za OŠ - skupina A (Ljubljana)
atletika
16
3. Eko maraton - Tek (Maribor)
tek
15
3. Eko kolesarski maraton (Maribor)
kolesarstvo
15
European Champion Clubs Cup Track And Field Junior Group A (Ljubljana)
atletika
15
1. Triglav Tek (Brdo pri Kranju)
tek
15
Prvenstvo Slovenije za pionirje in pionirke U12 in U14 (Velenje)
atletika
15
3. Dnevnikov duatlon (Čatež)
triatlon
8
Prvenstvo Slovenije za pionirje in pionirke U16 (Slovenj Gradec)
atletika
8
Garmin Triatlon Bled 2012 (Bled)
triatlon
8
3. Nočni tek Ljubljanica (Ljubljana)
tek
5
Atletski miting za mlajše kategorije (Celje)
atletika
5
Miting Celjskih knezov - MAL za VN Zavarovalnice Vzajemna 2012 (Celje)
atletika
1
34. Juriš na Vršič (Kranjska Gora)
kolesarstvo
1
16. Miting "Priložnost za mlade 2012" (Murska Sobota)
atletika
Avgust '12
26
5. TF 10ka (Domžale)
tek
25
3.Mali Blejski Maraton 2012 (Bled)
tek
25
Triatlon Bakovci (Bakovci)
triatlon
24
Double Ironman (Bakovci)
triatlon
22
12. atletski miting (Šentjernej)
atletika
11
Kolesarska dirka Štajerski Rak 2012 za slovenski pokal (Kranjski Rak)
kolesarstvo
5
11. Triatlon za pokal mesta Celje (Celje)
triatlon
Julij '12
22
Prvenstvo Slovenije za mlajše člane in članice (Ptuj)
atletika
14
7. Nočna 10ka (Bled)
tek
8
4. Carfax Olimpik Triatlon Velenje (Velenje)
triatlon
7
TEŠ 525 Sprint triatlon (Velenje)
triatlon
7
Nočni tek Galactica (Velenje)
tek
7
11. Plavalni miting Veronika (Kamnik)
plavanje
7
Prvenstvo Slovenije za člane in članice (Koper)
atletika
4
Atletski miting mladih (Novo mesto)
atletika
4
23. mednarodni atletski miting KRKA 2012 - MAL za VN Zavarovalnice Vzajemna (Novo mesto)
atletika
1
Prvenstvo slovenije v mnogobojih za U12 (Postojna)
atletika
1
6. Maraton Alpe Scott 2012 (Kamnik)
kolesarstvo
Junij '12
30
Prvenstvo slovenije v mnogobojih za U14 (Radovljica)
atletika
30
Prvenstvo Slovenije za starejše mladince in mladinke (Ravne)
atletika
29
Turnir 5. mest- atletika (Ljubljana)
atletika
24
Ambrož Triatlon Kamnik 2012 (Kamnik)
triatlon
23
13. Tušev vzpon na Celjsko kočo (Celje)
kolesarstvo
23
Mednarodni atletski miting (Maribor)
atletika
23
Prvenstvo Slovenije za mlajše mladince in mladinke (Maribor)
atletika
16
Finale APS za člane in članice (Maribor)
atletika
16
Odprto prvenstvo Gorenjske Radovljica 2012 (Radovljica)
atletika
16
Tek štirih mostov - šolski teki (Škofja Loka)
tek
16
Nočni tek štirih mostov (Škofja Loka)
tek
16
3. Mali maraton Mozirja (Mozirje)
tek
16
Mini Gorski maraton štirih občin (Podbrdo)
tek
16
Gorski maraton štirih občin (Podbrdo)
tek
14
17. mednarodni atletski miting ob dnevu rudarjev (Velenje)
atletika
14
Miting mladih ob dnevu rudarjev (Velenje)
atletika
10
3. miting MAL za VN Zavarovalnice Vzajemna 2012 (Postojna)
atletika
10
31. Maraton Franja BTC City (Ljubljana)
kolesarstvo
10
Atletski pokal Slovenije za pionirje in pionirke U14 in U12 Koper (Koper)
atletika
9
Atletski pokal Slovenije za pionirje in pionirke (U16) (Celje)
atletika
9
Četveroboj mladinskih reprezentanc Hrvaške, Češke, Madžarske in Slovenije (Slovenj Gradec)
atletika
8
44. državno tekmovanje v atletiki za OŠPP (Radovljica)
atletika
8
31. Maraton Franja BTC City - Intersportov kronometer (Ljubljana)
kolesarstvo
7
Miting v okviru MAL (Ljubljana)
atletika
7
7. memorial Matica Šušteršiča in Patrika Cvetana - Miting MAL (Ljubljana)
atletika
6
Finale posamičnega prvenstva v atletiki za OŠ (Koper)
atletika
5
18. Teleolimpiada (Ljubljana)
atletika
4
Atletski troboj za najmlajše - skupina A (Ljubljana)
atletika
4
Atletski troboj za najmlajše - skupina D (Ljubljana)
atletika
2
Tradicionalni 41. Lilegov Memorial (Krško)
plavanje
2
7. DM tek za ženske (Ljubljana - Tivoli)
tek
2
10. Tek Bevke (Bevke)
tek
2
10. Tek Bevke - Kolesarjenje (Bevke)
kolesarstvo
2
Ekipno prvenstvo Slovenije za člane in članice (Nova Gorica)
atletika
1
Atletski troboj za najmlajše - skupina C (Ljubljana)
atletika
1
Atletski troboj za najmlajše - skupina B (Ljubljana)
atletika
Maj '12
31
Finale prvenstva OŠ Ljubljane v atletiki (Ljubljana)
atletika
31
Prvenstvo v atletiki za OŠ (Maribor)
atletika
30
Prvenstvo v atletiki za OŠ (Ptuj)
atletika
30
Prvenstvo v atletiki za OŠ (Velenje)
atletika
29
Tekmovanje v Akvatlonu za Ljubljanske OŠ. in SŠ. (Ljubljana - Kodeljevo)
tek
29
Prvenstvo v atletiki za OŠ (Hrastnik)
atletika
29
Prvenstvo v atletiki za OŠ (Brežice)
atletika
28
Prvenstvo v atletiki za OŠ (Celje)
atletika
28
Prvenstvo v atletiki za OŠ (Ravne)
atletika
27
Dnevnikov triatlon (Portorož)
triatlon
26
12. Mednarodni atletski miting - 1. miting MAL za VN Vzajemne 2012 (Slovenska Bistrica)
Atletika
25
Prvenstvo v atletiki za OŠ (Grosuplje)
atletika
24
XII. Slovenske letne igre šolarjev (Koper)
atletika
24
Atletski miting Koper (Koper)
atletika
24
Prvenstvo Ljubljane v atletiki za OŠ - skupina C (Ljubljana)
atletika
24
Prvenstvo Ljubljane v atletiki za OŠ - skupina A (Ljubljana)
atletika
24
4. Kolo Ljubljanske regije (Ljubljana - Kodeljevo)
plavanje
24
Prvenstvo v atletiki za OŠ (Postojna)
atletika
23
Finale posamičnega prvenstva v atletiki za SŠ (Ljubljana)
atletika
23
Univerzitetno prvenstvo v atletiki (Ljubljana)
atletika
23
ŠTARTNA LISTA prvenstva v atletiki za OŠ (Celje)
atletika
22
Medobčinsko prvenstvo v atletiki za OŠ (Celje)
atletika
22
Prvenstvo Ljubljane v atletiki za OŠ - skupina D (Ljubljana)
atletika
22
Medobčinsko prvenstvo v atletiki za OŠ (Ptuj)
atletika
21
Področno posamično prvenstvo v atletiki za OS (Domžale)
atletika
21
Prvenstvo Ljubljane v atletiki za OŠ - skupina B (Ljubljana)
atletika
20
37. Pokal Mesta Ljubljana (Ljubljana)
plavanje
19
18. atletski mednarodni miting mladih (Memorial Vučko) (Kranj)
Atletika
19
Prvenstvo Slovenije v mnogobojih (Ravne)
atletika
19
32. Maraton treh src (Radenci)
tek
19
Kronometer Kamniške Bistrice (Kamniška Bistrica)
kolesarstvo
18
Medobčinsko prvenstvo v atletiki za OŠ (Slovenska Bistrica)
atletika
18
Prvenstvo v atletiki za SŠ (Murska Sobota)
atletika
18
Prvenstvo v atletiki za OŠ (Murska Sobota)
atletika
17
3.Kolo Ljubljanske regije (Ljubljana)
plavanje
17
Področno posamično prvenstvo v atletiki za OS (Kranj)
atletika
17
Področno posamično prvenstvo v atletiki za SŠ (Kranj)
atletika
17
Prvenstvo v atletiki za SŠ (Celje)
atletika
16
Področno posamično prvenstvo v atletiki za SŠ (Ljubljana)
atletika
16
Prvenstvo v atletiki za SŠ (Maribor)
atletika
15
Klubski miting (Koper)
atletika
15
Področno posamično prvenstvo v atletiki za OS (Koper)
atletika
15
Prvenstvo v atletiki za SŠ (Novo mesto)
atletika
15
Prvenstvo v atletiki za OŠ (Novo mesto)
atletika
14
Prvenstvo v atletiki za SŠ (Nova Gorica)
atletika
14
Prvenstvo v atletiki za OŠ (Nova Gorica)
atletika
14
19. Nike študentski tek na grad (Ljubljana)
tek
13
Ekipno prvenstvo Slovenije za mladince in mladinke (Ptuj)
Atletika
10
Medobčinsko posamično prvenstvo OŠ v atletiki (Žalec)
atletika
9
Prvenstvo Slovenije v krosu za OŠ, OŠPP in SŠ (Novo mesto)
kros
8
Občinsko prvenstvo Medvod v atletiki za OŠ (Tacen)
atletika
8
Občinsko prvenstvo Medvod v atletskem troboju za OŠ (Tacen)
atletika
6
9. ATLETSKI MITING - ŠENTJUR 2012 (Šentjur)
Atletika
6
11. Ptujski Triatlon (Ptuj)
triatlon
2
30. tek po mejah KS Drenov Grič in Lesno Brdo (Drenov Grič)
tek
April '12
21
7. Istrski tek poklicnih gasilcev (Dragonja)
tek
21
4. tradicionalni 8urni tek FORMAraton (Ljubljana - Tivoli)
tek
21
Mednarodni atletski miting "Bled 2012" (Bled)
Atletika
21
Cestna kolesarska dirka za pokal UE Domžale (Domžale)
kolesarstvo
19
Prvenstvo Ljubljane v krosu za srednje šole (Ljubljana)
kros
19
Prvenstvo Ljubljane v krosu za osnovne šole - skupina B (Ljubljana)
kros
19
Prvenstvo Ljubljane v krosu za osnovne šole - skupina A (Ljubljana)
kros
14
2. Kolo Ljubljanske regije (Ljubljana)
plavanje
14
Kvalifikacije APS za člane in članice (Domžale)
atletika
13
Šolsko finalno prvenstvo v plavanju 2012 (Kranj)
plavanje
12
Prvenstvo Ljubljane v orientaciji za SS (Ljubljana)
orientacija
11
Prvenstvo Ljubljane v orientaciji za OS (Ljubljana)
orientacija
9
Velikonočni Selmar tek (Maribor)
tek
7
1.Kolo Ljubljanske regije (Ljubljana)
plavanje
7
1. Tek celjskih knezov (Celje)
tek
Marec '12
25
12. mali kraški maraton (Sežana)
tek
24
Prvenstvo Slovenije v krosu (Tabor v Savinjski dolini)
kros
15
Univerzitetni prvenstvo v plavanju (Ljubljana)
plavanje
11
25.Pokal Ježek (Ljubljana)
plavanje
10
Dnevnikov dan smučarskega teka (Pokljuka)
smučarski tek
4
37. Veleslalom Cicibanov (Kranjska Gora)
alpsko smučanje
Februar '12
25
Odprto prvensto Slovenije za člane in članice (Celje)
atletika
12
Prvenstvo Slovenije v mnogobojih za U12 (Slovenska Bistrica)
atletika
11
Prvenstvo Slovenije v mnogobojih za U14 (Slovenska Bistrica)
atletika
11
Prvenstvo Slovenije v dvorani za starejše mladince in (Celje)
atletika
11
Atletski miting (Celje)
atletika
6
Področno prvenstvo OŠ Ljubljana in OŠ Novo mesto v veleslalomu (Kranjska Gora)
alpsko smučanje
6
Področno prvenstvo OŠ Ljubljana v veleslalomu (Kranjska Gora)
alpsko smučanje
6
Področno prvenstvo OŠ Novo mesto v veleslalomu (Kranjska Gora)
alpsko smučanje
5
Pokal Rok Petrovič (Kranjska Gora)
alpsko smučanje
4
Prvenstvo Slovenije v dvorani za mlajše mladince in (Celje)
atletika
4
Atletski miting (Celje)
atletika
3
Šolsko prvenstvo Ljubljane v veleslalomu za SŠ (Kranjska Gora)
alpsko smučanje
2
Prvenstvo SŠ Ljubljane v dvoranski atletiki (Ljubljana)
atletika
1
Finale prvenstva OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki (Ljubljana)
atletika
1
Ekipni vrstni red OŠ v dvoranski atletiki (Ljubljana)
atletika
Januar '12
28
Mednarodni atletski miting (Ljubljana)
atletika
28
Prvenstvo Slovenije v dvorani za pionirje in pionirke U16 (Ljubljana)
atletika
22
Prvenstvo Slovenije v dvorani za pionirje in pionirke U12 (Slovenska Bistrica)
atletika
21
Mednarodni atletski miting v dvorani (Ljubljana)
atletika
21
Prvenstvo Slovenije v dvorani za pionirke in pionirje U14 (Ljubljana)
atletika
20
Prvenstvo OŠ v dvoranski atletiki - skupina C (Ljubljana)
atletika
19
Prvenstvo OŠ v dvoranski atletiki - skupina D (Ljubljana)
atletika
18
Prvenstvo OŠ v dvoranski atletiki - skupina B (Ljubljana)
atletika
17
Prvenstvo OŠ v dvoranski atletiki - skupina A (Ljubljana)
atletika
14
Atletski miting v dvorani (Ljubljana)
atletika
14
4.Kolo Ljubljanske regije (Ljubljana)
plavanje
14
2. Pokal Zdravilišča Radenci (Radenci)
plavanje
11
Prvenstvo SŠ. v plavanju (Ljubljana)
plavanje
10
Prvenstvo OŠ. v plavanju - mlajši (Ljubljana)
plavanje
10
Prvenstvo OŠ. v plavanju Starejši (Ljubljana - Tivoli)
plavanje
7
3. Kolo Ljubljanske regije (Ljubljana - Kodeljevo)
plavanje
7
Atletski miting "Šempeter 2012" (Nova Gorica)
atletika

© TIMING Ljubljana, 2015