Rezultati 2013

December '13
21
3. Kolo Ljubljanske regije (Ljubljana - Kodeljevo)
plavanje
14
2. Kolo Ljubljanske regije (Ljubljana - Kodeljevo)
plavanje
November '13
30
Plavalni miting Miklavž (Ljubljana)
plavanje
23
12. Plavalni turnir SOS (Ljubljana)
plavanje
23
1. Kolo Ljubljanske regije (Ljubljana - Kodeljevo)
plavanje
23
Ljubljanski plavalni izziv 2013 (Ljubljana - Kodeljevo)
plavanje
9
7. Sladkih6 (Sladki Vrh)
tek
Oktober '13
16
Finale ekipnega prvenstva za SŠ (Nova Gorica)
atletika
16
Prvenstvo v krosu za SŠ (Ljubljana)
kros
16
Prvenstvo v krosu za OŠ - skupina A (Ljubljana)
kros
16
Prvenstvo v krosu za OŠ - skupina B (Ljubljana)
kros
9
Finale ekipnega prvenstva za OŠ (Slovenj Gradec)
atletika
5
34. Tek na Šmarno goro (Šmarna Gora)
tek
5
Atletski miting (Celje)
atletika
5
Atletski pokal Slovenije v mnogobojih (Celje)
atletika
3
Ekipno atletsko tekmovanje za SŠ (Kranj)
atletika
3
Ekipno atletsko tekmovanje za OŠ (Kranj)
atletika
3
Ekipno tekmovanje za SŠ-ZAČASNI REZULTATI (Ljubljana)
atletika
3
Ekipno tekmovanje za OŠ-KONČNI REZULTATI (Ljubljana)
atletika
3
Atletska olimpiada (Slovenska Bistrica)
atletika
2
Ekipno atletsko tekmovanje za SŠ (Ljubljana)
atletika
2
Ekipno atletsko tekmovanje za OŠ (Brežice)
atletika
1
Ekipno atletsko tekmovanje za SŠ (Novo mesto)
atletika
1
Ekipno atletsko tekmovanje za OŠ (Novo mesto)
atletika
1
Ekipno atletsko tekmovanje za OŠ (Postojna)
atletika
September '13
29
1. Konjiški mali maraton (Slovenske Konjice)
tek
28
6. Miting Zvezde prihodnosti Bled 2013 (Bled)
atletika
28
Run for arthritis (Ljubljana - Tivoli)
tek
25
Ekipno atletsko tekmovanje za SŠ (Celje)
atletika
25
Ekipno atletsko tekmovanje za OŠ (Celje)
atletika
24
Ekipno atletsko tekmovanje za SŠ (Maribor)
atletika
24
Ekipno atletsko tekmovanje za OŠ (Maribor)
atletika
24
Ekipno atletsko tekmovanje za SŠ (Nova Gorica)
atletika
24
Ekipno atletsko tekmovanje za OŠ (Nova Gorica)
atletika
23
Ekipno atletsko tekmovanje za OŠ (Ravne)
atletika
23
Ekipno atletsko tekmovanje za OŠ (Velenje)
atletika
22
Domžalski mali maraton (Domžale)
tek
21
4. Juretov vzpon na Pokljuko (Pokljuka)
kolesarstvo
20
Ekipno atletsko tekmovanje za OŠ (Grosuplje)
atletika
19
Prvenstvo Ljubljane v atletiki-skupina B (Ljubljana)
atletika
19
Prvenstvo Ljubljane v atletiki-skupina C (Ljubljana)
atletika
18
Prvenstvo Ljubljane v atletiki-skupina D (Ljubljana)
atletika
18
Prvenstvo Ljubljane v atletiki-skupina A (Ljubljana)
atletika
15
4. Eko maraton Maraton - Tek (Maribor)
tek
14
4. Eko maraton Maraton - Kolesarjenje (Maribor)
kolesarstvo
14
2. Triglav tek (Brdo pri Kranju)
tek
14
Prvenstvo Slovenije za pionirje U12 in U14 (Postojna)
atletika
14
4. Dnevnikov duatlon (Čatež)
triatlon
7
Garmin triatlon Bled (Bled)
triatlon
7
Prvenstvo Slovenije za pionirje U16 (Celje)
atletika
7
35. juriš na Vršič (Kranjska Gora)
kolesarstvo
7
Nočni tek Ljubljanica (Ljubljana)
tek
1
Dobrodelni plavalni maraton (Ljubljana - Kodeljevo)
plavanje
Avgust '13
31
4. Mali blejski maraton (Bled)
tek
31
Atletski pokal Slovenije za mlajše mladince in mladinke (Ptuj)
atletika
24
Odprto prvenstvo Slovenske vojske v triatlonu (Bakovci)
triatlon
23
Dvojni ultra triatlon (Bakovci)
triatlon
21
Miting Jernejevo 2013 (Šentjernej)
atletika
14
Ljubljana Trophy - paralelni slalom (Ljubljana)
veslanje
4
12. Triatlon za pokal mesta Celje (Celje)
triatlon
Julij '13
27
Prvenstvo Slovenije za člane in članice (Celje)
atletika
13
7. Nočna 10ka (Bled)
tek
13
8.Memorial Matica Šušteršiča in Patrika Cvetana (Ljubljana)
atletika
7
Atletski miting (Maribor)
atletika
7
7. maraton Alpe Scott + pokal Schneekoppe (Kamnik)
kolesarstvo
7
5. Triatlon Velenje (Velenje)
triatlon
6
Nočni tek Galactica (Velenje)
tek
6
Prvenstvo Slovenije za st. mladince in mladinke (Maribor)
atletika
3
Atletski miting (Maribor)
atletika
Junij '13
30
Prvenstvo Slovenije za ml. mladince in mladinke (Slovenj Gradec)
atletika
29
35. Maraton okoli Pohorja (Maribor)
kolesarstvo
29
Atletski miting (Koper)
atletika
29
Državno prvenstvo za mlajše članice in člane (Koper)
atletika
23
Atletski pokal Slovenije za pionirje / pionirke U14 in U12 (Koper)
atletika
23
Ambrož Triatlon Kamnik (Kamnik)
triatlon
22
APS za U16 (Velenje)
atletika
22
Atletski miting (Velenje)
atletika
22
Slovenija plava - Ljubljanski plavalni izziv 2013 (Ljubljana - Kodeljevo)
plavanje
16
Priložnost za mlade (Murska Sobota)
atletika
15
Triatlon Luke Koper za pokal Istre (Koper)
triatlon
15
4. Mali maraton Mozirja (Mozirje)
tek
15
12. gorski maraton štirih občin (Podbrdo)
gorski tek
15
Mini Gorski maraton 4 občin (Podbrdo)
tek
15
Odprto prvenstvo Gorenjske (Radovljica)
atletika
15
APS za člane in članice (Nova Gorica)
atletika
13
3. Kolo ljubljanske regije (Ljubljana - Kodeljevo)
plavanje
9
32. Maraton Franja BTC City (Ljubljana)
kolesarstvo
9
Pokal SchneeKoppe 2013 (Ljubljana)
kolesarstvo
8
Dnevnikov triatlon (Portorož)
triatlon
7
45. državno prvenstvo OŠ-PP v atletiki (Žalec)
atletika
7
32. Maraton Franja - Intersportov kronometer (Ljubljana)
kolesarstvo
6
Teleolimpiada (Ljubljana)
atletika
6
Finale prvenstva OŠ Ljubljane v atletiki (Ljubljana)
atletika
6
Atletski miting (Koper)
atletika
6
XIII. Slovenske letne igre šolarjev (Koper)
atletika
5
Posamično atletsko tekmovanje za invalide (Koper)
atletika
5
Finale posamičnega prvenstva OŠ v atletiki (Koper)
atletika
4
18. mednarodni atletski miting ob dnevu rudarjev (Velenje)
atletika
4
Miting za mlajše kategorije (Velenje)
atletika
2
Prvenstvo Slovenije v mnogobojih za U12 (Maribor)
atletika
1
8. DM tek za ženske (Ljubljana - Tivoli)
tek
1
14.Tušev vzpon na Celjsko kočo (Celje)
kolesarstvo
1
Mednarodni plavalni miting Krško 2013 (Krško)
plavanje
1
Prvenstvo Slovenije v mnogobojih za U14 (Radovljica)
atletika
1
Ekipno prvenstvo Slovenije za člane in članice (Nova Gorica)
atletika
Maj '13
30
1. Kolo Ljubljanske regije (Ljubljana - Kodeljevo)
plavanje
29
Področno prvenstvo v atletiki za osnovne šole (Celje)
atletika
29
Področno prvenstvo v atletiki za osnovne šole (Slovenska Bistrica)
atletika
29
Posamično prvenstvo OŠ v atletiki (Velenje)
atletika
28
Področno prvenstvo v atletiki za osnovne šole (Ravne)
atletika
28
Področno posamično pr.v atletiki OŠ Brežice (Brežice)
atletika
28
Prvenstvo OŠ in SŠ Ljubljane v Akvatlonu (Ljubljana - Kodeljevo)
triatlon
27
Posamično prvenstvo OŠ v atletiki (Hrastnik)
atletika
27
Troboj za osnovne šole - skupina A (Ljubljana)
atletika
27
Troboj za osnovne šole - skupina B (Ljubljana)
atletika
27
Troboj za osnovne šole - skupina C (Ljubljana)
atletika
27
Troboj za osnovne šole - skupina D (Ljubljana)
atletika
27
Nike atletski miting Univerze v Ljubljani (Ljubljana)
atletika
27
Področno posamično pr. v atletiki OŠ Novo mesto (Novo mesto)
atletika
26
Odprto prvenstvo v mnogobojih (Velenje)
atletika
26
Domžale open (Domžale)
atletika
26
Plavalni pokal mesta Ljubljane (Ljubljana - Kodeljevo)
plavanje
25
11. tek Bevke 2013 (Bevke)
tek
25
11. tek Bevke 2013 kolesarjenje (Bevke)
kolesarstvo
25
Mednarodna atletska liga (Slovenska Bistrica)
atletika
23
4. Kolo Ljubljanske regije (Ljubljana - Kodeljevo)
plavanje
23
Prvenstvo Ljubljane v atletiki-skupina A (Ljubljana)
atletika
23
Prvenstvo Ljubljane v atletiki-skupina D (Ljubljana)
atletika
22
Finale atletskega prvenstva za SŠ (Ljubljana)
atletika
21
Prvenstvo Ljubljane v atletiki-skupina C (Ljubljana)
atletika
21
Občinsko posamično prvenstvo OŠ v atletiki (Celje)
atletika
21
Prvenstvo Ljubljane v atletiki-skupina B (Ljubljana)
atletika
21
Medobčinsko posamično prvenstvo OŠ v atletiki (Ptuj)
atletika
20
Področno prvenstvo za OŠ (Domžale)
atletika
20
Posamično prvenstvo OŠ v atletiki (Grosuplje)
atletika
20
Posamično prvenstvo SŠ v atletiki (Kranj)
atletika
20
Posamično prvenstvo OŠ v atletiki (Kranj)
atletika
18
19. Mednarodni atletski miting mladih - memorial Vučko (Kranj)
atletika
18
33. Maraton treh src (Radenci)
tek
16
Področno prvenstvo SŠ v atletiki (Novo mesto)
atletika
16
Medobčinsko prvenstvo v atletiki za osnovne šole (Žalec)
atletika
16
Področno prvenstvo v atletiki za srednje šole (Celje)
atletika
16
Posamično prvenstvo SŠ v atletiki (Maribor)
atletika
16
Posamično prvenstvo OŠ v atletiki (Maribor)
atletika
15
Posamično prvenstvo SŠ v atletiki (Murska Sobota)
atletika
15
Posamično prvenstvo OŠ v atletiki (Murska Sobota)
atletika
15
Področno prvenstvo v atletiki za srednje šole (Ljubljana)
atletika
14
Posamično prvenstvo SŠ v atletiki (Nova Gorica)
atletika
14
Posamično prvenstvo OŠ v atletiki (Nova Gorica)
atletika
13
Atletski miting (Koper)
atletika
13
Področno prvenstvo v atletiki za osnovne šole (Koper)
atletika
13
Področno prvenstvo v atletiki za osnovne šole (Postojna)
atletika
12
12. Triatlon Ptuj (Ptuj)
triatlon
12
Ekipno prvenstvo Slovenije za mladince in mladinke (Ljubljana)
atletika
11
Pokal Terme Ptuj (Ptuj)
plavanje
11
10. Atletski miting "Šentjur 2013" (Šentjur)
atletika
9
Medobčinsko posamično prvenstvo OŠ v atletiki (Slovenska Bistrica)
atletika
8
Občinsko prvenstvo v atletiki za osnovne šole (Tacen)
atletika
8
Občinsko prvenstvo v atletskem troboju za osnovne šole (Tacen)
atletika
5
Kvalifikacije za APS (Maribor)
atletika
4
2. Maraton Komenda (Komenda)
tek
April '13
25
Prvenstvo Slovenije v krosu za OŠ (Novo mesto)
kros
25
Prvenstvo Slovenije v krosu za SŠ (Novo mesto)
kros
25
Prvenstvo Slovenije v krosu za OŠPP (Novo mesto)
kros
21
Otvoritveni miting (Bled)
atletika
20
Cestna kolesarska dirka za pokal Andreja Hauptmana (Domžale)
kolesarstvo
20
Princ in princesa sprinta (Ljubljana - Tivoli)
plavanje
20
8-urni tek Formaraton (Ljubljana - Tivoli)
tek
20
Prvenstvo Slovenije v dolgih tekih (Ravne)
atletika
20
Atletski miting (Ravne)
atletika
20
DP v dolgih tekih za veterane (Ravne)
atletika
20
8. Istrski tek poklicnih gasilcev (Dragonja)
tek
16
Prvenstvo Ljubljana v krosu za srednje šole (Ljubljana - Tivoli)
kros
16
Prvenstvo Ljubljana v krosu za OŠ - skupina B (Ljubljana - Tivoli)
kros
16
Prvenstvo Ljubljana v krosu za OŠ - skupina A (Ljubljana - Tivoli)
kros
14
Selmar7 rekreativni tek (Maribor)
tek
14
11. Bistriški tek - Olimpijski tek (Slovenska Bistrica)
tek
13
2. Kolo Ljubljanske regije (Ljubljana - Kodeljevo)
plavanje
13
2. Tek celjskih knezov (Celje)
tek
11
Prvenstvo Ljubljane v športni orientaciji za srednje šole (Ljubljana - Tivoli)
orientacija
10
Prvenstvo Ljubljane v športni orientaciji za osnovne šole (Ljubljana - Tivoli)
orientacija
Marec '13
27
Prvenstvo srednjih šol v plavanju (Ljubljana)
plavanje
26
Prvenstvo osnovnih šol v plavanju STAREJŠI (Ljubljana)
plavanje
26
Prvenstvo osnovnih šol v plavanju MLAJŠI (Ljubljana)
plavanje
24
13. mali kraški maraton (Sežana)
tek
16
Prvenstvo Slovenije v krosu (Maribor)
kros
10
26. Pokal Ježek 2013 (Ljubljana - Tivoli)
plavanje
9
23. Pokljuški maraton Adriatic Slovenica (Pokljuka)
smučarski tek
Februar '13
16
Prvenstvo Slovenije v dvorani za člane in članice (Ljubljana)
atletika
10
38. Cicibančkov veleslalom (Kranjska Gora)
alpsko smučanje
10
Prvenstvo Slovenije v mnogoboju za pionirje in pionirke U12 (Slovenska Bistrica)
atletika
9
Prvenstvo Slovenije v dvorani za starejše mladince in (Ljubljana)
atletika
5
Prvenstvo srednjih šol Ljubljane in Novega mesta v veleslalomu (Kranjska Gora)
alpsko smučanje
3
Veleslalom Rok Petrovič (Kranjska Gora)
alpsko smučanje
3
Prvenstvo Slovenije v mnogoboju za pionirje in pionirke U14 (Slovenska Bistrica)
atletika
2
Prvenstvo Slovenije v dvorani za mlajše mladince in mladinke (Ljubljana)
atletika
2
Mednarodni atletski miting v dvorani (Ljubljana)
atletika
Januar '13
27
Prvenstvo Slovenije za pionirje in pionirke U12 (Slovenska Bistrica)
atletika
26
Atletski miting (Ljubljana)
atletika
26
Prvenstvo Slovenije v dvorani za pionirje in pionirke U16 (Ljubljana)
atletika
24
Prvenstvo SŠ v dvoranski atletiki (Ljubljana)
atletika
22
Finale prvenstva OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki (Ljubljana)
atletika
22
Prvenstvo OŠ v dvoranski atletiki - EKIPNO (Ljubljana)
atletika
20
Prvenstvo Slovenije za pionirje in pionirke U14 (Ljubljana)
atletika
12
4. Kolo (Ljubljana)
plavanje
12
Atletski miting v dvorani (Ljubljana)
atletika
12
3. Pokal zdravilišča Radenci (Radenci)
plavanje
10
Prvenstvo OŠ v dvoranski atletiki - skupina D (Ljubljana)
atletika
9
Prvenstvo OŠ v dvoranski atletiki - skupina C (Ljubljana)
atletika
8
Prvenstvo OŠ v dvoranski atletiki - skupina B (Ljubljana)
atletika
7
Prvenstvo OŠ v dvoranski atletiki - skupina A (Ljubljana)
atletika
5
3.Kolo Ljubljanske regije (Ljubljana)
plavanje
5
Slovenija plava 2013 (Ljubljana)
plavanje

© TIMING Ljubljana, 2015