Rezultati 2014

December '14
21
Miting Rekordov "DELFIN 2014 " (Ljubljana)
plavanje
20
2. Kolo Ljubljanske regije (Ljubljana - Kodeljevo)
plavanje
13
1. Kolo Ljubljanske regije (Ljubljana - Kodeljevo)
plavanje
6
Plavalni miting Miklavž (Ljubljana)
plavanje
November '14
23
Alive Step Up (Ljubljana)
tek
22
Plavalni izziv 2014 (Ljubljana)
plavanje
8
8. Sladkih6 (Sladki Vrh)
tek
4
Prvenstvo Ljubljane v jesenskem krosu za SŠ (Ljubljana)
kros
4
Prvenstvo Ljubljane v krosu za OŠ - skupina B (Ljubljana)
kros
4
Prvenstvo Ljubljane v krosu za OŠ - skupina A (Ljubljana)
kros
Oktober '14
19
Tek miru ob dnevu OZN (Slovenj Gradec)
tek
19
Tek miru ob dnevu OZN - šolski teki (Slovenj Gradec)
tek
11
48. kros občinskih reprezentanc (Velenje)
kros
9
Finalno ekipno tekmovanje v atletiki za SŠ (Celje)
atletika
8
Finalno ekipno tekmovanje v atletiki za OŠ (Slovenj Gradec)
atletika
4
35. Tek na Šmarno goro (Šmarna Gora)
tek
4
APS v mnogobojih (Nova Gorica)
atletika
3
Atletska olimpiada (Slovenska Bistrica)
atletika
September '14
30
Ekipno prvenstvo SŠ v atletiki (Nova Gorica)
atletika
30
Ekipno prvenstvo OŠ v atletiki (Nova Gorica)
atletika
30
Ekipno prvenstvo v atletiki za OŠ Posavje (Brežice)
atletika
30
3. Štafetni tek Univerze v Ljubljani (Ljubljana)
tek
29
Ekipno prvenstvo v atletiki za SŠ Ljubljana (Ljubljana)
atletika
28
2. Konjiški mali maraton (Slovenske Konjice)
tek
27
Peteroboj pionirskih reprezentanc / 5 COUNTRY U16 MATCH CZE-CRO-HUN-SVK-SLO (Maribor)
atletika
26
Ekipno prvenstvo v atletiki za OŠ Gorenjska (Kranj)
atletika
26
Ekipno prvenstvo v atletiki za SŠ Gorenjska (Kranj)
atletika
25
Ekipno prvenstvo v atletiki za SŠ Pomurje (Murska Sobota)
atletika
25
Ekipno prvenstvo v atletiki za OŠ Pomurje (Murska Sobota)
atletika
24
Ekipno prvenstvo v atletiki za OŠ Celje (Celje)
atletika
24
Ekipno prvenstvo v atletiki za SŠ Celje (Celje)
atletika
24
Ekipno prvenstvo SŠ v atletiki (Maribor)
atletika
24
Ekipno prvenstvo OŠ v atletiki (Maribor)
atletika
23
Ekipno prvenstvo v atletiki za OŠ Grosuplje (Ljubljana)
atletika
23
Ekipno prvenstvo SŠ v atletiki (Novo mesto)
atletika
23
Ekipno prvenstvo OŠ v atletiki (Novo mesto)
atletika
22
Ekipno prvenstvo OŠ v atletiki (Velenje)
atletika
22
Ekipno prvenstvo v atletiki za OŠ Koroške (Slovenj Gradec)
atletika
21
BMWFEST, Arboretum Volčji Potok (Volčji potok)
tek
21
1. Ligijev miting mladih (Velenje)
atletika
21
III. Jadransko atletsko srečanje za U16 (Velenje)
atletika
21
Cross triatlon TNatura (Bohinj)
triatlon
20
Balkanation 2014 (Ljubljana)
atletika
20
9. Memorialni tek v spomin na Matica Šušteršiča in Patrika Cvetana (Ljubljana)
atletika
20
Atletski miting Priložnost za mlade (Murska Sobota)
atletika
20
Dnevnikov duatlon (Čatež)
triatlon
19
23. Jesenski tek (Štatenberg)
tek
18
Prvenstvo Ljubljane v atletiki za OŠ - skupina D (Ljubljana)
atletika
18
Prvenstvo Ljubljane v atletiki za OŠ - skupina A (Ljubljana)
atletika
17
Prvenstvo Ljubljane v atletiki za OŠ - skupina C (Ljubljana)
atletika
17
Prvenstvo Ljubljane v atletiki za OŠ - skupina B (Ljubljana)
atletika
14
5. Eko Maraton Maribor (Maribor)
tek
13
3. Triglav tek (Brdo pri Kranju)
tek
13
Ekipno prvenstvo Slovenije za člane in članice (Novo mesto)
atletika
7
Ekipno PS za pionirje in pionirke U16 (Velenje)
atletika
6
Garmin Triatlon Bled (Bled)
triatlon
6
36. Juriš na Vršič (Kranjska Gora)
kolesarstvo
6
Ekipno prvenstvo Slovenije za mladince in mladinke (Ljubljana)
atletika
6
Nočni tek Ljubljanica (Ljubljana)
tek
3
25. Mednarodni miting Novo mesto 2014 (Novo mesto)
atletika
Avgust '14
31
UWCT Final - Road race (Ljubljana)
kolesarstvo
31
TRIATLON OTOK MARIBOR 2014 (Maribor)
triatlon
30
5. Mali blejski maraton (Bled)
tek
30
Miting Mladi asi atletike (Domžale)
atletika
29
UWCT Final - Team race (Ljubljana)
kolesarstvo
28
UWCT Final - Time Trial race (Ljubljana)
kolesarstvo
23
1. "DOBRO TEK" (Ljubljana)
tek
23
Odprto prvenstvo Gorenjske "Radovljica 2014" (Radovljica)
atletika
23
Triatlon Bakovci (Bakovci)
triatlon
23
Nočni tek Vrhnika 2014 (Vrhnika)
tek
23
1. vzpon na Ulovko (Vrhnika)
kolesarstvo
22
Dvojni ultra triatlon (Bakovci)
triatlon
22
Oplov Nočni tek (Bakovci)
tek
20
Miting Jernejevo 2014 (Šentjernej)
atletika
17
13. Sprint triatlon Celje (Celje)
triatlon
2
Prvenstvo Slovenije za člane in članice (Celje)
atletika
2
Prvenstvo Slovenije za mlajše člane in mlajše članice (Celje)
atletika
Julij '14
19
38.Mednarodni plavalni miting "TELEKOM 2014" (Radovljica)
plavanje
12
8. Nočna 10ka (Bled)
tek
12
PS za starejše mladince (Maribor)
atletika
9
Mednarodni miting Maribor 2014 in memorial Iztoka Ciglariča v teku na 1500m (Maribor)
atletika
6
8. Maraton Alpe Scott 2014 (Kamnik)
kolesarstvo
6
6. Triatlon Velenje (Velenje)
triatlon
5
Nočni tek Galactica Velenje (Velenje)
tek
5
Peteroboj mladinskih reprezentanc (Slovenj Gradec)
atletika
1
19. mednarodni atletski miting (Velenje)
atletika
1
Miting (Velenje)
atletika
Junij '14
28
PS za pionirje U16 (Celje)
atletika
28
Atletski miting (Celje)
atletika
27
Atletski miting MASS Ljubljana (Ljubljana)
atletika
22
2. Proaction kros triatlon Vogršček (Ajdovščina)
triatlon
21
13. gorski maraton štirih občin (Podbrdo)
tek
21
Mini gorski maraton štirih občin (Podbrdo)
tek
21
Dnevnikov triatlon (Portorož)
triatlon
21
7. Mednarodni Mišov memorial 2014 (Ljubljana)
plavanje
21
Prvenstvo Slovenije v atletiki za U12 in U14 (Maribor)
atletika
21
15. Tušev vzpon na Celjsko kočo (Celje)
kolesarstvo
14
Mali maraton Mozirja (Mozirje)
tek
14
Atletski pokal Slovenije za člane in članice (Nova Gorica)
atletika
14
Miting "Nova Gorica 2014" (Nova Gorica)
atletika
11
PARALELNI SLALOM ZA NAGRADO MESTA LJUBLJANA 2014 (Ljubljana)
veslanje
8
33. Maraton Franja BTC City (Ljubljana)
kolesarstvo
7
20. atletski mednarodni miting - memorial Vučko (Kranj)
atletika
7
12. Tek Bevke (Bevke)
tek
7
Ambrož Triatlon Kamnik (Kamnik)
triatlon
7
3. Maraton Komenda (Komenda)
tek
7
Para - plavalno prvenstvo SLO (Brestanica)
plavanje
6
46.državno prvenstvo v atletiki za OŠPP (Ljubljana)
atletika
6
33. Maraton Franja - Time Trial (Vožnja na čas) (Ljubljana)
kolesarstvo
5
Finale prvenstva OŠ Slovenije v atletiki (Koper)
atletika
4
Mestno prvenstvo osnovnih šol Ljubljane v atletiki (Ljubljana)
atletika
3
Teleolimpiada (Ljubljana)
atletika
2
Področno prvenstvo v atletiki za OŠ (Brežice)
atletika
Maj '14
31
Atletski miting (Celje)
atletika
31
Prvenstvo Slovenije v mnogobojih (Celje)
atletika
31
9. DM tek (Ljubljana)
tek
29
Posamično prvenstvo OŠ v atletiki (Maribor)
atletika
29
Prvenstvo Ljubljane v Akvatlonu (Ljubljana - Kodeljevo)
triatlon
29
Posamično prvenstvo za osnovne šole (Velenje)
atletika
29
Posamično prvenstvo OŠ v atletiki (Ptuj)
atletika
28
Posamično prvenstvo za osnovne šole (Ravne)
atletika
28
Atletski miting Univerze v Ljubljani (Ljubljana)
atletika
27
Posamično prvenstvo OŠ v atletiki (Celje)
atletika
27
Posamično prvenstvo za osnovne šole (Hrastnik)
atletika
27
Področno prvenstvo v atletiki za OŠ (Novo mesto)
atletika
26
Atletski troboj OŠ - skupina C (Ljubljana)
atletika
26
Atletski troboj OŠ - skupina D (Ljubljana)
atletika
25
39. Mednarodni Plavalni Miting (Ljubljana - Kodeljevo)
plavanje
25
Interna tekma PKL (Ljubljana - Kodeljevo)
plavanje
24
Mednarodni atletski miting (Slovenska Bistrica)
atletika
23
Atletski troboj OŠ - skupina A (Ljubljana)
atletika
23
Atletski troboj OŠ - skupina B (Ljubljana)
atletika
22
Prvenstvo Ljubljane v atletiki za OŠ - skupina B (Ljubljana)
atletika
22
Prvenstvo Ljubljane v atletiki za OŠ - skupina C (Ljubljana)
atletika
21
Finale posamičnega prvenstva v atletiki za SŠ (Domžale)
atletika
21
Medobčinsko prvenstvo Ptuj (Ptuj)
atletika
20
Prvenstvo Ljubljane v atletiki za OŠ - skupina A (Ljubljana)
atletika
20
Prvenstvo Ljubljane v atletiki za OŠ - skupina D (Ljubljana)
atletika
19
Posamično prvenstvo za osnovne šole (Grosuplje)
atletika
19
Posamično prvenstvo za osnovne šole (Domžale)
atletika
19
Področno prvenstvo v atletiki za SŠ (Novo mesto)
atletika
18
Prvenstvo v mnogobojih za U12 (Postojna)
atletika
18
Miting Ptuj (Ptuj)
atletika
17
34. Maraton treh src (Radenci)
tek
17
PS za mlajše mladince (Ptuj)
atletika
17
Prvenstvo v mnogobojih za U14 (Radovljica)
atletika
16
Posamično prvenstvo za osnovne šole (Postojna)
atletika
16
Posamično prvenstvo SŠ v atletiki (Maribor)
atletika
15
Področno prvenstvo v atletiki za SŠ (Celje)
atletika
15
Posamično prvenstvo za srednje šole (Ljubljana)
atletika
15
Medobčinsko atl. prvenstvo Žalec (Žalec)
atletika
14
Področno prvenstvo v atletiki za SŠ (Nova Gorica)
atletika
14
Področno prvenstvo v atletiki za OŠ (Nova Gorica)
atletika
14
Posamično prvenstvo za srednje šole (Kranj)
atletika
14
Posamično prvenstvo za osnovne šole (Kranj)
atletika
12
Posamično prvenstvo OŠ v atletiki (Koper)
atletika
12
Posamično prvenstvo za srednje šole (Murska Sobota)
atletika
12
Posamično prvenstvo za osnovne šole (Murska Sobota)
atletika
11
34. MM Ilirija (Ljubljana)
plavanje
11
Atletski pokal Slovenije za mlajše mladince in mladinke (Ljubljana)
atletika
11
13. Ptujski triatlon (Ptuj)
triatlon
10
11. Miting Šentjur 2014 (Šentjur)
atletika
8
Medobčinsko posamično tekmovanje v atletiki (Slovenska Bistrica)
atletika
8
Medobčinsko atl prvenstvo Celje (Celje)
atletika
7
Občinsko prvenstvo v atletskem troboju za OŠ (Medvode)
atletika
7
Občinsko prvenstvo v atletiki za OŠ (Medvode)
atletika
April '14
27
Atletski miting Domžale Open in Mladi upi (Domžale)
atletika
24
Prvenstvo Slovenije v krosu za OŠ (Maribor)
kros
24
Prvenstvo Slovenije v krosu za OŠPP (Maribor)
kros
24
Prvenstvo Slovenije v krosu za SŠ (Maribor)
kros
19
4. Kolo Ljubljanske regije (Ljubljana - Kodeljevo)
plavanje
19
6. dobrodelni 8urni tek FORMAraton (Ljubljana - Tivoli)
tek
19
2. DIRKA za POKAL ANDREJA HAUPTMANA (Domžale)
kolesarstvo
19
PS v dolgih tekih za vse kategorije (Kranj)
atletika
19
Otvoritveni miting Bled 2014 (Bled)
atletika
19
9. Istrski tek poklicnih gasilcev (Dragonja)
tek
16
Prvenstvo v spomladanskem krosu za SŠ Ljubljane (Ljubljana - Tivoli)
kros
16
Prvenstvo v spomladanskem krosu za OŠ Ljubljane-A (Ljubljana - Tivoli)
kros
16
Prvenstvo v spomladanskem krosu za OŠ Ljubljane-B (Ljubljana - Tivoli)
kros
13
Selmar7 rekreativni tek (Maribor)
tek
13
Banka Koper 1. Istrski maraton (Koper)
tek
13
Bistriški tek (Slovenska Bistrica)
tek
12
3. Kolo Ljubljanske regije (Ljubljana - Kodeljevo)
plavanje
Marec '14
26
Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju Starejši (Ljubljana - Tivoli)
plavanje
26
Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju Mlajši (Ljubljana)
plavanje
25
Prvenstvo SŠ Ljubljane v plavanju (Ljubljana)
plavanje
23
14. Mali kraški maraton (Sežana)
tek
22
2. Kolo Ljubljanske regije (Ljubljana - Kodeljevo)
plavanje
16
27. Pokal Ježek (Ljubljana - Tivoli)
plavanje
15
27. Pokal Ježek (Ljubljana - Tivoli)
plavanje
15
Prvenstvo Slovenije v krosu (Šentjur)
kros
15
Rekreativni kros (Šentjur)
kros
15
24. Pokljuški maraton AS (Pokljuka)
smučarski tek
8
DP za veterane (Ljubljana - Tivoli)
plavanje
8
1. Kolo Ljubljanske regije (Ljubljana - Kodeljevo)
plavanje
8
Pokal HIT - 3. tekma (Kranjska Gora)
alpsko smučanje
8
Pokal HIT - 4. tekma (Kranjska Gora)
alpsko smučanje
2
39. Cicibančkov veleslalom (Kranjska Gora)
alpsko smučanje
Februar '14
16
20. Pokal Roka Petroviča (Kranjska Gora)
alpsko smučanje
15
Prvenstvo Slovenije v dvorani za člane in članice (Celje)
atletika
13
Področno prvenstvo srednjih šol v Veleslalomu (Kranjska Gora)
alpsko smučanje
12
Področno prvenstvo osnovnih šol v Veleslalomu (Kranjska Gora)
alpsko smučanje
9
DP v mnogobojih za U12 (Slovenska Bistrica)
atletika
8
Prvenstvo Slovenije v dvorani za starejše mladince in mladinke (Ljubljana)
atletika
8
Mednarodni miting v dvorani (Ljubljana)
atletika
2
Mednarodni miting v dvorani (Slovenska Bistrica)
atletika
2
DP v mnogobojih za U14 (Slovenska Bistrica)
atletika
1
Prvenstvo Slovenije v dvorani za mlajše mladince in mladinke (Ljubljana)
atletika
1
Mednarodni miting v dvorani (Ljubljana)
atletika
Januar '14
26
Mednarodni miting v dvorani (Ljubljana)
atletika
26
Prvenstvo Slovenije v dvorani za pionirje in pionirke U12 (Ljubljana)
atletika
25
Prvenstvo Slovenije v dvorani za pionirje in pionirke U16 (Ljubljana)
atletika
25
Mednarodni atletski miting v dvorani (Ljubljana)
atletika
23
Prvenstvo SŠ Ljubljane v dvoranski atletiki (Ljubljana)
atletika
22
Finale prvenstva OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki (Ljubljana)
atletika
19
Mednarodni miting v dvorani (Slovenska Bistrica)
atletika
19
Prvenstvo Slovenije v dvorani za pionirje in pionirke kategorije U-14 (Slovenska Bistrica)
atletika
18
4. Pokal Zdravilišča Radenci (Radenci)
plavanje
11
Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki - EKIPNO (Ljubljana)
atletika
11
Dvoranski mitng v atletiki (Ljubljana)
atletika
11
4. Kolo Ljubljanske regije (Ljubljana - Kodeljevo)
plavanje
10
Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki - skupina A (Ljubljana)
atletika
9
Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki - skupina D (Ljubljana)
atletika
8
Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki - skupina C (Ljubljana)
atletika
7
Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki - skupina B (Ljubljana)
atletika
1
1. Novoletni tek na grad (Ljubljana)
tek

© TIMING Ljubljana, 2015