Rezultati

Kategorije
10M10 km - Moški skupno
10Z10 km - Ženske skupno
21M21 km - Moški skupno
21Z21 km - Ženske skupno
10MA10 km - Moški A: do 29 let (1985 in mlajši)
10MB10 km - Moški B: 30 - 39 let (1975 - 1984)
10MC10 km - Moški C: 40 - 49 let (1965 - 1974)
10MD10 km - Moški D: 50 - 59 let (1955 - 1964)
10ME10 km - Moški E: 60 let in več (1954 in starejši)
10ZA10 km - Ženske A: do 29 let (1985 in mlajše)
10ZB10 km - Ženske B: 30 - 39 let (1975 - 1984)
10ZC10 km - Ženske C: 40 - 49 let (1965 - 1974)
10ZD10 km - Ženske D: 50 - 59 let (1955 - 1964)
10ZE10 km - Ženske E: 60 let in več (1954 in starejše)
21MA21 km - Moški A: do 29 let (1985 in mlajši)
21MB21 km - Moški B: 30 - 39 let (1975 - 1984)
21MC21 km - Moški C: 40 - 49 let (1965 - 1974)
21MD21 km - Moški D: 50 - 59 let (1955 - 1964)
21ME21 km - Moški E: 60 let in več (1954 in starejši)
21ZA21 km - Ženske A: do 29 let (1985 in mlajše)
21ZB21 km - Ženske B: 30 - 39 let (1975 - 1984)
21ZC21 km - Ženske C: 40 - 49 let (1965 - 1974)
21ZD21 km - Ženske D: 50 - 59 let (1955 - 1964)
21ZE21 km - Ženske E: 60 let in več (1954 in starejše)
Rezultati

2. Konjiški mali maraton

Slovenske Konjice, 28.9.2014

10M - 10 km - Moški skupno

#St.Priimek in imeLRKlub5 kmRezultatKat.#
1440Puhar Rok1992Kejžar team0:15:170:30:3010MA1
2286Krušič Tomaž1982Cestni tekači0:17:490:35:1310MB1
3430Kramer Jan1994AK Velenje0:18:350:35:4110MA2
4429Dolar Kevin1995AK Velenje0:18:340:36:3110MA3
5589Terčon Borut1989 0:18:470:36:4210MA4
6572Šumlaj Aljoša1972 0:18:490:37:0710MC1
6431Begič David1997AK Velenje0:18:480:37:0710MA5
6473Preindl Dejan1978 0:18:510:37:0710MB2
9292Adamič David1979Cestni tekači0:18:530:37:2910MB3
10366Strmšek Davor1983Grah Led Lighting0:19:090:37:3210MB4
11349Breznikar Jan1992Mešano na žaru0:19:100:37:3510MA6
12558Deželak Nejc1993 0:19:220:38:0410MA7
13251Babič Dragan1980Ecotip0:19:340:38:3710MB5
14276Podgoršek Andrej1968ŠD Radost0:19:060:39:0310MC2
15566Hribernik Matej1983 0:19:510:39:1510MB6
16608Gračnar Dejan1989 0:20:040:39:3810MA8
17620Šnuderl Matej1995 0:19:470:39:5410MA9
18555Obrul Sebastijan1980 0:20:230:39:5510MB7
19632Jelenko Tomaž1997Gimnazija Slovenske Konjice0:20:510:39:5910MA10
20592Roškar Milan1962 0:20:330:40:1410MD1
21335Koroša Blaž1991Run 4 Fun0:20:470:40:2810MA11
22559Koser Milan1981 0:20:150:40:3210MB8
23607Brglez Grega1990 0:20:210:40:3410MA12
24397Fijavž Matej1985Glasbena šola Banovšek0:20:370:40:5710MA13
25560Oberžan Aljoša1979 0:20:580:41:0710MB9
26618Pilih Milan1960 0:21:210:41:2310MD2
27631Založnik Jan1998Gimnazija Slovenske Konjice0:21:180:41:3910MA14
28576Pepelnak Davorin1966 0:21:190:41:5710MC3
29363Korošec Tomaž1975Grah Led Lighting0:20:350:42:0010MB10
30291Kejžar Janez1981Cestni tekači0:21:290:42:1910MB11
31277Novak Rok1987ŠD Radost0:21:370:42:3610MA15
32320Tehovnik Andraž1982KAŠ - SAUCONY0:22:030:42:5110MB12
33494Zagorc Andrej1989 0:21:260:42:5410MA16
34500Krajnc Primož1998 0:22:280:43:0610MA17
35454Jerič Gregor1977 0:21:440:43:1810MB13
35627Poteko Urh1989 0:21:370:43:1810MA18
37612Turnšek Mihael1992 0:21:300:43:2610MA19
38255Jevšenak Jaka1995Ecotip0:22:450:43:5210MA20
39423Gošnjak Jože1968Unior0:21:290:43:5610MC4
40233Pukl Miha1997Vrtec Slovenske Konjice0:22:290:43:5710MA21
41287Slatinek Matej1990Cestni tekači0:22:210:44:3110MA22
42499Brecl Simon1995 0:24:290:44:4310MA23
42633Rebernak Andrej1996Gimnazija Slovenske Konjice0:22:260:44:4310MA23
44495Zagorc Jure1984 0:22:420:44:5010MB14
45422Golčar Marjan1962Unior0:23:010:44:5610MD3
46569Mikolič Jan1995 0:22:270:45:0110MA25
47455Matej Janez1977 0:23:390:45:0210MB15
48510Belec Nejc1998 0:23:120:45:0310MA26
49360Furman Andrej1986Grah Led Lighting0:22:490:45:0410MA27
50505Vipotnik Boštjan1983Grah Led Lighting0:22:470:45:1910MB16
51325Hribernik Danilo1968KAŠ - SAUCONY0:22:260:45:2710MC5
52568Trantura Matjaž1969 0:22:490:45:2810MC6
53298Kovač Aleš1974KAŠ - SAUCONY0:22:520:45:3010MC7
54540Petelinek Miha1992 0:23:090:45:4410MA28
55254But Simon1985Ecotip 0:45:5710MA29
56490Rozman Egidij1970 0:23:140:46:0210MC8
57346Kranjc Zvone1973Baumüller Dravinja0:22:130:46:0610MC9
58482Volšak David1998 0:23:560:46:0810MA30
59472Lipuš Bogdan1975 0:22:520:46:1510MB17
60232Marinčič Aleš1973Vrtec Slovenske Konjice0:23:500:46:2410MC10
61329Zupančič Rok1995KAŠ - SAUCONY0:23:290:46:3310MA31
62630Potočnik Luka1996Gimnazija Slovenske Konjice0:23:050:46:3710MA32
63338Tement Andrej1974Baumüller Dravinja0:23:160:46:3910MC11
64582Plešnik Boštjan1992 0:24:020:46:4010MA33
65529Preložnjak Nejc1984Unior0:23:280:46:5410MB18
66411Hrastovšek Primož1980Laško0:23:510:47:2410MB19
67250Repnik Grega1975Ecotip0:24:230:47:3010MB20
68600Lampreht Jernej1992 0:24:500:47:3110MA34
69278Lazar Zvone1967ŠD Radost0:24:400:47:3810MC12
70398Drev Bogdan1967Glasbena šola Banovšek0:25:310:47:5110MC13
71282Teršek Matic1993Underwater combination0:25:030:47:5610MA35
72402Sodin Rok1976Športno društvo Trojka Slov. Konjice0:24:370:47:5710MB21
73463Jurič Marjan1973 0:24:230:48:0010MC14
74581Leskovar Aleš1982 0:24:310:48:0910MB22
75498Skok Borut1971TK Gorenjska0:24:290:48:1010MC15
76475Kreže Samo1968 0:24:390:48:1910MC16
77609Šelih Andrej1978 0:25:030:48:2010MB23
78590Tomšič Lenart1984 0:24:290:48:3110MB24
79613Gričnik Uroš1991KAŠ - SAUCONY0:24:180:48:3510MA36
80636Korošec Tone1959 0:25:130:48:4410MD4
81439Sevšek Gregor1976Radio Rogla0:24:280:48:4810MB25
82603Žerak Matjaž1983 0:24:170:48:4910MB26
83281Kovačič Jure1993Underwater combination0:25:100:48:5910MA37
84327Somrak Matjaž1988KAŠ - SAUCONY0:25:120:49:0910MA38
85457Jelenko Matej1972 0:25:010:49:1110MC17
86328Jančič Ervin1993KAŠ - SAUCONY0:25:140:49:1910MA39
87290Godec Simon1975Cestni tekači0:26:050:49:2710MB27
88351Trdin Tadej1989Mešano na žaru0:26:510:49:3210MA40
89507Pikl Nejc1988 0:26:200:49:3310MA41
90400Zvir Primož1985Glasbena šola Banovšek0:26:070:49:3710MA42
91574Štuklek Gregor1979 0:25:410:49:3810MB28
91557Jakič Vito1990 0:26:060:49:3810MA43
93563Jure Arnuš1980 0:25:210:50:0310MB29
94216Supovec Jan1991Ansambel UNIKAT0:26:560:50:1210MA44
95319Bevk David1988KAŠ - SAUCONY0:25:480:50:1510MA45
96512Kokole Miha1984 0:24:340:50:2010MB30
97465Sešel Franc1967 0:24:150:50:2410MC18
98238Černec Tomi1980Ecotip0:26:340:50:3010MB31
99554Kuzman Miha1976 0:26:190:50:4110MB32
100577Podgrajšek Mitja1982 0:25:360:50:4310MB33
123