Rezultati

Kategorije
10M10 km - Moški skupno
10Z10 km - Ženske skupno
21M21 km - Moški skupno
21Z21 km - Ženske skupno
10MA10 km - Moški A: do 29 let (1985 in mlajši)
10MB10 km - Moški B: 30 - 39 let (1975 - 1984)
10MC10 km - Moški C: 40 - 49 let (1965 - 1974)
10MD10 km - Moški D: 50 - 59 let (1955 - 1964)
10ME10 km - Moški E: 60 let in več (1954 in starejši)
10ZA10 km - Ženske A: do 29 let (1985 in mlajše)
10ZB10 km - Ženske B: 30 - 39 let (1975 - 1984)
10ZC10 km - Ženske C: 40 - 49 let (1965 - 1974)
10ZD10 km - Ženske D: 50 - 59 let (1955 - 1964)
10ZE10 km - Ženske E: 60 let in več (1954 in starejše)
21MA21 km - Moški A: do 29 let (1985 in mlajši)
21MB21 km - Moški B: 30 - 39 let (1975 - 1984)
21MC21 km - Moški C: 40 - 49 let (1965 - 1974)
21MD21 km - Moški D: 50 - 59 let (1955 - 1964)
21ME21 km - Moški E: 60 let in več (1954 in starejši)
21ZA21 km - Ženske A: do 29 let (1985 in mlajše)
21ZB21 km - Ženske B: 30 - 39 let (1975 - 1984)
21ZC21 km - Ženske C: 40 - 49 let (1965 - 1974)
21ZD21 km - Ženske D: 50 - 59 let (1955 - 1964)
21ZE21 km - Ženske E: 60 let in več (1954 in starejše)
Rezultati

2. Konjiški mali maraton

Slovenske Konjice, 28.9.2014

10ZB - 10 km - Ženske B: 30 - 39 let (1975 - 1984)

#St.Priimek in imeLRKlub5 kmRezultat
1617Arčnik Marjeta1981 0:22:030:44:53
2468Mlakar Marija1981 0:24:310:48:03
3478Vodopivec Spomenka1979 0:25:210:48:47
4308Gorjup Mojca1975KAŠ - SAUCONY0:24:340:48:54
5496Psenicnik Marija1975 0:25:380:49:51
6493Šloser Klavdija1981 0:24:430:50:04
7579Firer Marta1981 0:25:170:50:08
8522Korosec Karmen1980 0:26:350:52:37
9516Hostnik Bah Marjetka1981Larksoft0:26:450:53:51
10619Kompare Urška1978 0:28:010:54:25
11428Dolar Stanka1975AK Velenje0:28:190:54:56
12452Potokar Krevs Helena1984Saucony Team0:28:030:55:15
13243Klokočovnik Helena1976Ecotip0:28:200:55:32
14586Rebernak Urška1978 0:28:590:57:01
14587Rebernak Špela1984 0:28:590:57:01
16497Voga Darja1984 0:29:250:57:41
17453Cugelj Helena1978Saucony Team0:29:080:58:12
18231Žnidarko Janja1982Vrtec Slovenske Konjice0:29:370:58:16
19545Marcen Alenka1975DMSBZT Celje0:29:470:58:22
20610Mataija Valh Nena1984 0:29:570:58:26
21513Cvelfer Nataša1982 0:29:170:58:50
22293Bohorč Darja1975KAŠ - SAUCONY0:29:290:58:55
23598Buh Mojca1976 0:29:430:58:57
24396Majšler Maja1977Glasbena šola Banovšek0:29:430:58:58
25324Slapnik Sabina1975KAŠ - SAUCONY0:30:340:59:04
26407Guzelj Katja1984Laško0:30:070:59:08
27601Jevšenak Jasmina1978 0:31:040:59:29
28316Kovač Jovita1975KAŠ - SAUCONY0:29:320:59:44
29305Škof Žavcer Katja1977KAŠ - SAUCONY0:30:130:59:59
30283Skok Klima Urška1979Underwater combination0:29:381:00:13
31417Nerad Saša1977Unior0:30:341:00:24
32368Pučnik Kuk Alenka1975Grah Led Lighting0:30:181:00:26
33433Repolusk Jasmina1978Radio Rogla0:31:031:00:46
34314Kovačič Aleksandra1983KAŠ - SAUCONY0:29:571:01:35
35441Berdos Jeanette1978Mercator IP0:31:521:01:41
36481Esih Lah Mojca1975 0:30:571:01:54
37304Petrič Lidija1977KAŠ - SAUCONY0:30:081:03:11
38503Pereza Korina1978 0:30:501:03:19
39228Ravnak Marija1975Vrtec Slovenske Konjice0:32:011:03:22
40234Kmetec Simona1976Vrtec Slovenske Konjice0:32:271:03:33
41521Retuznik Monika1976 0:32:221:04:35
42626Žrjav Vesna1978 0:33:031:04:53
43536Jelen Polak Veronika1979 0:34:001:07:14
44309Gorjup Katja1979KAŠ - SAUCONY0:32:421:07:54
45307Mrzdovnik Petra1977KAŠ - SAUCONY0:34:321:10:10
46385Orož Anja1983Plod Preloge0:37:291:13:31
47393Jeromel Anita1978Glasbena šola Banovšek0:37:421:13:53
48241Adam Valerija1976Ecotip0:37:431:14:25
49211Črešnar Andreja1981Ansambel UNIKAT0:37:141:15:25
50477Jelen Polonca1975 0:46:101:32:30