Rezultati

Rezultati

Prvenstvo Slovenije v dvorani za člane in članice

Ljubljana, 14.2.2015

FINALE po skupinah (1. skupina) - 60 m, člani   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
1644192Rakić LukaMASS19916.80
25914713Kramberger JanMASS19956.83
3343275Brulc BlažKRKA19926.84
4722567Žumer JanMASS19826.87
57114975Žontar LukaMASS19946.88
6362395Kokalović GregorKRKA19866.89

FINALE po skupinah (2. skupina) - 60 m, člani

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
11816613Leban EnejGO19966.97
23844Repnik TadejASB19897.01
36712281Vrhunec EnejMASS19967.05
41043227Škrlep JakaTRK19917.09
51093578Hribaršek PeterVEL19927.10
1151299Tivadar MatejKLC1989DIS

KVALIFIKACIJE SKUPNO - 60 m, člani

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
1644192Rakić LukaMASS19916.880,136
25914713Kramberger JanMASS19956.880,120
3722567Žumer JanMASS19826.940,173
4343275Brulc BlažKRKA19926.950,155
5362395Kokalović GregorKRKA19866.950,147
67114975Žontar LukaMASS19947.010,132
71816613Leban EnejGO19967.030,114
81151299Tivadar MatejKLC19897.050,155
93844Repnik TadejASB19897.060,107
106712281Vrhunec EnejMASS19967.110,110
111093578Hribaršek PeterVEL19927.110,132
121043227Škrlep JakaTRK19917.130,165
131033661Šifkovič JanezTRK19927.130,123
134873Možina NejcKRO19967.130,126
1510511722Zupanc JakobTRK19957.190,159
16573400Jeras JernejMASS19917.210,141
174016873Murn BlažKRKA19967.220,145
188814722Marolt LukaOL19937.240,153
19463505Jereb MihaKRO19917.240,158
20214619Celec NinoASB19977.270,173
21471562Lindič MatejKRO19937.280,135
222016598Pahor TadejGO19947.360,157
235415522Bizjak ŽigaMASS19957.370,162
243717502Kolenc MitjaKRKA19987.390,179
251101379Oštir DavidVEL19877.410,139
26906212Vuga RokOL19977.450,265
271610697Blažej AljažGO19957.500,145
285814868Knap KrištofMASS19917.510,200
29553908Cvetko TomažMASS19977.690,165
30383919Laznik ŽanKRKA19967.690,142
319916898Jesenovec AlešTRK19997.770,147
323517014Klobučar LovroKRKA19967.830,176
331021096Oštarijaš AnžeTRK19987.980,180
343914514Moretti AhacKRKA19959.150,169
974036Dobnikar TilenTRK1995DIS0,072
65763Šorn AnžeMASS1996DIS0,082
1002251Jovanovič MaticTRK1986NN
113362Jovanovič UrošDTO1991NN
10814529Enci TadejVEL1994NN

KVALIFIKACIJE po skupinah (1. skupina) - 60 m, člani   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
17114975Žontar LukaMASS19947.010,132
21093578Hribaršek PeterVEL19927.110,132
38814722Marolt LukaOL19937.240,153
43717502Kolenc MitjaKRKA19987.390,179
974036Dobnikar TilenTRK1995DIS0,072

KVALIFIKACIJE po skupinah (2. skupina) - 60 m, člani   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
11816613Leban EnejGO19967.030,114
24873Možina NejcKRO19967.130,126
3573400Jeras JernejMASS19917.210,141
41101379Oštir DavidVEL19877.410,139
5383919Laznik ŽanKRKA19967.690,142
61021096Oštarijaš AnžeTRK19987.980,180

KVALIFIKACIJE po skupinah (3. skupina) - 60 m, člani   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
1722567Žumer JanMASS19826.940,173
21043227Škrlep JakaTRK19917.130,165
3906212Vuga RokOL19977.450,265
45814868Knap KrištofMASS19917.510,200
53914514Moretti AhacKRKA19959.150,169

KVALIFIKACIJE po skupinah (4. skupina) - 60 m, člani   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
1644192Rakić LukaMASS19916.880,136
21151299Tivadar MatejKLC19897.050,155
34016873Murn BlažKRKA19967.220,145
4463505Jereb MihaKRO19917.240,158
65763Šorn AnžeMASS1996DIS0,082
1002251Jovanovič MaticTRK1986NN

KVALIFIKACIJE po skupinah (5. skupina) - 60 m, člani   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
15914713Kramberger JanMASS19956.880,120
26712281Vrhunec EnejMASS19967.110,110
3471562Lindič MatejKRO19937.280,135
49916898Jesenovec AlešTRK19997.770,147
53517014Klobučar LovroKRKA19967.830,176
10814529Enci TadejVEL1994NN

KVALIFIKACIJE po skupinah (6. skupina) - 60 m, člani   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
1343275Brulc BlažKRKA19926.950,155
23844Repnik TadejASB19897.060,107
310511722Zupanc JakobTRK19957.190,159
41610697Blažej AljažGO19957.500,145
5553908Cvetko TomažMASS19977.690,165
113362Jovanovič UrošDTO1991NN

KVALIFIKACIJE po skupinah (7. skupina) - 60 m, člani   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
1362395Kokalović GregorKRKA19866.950,147
21033661Šifkovič JanezTRK19927.130,123
3214619Celec NinoASB19977.270,173
42016598Pahor TadejGO19947.360,157
55415522Bizjak ŽigaMASS19957.370,162