Rezultati

Kategorije
42MMaraton - Moški skupno
42ZMaraton - Ženske skupno
21MPolmaraton - Moški skupno
21ZPolmaraton - Ženske skupno
8M8 km - Moški skupno
8Z8 km - Ženske skupno
21MAPolmaraton - Moški A
21MBPolmaraton - Moški B
21MCPolmaraton - Moški C
21MDPolmaraton - Moški D
21MEPolmaraton - Moški E
21MFPolmaraton - Moški F
21MGPolmaraton - Moški G
21MHPolmaraton - Moški H
21MIPolmaraton - Moški I
21MJPolmaraton - Moški J
21ZAPolmaraton - Ženske A
21ZBPolmaraton - Ženske B
21ZCPolmaraton - Ženske C
21ZDPolmaraton - Ženske D
21ZEPolmaraton - Ženske E
21ZFPolmaraton - Ženske F
21ZGPolmaraton - Ženske G
21ZHPolmaraton - Ženske H
21ZIPolmaraton - Ženske I
21ZJPolmaraton - Ženske J
42MAMaraton - Moški A
42MBMaraton - Moški B
42MCMaraton - Moški C
42MDMaraton - Moški D
42MEMaraton - Moški E
42MFMaraton - Moški F
42MGMaraton - Moški G
42MHMaraton - Moški H
42MIMaraton - Moški I
42MJMaraton - Moški J
42ZAMaraton - Ženske A
42ZBMaraton - Ženske B
42ZCMaraton - Ženske C
42ZDMaraton - Ženske D
42ZEMaraton - Ženske E
42ZFMaraton - Ženske F
42ZGMaraton - Ženske G
42ZHMaraton - Ženske H
42ZIMaraton - Ženske I
42ZJMaraton - Ženske J
Rezultati

Bovec maraton 2017

Bovec, 16.9.2017

21ME - Polmaraton - Moški E

Uvr.Št.Priimek in imeDrž.Klub10kmRezultat
1661Kroehn NiklasAUTKelag Energy Running Team0:36:011:23:21
2846Poljanšek MatejSLOŠtefanovi0:38:041:30:05
3688Lešnik RenatoSLOTŠD Gams Kobarid0:38:411:30:11
41024Vadnjal MarcSLODan Mladosti_2.00:39:291:34:51
5458Flajs RokSLO3K ŠPORT0:41:521:36:09
6692Ličen IgorSLODan Mladosti_2.00:43:121:38:25
7618Kolenc JanezSLO 0:40:531:38:57
81031Vardabasso MaurizioITAFincantieri Atletica Monfalcone0:41:511:39:03
9704Lukančič BoštanSLOŠD Tek je lek0:42:361:41:02
10453Ferfolja SebastijanSLOŠD Tekači Vipavske doline0:41:411:42:29
11464Fumis IvanITAAtletica Fincantieri0:46:291:47:59
12816Persico AndreaITAA.S.D. San Giacomo Trieste0:48:551:49:49
13698Lipičnik ToniSLO 0:46:211:50:39
14588Kemper UrošSLO 0:47:251:52:23
15400Čadež TomažSLOŠD Sonček0:48:301:54:12
16444Dugon MarkoSLO 0:48:591:55:13
17642Kragelj RudiSLOHidria AET0:48:261:56:29
181070Zevnik EgonSLODan Mladosti_2.00:48:461:56:48
191017Urbiha MarkoSLOŠportno društvo urbani tekači0:51:381:57:07
20653Krašna DušanSLODendo longboards0:52:181:57:14
211022Ušeničnik GregorSLO 0:52:061:57:48
22644Krajnc MatjažSLOGrupa T.N.T.0:49:531:57:56
23619Kolmanko AleksanderSLO 0:50:301:58:16
24989Tkavc RomanSLOŠD Uživaj Življenje0:50:161:58:21
25756Mlekuž ErvinSLO 0:50:201:58:46
26651Kraševec PrimožSLOBankart0:49:001:59:17
27311Arko ErihSLO 0:54:272:01:25
28605Kocjančič DavidSLO 0:53:012:02:51
29982Tekavec MiranSLO 0:52:122:03:00
30442Dugar SebastjanSLOŠD Salonit Anhovo0:51:192:04:59
31391Cuderman JanezSLO 0:54:562:06:11
32601Klobučar DarkoSLO 0:54:352:08:45
33475Gerbec ZvonkoSLO 0:50:222:09:04
34565Jurkovič MihaelSLOSD Ljubo Šercer0:56:212:09:20
351094Žumer MirkoSLOVaruh zdravja0:55:192:09:48
36376Bukovič RobertSLOGORA0:53:222:10:00
371102Kuk RadošSLOŠD Salonit Anhovo0:54:072:11:31
38918Slapšak SebastijanSLO 0:55:192:15:05
39770Musič NikiSLOŠtefanovi0:53:172:16:43
40513Haložan FranciSLOVaruh zdravja0:53:572:16:56
41502Groznik MatjažSLO 0:55:572:21:35
42511Gvardjančič BoštjanSLOŠRD Saturnus1:03:302:30:13
43578Kanalec DavidSLOšd drešk1:03:292:31:47