Rezultati

Kategorije
42MMaraton - Moški skupno
42ZMaraton - Ženske skupno
21MPolmaraton - Moški skupno
21ZPolmaraton - Ženske skupno
8M8 km - Moški skupno
8Z8 km - Ženske skupno
21MAPolmaraton - Moški A
21MBPolmaraton - Moški B
21MCPolmaraton - Moški C
21MDPolmaraton - Moški D
21MEPolmaraton - Moški E
21MFPolmaraton - Moški F
21MGPolmaraton - Moški G
21MHPolmaraton - Moški H
21MIPolmaraton - Moški I
21MJPolmaraton - Moški J
21ZAPolmaraton - Ženske A
21ZBPolmaraton - Ženske B
21ZCPolmaraton - Ženske C
21ZDPolmaraton - Ženske D
21ZEPolmaraton - Ženske E
21ZFPolmaraton - Ženske F
21ZGPolmaraton - Ženske G
21ZHPolmaraton - Ženske H
21ZIPolmaraton - Ženske I
21ZJPolmaraton - Ženske J
42MAMaraton - Moški A
42MBMaraton - Moški B
42MCMaraton - Moški C
42MDMaraton - Moški D
42MEMaraton - Moški E
42MFMaraton - Moški F
42MGMaraton - Moški G
42MHMaraton - Moški H
42MIMaraton - Moški I
42MJMaraton - Moški J
42ZAMaraton - Ženske A
42ZBMaraton - Ženske B
42ZCMaraton - Ženske C
42ZDMaraton - Ženske D
42ZEMaraton - Ženske E
42ZFMaraton - Ženske F
42ZGMaraton - Ženske G
42ZHMaraton - Ženske H
42ZIMaraton - Ženske I
42ZJMaraton - Ženske J
Rezultati

Bovec maraton 2017

Bovec, 16.9.2017

21Z - Polmaraton - Ženske skupno

Uvr.Št.Priimek in imeDrž.Klub10kmRezultatK/#
1867Qualizza FedericaITAGruppo Sportivo Natisone0:44:261:43:25E/1
2446Dvorjak SimonaSLO 0:43:341:43:29B/1
3888Vebster SanjaSLO 0:45:441:44:22D/1
4540Janežič NatkaSLO 0:44:261:44:40E/2
5538Jamnik MašaSLO 0:45:281:44:41D/2
61048Vovk MancaSLOŠD Kranjska Gora0:44:151:46:33C/1
7432Doljak JasminaSLO 0:46:331:47:47C/2
8873Ratnik IrenaSLOŠportno društvo urbani tekači0:47:291:48:59F/1
9659Krkoč LucijaSLOŠD Tekači Vipavske doline0:48:411:49:46A/1
10885Robnik UrškaSLOIPA klub Ljubljana0:45:011:50:25D/3
11438Drnovšek MonjaSLOŠportno društvo urbani tekači0:47:451:50:32D/4
12606Kočar VesnaSLO 0:47:441:50:50C/3
13951Šipec TinaSLO 0:47:521:51:00B/2
14889Romih MajaSLOTek.Si0:48:331:51:21E/3
15783Novosel JanjaSLO 0:47:291:52:37D/5
16931Staroveški AnaSLO 0:48:141:53:26B/3
17481Gluhodedov IrenaSLOSportka Žiri0:48:391:53:31C/4
18723Marovt ValentinaSLO 0:48:421:53:55C/5
191086Žižek AleksandraSLO 0:49:261:54:23C/6
20451Fazio FrancescaITAFincantieri Atletica Monfalcone0:47:561:55:22E/4
21434Draksler AlenkaSLOŠportno društvo urbani tekači0:49:151:55:35F/2
221082Žbontar DragaSLOTekaška skupina Jesenice0:47:531:56:14F/3
23307Andrašić MarinaSLO 0:47:191:56:35F/4
24959Špilak TinaSLO 0:50:241:56:50A/2
25695Ličen BlažkaSLO 0:49:481:57:20A/3
26677Jelenc NušaSLORD ŠENTRUPERT0:49:421:57:36G/1
27430Dolenc ElaSLO 0:50:031:57:47A/4
281550Poznič JericaSLO 0:50:341:58:48A/5
28480Globočnik Kukovica MartaSLO 0:49:241:58:48F/5
3083Malovrh ŠpelaSLONever Give Up0:49:501:58:49E/5
31542Jazbar Čefarin MartinaSLO 0:50:521:58:52D/6
32552Jereb VilmaSLOSportka Žiri0:49:391:59:01F/6
33566Justin EvaSLO 0:52:571:59:09A/6
34973Šuligoj DavorinaSLOŠD Salonit Anhovo0:48:401:59:13E/6
35845Poljanšek LiliSLOŠtefanovi0:50:361:59:30E/7
36333Berginc LiljanaSLOLIWK0:50:101:59:40E/8
36662Kroflič MatejaSLO 0:50:521:59:40B/4
381083Žgajnar TanjaSLOTD Bovec0:49:541:59:43A/7
39338Biacca MichelaITAA.S.D. San Giacomo Trieste0:50:481:59:58C/7
40396Cvek KatjaSLOTminski migavci0:50:382:00:05A/8
411020Uršič BarbaraSLOTminski migavci0:50:422:00:11A/9
42575Kalanj TanjaSLOHidria AET0:50:112:00:23D/7
431003Turk KatarinaSLO 0:50:422:00:49G/2
44732Medved TinaSLOŠD SENG0:51:412:01:07D/8
45157Tasič EvaSLO 0:51:442:01:20A/10
46537Jahnová SilviaSVKHoroklub UMB0:47:212:01:24C/8
47640Kozina Praprotnik JasminaSLOŠportno društvo urbani tekači0:50:112:02:05D/9
48367Breznikar NatašaSLOLJ tekači0:50:492:02:06E/9
49418Davidovic Ana MariaSLO 0:53:062:02:08A/11
50791Omersa LeaSLOAK Kranj0:50:222:02:25G/3
51528Humar AnjaSLO 0:54:342:02:33A/12
52514Haložan MojcaSLOVaruh zdravja0:50:502:02:36E/10
53758Mlinar TinaSLOVitezi dobrega teka0:52:462:02:38C/9
541035Verbič UrškaSLODan Mladosti_2.00:55:512:02:59A/13
55461Forjanič PetraSLO 0:50:122:03:09A/14
56499Gričar PolonaSLO 0:51:442:03:15F/7
57782Novak Matjaž DanajaSLO 0:51:332:03:26B/5
581013Umek PolonaSLOTek.Si0:54:282:03:34E/11
58389Comino AndrejaSLOTek.Si0:54:282:03:34D/10
60411Črnič AlenkaSLOAADS0:52:102:03:38D/11
611036Vesel MojcaSLOTekaški nasveti malo drugače0:50:392:03:45F/8
62562Juretič MojcaSLO 0:51:492:03:48B/6
63804Parkelj MatejaSLO 0:52:282:03:53E/12
641049Vrabec KatarinaSLO 0:53:202:04:02B/7
65693Ličen AnejaSLOŠD SENG0:50:412:04:07B/8
66925Sporiš MarjetaSLOSportka Žiri0:52:432:04:09F/9
67771Musigh MarinaITAGruppo Sportivo Natisone0:51:122:04:14G/4
68921Smodiš AndrejaSLO 0:52:232:04:19B/9
69715Malbašić MiraSLOŠD Tek je lek0:51:132:04:20H/1
70577Kamin AndrejaSLOPrivilegiranci - Salming team Kranj0:54:142:04:27D/12
71584Kavčič Feltrin DanijelaSLOTminski migavci0:51:242:04:40C/10
72760Mohorič JanjaSLO 0:49:532:04:58G/5
73826Pirnar IndiraSLOŠD Tek je lek0:51:572:05:22E/13
74394Curl AlenkaSLOPDK Cerknica0:53:052:05:30B/10
75363Brešan VilmaSLO 0:50:482:05:50G/6
75488Gorgone StefaniaITAGruppo Sportivo Natisone0:53:032:05:50E/14
771007Tušar AndrejaSLO 0:53:382:05:54E/15
78592Kerševan AnjaSLOŠD Tekači Vipavske doline0:50:362:05:57C/11
79360Bratina IrisSLO 0:51:232:05:59D/13
80359Brataševec KatjaSLO 0:55:072:06:09E/16
81554Jerič SabinaSLO 0:54:012:06:17B/11
82579Bauwens KarineBEL 0:53:162:06:25D/14
83546Jensterle AleksandraSLO 0:52:512:06:27D/15
84926Sršen PetraSLOŠRD Saturnus0:53:312:06:57C/12
85366Breznik Kuklec MajaSLO 0:51:512:07:08E/17
86932Steblovnik LiliSLOTek.Si0:54:332:07:45E/18
87685Leitnerova MarcelaCZE 0:53:532:07:50F/10
88978Tahirović SabinaSLOTKK0:53:432:08:00B/12
88439Drol MelitaSLOAD Posočje0:53:172:08:00D/16
90306Amežič SuzanaSLOŠD TSsport 2:08:06D/17
91609Kodrič DoloresSLO 0:55:172:08:24D/18
92934Stevens TessaNED 0:53:542:08:26A/15
93743Mesner NikaSLOŠD Tek je lek0:55:042:08:31C/13
94602Klobučar AnitaSLO 0:54:352:08:45D/19
95536Ivančič UrškaSLO 0:54:372:08:54A/16
95449Eržen UršaSLO 0:54:382:08:54A/16
971063Wilson RachelGBR 0:51:332:08:59A/18
98689Levpušček MarijaSLOŠD Salonit Anhovo0:54:072:09:02C/14
99676Kutin MojcaSLO 0:52:342:09:06D/20
100443Dugon DarjaSLO 0:56:022:09:23E/19
123