Na spletni strani Timing Ljubljana uporabljamo piškotke za zagotavljanje spletne storitve, oglasnih vsebin in funkcionalnosti.
Z nadaljnjo uporabo se strinjate z uporabo piškotkov!
Toggle navigation
Domov
O Timingu
Koledar
Rezultati
Povezave
Rezultati
člani
100 m
400 m
1500 m
110 m ovire (13.72 / 1.067 / 9.14)
Krogla-7.26 kg
Kopje-800 g
Disk-2 kg
Daljina
Višina
Palica
Deseteroboj (člani)
članice
200 m
800 m
100 m ovire (13.00 / 0.838 / 8.50)
Krogla-4 kg
Kopje-600 g
Daljina
Višina
Sedmeroboj (članice, st. mladinke)
mlajši mladinci
100 m
400 m
1500 m
110 m ovire (13.72 / 0.914 / 9.14)
Krogla-5 kg
Kopje-700 g
Disk-1.5 kg
Daljina
Višina
Palica
Deseteroboj (ml. mladinci)
mlajše mladinke
200 m
800 m
100 m ovire (13.00 / 0.762 / 8.50)
Krogla-3 kg
Kopje-500 g
Daljina
Višina
Sedmeroboj (ml. mladinke)
pionirji U16
60 m
300 m
1000 m
100 m ovire (13.00 / 0.84 / 8.50)
Krogla-4 kg
Kopje-600 g
Daljina
Višina
Osmeroboj (pionirji)
pionirke U16
100 m
800 m
80 m ovire (12.00 / 0.762 / 8.00)
Krogla-3 kg
Kopje-400 g
Daljina
Višina
Sedmeroboj (pionirke)
pionirji U14
60 m
600 m
Vortex
Daljina (cona odriva)
Četveroboj (pionirji U14) 60m-daljina (cona)-vorte
pionirke U14
60 m
600 m
Vortex
Daljina (cona odriva)
Četveroboj (pionirke U14) 60m-vortex-daljina (cona
pionirji U12
60 m
300 m
Vortex
Daljina (cona odriva)
Četveroboj (pionirji U12) 60m-daljina (cona)-vorte
pionirke U12
60 m
300 m
Vortex
Daljina (cona odriva)
Četveroboj (pionirke U12) 60m-vortex-daljina (cona
starejši mladinci
100 m
400 m
1500 m
110 m ovire (13.72 / 0.991 / 9.14)
Krogla-6 kg
Kopje-800 g
Disk-1.75 kg
Daljina
Višina
Palica
Deseteroboj (st. mladinci)
starejše mladinke
200 m
800 m
100 m ovire (13.00 / 0.838 / 8.50)
Krogla-4 kg
Kopje-600 g
Daljina
Višina
Sedmeroboj (članice, st. mladinke)
EKIPNO
Rezultati
Atletski pokal Slovenije v mnogobojih
Nova Gorica, 7. 10. 2017
SKUPNO - Daljina, mlajše mladinke
Uvr.
Št.
AZS
Priimek in ime
Klub
Letnik
Rezultat
Točke
1
9
16233
Krnc Lara
AKR
2000
5.57
720,0
2
25
306
Fackovič Volčanjk Dea
BRE
2000
5.29
640,0
3
93
16525
Keber Tara
KRO
2001
5.17
606,0
4
28
17111
Keber Evelina
BRE
2000
4.77
498,0
5
27
16434
Herakovič Nika
BRE
2001
4.76
495,0
6
62
6635
Muhič Lana
GO
2000
4.73
487,0
7
32
1876
Zupanc Lara
BRE
2000
4.71
482,0
8
135
17427
Rman Nina
RAD
2001
4.56
443,0
9
131
16016
Serdinšek Sara
PT
2001
4.53
436,0
10
63
6634
Muhič Zoja
GO
2000
4.38
398,0
11
73
4888
Šuligoj Maša
GO
2000
4.35
391,0
12
92
3186
Frančeškin Klara
KRO
2001
4.33
386,0
13
106
16801
Breganski Iris
MASS
2001
4.31
381,0
14
60
5070
Gerbec Pia
GO
2001
4.26
369,0
15
76
5780
Žežlin Tina
GO
2000
3.57
214,0
66
5762
Petrović Dana
GO
2001
DNS
0
80
0
*Avoledo Fabiola
ITA
2000
DNS
0
72
5761
Štravs Sara
GO
2001
DNS
0
Št.
R1
R2
R3
R4
R5
R6
V1
V2
V3
V4
V5
V6
9
5.45
5.57
5.57
+1,3
+0,3
+0,6
25
X
5.01
5.29
+0,5
+0,3
93
5.17
4.89
5.00
+1,1
+0,5
+0,7
28
4.48
4.77
X
+0,8
+1,2
27
4.41
4.68
4.76
+0,6
+0,9
+0,1
62
4.73
4.36
4.35
+2,4
+0,9
+0,2
32
4.53
4.33
4.71
+0,9
+0,8
+0,6
135
4.30
4.56
-
+1,0
+0,2
131
X
4.32
4.53
+1,0
+0,3
63
4.38
4.17
4.26
+1,6
+1,3
+0,7
73
4.11
4.35
4.09
+1,8
+1,2
+0,1
92
4.33
X
4.24
+1,3
+0,7
106
4.31
4.13
4.07
+1,3
+1,5
+0,4
60
X
3.95
4.26
+1,1
+0,7
76
3.41
3.57
3.48
+2,1
+1,7
+0,0
66
80
72