Na spletni strani Timing Ljubljana uporabljamo piškotke za zagotavljanje spletne storitve, oglasnih vsebin in funkcionalnosti.
Z nadaljnjo uporabo se strinjate z uporabo piškotkov!
Toggle navigation
Domov
O Timingu
Koledar
Rezultati
Povezave
Rezultati
člani
100 m
400 m
1500 m
110 m ovire (13.72 / 1.067 / 9.14)
Krogla-7.26 kg
Kopje-800 g
Disk-2 kg
Daljina
Višina
Palica
Deseteroboj (člani)
članice
200 m
800 m
100 m ovire (13.00 / 0.838 / 8.50)
Krogla-4 kg
Kopje-600 g
Daljina
Višina
Sedmeroboj (članice, st. mladinke)
mlajši mladinci
100 m
400 m
1500 m
110 m ovire (13.72 / 0.914 / 9.14)
Krogla-5 kg
Kopje-700 g
Disk-1.5 kg
Daljina
Višina
Palica
Deseteroboj (ml. mladinci)
mlajše mladinke
200 m
800 m
100 m ovire (13.00 / 0.762 / 8.50)
Krogla-3 kg
Kopje-500 g
Daljina
Višina
Sedmeroboj (ml. mladinke)
pionirji U16
60 m
300 m
1000 m
100 m ovire (13.00 / 0.84 / 8.50)
Krogla-4 kg
Kopje-600 g
Daljina
Višina
Osmeroboj (pionirji)
pionirke U16
100 m
800 m
80 m ovire (12.00 / 0.762 / 8.00)
Krogla-3 kg
Kopje-400 g
Daljina
Višina
Sedmeroboj (pionirke)
pionirji U14
60 m
600 m
Vortex
Daljina (cona odriva)
Četveroboj (pionirji U14) 60m-daljina (cona)-vorte
pionirke U14
60 m
600 m
Vortex
Daljina (cona odriva)
Četveroboj (pionirke U14) 60m-vortex-daljina (cona
pionirji U12
60 m
300 m
Vortex
Daljina (cona odriva)
Četveroboj (pionirji U12) 60m-daljina (cona)-vorte
pionirke U12
60 m
300 m
Vortex
Daljina (cona odriva)
Četveroboj (pionirke U12) 60m-vortex-daljina (cona
starejši mladinci
100 m
400 m
1500 m
110 m ovire (13.72 / 0.991 / 9.14)
Krogla-6 kg
Kopje-800 g
Disk-1.75 kg
Daljina
Višina
Palica
Deseteroboj (st. mladinci)
starejše mladinke
200 m
800 m
100 m ovire (13.00 / 0.838 / 8.50)
Krogla-4 kg
Kopje-600 g
Daljina
Višina
Sedmeroboj (članice, st. mladinke)
EKIPNO
Rezultati
Atletski pokal Slovenije v mnogobojih
Nova Gorica, 7. 10. 2017
SKUPNO - 1000 m , pionirji U16
Uvr.
Št.
AZS
Priimek in ime
Klub
Letnik
Q
Rezultat
Točke
1
104
16612
Ulčar Tilen
MASS
2002
3:17.86
500,0
2
99
16522
Bergant Samo
MASS
2003
3:20.68
476,0
3
20
6835
Gričar Vintar Peter
BRE
2002
3:20.78
475,0
4
55
5838
Šuligoj Žiga
GO
2002
3:29.11
407,0
5
41
6700
Čadež David
GO
2002
3:30.24
399,0
6
43
6965
Deranja Žan
GO
2002
3:32.90
378,0
7
24
6569
Zupanc Luka
BRE
2004
3:40.07
326,0
8
22
5135
Spaseski Baburek Roko
BRE
2002
3:41.56
315,0
9
21
16649
Rovan Jak
BRE
2005
3:57.07
216,0