Rezultati

Rezultati

Prvenstvo Slovenije za mlajše mladince in mladinke

Celje, 10.2.2018

FINALE po skupinah (1. skupina) - 60 m , mlajši mladinci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
11305347Šterman JurePAN20017.020,167
213616573Kordež MitjaSLG20017.050,162
3684957Šuštaršič MatevžKRKA20017.080,120
4376752Kocina RokGO20017.270,201
5902275Tinta TadejKRO20017.280,163
64789Makuc RokAKR20037.350,195

FINALE po skupinah (2. skupina) - 60 m , mlajši mladinci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
1635441Novak TilenKRKA20027.330,179
2216607Dowhyj ValentinAKR20017.350,165
3522629Plevčak GašperKLC20017.370,128
4132827Veilguni AnejASB20027.390,172
514917268Šalamon TimotejVEL20017.400,194
6365530Kobal LenartGO20017.490,169

KVALIFIKACIJE SKUPNO - 60 m , mlajši mladinci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
113616573Kordež MitjaSLG20017.050,172
21305347Šterman JurePAN20017.070,117
3684957Šuštaršič MatevžKRKA20017.110,124
4376752Kocina RokGO20017.160,161
54789Makuc RokAKR20037.280,168
6902275Tinta TadejKRO20017.350,168
7635441Novak TilenKRKA20027.370,203
8132827Veilguni AnejASB20027.380,184
914917268Šalamon TimotejVEL20017.410,181
10522629Plevčak GašperKLC20017.430,164
11216607Dowhyj ValentinAKR20017.430,141
12365530Kobal LenartGO20017.450,134
1316816101Jakše DavidŠEN20017.470,159
14831769Alijagić EdinKRO20027.490,163
1511216612Ulčar TilenMASS20027.510,144
16621645Erpič MaticKRKA20027.510,220
17544111Šuster JašaKLC20017.520,197
18496770Janežič Ivan JanezKLC20037.520,175
191263860Rifelj Tričkovič AnžeOL20017.540,149
2015017528Turinek TomažVEL20037.550,158
21896739Slak ŽanKRO20027.560,176
22665944Slak JanKRKA20027.570,153
239117259Ulčar MaksKRO20027.600,158
24656542Slak BenjaminKRKA20017.610,181
2510915905Šarman Mark AleksanderMASS20037.640,162
2687113Hace JakaKRO20037.640,163
275516680Zdovc RokKLC20017.690,169
281485723Lah LukaVEL20017.690,179
291474731Krejan NejcVEL20027.710,157
30882761Primc LovrencKRO20027.710,203
311557229Blažko NejcVRH20017.780,152
321418406Hudovernik GašperTRK20017.840,157
3313117560Lenarčič TomažPOS20027.850,229
3411116387Tušar MihaMASS20017.850,209
35672005Šobar FilipKRKA20017.890,196
3610616309Gorenc AndražMASS20027.950,155
3710316522Bergant SamoMASS20037.980,174
381273818Vuga DavidOL20028.170,153
391286079Vuga GregorOL20048.830,222
1322404Zelenjak FilipPT2001DNS
1461770Balažic VenjaVEL2002DNS
504432Oparenović BlažKLC2002DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (1. skupina) - 60 m , mlajši mladinci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
14789Makuc RokAKR20037.280,168
214917268Šalamon TimotejVEL20017.410,181
3544111Šuster JašaKLC20017.520,197
49117259Ulčar MaksKRO20027.600,158
511116387Tušar MihaMASS20017.850,209
6672005Šobar FilipKRKA20017.890,196

KVALIFIKACIJE po skupinah (2. skupina) - 60 m , mlajši mladinci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
1902275Tinta TadejKRO20017.350,168
2365530Kobal LenartGO20017.450,134
316816101Jakše DavidŠEN20017.470,159
4656542Slak BenjaminKRKA20017.610,181
510616309Gorenc AndražMASS20027.950,155
1461770Balažic VenjaVEL2002DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (3. skupina) - 60 m , mlajši mladinci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
1635441Novak TilenKRKA20027.370,203
2132827Veilguni AnejASB20027.380,184
31263860Rifelj Tričkovič AnžeOL20017.540,149
487113Hace JakaKRO20037.640,163
513117560Lenarčič TomažPOS20027.850,229
504432Oparenović BlažKLC2002DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (4. skupina) - 60 m , mlajši mladinci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
11305347Šterman JurePAN20017.070,117
2216607Dowhyj ValentinAKR20017.430,141
3831769Alijagić EdinKRO20027.490,163
410915905Šarman Mark AleksanderMASS20037.640,162
51474731Krejan NejcVEL20027.710,157
61286079Vuga GregorOL20048.830,222

KVALIFIKACIJE po skupinah (5. skupina) - 60 m , mlajši mladinci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
1684957Šuštaršič MatevžKRKA20017.110,124
211216612Ulčar TilenMASS20027.510,144
3896739Slak ŽanKRO20027.560,176
45516680Zdovc RokKLC20017.690,169
51485723Lah LukaVEL20017.690,179
61273818Vuga DavidOL20028.170,153

KVALIFIKACIJE po skupinah (6. skupina) - 60 m , mlajši mladinci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
113616573Kordež MitjaSLG20017.050,172
2621645Erpič MaticKRKA20027.510,220
3496770Janežič Ivan JanezKLC20037.520,175
4882761Primc LovrencKRO20027.710,203
51557229Blažko NejcVRH20017.780,152
1322404Zelenjak FilipPT2001DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (7. skupina) - 60 m , mlajši mladinci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
1376752Kocina RokGO20017.160,161
2522629Plevčak GašperKLC20017.430,164
315017528Turinek TomažVEL20037.550,158
4665944Slak JanKRKA20027.570,153
51418406Hudovernik GašperTRK20017.840,157
610316522Bergant SamoMASS20037.980,174