Rezultati

Rezultati

Prvenstvo Slovenije za mlajše mladince in mladinke

Celje, 10.2.2018

FINALE po skupinah (1. skupina) - 60 m , mlajše mladinke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
111815645Istenič ZalaMASS20027.680,151
211717120Hriberšek LeaMASS20017.760,125
39516525Keber TaraKRO20017.780,138
415416011Meh NeaVEL20027.880,157
5101279Škerl NežaKRO20017.950,198
61002790Remškar MancaKRO20047.990,200

FINALE po skupinah (2. skupina) - 60 m , mlajše mladinke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
1275531Močan IvaBRE20027.980,245
21374647Hovnik Zala KatarinaSLG20028.010,173
315620Gradnik KatarinaBLED20038.030,164
47516098Grubič SaraKRKA20018.060,200
516116620Agrež HanaŽALEC20038.150,203
1394216Vovk VitaSLG2002DNS

KVALIFIKACIJE SKUPNO - 60 m , mlajše mladinke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
111815645Istenič ZalaMASS20027.740,165
211717120Hriberšek LeaMASS20017.840,131
39516525Keber TaraKRO20017.860,126
415416011Meh NeaVEL20027.940,151
51002790Remškar MancaKRO20047.960,181
6101279Škerl NežaKRO20017.980,215
71374647Hovnik Zala KatarinaSLG20027.990,136
815620Gradnik KatarinaBLED20038.000,181
97516098Grubič SaraKRKA20018.020,163
10275531Močan IvaBRE20028.080,172
1116116620Agrež HanaŽALEC20038.140,203
121394216Vovk VitaSLG20028.190,275
1315686Maradin TjašaAKK20038.190,229
14995683Logar ŠpelaKRO20038.280,213
15916840Vereš NikaAKR20018.290,143
161134085Česen KristinaMASS20018.300,179
17327410Gorše TjašaDTO20028.300,220
1815116953Jenko NikaVEL20028.310,157
19140602Črček MonikaŠTA20018.350,159
20793107Rajšel KajaKRKA20028.360,147
21517571Holc LeaAKR20018.380,147
2282582Svenšek KlaraKRKA20028.390,150
23471678Spahič AnaKAM20048.390,170
24334065Matotek UršaDTO20028.420,200
2513517427Rman NinaRAD20018.430,221
26122566Kolar EvaAKŠ20038.510,239
27112088Ipšek ŠpelaAKŠ20048.540,157
28103082Fajs EvaAKŠ20018.540,160
291627245Dolar RimaŽALEC20048.560,265
3013417429Renko MancaRAD20048.560,159
31344519Ostojič KlaraDTO20048.570,199
32597301Šegota AnaKLC20028.590,158
331145928Eržen IzabelaMASS20038.600,249
34943186Frančeškin KlaraKRO20018.600,191
351253047Toplak TiaMASS20038.630,202
361634966Jagrič EmaŽALEC20038.650,230
371444557Likar Nina AnaTRK20048.660,186
381211532Mrak LanaMASS20028.660,154
391382346Jelen Križovnik NežaSLG20028.710,219
40566494Bezgovšek LaraKLC20038.710,227
41314725Strle TejaBRE20028.710,150
421646605Kugler KarinŽALEC20048.720,216
431575940Krisper KatarinaVRH20028.720,206
441585939Romih Tina ElizabetaVRH20028.740,176
45435761Štravs SaraGO20018.750,117
4671148Fabjan PatriciaKRKA20028.760,187
471604006Schlamberger ZojaVRH20028.770,239
481594005Schlamberger GajaVRH20028.780,175
4915217362Kovačevič NinaVEL20038.800,167
50733081Gimpelj AnaKRKA20028.840,206
446636Vrabec NikaGO2001DQ
1531089Marovt HanaVEL2004DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (1. skupina) - 60 m , mlajše mladinke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
1275531Močan IvaBRE20028.080,172
2995683Logar ŠpelaKRO20038.280,213
3140602Črček MonikaŠTA20018.350,159
4517571Holc LeaAKR20018.380,147
5566494Bezgovšek LaraKLC20038.710,227
61594005Schlamberger GajaVRH20028.780,175

KVALIFIKACIJE po skupinah (2. skupina) - 60 m , mlajše mladinke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
111717120Hriberšek LeaMASS20017.840,131
215116953Jenko NikaVEL20028.310,157
3344519Ostojič KlaraDTO20048.570,199
41444557Likar Nina AnaTRK20048.660,186
51382346Jelen Križovnik NežaSLG20028.710,219

KVALIFIKACIJE po skupinah (3. skupina) - 60 m , mlajše mladinke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
11002790Remškar MancaKRO20047.960,181
215620Gradnik KatarinaBLED20038.000,181
3112088Ipšek ŠpelaAKŠ20048.540,157
4314725Strle TejaBRE20028.710,150
571148Fabjan PatriciaKRKA20028.760,187
61604006Schlamberger ZojaVRH20028.770,239

KVALIFIKACIJE po skupinah (4. skupina) - 60 m , mlajše mladinke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
11394216Vovk VitaSLG20028.190,275
2793107Rajšel KajaKRKA20028.360,147
313417429Renko MancaRAD20048.560,159
41145928Eržen IzabelaMASS20038.600,249
5943186Frančeškin KlaraKRO20018.600,191
61585939Romih Tina ElizabetaVRH20028.740,176

KVALIFIKACIJE po skupinah (5. skupina) - 60 m , mlajše mladinke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
111815645Istenič ZalaMASS20027.740,165
2916840Vereš NikaAKR20018.290,143
382582Svenšek KlaraKRKA20028.390,150
4334065Matotek UršaDTO20028.420,200
51634966Jagrič EmaŽALEC20038.650,230

KVALIFIKACIJE po skupinah (6. skupina) - 60 m , mlajše mladinke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
19516525Keber TaraKRO20017.860,126
27516098Grubič SaraKRKA20018.020,163
31134085Česen KristinaMASS20018.300,179
41575940Krisper KatarinaVRH20028.720,206
5435761Štravs SaraGO20018.750,117
1531089Marovt HanaVEL2004DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (7. skupina) - 60 m , mlajše mladinke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
1101279Škerl NežaKRO20017.980,215
216116620Agrež HanaŽALEC20038.140,203
3327410Gorše TjašaDTO20028.300,220
41211532Mrak LanaMASS20028.660,154
515217362Kovačevič NinaVEL20038.800,167
446636Vrabec NikaGO2001DQ

KVALIFIKACIJE po skupinah (8. skupina) - 60 m , mlajše mladinke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
11374647Hovnik Zala KatarinaSLG20027.990,136
215686Maradin TjašaAKK20038.190,229
3122566Kolar EvaAKŠ20038.510,239
41627245Dolar RimaŽALEC20048.560,265
5597301Šegota AnaKLC20028.590,158
61253047Toplak TiaMASS20038.630,202

KVALIFIKACIJE po skupinah (9. skupina) - 60 m , mlajše mladinke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
115416011Meh NeaVEL20027.940,151
2471678Spahič AnaKAM20048.390,170
313517427Rman NinaRAD20018.430,221
4103082Fajs EvaAKŠ20018.540,160
51646605Kugler KarinŽALEC20048.720,216
6733081Gimpelj AnaKRKA20028.840,206