Rezultati

Rezultati

Prvenstvo Slovenije za mlajše mladince in mladinke

Celje, 10.2.2018

FINALE po skupinah (1. skupina) - 60 m ovire (13.00 / 0.762 / 8.25), mlajše mladinke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
19516525Keber TaraKRO20018.610,151
21417279Dvoršak MašaASB20019.150,263
3404313Rodman EmaGO20049.190,155
42416437Glojnarič LejaBRE20029.210,211
5574038Grajžl AnaKLC20039.320,138
6962875Kline NejaKRO20049.390,238

FINALE po skupinah (2. skupina) - 60 m ovire (13.00 / 0.762 / 8.25), mlajše mladinke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
1386261Komel NatalijaGO20039.000,146
21202229Levičnik NikaMASS20029.000,156
314217178Dolenc NežaTRK20039.400,193
42316669Glogovšek MajaBRE20029.400,139
512917294Resman ZalaOL20029.400,142
6722408Florjančič LaraKRKA20019.500,142

KVALIFIKACIJE SKUPNO - 60 m ovire (13.00 / 0.762 / 8.25), mlajše mladinke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
19516525Keber TaraKRO2001q8.630,136
21417279Dvoršak MašaASB2001q9.070,139
32416437Glojnarič LejaBRE2002q9.210,188
4404313Rodman EmaGO2004q9.260,172
5574038Grajžl AnaKLC2003q9.330,154
6962875Kline NejaKRO2004q9.350,188
71202229Levičnik NikaMASS2002q9.440,151
8386261Komel NatalijaGO2003q9.470,167
912917294Resman ZalaOL2002q9.470,136
102316669Glogovšek MajaBRE2002q9.480,139
1114217178Dolenc NežaTRK2003q9.500,201
12722408Florjančič LaraKRKA2001q9.770,202
13985887Lahajner AlenkaKRO20029.940,194
142816732Pacek DeaBRE20039.950,232
1455690Rudež TinkaraTRK2002DNS
1563069Božič EvaVRH2002DNS
46856Navodnik Izabella HajdiKAK2003DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (1. skupina) - 60 m ovire (13.00 / 0.762 / 8.25), mlajše mladinke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
11417279Dvoršak MašaASB2001q9.070,139
22416437Glojnarič LejaBRE2002q9.210,188
3404313Rodman EmaGO2004q9.260,172
4985887Lahajner AlenkaKRO20029.940,194
1455690Rudež TinkaraTRK2002DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (2. skupina) - 60 m ovire (13.00 / 0.762 / 8.25), mlajše mladinke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
1574038Grajžl AnaKLC2003q9.330,154
2962875Kline NejaKRO2004q9.350,188
3386261Komel NatalijaGO2003q9.470,167
412917294Resman ZalaOL2002q9.470,136
52316669Glogovšek MajaBRE2002q9.480,139
1563069Božič EvaVRH2002DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (3. skupina) - 60 m ovire (13.00 / 0.762 / 8.25), mlajše mladinke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
19516525Keber TaraKRO2001q8.630,136
21202229Levičnik NikaMASS2002q9.440,151
314217178Dolenc NežaTRK2003q9.500,201
4722408Florjančič LaraKRKA2001q9.770,202
52816732Pacek DeaBRE20039.950,232
46856Navodnik Izabella HajdiKAK2003DNS