Na spletni strani Timing Ljubljana uporabljamo piškotke za zagotavljanje spletne storitve, oglasnih vsebin in funkcionalnosti.
Z nadaljnjo uporabo se strinjate z uporabo piškotkov!
Toggle navigation
Domov
O Timingu
Koledar
Rezultati
Povezave
Rezultati
Kategorije
2M
Moški - 2km
2Z
Ženske - 2km
6M
Moški - 6km
6Z
Ženske - 6km
Rezultati
2. Hop na Grad
Ljubljana, 15. 04. 2018
2M - Moški - 2km
Uvr.
Št.
Priimek in ime
Rezultat
1
132
GIRANDON Tomaž
0:08:36
2
459
MACUR Aleks
0:09:53
3
368
MACUR Urban
0:09:56
4
220
KOSTRIĆ Maksim
0:10:05
5
222
MÜLLER Maj
0:10:06
6
316
VESTER Borut
0:10:11
7
501
TRDAN Tevž
0:10:14
8
164
MARTINŠEK Tian
0:10:15
9
429
PREBIL Rok
0:10:19
10
135
PEČEK Domen
0:10:45
11
389
NOVAK Val
0:10:47
12
447
PONIKVAR Žan
0:10:49
13
315
VESTER Dominik
0:10:52
14
499
NOVAK Uroš
0:11:05
15
307
JAGODIČ Jurij
0:11:15
16
468
KERSNIK Janko
0:11:21
17
391
MELE GRUDZINSKI Jakob
0:11:22
18
308
JAGODIČ Vid
0:11:40
18
422
SIMIČ Jan
0:11:40
20
317
VESTER Blaž
0:12:15
21
350
LAMUT Nil
0:12:27
22
201
JAKIČ Martin
0:12:42
23
149
REPE Jaša
0:12:43
24
148
REPE Blaž
0:12:44
25
219
DREMELJ Žan
0:12:47
26
412
ŠTREMFELJ Robert
0:12:55
27
241
PAN Sai
0:12:56
28
261
DRAGOVIĆ Maks
0:13:00
29
203
PETAVS Luka
0:13:04
30
361
BAJREKTAREVIĆ Emin
0:13:14
31
278
TOSETTO Matej
0:13:17
32
477
PLEMENTAŠ Kolja
0:13:19
33
289
VREČAR Grega
0:13:27
34
433
TRATNIK Žiga
0:13:31
35
86
RUS Arne
0:13:32
36
185
KOŽUH Miha
0:13:39
37
240
SMOLEJ Vid
0:13:42
38
208
HRIBERSKI Uroš
0:13:56
39
344
STRES Blaž
0:14:02
40
500
TRDAN Nejc
0:14:05
41
76
PONIKVAR Maks
0:14:15
42
290
BERNIK Jan
0:14:41
42
283
KRASNIK Jon
0:14:41
44
168
TAVČAR Matjaž
0:15:17
45
318
GABROVŠEK Blaž
0:15:36
46
298
DROLJC Anže
0:15:39
47
267
PAVIĆEVIĆ Jovan
0:15:40
48
260
DRAGOVIĆ Matija
0:15:43
49
160
JUŽNIČ Damjan
0:16:18
50
29
OSREDKAR Mihajlo
0:16:56
51
281
KAVČIČ Janez
0:17:01
52
296
IVANČIČ Jakob
0:17:10
53
295
IVANČIČ Jernej
0:17:14
54
302
SEČAN Kristijan
0:17:45
55
58
SMOLIČ BATTELINO Gal
0:18:20
56
56
SMOLIČ Miha
0:18:26
57
45
NOVAK Ivan
0:19:20
58
46
NOVAK Vlad
0:19:31
59
304
SEČAN Timotej
0:21:29
60
360
REPAR Anton
0:23:34
61
244
KOŽELJ Val
0:23:40
62
243
KOŽELJ Andraž
0:23:41
63
439
PIPAN Matjaž
0:24:01
64
292
LEBEN Roni
0:26:42
65
217
CMILJANIČ Naj
0:29:50
66
393
KURTOVIĆ Dijas
0:35:14
67
378
IGLIČ Jaka
0:37:56