Rezultati

Kategorije
OMOlimpik triatlon - moški skupno
OZOlimpik triatlon - ženske skupno
TMSprint triatlon - moški skupno
TZSprint triatlon - ženske skupno
SMSuper sprint triatlon - Moški skupno
SZSuper sprint triatlon - Ženske skupno
OM2Olimpik triatlon - Starejši mladinci (1999-2000)
OM3Olimpik triatlon - Člani 1 (1989-1998)
OM4Olimpik triatlon - Člani 2 (1979-1988)
OM5Olimpik triatlon - Veterani 1 (1974-1978)
OM6Olimpik triatlon - Veterani 2 (1969-1973)
OM7Olimpik triatlon - Veterani 3 (1964-1968)
OM8Olimpik triatlon - Veterani 4 (1959-1963)
OM9Olimpik triatlon - Veterani 5 (1954-1958)
ORMOlimpik triatlon - moške štafete
ORXOlimpik triatlon - mešane štafete
ORZOlimpik triatlon - ženske štafete
OZ2Olimpik triatlon - Starejše mladinke (1999-2000)
OZ3Olimpik triatlon - Članice 1 (1989-1998)
OZ4Olimpik triatlon - Članice 2 (1979-1988)
OZ5Olimpik triatlon - Veteranke 1 (1974-1978)
OZ6Olimpik triatlon - Veteranke 2 (1969-1973)
OZ7Olimpik triatlon - Veteranke 3 (1964-1968)
OZ8Olimpik triatlon - Veteranke 4 (1959-1963)
OZ9Olimpik triatlon - Veteranke 5 (1954-1958)
OM10Olimpik triatlon - Veterani 6 (1949-1953)
OM11Olimpik triatlon - Veterani 7 (1948 in starejši)
OZ10Olimpik triatlon - Veteranke 6 (1949-1953)
OZ11Olimpik triatlon - Veteranke 7 (1948 in starejše)
TM1Sprint triatlon - Mlajši mladinci (2001-2002)
TM2Sprint triatlon - Starejši mladinci (1999-2000)
TM3Sprint triatlon - Člani 1 (1989-1998)
TM4Sprint triatlon - Člani 2 (1979-1988)
TM5Sprint triatlon - Veterani 1 (1974-1978)
TM6Sprint triatlon - Veterani 2 (1969-1973)
TM7Sprint triatlon - Veterani 3 (1964-1968)
TM8Sprint triatlon - Veterani 4 (1959-1963)
TM9Sprint triatlon - Veterani 5 (1954-1958)
TZ1Sprint triatlon - Mlajše mladinke (2001-2002)
TZ2Sprint triatlon - Starejše mladinke (1999-2000)
TZ3Sprint triatlon - Članice 1 (1989-1998)
TZ4Sprint triatlon - Članice 2 (1979-1988)
TZ5Sprint triatlon - Veteranke 1 (1974-1978)
TZ6Sprint triatlon - Veteranke 2 (19689-1973)
TZ7Sprint triatlon - Veteranke 3 (1964-1968)
TZ8Sprint triatlon - Veteranke 4 (1959-1963)
TZ9Sprint triatlon - Veteranke 5 (1954-1958)
TM10Sprint triatlon - Veterani 6 (1949-1953)
TM11Sprint triatlon - Veterani 7 (1948 in starejši)
TZ10Sprint triatlon - Veteranke 6 (1949-1953)
TZ11Sprint triatlon - Veteranke 7 (1948 in starejše)
SM1Super sprint triatlon - Starejši dečki (2005-2006)
SM2Super sprint triatlon - Kadeti (2003-2004)
SM3Triatlon za vsakogar - moški (1979 in mlajši)
SM4Triatlon za vsakogar - moški (1978 in starejši)
SZ1Super sprint triatlon - Starejše deklice (2005-2006)
SZ2Super sprint triatlon - Kadetinje (2003-2004)
SZ3Triatlon za vsakogar - ženske (1979 in mlajše)
SZ4Triatlon za vsakogar - ženske (1978 in starejše)
CM1Cici akvatlon - Cicibani (2009 in mlajši)
CM2Cici akvatlon - Mlajši dečki (2007-2008)
CM3Akvatlon za vsakogar - moški
CZ1Cici akvatlon - Cicibanke (2009 in mlajše)
CZ2Cici akvatlon - Mlajše deklice (2007-2008)
CZ3Akvatlon za vsakogar - ženske
Rezultati

Triatlon za pokal Istre

Koper, 2.6.2018

OM - Olimpik triatlon - moški skupno

Uvr.Št.Priimek in imeDrž.KlubČasiRezultat
1276Cauz FrancescoITALiger team0:19:53 (0:26) 0:52:48 (0:58) 0:35:221:49:29
2310Majdič JureSLOTK Inles Riko Ribnica0:19:44 (0:32) 0:52:52 (0:55) 0:36:231:50:28
3312Škufca MaksSLOTK Inles Riko Ribnica0:23:08 (0:31) 0:54:25 (0:51) 0:36:521:55:49
4339Podbevšek ŽigaSLOTK Trisport Exoterm0:23:08 (0:31) 0:54:23 (0:50) 0:38:031:56:56
5308Dečman MatejSLOTK Inles Riko Ribnica0:19:51 (0:29) 0:57:43 (0:44) 0:38:181:57:07
6309Abrahamsberg MatejSLOTK Inles Riko Ribnica0:24:49 (0:38) 0:56:48 (1:01) 0:34:331:57:51
7307Dolinar GregaSLOTK Inles Riko Ribnica0:23:07 (0:32) 0:54:25 (0:51) 0:40:521:59:48
8375Kocjan KlemenSLO 0:25:34 (0:42) 0:56:03 (1:04) 0:36:372:00:02
9313Šilc FranceSLOTK Inles Riko Ribnica0:29:49 (0:34) 0:54:37 (0:59) 0:36:282:02:29
10311Radivojević AleksanderSLOTK Inles Riko Ribnica0:25:28 (0:36) 0:56:16 (1:04) 0:39:232:02:50
11255Cociani AlessandroITAA.S.D. Federclub Trieste0:30:15 (0:36) 0:54:10 (0:58) 0:37:022:03:03
12343Kregar MiroSLOTK Trisport Exoterm0:27:56 (0:36) 0:56:31 (0:59) 0:37:172:03:20
13340Lipovšek JanSLOTK Trisport Exoterm0:28:24 (0:31) 0:56:04 (0:51) 0:37:412:03:33
14330Hribar DomenSLOTK Trisport Exoterm0:26:26 (0:44) 0:57:52 (1:04) 0:37:262:03:34
15363Rizmal JurijSLOTK Krško0:26:22 (0:47) 0:57:39 (1:03) 0:38:122:04:06
16358Maček UrošSLOTK 3KM0:25:34 (0:50) 0:58:24 (1:06) 0:38:592:04:55
17366Adamič MarkoSLOTK Telemach Ljubljana0:29:47 (0:38) 0:54:39 (0:55) 0:39:012:05:01
18293Korelc MatejSLOŠD Akson0:26:05 (0:32) 0:58:04 (1:04) 0:40:072:05:53
19288Ličen IgorSLOŠD 3Šport0:29:55 (0:49) 0:54:14 (1:04) 0:40:342:06:39
20322Dolinar JureSLOTK Ljubljana0:27:53 (0:35) 0:56:32 (0:57) 0:40:492:06:48
21269Marino AndreaITAFederclub Trieste0:29:44 (0:32) 0:58:35 (1:02) 0:36:562:06:49
22249Poljanšek BorutSLO3K Šport0:28:06 (0:58) 0:56:04 (1:27) 0:40:362:07:13
23341Kotnik GregorSLOTK Trisport Exoterm0:27:58 (0:41) 0:56:22 (1:01) 0:41:172:07:21
24258Felrtin LucaSLOAsd GP triathlon0:28:10 (0:43) 0:56:10 (1:23) 0:42:002:08:29
25359Medvedec UrošSLOTK Eklimas Ajdovščina0:27:56 (0:37) 0:56:32 (1:07) 0:42:202:08:35
26333Pančur MihaSLOTK Trisport Exoterm0:26:04 (0:59) 0:57:48 (1:16) 0:42:422:08:51
27318Stranjak RobertSLOTK Ljubljana0:31:11 (0:57) 0:59:06 (0:42) 0:37:072:09:05
28254Jamnik IvanSLO3K Šport0:27:58 (0:37) 0:56:34 (1:30) 0:42:552:09:35
29296Gorinšek JureSLOŠD PULZ0:28:40 (1:18) 0:58:51 (1:14) 0:40:062:10:11
30289Mužina AleksijSLOŠD 3Šport0:30:07 (0:52) 0:57:42 (1:03) 0:40:582:10:44
31250Bogataj AlešSLO3K Šport0:29:34 (1:15) 0:57:56 (1:21) 0:41:362:11:43
31252Gregec NenadSLO3K Šport0:29:56 (0:56) 0:57:52 (1:20) 0:41:372:11:43
33344Berlisk GregorSLOTK Trisport Exoterm0:27:39 (1:08) 0:56:24 (1:35) 0:45:022:11:50
34368Rossi FilippoITAVerona triathlon0:26:29 (0:38) 0:57:39 (1:13) 0:46:172:12:18
35352Gostinčar RobertSLOTK 3KM0:28:48 (0:38) 0:59:25 (1:34) 0:42:212:12:48
36321Bregar GorazdSLOTK Ljubljana0:30:16 (1:04) 1:00:19 (1:06) 0:40:082:12:55
37346Šuligoj GorazdSLOTK Velenje0:32:20 (0:40) 0:58:44 (1:36) 0:39:502:13:12
38405Casagrande MaurizioITA 0:32:50 (0:38) 0:58:05 (1:07) 0:40:362:13:18
39367Crovato MassimilianoITATüber Triathlon0:23:18 (1:12) 1:00:22 (1:19) 0:47:082:13:20
40400Drobež AndrejSLO 0:29:39 (0:48) 0:58:21 (1:19) 0:43:502:13:59
41361Lulik DimitrijSLOTK Eklimas Ajdovščina0:29:54 (0:48) 0:58:02 (1:19) 0:44:312:14:35
42379Pellegrini StefanoITA 0:31:12 (1:18) 0:59:12 (1:33) 0:41:322:14:49
43360Bone MarkoSLOTK Eklimas Ajdovščina0:31:19 (0:46) 0:59:31 (1:28) 0:42:182:15:24
44304Petrič SlavkoSLOŠDP0:27:58 (0:37) 0:56:33 (1:29) 0:49:162:15:55
45337Podbevšek SebastjanSLOTK Trisport Exoterm0:33:19 (0:48) 0:58:32 (1:21) 0:42:182:16:19
46303Štabuc RomanSLOŠK Triatlon Lajf0:30:17 (0:47) 1:00:41 (1:21) 0:43:522:17:00
47263Potenza MarcoITAASD Bora Multisport Trieste0:30:10 (1:10) 1:00:18 (1:48) 0:44:032:17:30
48378Bratun TomažSLO 0:28:08 (1:03) 0:59:39 (1:39) 0:47:412:18:11
49305Montanari ManuelITAT. T. RAVENNA0:30:49 (0:42) 1:00:09 (1:08) 0:45:362:18:25
50317Debenec BojanSLOTK Ljubljana0:29:39 (0:49) 0:58:14 (2:08) 0:48:502:19:42
51381Biščevič JasminSLOTK Olimpija0:28:24 (1:05) 0:59:13 (1:33) 0:49:282:19:46
52319Lepojič SašoSLOTK Ljubljana0:32:23 (1:01) 1:02:47 (1:21) 0:42:542:20:28
53356Logar PrimožSLOTK 3KM0:31:14 (0:50) 0:59:37 (1:22) 0:47:342:20:39
54173Błoniarz MirosławPOLSwim2tri0:32:55 (1:29) 1:02:39 (1:30) 0:42:052:20:41
55347Pezdir RomanSLOTrenert športno društvo0:33:10 (0:44) 1:02:18 (1:21) 0:43:112:20:45
56377Slak MihaSLO 0:34:44 (1:32) 0:57:25 (1:55) 0:45:112:20:49
57247Laing GregorSLO3K Šport0:28:43 (1:05) 1:02:50 (1:42) 0:46:322:20:53
58326Petrovič SašoSLOTK Logatec0:31:04 (1:01) 1:04:05 (1:04) 0:45:032:22:19
59285Vodopija ValterSLOŠD 3Šport0:34:18 (1:00) 1:01:49 (1:46) 0:44:222:23:18
60268Cosuliche De Pecine GuidoITAFederclub Trieste0:31:09 (1:01) 1:04:03 (1:49) 0:45:462:23:50
61373Zgonc DarkoSLO 0:29:32 (1:22) 1:02:03 (1:38) 0:49:152:23:51
62328Aćimović RadovanSLOTK Maraton Ptuj0:32:52 (0:53) 1:03:25 (1:16) 0:46:192:24:46
63260Margon BorutSLOBM1 PROSPORT0:42:06 (1:32) 1:02:59 (1:00) 0:37:192:24:59
64275Sodin RadoSLOKAŠ Slovenske Konjice0:33:56 (0:56) 1:04:22 (1:07) 0:44:472:25:11
64282Senekovič NikoSLOSD Pulz Maribor0:34:20 (1:11) 0:58:09 (2:03) 0:49:262:25:11
66280Rodi FabioITAPool Sport Trieste0:35:55 (0:48) 1:04:47 (1:15) 0:43:112:25:59
67351Casetta DenisITAtriathlon team pordenone0:33:08 (1:03) 1:05:04 (1:39) 0:45:072:26:02
68336Pohlen BoštjanSLOTK Trisport Exoterm0:27:39 (1:06) 1:04:21 (1:52) 0:51:342:26:34
69274Demeter GáborHUNJászberényi Triatlon Egyesület0:40:48 (0:40) 1:01:39 (1:34) 0:43:012:27:44
70266Rodman UrbanSLOCiclisti Goricjani0:37:29 (1:50) 1:00:31 (1:19) 0:46:442:27:56
71335Martič ZvezdanSLOTK Trisport Exoterm0:29:31 (0:58) 1:05:21 (1:39) 0:50:252:27:57
72262Focassi FabioITAASD Bora Multisport Trieste0:34:50 (1:19) 1:03:53 (1:47) 0:46:582:28:50
73295Rožman RokSLOŠD HSE0:33:07 (2:22) 0:59:22 (2:00) 0:52:112:29:05
74272Casonato DinoITAG.P. TRIATHLON0:40:20 (1:21) 0:58:51 (2:38) 0:45:552:29:07
75298Malovič ZoranSLOŠD SloveniaControl0:34:45 (0:55) 1:04:18 (1:20) 0:48:532:30:13
76362Vidmar DenisSLOTK Eklimas Ajdovščina0:33:12 (1:04) 1:02:47 (1:53) 0:51:182:30:16
77270Sferch LucaITAFederclub Trieste0:36:14 (1:12) 1:06:25 (1:25) 0:45:212:30:38
78407Šolar PeterSLO 0:34:24 (1:06) 1:03:46 (2:21) 0:51:182:32:57
79253Mandelj MatjažSLO3K Šport0:39:26 (1:35) 1:02:05 (1:50) 0:48:002:32:58
80320Prestor AlešSLOTK Ljubljana0:35:12 (1:18) 1:03:29 (1:23) 0:52:382:34:03
81257Cravero Ranieri GiuseppeITAASD CUS UDINE0:37:40 (1:23) 1:06:25 (1:47) 0:47:072:34:24
82287Žitko  JernejSLOŠD 3Šport0:29:09 (2:10) 1:08:15 (1:35) 0:54:062:35:16
83294Štrubelj LukaSLOŠD GEN0:33:31 (1:54) 1:04:38 (1:45) 0:54:182:36:09
84370Fonda DinoSLO 0:34:37 (1:34) 1:06:24 (1:24) 0:53:392:37:40
85327Pugelj MitjaSLOTK Logatec0:32:57 (1:05) 1:05:16 (1:29) 0:57:112:38:00
86259Gustin MartinITAAsd Pool Sport Trieste0:32:59 (1:35) 1:10:28 (1:47) 0:52:132:39:03
87261Metta DanieleITAASD Bora Multisport Trieste0:36:21 (1:41) 1:05:44 (1:42) 0:53:482:39:18
88380Petek MaticSLO 0:35:08 (2:34) 1:13:46 (2:35) 0:45:182:39:23
89334Dobida FrančišekSLOTK Trisport Exoterm0:37:44 (2:01) 1:01:56 (2:43) 0:55:452:40:12
90292Gunjač EtjenSLOŠD 3Šport0:33:25 (2:14) 1:06:57 (1:49) 0:56:222:40:49
91338Trpin MatejSLOTK Trisport Exoterm0:37:06 (1:08) 1:08:51 (1:32) 0:54:462:43:25
92281Švajger MatjažSLOSD PULZ0:41:02 (2:02) 1:07:51 (2:54) 0:51:462:45:37
93404Dalla Nora AlbertoITA 0:42:08 (1:12) 1:08:55 (2:51) 0:51:272:46:36
94324Prelec MarkoSLOTK Logatec0:32:57 (2:01) 1:13:11 (1:14) 0:57:382:47:03
95291Černeka ZvoneSLOŠD 3Šport0:36:51 (1:17) 1:10:03 (1:58) 1:05:062:55:17
96290Skok IgorSLOŠD 3Šport0:37:18 (1:42) 1:09:13 (2:37) 1:08:522:59:44
97374Bole SimonSLO 0:34:00 (2:20) 1:22:32 (1:31) 1:05:373:06:03
98406Reščič IgorSLOŠD 3Šport0:40:34 (3:04) 1:24:48 (3:29) 1:01:343:13:31
99316Suhadolnik LukaSLOTK Ljubljana0:27:06 (0:30) () DNF