Rezultati

Rezultati

24. Atletski mednarodni miting Kranj 2018 - memorial Vučko

Kranj, 9.6.2018

SKUPNO - 300 m , pionirke U16

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultat
12536494Bezgovšek LaraKLC200340.70
278417178Dolenc NežaTRK200341.19
34155928Eržen IzabelaMASS200342.21
48126776Rus AnaTRK200342.24
54616257Strojin AnaMED200342.70
63324212Cerlini BrinaKRO200442.90
74251722Mele KajaMASS200343.26
84373047Toplak TiaMASS200343.74
959528Knez MajaRAD200443.77
1050216485Pirnat Kopač MiaOL200343.90
1166116102Jakše KlaudijaŠEN200344.48
1285514Vouk LuanaADP200445.10
137061207Tomše NajaŠL200345.82
142672913Šolman ZojaKLC200445.96
156816731Ivanušič KatarinaŠL200445.96
16787676Grahovac MašaTRK200345.99
172031256Kamenik AjdaKAK200446.05
185307514Pertoci ZarjaPAN200346.14
198710Metinger TinaVuzen200346.16
207017722Rupar TjašaŠL200446.22
214923956Buh AnaOL200446.35
226160Sušec UlaRadl200446.46
232894789Miklavčič NikaKP200446.83
244650Topler DenisaMuta200346.94
25662494Marzidovšek SanjaASB200447.41
266832306Kejžar ZaraŠL200348.22
27910Ćuran BelmaBIH200348.45
283515909Klun TiaKRO200449.76
293407674Grmek PatricijaKRO200449.92
308720Rudolf AljaVuzen200350.57
314557653Plevel AnaMED200450.96
326867711Kuhar NikaŠL200451.49
336807713Habjan Eva AmandaŠL200454.11
7811348Božič SaraTRK2004DNS
3285326Bokal KlaraKRO2003DNS
5160Škodnik LanaOŠ1MS2003DNS
7974711Likar AjdaTRK2003DNS
74546Šuklje Pia AnaADP2004DNS
8700Fruhauf SaraVuzen2003DNS

po skupinah (1. skupina) - 300 m , pionirke U16   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultat
185514Vouk LuanaADP200445.10
22672913Šolman ZojaKLC200445.96
36160Sušec UlaRadl200446.46
48720Rudolf AljaVuzen200350.57
54557653Plevel AnaMED200450.96
66867711Kuhar NikaŠL200451.49
76807713Habjan Eva AmandaŠL200454.11
8700Fruhauf SaraVuzen2003DNS

po skupinah (2. skupina) - 300 m , pionirke U16   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultat
18126776Rus AnaTRK200342.24
28710Metinger TinaVuzen200346.16
37017722Rupar TjašaŠL200446.22
44650Topler DenisaMuta200346.94
56832306Kejžar ZaraŠL200348.22
63407674Grmek PatricijaKRO200449.92
74546Šuklje Pia AnaADP2004DNS

po skupinah (3. skupina) - 300 m , pionirke U16   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultat
14373047Toplak TiaMASS200343.74
22031256Kamenik AjdaKAK200446.05
35307514Pertoci ZarjaPAN200346.14
42894789Miklavčič NikaKP200446.83
5662494Marzidovšek SanjaASB200447.41
63515909Klun TiaKRO200449.76
5160Škodnik LanaOŠ1MS2003DNS
7974711Likar AjdaTRK2003DNS

po skupinah (4. skupina) - 300 m , pionirke U16   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultat
14616257Strojin AnaMED200342.70
250216485Pirnat Kopač MiaOL200343.90
366116102Jakše KlaudijaŠEN200344.48
47061207Tomše NajaŠL200345.82
56816731Ivanušič KatarinaŠL200445.96
64923956Buh AnaOL200446.35
7910Ćuran BelmaBIH200348.45
7811348Božič SaraTRK2004DNS

po skupinah (5. skupina) - 300 m , pionirke U16   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultat
12536494Bezgovšek LaraKLC200340.70
278417178Dolenc NežaTRK200341.19
34155928Eržen IzabelaMASS200342.21
43324212Cerlini BrinaKRO200442.90
54251722Mele KajaMASS200343.26
659528Knez MajaRAD200443.77
7787676Grahovac MašaTRK200345.99
3285326Bokal KlaraKRO2003DNS