Rezultati

Rezultati

24. Atletski mednarodni miting Kranj 2018 - memorial Vučko

Kranj, 9.6.2018

SKUPNO - 200 m , pionirji U12

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultat
13213301Škrinjar AljažKRO200728.79
25320Vodovnik FilipPBOpl200829.42
36725605Urbančič LukaŠL200729.57
47596115Nograšek BorTRK200829.92
52236541Česen NalKAM200730.49
6492745Artnak MartinAKŠ200730.59
7790Avšič TobijaAŠuLj200830.74
83975543Pretnar TilenMASS200731.35
9582825Modrijančič MaticASB200831.66
102457765Pirnat VidKLC200831.71
112487277Velepec UrbanKLC200732.01
125710Založnik JašaPrebo200832.19
133875119Čampa GaberMASS200732.30
141740Claut EliaITA200732.31
15315370Smolnikar AžbeAKR200832.43
168766185Krajnc VidŽALEC200832.44
176080Pirc NikRadl200733.00
181780Gelido GabrieleITA200833.36
197247285Podvornik SvenŠTA200833.42
205946599Wetz JonasRAD200833.44
213771078Girandon MatjažLASTO200833.51
2220Ščurek Gašper3OŠCe200833.62
23850Grahović AmsalBIH200734.60
246676695Podviz MatevžŠL200834.74
25900Velić KenanBIH200834.90
267606597Pauletič Goran StanislavTRK200737.84
997596Štrucelj VitoBKR2007DNS
2466298Rajh AnejKLC2007DNS
5757555Črv NikPSČ2007DNS
275224Mandelc MaksAKR2008DNS
870Jašić EmirBIH2008DNS
5926589Slatinek MaxRAD2007DNS

po skupinah (1. skupina) - 200 m , pionirji U12, veter: +0,0   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultat
12487277Velepec UrbanKLC200732.01
26080Pirc NikRadl200733.00
31780Gelido GabrieleITA200833.36
420Ščurek Gašper3OŠCe200833.62

po skupinah (2. skupina) - 200 m , pionirji U12, veter: +0,4   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultat
15320Vodovnik FilipPBOpl200829.42
2790Avšič TobijaAŠuLj200830.74
3900Velić KenanBIH200834.90
2466298Rajh AnejKLC2007DNS
5757555Črv NikPSČ2007DNS

po skupinah (3. skupina) - 200 m , pionirji U12, veter: -1,0   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultat
12457765Pirnat VidKLC200831.71
25710Založnik JašaPrebo200832.19
33875119Čampa GaberMASS200732.30
47247285Podvornik SvenŠTA200833.42
55946599Wetz JonasRAD200833.44
870Jašić EmirBIH2008DNS
997596Štrucelj VitoBKR2007DNS
275224Mandelc MaksAKR2008DNS

po skupinah (4. skupina) - 200 m , pionirji U12, veter: -1,5   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultat
11740Claut EliaITA200732.31
28766185Krajnc VidŽALEC200832.44
33771078Girandon MatjažLASTO200833.51
4850Grahović AmsalBIH200734.60
56676695Podviz MatevžŠL200834.74
67606597Pauletič Goran StanislavTRK200737.84
5926589Slatinek MaxRAD2007DNS

po skupinah (5. skupina) - 200 m , pionirji U12, veter: -1,1   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultat
13213301Škrinjar AljažKRO200728.79
26725605Urbančič LukaŠL200729.57
37596115Nograšek BorTRK200829.92
42236541Česen NalKAM200730.49
5492745Artnak MartinAKŠ200730.59
63975543Pretnar TilenMASS200731.35
7582825Modrijančič MaticASB200831.66
8315370Smolnikar AžbeAKR200832.43