Rezultati

Kategorije
SMSuper sprint triatlon - Moški skupno
SZSuper sprint triatlon - Ženske skupno
TMSprint triatlon - moški skupno
TZSprint triatlon - ženske skupno
CM1Cici akvatlon - Cicibani (2009 in mlajši)
CM2Cici akvatlon - Mlajši dečki (2007-2008)
CZ1Cici akvatlon - Cicibanke (2009 in mlajše)
CZ2Cici akvatlon - Mlajše deklice (2007-2008)
SM1Super sprint triatlon - Starejši dečki (2005-2006)
SM2Super sprint triatlon - Kadeti (2003-2004)
SM3Super sprint triatlon - Moški brez licenc
SZ1Super sprint triatlon - Starejše deklice (2005-2006)
SZ2Super sprint triatlon - Kadetinje (2003-2004)
SZ3Super sprint triatlon - Ženske brez licenc
TM1Sprint triatlon - Mlajši mladinci (2001-2002)
TMASprint triatlon - Moški do 40 let
TMBSprint triatlon - Moški nad 40 let
TZ1Sprint triatlon - Mlajše mladinke (2001-2002)
TZASprint triatlon - Ženske do 40 let
TZBSprint triatlon - Ženske nad 40 let
TM2Sprint triatlon - Starejši mladinci (1999-2000)
TM3Sprint triatlon - Člani 1 (1989-1998)
TM4Sprint triatlon - Člani 2 (1979-1988)
TM5Sprint triatlon - Veterani 1 (1974-1978)
TM6Sprint triatlon - Veterani 2 (1969-1973)
TM7Sprint triatlon - Veterani 3 (1964-1968)
TM8Sprint triatlon - Veterani 4 (1959-1963)
TM9Sprint triatlon - Veterani 5 (1954-1958)
TZ2Sprint triatlon - Starejše mladinke (1999-2000)
TZ3Sprint triatlon - Članice 1 (1989-1998)
TZ4Sprint triatlon - Članice 2 (1979-1988)
TZ5Sprint triatlon - Veteranke 1 (1974-1978)
TZ6Sprint triatlon - Veteranke 2 (1969-1973)
TZ7Sprint triatlon - Veteranke 3 (1964-1968)
TZ8Sprint triatlon - Veteranke 4 (1959-1963)
TZ9Sprint triatlon - Veteranke 5 (1954-1958)
TM10Sprint triatlon - Veterani 6 (1949-1953)
TM11Sprint triatlon - Veterani 7 (1948 in starejši)
TZ10Sprint triatlon - Veteranke 6 (1949-1953)
TZ11Sprint triatlon - Veteranke 7 (1948 in starejše)
PMMNZ - Moški skupno
PM1MNZ - Moški do 35 let
PM2MNZ - Moški 36 do 45 let
PM3MNZ - Moški nad 46 let
PRMNZ - Štafete
PZMNZ - Ženske skupno
PZ1MNZ - Ženske do 35 let
PZ2MNZ - Ženske 36 do 45 let
PZ3MNZ - Ženske nad 46 let
VM1Slovenska vojska - Moški do 35 let
VM2Slovenska vojska - Moški 36 do 45 let
VM3Slovenska vojska - Moški nad 46 let
VRSlovenska vojska - Štafete
VZ1Slovenska vojska - Ženske do 35 let
VZ2Slovenska vojska - Ženske 36 do 45 let
VZ3Slovenska vojska - Ženske nad 46 let
Rezultati

Triatlon Kočevje

Kočevje, 9.6.2018

TM - Sprint triatlon - moški skupno

Uvr.Št.Priimek in imeDrž.KlubČasiRezultat
1111Meden MatijaSLOTK 3KM0:09:34 (0:16) 0:36:20 (0:18) 0:16:361:03:06
231Škrjanc JanSLOTK Trisport Exoterm0:09:37 (0:15) 0:36:21 (0:16) 0:17:191:03:49
3121Močnik MaticSLOŠDP0:09:39 (0:17) 0:36:18 (0:20) 0:17:431:04:18
4136Bojanc KlemenSLOTK Trisport Exoterm0:09:55 (0:19) 0:37:08 (0:20) 0:17:061:04:50
5135Klenovšek UrhSLOTK Telemach Ljubljana0:09:43 (0:17) 0:37:23 (0:19) 0:17:171:05:01
6202Majdič JureSLOGPU UPS SE / TK Inles Riko Ribnica0:09:37 (0:16) 0:36:20 (0:19) 0:18:521:05:25
7143Cebin BojanSLOTK Inles Riko Ribnica0:11:01 (0:21) 0:37:22 (0:25) 0:16:491:06:01
8156Obreza DomenSLOTK Trisport Exoterm0:09:47 (0:15) 0:37:21 (0:17) 0:18:271:06:10
961Mandič MarkSLOTK Utrip0:09:47 (0:17) 0:39:35 (0:19) 0:17:051:07:05
960Medved JakobSLOTK Telemach Ljubljana0:10:55 (0:20) 0:37:33 (0:21) 0:17:541:07:05
11199Škufca MaksSLOTK Inles Riko Ribnica0:10:56 (0:18) 0:37:38 (0:19) 0:18:071:07:20
1220Škufca Elias MoritzSLOTK Inles Riko Ribnica0:10:57 (0:18) 0:37:36 (0:20) 0:18:131:07:25
13142Dečman MatejSLOTK Inles Riko Ribnica0:09:39 (0:17) 0:37:31 (0:17) 0:20:251:08:11
14184Kit MitjaSLOTK 3KM0:11:41 (0:20) 0:36:45 (0:20) 0:19:061:08:14
15206Fluher BorisSLOGPU UPS SE0:11:38 (0:20) 0:37:38 (0:27) 0:18:091:08:16
16194Povše VasjaSLOŠRK Celje0:11:39 (0:18) 0:36:47 (0:20) 0:19:211:08:27
17153Berlec ŽigaSLOTK Trisport Exoterm0:10:53 (0:19) 0:37:40 (0:20) 0:19:351:08:48
18161Petelinšek AmadejSLO74. PEHP0:11:43 (0:20) 0:37:36 (0:20) 0:19:251:09:25
1922Kromar DamijanSLO157. LOGP / TK Inles Riko Ribnica0:12:16 (0:20) 0:38:15 (0:21) 0:18:191:09:33
20112Meden SašoSLOTK 3KM0:12:25 (0:21) 0:38:06 (0:30) 0:18:121:09:37
2197Planko MatevžSLOTK Trisport Exoterm0:09:34 (0:15) 0:36:22 (0:17) 0:23:181:09:47
22181Rizmal JureSLOTK Krško0:12:35 (0:27) 0:37:53 (0:25) 0:18:321:09:53
23201Lipovšek JanSLOTK Trisport Exoterm0:12:31 (0:22) 0:38:02 (0:24) 0:18:361:09:57
24116Radivojević AleksanderSLOTK Inles Riko Ribnica0:11:40 (0:21) 0:37:42 (0:27) 0:19:561:10:07
25137Mavric Mrak FilipSLOTK Telemach Ljubljana0:10:55 (0:20) 0:37:39 (0:24) 0:21:111:10:31
26157Suhadolnik LukaSLOTK Telemach Ljubljana0:12:44 (0:23) 0:39:01 (0:22) 0:18:111:10:43
273Mihelič DejanSLOTK Inles Riko Ribnica0:12:32 (0:26) 0:37:53 (0:27) 0:19:401:11:00
28115Paradiž MatejSLOPU Koper0:11:42 (0:27) 0:37:32 (0:34) 0:20:441:11:01
29182Gašparič NandeSLOTK Telemach Ljubljana0:10:54 (0:19) 0:39:36 (0:20) 0:21:221:12:34
304Šilc FranceSLOTK Inles Riko Ribnica0:13:40 (0:24) 0:39:26 (0:26) 0:18:411:12:40
31155Lavrič MihaSLOTK Inles Riko Ribnica0:12:32 (0:24) 0:37:57 (0:28) 0:21:351:12:59
32180Korelc MatejSLOŠD Akson0:12:58 (0:19) 0:38:53 (0:29) 0:20:251:13:05
3364Mandič PeroSLOTK Utrip0:12:01 (0:28) 0:41:42 (0:28) 0:19:381:14:18
34105Kompan ZlatkoSLOTK Trisport Exoterm0:13:08 (0:33) 0:40:26 (0:30) 0:19:461:14:25
35152Štrus LukaSLO15. PVL0:12:39 (0:43) 0:38:51 (0:35) 0:21:421:14:33
36148Velepec JureSLOŠPE0:13:30 (0:23) 0:39:43 (0:29) 0:20:391:14:45
37139Šekoranja JanezSLOŠD Akson0:13:20 (0:36) 0:39:39 (0:27) 0:20:471:14:50
38173Gostinčar RobertSLOTK 3KM0:12:59 (0:27) 0:40:52 (0:44) 0:20:091:15:13
3950Medvedec UrošSLOTK Eklimas Ajdovščina0:12:33 (0:21) 0:40:39 (0:27) 0:21:201:15:22
40154Lavrič RokSLOTK Inles Riko Ribnica0:13:51 (0:22) 0:39:28 (0:25) 0:21:221:15:31
4152Lulik DimitrijSLOTK Eklimas Ajdovščina0:13:19 (0:26) 0:39:47 (0:29) 0:21:461:15:49
42134Adamič MarkoSLOTK Telemach Ljubljana0:15:26 (0:25) 0:40:23 (0:20) 0:19:221:15:57
43147Arbajter IztokSLOŠPE / TK Trisport Exoterm0:16:20 (0:32) 0:39:25 (0:28) 0:19:171:16:03
44183Jazbec MatijaSLOESD0:14:35 (0:43) 0:39:45 (1:07) 0:20:291:16:41
45170Jamšček NejcSLOCVŠ0:14:33 (0:31) 0:42:50 (0:31) 0:18:161:16:43
466Škulj MihaSLOTK Inles Riko Ribnica0:16:00 (0:34) 0:40:33 (0:41) 0:19:011:16:52
47198Lovšin MarkoSLOŠPE / TK Inles Riko Ribnica0:15:11 (0:25) 0:39:30 (0:30) 0:21:251:17:03
4899Petrič SlavkoSLOŠD Posavje0:13:41 (0:22) 0:39:46 (0:37) 0:22:451:17:13
49166Majcen BorisSLOCVŠ0:12:23 (0:43) 0:41:04 (0:53) 0:22:241:17:28
50144Poljšak BenjaminSLOKK ADRIA MOBIL0:12:04 (0:27) 0:38:20 (0:29) 0:26:151:17:37
5154Kajtazovič EdinSLOKočevje0:12:41 (0:44) 0:42:36 (0:49) 0:21:501:18:42
52192Eržen GregorSLOVZE0:16:18 (0:49) 0:39:08 (0:50) 0:21:491:18:55
53165Kostanjevec MatejSLOCVŠ0:14:53 (0:39) 0:41:40 (0:27) 0:21:181:18:59
54186Štabuc RomanSLOŠK Triatlon Lajf0:14:40 (0:32) 0:42:05 (0:41) 0:21:311:19:31
55174Rajh MarkoSLOTK 3KM0:15:05 (0:29) 0:41:43 (0:30) 0:21:461:19:34
56207Križan PeterSLOTKD Bela Krajina0:13:02 (0:35) 0:43:22 (0:40) 0:22:211:20:03
57126Pezdir RomanSLOTrenert ŠD0:16:15 (0:29) 0:41:59 (0:30) 0:21:251:20:40
5881Hojnik DamirSLOPU CELJE PP ŽALEC0:14:36 (1:03) 0:43:29 (0:50) 0:21:001:21:00
5951Vidmar DenisSLOTK Eklimas Ajdovščina0:14:41 (0:47) 0:41:41 (0:38) 0:23:261:21:16
60205Mramor MarjanSLOŠD Turbo M0:15:27 (0:53) 0:41:34 (0:51) 0:23:021:21:49
61197Verbajs MatejSLOTK Povodni mož0:13:01 (0:32) 0:43:41 (0:44) 0:23:531:21:54
62109Egart JanezSLOPU KR PLP BRNIK / DISCOGROUP0:15:22 (0:55) 0:42:53 (0:42) 0:22:271:22:21
6392Trojar BojanSLOTK Logatec0:17:12 (0:30) 0:43:51 (0:34) 0:20:291:22:38
645Bradaschia MaurizioITAPool Sport Trieste0:14:33 (0:53) 0:43:47 (0:43) 0:22:511:22:49
65128Lasič MartinSLOŠD Riba0:15:17 (1:19) 0:42:30 (0:39) 0:23:371:23:24
66187Unger IvanSLO74. PEHP0:15:34 (1:22) 0:46:35 (1:01) 0:20:031:24:37
67163Ivanović IvanSLO 0:14:32 (1:12) 0:43:29 (0:56) 0:24:381:24:49
68177Kolman MiranSLOLOGBR / POV0:15:45 (1:08) 0:44:24 (0:56) 0:22:351:24:51
69146Grgurič MihaSLO 0:15:10 (0:56) 0:46:20 (0:39) 0:22:131:25:19
70114Mavrin Mircho HukySLOTK Inles Riko Ribnica0:14:52 (0:47) 0:45:54 (0:39) 0:23:091:25:24
7165Schiavon GiacomoITATriathlon Trieste0:15:50 (0:26) 0:46:55 (0:30) 0:21:421:25:26
72189Žagar ToniSLOTK Inles Riko Ribnica0:15:19 (0:53) 0:45:30 (0:44) 0:23:011:25:29
73188Črnčec MitjaSLO74. PEHP0:18:16 (0:35) 0:45:00 (0:50) 0:21:301:26:13
748Pleše GoranSLOTK Inles Riko Ribnica0:16:32 (0:48) 0:46:33 (0:40) 0:22:001:26:35
75162Petelinšek KarlSLOGPU UPS OKC0:14:25 (0:52) 0:46:57 (0:48) 0:24:381:27:43
76125Košmrlj AndražSLOESD0:19:16 (0:44) 0:45:48 (0:43) 0:21:481:28:21
77100Rogan FrancSLOTK Velenje0:19:10 (1:07) 0:44:29 (1:01) 0:24:461:30:34
7891Črešnar RokSLOTK Novo mesto0:15:09 (0:56) 0:49:29 (0:29) 0:24:471:30:52
79120Erhovnic TomažSLOEPOD / ŠD Turbo M0:15:41 (1:01) 0:47:17 (0:42) 0:26:541:31:37
80195Pozvek JožeSLOTK Logatec0:18:48 (0:53) 0:48:33 (1:04) 0:24:331:33:53
81203Benko RobertSLO 0:17:10 (2:36) 0:52:30 (0:57) 0:22:291:35:44
82169Knap BojanSLOTK Trisport Exoterm0:18:17 (0:37) 0:51:51 (1:05) 0:29:131:41:05
83172Kabaj MilanSLOTK 3KM0:18:08 (1:25) 1:04:19 (1:58) 0:41:332:07:25
8469Perc JanSLOTK Velenje0:10:23 (0:21) () DNF