Rezultati

Kategorije
XMešane ekipe
ZŽenske ekipe
MMoške ekipe
Rezultati

Business run

Ljubljana - Tivoli, 14.6.2018

X - Mešane ekipe

#EkipaTekmovalciCasiRezultat
1ULTRALES INŽENIRINGRobert Peter Zajc, Tina Kozjek, Robert Stranjak17:26 - 15:58 - 14:470:48:13
2MZ ZMAGOVALCIMiha Povšič, Gregor Pavšek, Tamara Čelesnik18:13 - 16:44 - 14:050:49:03
3BKS 12Hana Šanca, Matej Rojec, Almir Demirović15:32 - 19:27 - 16:180:51:17
4GEOLOŠKI ZAVOD SLOVENIJE 1Luka Gale, Eva Mencin Gale, Jernej Jež15:31 - 18:46 - 17:060:51:23
5BARBY U SREDINISiniša Resanović, Barbara Klemenc, Dejan Sedej16:04 - 20:06 - 16:440:52:54
6MELTAL 1Tomaž Petek, Iztok Snežič, Vanja Gleich15:12 - 18:43 - 19:530:53:48
7ODELO 4Barbara Skubic, Dražen Paunovič, Matej.Letonja@Odelo.Si21:09 - 19:02 - 14:010:54:13
8INTERENERGO 1Damjana Žmavc, Mohor Vrhovnik, Blaž Šterk18:25 - 17:49 - 18:210:54:36
9BKS 13Luka Turk, Urban Majcen, Urša Jelen17:50 - 19:31 - 18:070:55:30
10MERCURY 1Vesna Gabrijelčič, Franjo Kušević, Vedran Klanac19:55 - 19:13 - 16:340:55:44
11MERKUR ZVEZDEDanijel Brezić, Tadej Apatič, Ines Kaltak15:18 - 19:02 - 21:240:55:45
12COMPAREX RULZMaruša Knavs, Gorazd Mohorovič, Žiga Vuzem19:49 - 19:11 - 17:180:56:19
13ROLETARSTVO MEDLE 1Jure Jožef, Martin Kralj, Maja Gazvoda15:56 - 21:38 - 18:550:56:30
14POS PLASTIKA 2Florijan Klun, Helena Klun, Luka Klun17:39 - 21:44 - 17:110:56:36
151ŽP TEKTevž Tavčar, Katarina Ivančič , Mirko Janjatovič20:43 - 21:08 - 15:050:56:57
16PRINTECBlanka Strmšek, Matej Fetih, Mitja Klopčič18:10 - 16:44 - 22:050:56:59
17BKS 10Jure Esih, Kaja Pristovnik, Anja Schäfer14:44 - 26:56 - 15:250:57:06
18BARGETAMatej Pavlovič, Damjana Ukmar Maljevac, Gregor Marc17:03 - 23:23 - 16:480:57:15
19TELEKOM 12Andrej Mederal, Maja Peperko, Toni Bavdek18:33 - 20:40 - 18:420:57:56
20AVBREHT IN POSKOČNI ZAJCAleš Avbreht, Klavdija Erjavec, Peter Kasal20:20 - 19:16 - 18:210:57:59
21MBILLSMatthew Leskovar, Sara Lorbek, Simon Steinman20:08 - 19:43 - 18:590:58:51
22PRIPRAVE 3Tadej Žaucer, Ana Jureč, Žiga Jureč19:53 - 20:51 - 18:120:58:58
23PRIPRAVE 6Ivica Žlogar, Slavka Petraš, Robert Andrašec19:22 - 20:10 - 19:390:59:13
24DIAGNOSTIČNI CENTER BLEDPetar Cumbo, Ernestina Turk, Monika Jensterle19:29 - 22:04 - 17:450:59:19
25ODELO 3Klara Nemec, Luka Kovač, Boštjan Novak22:43 - 22:33 - 14:130:59:30
26RAKCIAleksander Arh, Katja Cocej Arh, Robert Rajh18:29 - 20:34 - 20:350:59:40
27PRIPRAVE 5Tomaž Perpar, Maša Perpar, Marko Rojc18:40 - 21:23 - 19:400:59:44
28OMV SLOVENIJADarja Dugon, Luka Klun, Robert Dežman21:32 - 20:11 - 18:191:00:03
28ADACTIN MIXLina Pušnik, Valerija Marenče, Simon Birk21:08 - 21:28 - 17:251:00:03
30ALPOD 3Matej Obranovič, Jelena Nabergoj, Maja Strle18:24 - 23:51 - 17:521:00:08
30NATON D.O.O.Tanja Milič, Tomaž Jenko, Kaja Nemanič18:12 - 20:06 - 21:491:00:08
32MASCULANTomaž Kirm, Pavle Košta, Bruno Zebić19:17 - 23:16 - 17:491:00:22
33SAOP 3Urban Novak, Nina Fridl, Peter Krkoč15:22 - 26:59 - 18:071:00:29
34NO BUGS 1Samo Virant, Barbara Škrlj, Gregor Guštin20:16 - 23:37 - 16:431:00:37
35HERVIS STARS 1Dejan Zavec, Živa Urlep, Jolanda Podbregar22:43 - 17:11 - 20:431:00:38
36ODELO 1Tamara Vuksan, Ivan Zdolšek, Zdravko Vasiljević23:44 - 17:23 - 19:331:00:41
37DARS EXPRESSSimona Razpotnik, Rožle Podboršek, Maruša Mazovec20:31 - 22:12 - 18:061:00:49
38HITRI SDHTomaž Babič , Miha Kerin , Marija Šeme Irman20:54 - 19:45 - 20:171:00:58
39RDEČE MODRI POLŽIZoran Bergant, Tina Uranič, Simon Frelih19:47 - 20:58 - 20:181:01:04
40DVIGBreda Drašler, Nataša Drašler, Boris Drašler20:50 - 24:00 - 16:251:01:17
41TELEKOM 15Miloš Levičnik, Tina Habajec, Nataša Sivka22:48 - 19:11 - 19:261:01:26
42KBP 1Matej Kavčič, Jernej Orešek, Janja Končan18:29 - 21:02 - 21:551:01:27
43TEHNOLOŠKI PARK LJUBLJANA D.O.O.Matej Cerar, Jernej Pintar, Eva Kavka22:12 - 22:09 - 17:161:01:38
44ENERGETIKA LJUBLJANADiana Horvat, Srečko Trunkelj, Primož Škerl21:42 - 21:21 - 18:511:01:54
45BKS 14Peter Drobež, Damjan Hempt, Mojca Lazič21:29 - 21:14 - 19:121:01:57
46ODELO 2Karmen Gaber, Damir Karić, Ivi Hrastovec21:02 - 19:27 - 21:291:01:58
47TELEKOM 1Vojko Modrijančič, Jani Črešnovar, Nina Prelogar23:25 - 19:09 - 19:551:02:30
48KOZLIČKIMiha Erjavec, Beno Kekec, Rebeka Petrič21:05 - 21:28 - 20:231:02:56
48PRIPRAVE 2Andrej Špacapan, Manca Špacapan, Fikret Bašanovič22:20 - 17:44 - 22:511:02:56
50SIOL.NETBoštjan Boh, Martin Pavčnik, Marko Rabuza19:02 - 21:36 - 22:301:03:09
51MELTAL 2Tomaž Camloh, Daša Landeker, Matjaž Gorinšek17:40 - 23:42 - 21:531:03:16
52ELES 3Andreja Zevnik, Darko Kramar, Katarina Lambrovski24:32 - 20:32 - 18:131:03:18
53OOZ LJUBLJANA VIČ 3Jože Vrtačnik, Tina Kocjan, Slavka Škof25:46 - 19:39 - 18:051:03:31
54TRAIN THE BRAINPrimož Peterca, Anja Novak, Luka Zupančič19:11 - 22:26 - 21:561:03:34
55TELEKOM 3Andreja Veber Horvat, Vladimi Mauko, Tomislav Marušič22:06 - 20:48 - 20:421:03:37
56FINANČNA VARNOSTBarbara Borovina, Karno Kirsanov, Darko Šrumpf19:37 - 22:36 - 21:391:03:54
57ŠTERN GROUPKlemen Štern, Tatjana Štern, Tadej Vehovec24:37 - 18:42 - 20:431:04:03
57ETIS-TEAMAnton Vidmar, Mateja Vidmar, Anton Vidmar24:42 - 22:57 - 16:231:04:03
59SLIM JOYRok Jordan, Matej Pogačnik , Matej Weissenbach19:15 - 23:07 - 21:451:04:08
60HERVIS CITYPARKNataša Prašnikar, Anja Skopec, Tine Kogovšek18:57 - 26:35 - 18:411:04:14
61PROPLATFORMAleš Leskovar, Marta Leskovar, Tadej Krošlin19:42 - 26:25 - 18:131:04:22
62ROLETARSTVO MEDLE 2Vanja Medle, Robert Medle, Matej Zupančič22:54 - 20:12 - 21:221:04:29
63UNIJA 0434Anja Premrn, Domen Praznik, Lana Hadler21:03 - 21:54 - 21:371:04:35
64MARCHE 6Dolores Klavžar, Barbara Bele, Savko Debeljak21:24 - 22:42 - 20:301:04:37
65ISKRAEMECO I.Sonja Gorenc, Zvone Miklaužič, Jerica Budič22:46 - 19:47 - 22:041:04:38
66NA DIZELSKI POGONBlaž Selan, Sanja Vučinović, Matjaž Brodnik23:31 - 21:22 - 19:461:04:40
67SCHENKER 3Jan Juvančič, Simona Vrenjak, Matija Savnik22:36 - 23:06 - 19:061:04:48
68EBM-PAPST FAST RUNNINGLara Mohar, Katarina Drobnič-Sterle, Damjan Bajt19:59 - 25:19 - 19:401:04:59
69BUTALCIInes Korošec, Danijela Jakovljevič, Iztok Kučej23:35 - 21:10 - 20:151:05:00
70DARS - POVEZANI Z NASMEHOMMarina Selan, Petra Cvetkova, Dejan Šeško22:08 - 24:15 - 18:441:05:07
71TEAM ZAGORCBenjamin Zagorc, Jana Osolnik, Marko Žavcer20:43 - 21:28 - 22:561:05:09
72IM TEAM 8Rok Gregorčič, Mateja Pfajfar, Srečko Anderle17:19 - 23:10 - 24:571:05:27
73POMGRAD-MEŠANAPetra Lovšin, David Golob, David Petraš22:52 - 22:01 - 20:401:05:33
74BKS 11Tina Rus, Janez Ceferin, Denis Demirović20:29 - 22:53 - 22:221:05:46
75FOTELČKIMatej Bajec, Katja Knez, Alen Hilš21:04 - 24:22 - 20:211:05:48
76SENICA 2Tanja Stojanović, Blaž Slavec, Miha Frelih23:39 - 23:23 - 18:451:05:49
77ALTERNANina Krajnc, Alan Grdja, Blaž Zdešar22:04 - 21:57 - 22:031:06:05
78KARBONOIR EKIPADavid Udovič, Tomaž Rosič, Alja Matijašič21:18 - 22:42 - 22:061:06:07
79PROFI!Viktorija Smole, Rosana Majhenič, Primož Klemen21:12 - 24:12 - 20:521:06:18
80HERVIS NABAVA1Besim Bajraktari, Nataša Vukajlović, Gregor Černe21:58 - 24:38 - 19:471:06:25
81DK + ATZoran Stojanović, Martina Menegalija, Alenka Požek24:25 - 24:00 - 18:071:06:33
82SYMPHONYIvan Guzelj, Vanja Bračko, Miha Svet22:03 - 24:02 - 20:331:06:39
83SUPER MLEKOMarjan Špunt, Matej Leben, Irena Radovič19:46 - 23:43 - 23:131:06:42
84MARCHE 3Polona Thuma, Miran Kmetec, Matej Rački26:08 - 19:44 - 20:511:06:44
85SELA 4Marija Peterlin, Marko Hrovat, Miha Halik24:24 - 23:06 - 19:211:06:51
86ELES 1Nataša Čož Maver, Janez Cerk, Miran Zver21:07 - 24:47 - 21:091:07:04
87POLŽKIFranc Progar, Andreja Knez, Andrej Cvikl21:45 - 24:11 - 21:131:07:11
87PRIPRAVE 1Gregor Golja, Maša Vidmar, Aleksandra Kralj20:28 - 21:59 - 24:431:07:11
89HARVEY NORMAN 3Bojan Cankar, Damir Čatak, Bojan Cankar21:27 - 23:38 - 22:081:07:14
90TELEKOM 5Janja Modrijančič, Lana Matjašić Filipič, Dejan Peklar22:28 - 22:40 - 22:131:07:22
91ISKRAEMECO III.Ines Petrač, Nina Zalaznik, Reinhard Zulauf25:30 - 20:35 - 21:181:07:24
92KNAUF 1Jan Gomboc, Sandi Gorišek, Alenka Hafner18:31 - 24:43 - 24:351:07:49
93ROLETARSTVO MEDLE 4Primož Gazvoda, Brane Zadravec, Mojca Derčar23:47 - 24:58 - 19:091:07:55
94KNAUF 3Elvina Alekić, Vasja Pahor, Rasim Šabić18:13 - 22:09 - 27:421:08:06
95HERVIS KRŠKOMateja Urek, Tilen Kumljanc, Matjaž Fink21:50 - 23:24 - 22:541:08:08
965ŽP TEKRok Cankar, Tanja Šoštarič, Neja Flak Brecelj18:30 - 23:27 - 26:221:08:20
97KNAUF 2Saša Cvetko, Matevž Fazarinc, Danilo Kolenc24:00 - 21:41 - 22:391:08:22
98TRANSFORMERJIDarja Šulc Tratar, Jaka Brumen, Aleš Gergeli27:06 - 21:05 - 20:221:08:35
99LINEAL - LEPŠI DELUrban Šubic, Mateja Kostadinovič, Matic Mohorko24:52 - 24:18 - 19:421:08:54
100LETEČI VILIČARJIMiha Bogataj, Petra Paušer, Davor Pirnavar24:27 - 21:33 - 22:571:08:58
12