Rezultati

Kategorije
10M10km - Moški skupno
10Z10km - Ženske skupno
10MA10km - moški do 30 let
10MB10km - moški do 31-40 let
10MC10km - moški do 41-50 let
10MD10km - moški do 51-60 let
10ME10km - moški do 61-70 let
10MF10km - moški nad 71 let
10SM10km - moške štafete
10SX10km - mešane štafete
10SZ10km - ženske štafete
10ZA10km - ženske do 30 let
10ZB10km - ženske do 31-40 let
10ZC10km - ženske do 41-50 let
10ZD10km - ženske do 51-60 let
10ZE10km - ženske do 61-70 let
10ZF10km - ženske nad 71 let
O67MUčenci 6. in 7. razred
O67ZUčenke 6. in 7. razred
O89MUčenci 8. in 9. razred
O89ZUčenke 8. in 9. razred
Rezultati

Tek 4 mostov

Škofja Loka, 15.6.2019

10MC - 10km - moški do 41-50 let

Uvr.Št.Priimek in imeLRKlub4kmRezultat
167Kustec Gregor1971ŠD Osovnikar0:12:260:33:57
2366Bertoncelj Uroš1975KOLOKA0:12:450:35:10
3334Alič Simon1971šd Nanos0:12:420:35:38
4405Meglič Marko1972Matej design0:13:380:37:13
5263Kotnik Miha1978MTZB0:13:410:37:30
6183Trpin Sindi1978KGT PAPEŽ0:13:370:37:54
7394Šumlaj Aljoša1972 0:14:040:38:26
8411Potočnik Andrej1969Sindikat BRG-SGS0:13:560:38:50
9369Kaltenekar Matej1973 0:14:200:39:03
10418Lopez Lopez Joaquin1974FIT KLUB NOVO MESTO0:14:590:39:13
11319Potočnik Boštjan1974Poljski tekači0:14:170:39:18
12399Potočnik Janez1972AGP PRO0:14:480:40:15
13393Humar Aleš1973 0:14:430:40:44
1413Maček Stanko1970ADERGAS0:14:250:40:58
15349Zor Borut1970Gibit0:15:000:40:59
16364Peček Boris1973ŠD Nanos Podnanos0:14:330:41:23
17253Erbežnik Mitja1977 0:15:020:41:46
18449Kovač Klemen1974Sibo Group0:15:190:42:02
19380Pahor Vasja1975Knauf insulation0:15:460:42:12
20370Šturm Borut1975ŠDMH0:16:270:42:32
2193Jerina Uroš1975FILC d.o.o.0:16:010:42:33
221137Križaj Janez1971ŠD KONDOR GODEŠIČ0:15:040:42:36
23332Dolenec Ivan1971Polanc u klanc0:14:530:42:42
24222Goli Rok1978Vitezi Dobrega Teka0:15:130:42:55
25196Novljan Andrej1977Triatlonski klub Utrip - Junaki 3. nadstropja0:16:020:43:15
26338Mujič Nerdin1975 0:15:570:43:25
27456Kostanjevec Stojan1972Savčan0:15:540:43:26
28337Rotar Žiga1976 0:16:060:43:38
29968Podberšič Tomaž1970Prvi in drugi tekaški korak0:16:220:44:01
30412Čampa Boštjan1974Športno društvo Efi0:16:280:44:03
31434Kalan Damijan1973Difa Junaki 3. nadstropja0:15:280:44:04
321073Lavtar Simon1975LTHAktiv - Junaki 3. nadstropja0:15:340:44:06
33720Štern Mitja1976Sindikat Gorenjskih lekarn0:16:060:44:09
34316Bračič Peter1978ŠD Osovnikar0:15:530:44:15
341054Režen Simon1978LTHAktiv - Junaki 3. nadstropja0:16:400:44:15
36343Jones Gareth1970 0:15:590:44:19
37374Pavlin Sebastian1975Marathon Novo mesto0:17:320:44:22
38363Potočnik Niko1972 0:16:240:44:50
38424Gartner Mirko1976Alples0:16:160:44:50
40368Praznik Roman1969 0:16:550:45:00
41428Habjan Andrej1976Alples0:16:180:45:06
42402Pogačnik Primož1974 0:16:220:45:09
43361Hiti Tomaž1972 0:16:250:45:13
441023Torkar Matjaž1969Domel0:17:190:45:18
45386Smitran Miodrag1971/0:16:320:45:22
45429Šuštar Uroš1975Alples0:16:450:45:22
47294Kovič Boštjan1977GIMNAZIJA ŠKOFJA LOKA0:17:190:45:26
48355Rihtaršič Damjan1973 0:16:390:45:27
49431Tolar Franc1972Alples0:16:370:46:01
50317Stoimenovski Saša1978Habjan transport0:17:310:46:17
511069Šubic Janez1970LTHAktiv - Junaki 3. nadstropja0:17:130:46:37
52445Podobnik Dušan1973Športno društvo Sveti Urban0:18:090:46:44
53396Kobilica Primož1971Tekaški forum0:16:550:46:59
54345Praznik Igor1973 0:17:060:47:03
55351Bežek Andraž1974 0:17:350:47:04
56392Petrin Klemen1976 0:18:080:47:21
57450Ravnikar Robert1970Sibo Group0:17:230:47:29
58389Kavalič Davor1969cvet obale0:16:590:47:30
59419Popovič Rok1976FIT KLUB NOVO MESTO0:17:450:47:32
59425Lušina Primož1975Alples0:17:180:47:32
61326Sotlar Sašo1973Salming team Kranj0:16:520:47:43
62426Mohorič Jernej1973Alples0:18:110:47:50
63457Trobec Marjan1969Savčan0:18:050:47:51
64339Setnikar Simeon1970 0:16:370:47:56
65444Lipičar Radoš1973Warriors0:17:200:47:58
66376Hribar Simon1975Varuh zdravja0:17:280:48:09
67340Jugovic Peter1976JANAJDA0:17:580:48:12
68358Mislej Slavko1975Vitezi Dobrega Teka0:17:280:48:13
69362Stanonik Jurij1976Asterix0:17:320:48:16
70960Žagar Miha1977Prvi in drugi tekaški korak0:18:110:48:26
70961Markelj Danilo1969Prvi in drugi tekaški korak0:18:050:48:26
72406Benedik Primož1974 0:17:550:48:35
73311Matek Jaka1978Bokal sport0:16:230:48:39
74401Plevnik Gorazd1970 0:19:330:49:04
75652Bilban Robert1976Ljubljanski tekači0:17:100:49:17
76379Prdan Drago1974 0:19:140:49:18
77333Jesenovec Gorazd1974ŠD Šenčur0:19:180:49:50
78417Kavčič Boris1974ŠD Rudno0:18:110:50:06
791188Rihtaršič Primož1971 0:18:120:50:25
80420Kovačič Iztok1973FIT KLUB NOVO MESTO0:18:150:50:26
81336Rauch Robert1969/0:18:460:50:32
82432Juričan Igor1971Občina Škofja Loka0:18:330:50:38
83416Žontar Matej1969MATEJA ŠPORT0:17:500:50:44
84407Benedik Silvo1971 0:17:500:50:48
85331Maček Zdravko1970DR MOL0:18:300:50:54
861119Burja Matej1974Run4Unity0:18:170:51:18
87395Rudolf Matjaž1971ŠD POLJANE0:18:320:51:23
88189Štefelin Marko1977 0:19:220:51:24
89244Kržišnik Domen1978/0:19:370:51:40
901183Šifrer Luka1975 0:17:340:51:42
91367Perdan Andrej1974Najpametniji0:18:100:51:49
92377Debernardi Dejan1969Nase poti0:18:410:51:52
93415Gros Uroš1971MATEJA ŠPORT0:19:360:51:57
94357Roblek Marko1976Vitezi Dobrega Teka0:19:160:51:58
951194Matos Boštjan1973PLAYA0:18:060:52:00
961195Pate Miha1978PLAYA0:18:370:52:03
97230Jovanovic Aleksander1977Brez0:19:450:52:11
981052Bohinc Aleš1970LTHAktiv - Junaki 3. nadstropja0:19:260:52:13
981055Lajić Borislav1977LTHAktiv - Junaki 3. nadstropja0:19:030:52:13
100832Marenk Andrej1972ŠPORTNO DRUŠTVO DRAŽGOŠE0:18:450:52:21
12