Rezultati

Kategorije
10M10km - Moški skupno
10Z10km - Ženske skupno
10MA10km - moški do 30 let
10MB10km - moški do 31-40 let
10MC10km - moški do 41-50 let
10MD10km - moški do 51-60 let
10ME10km - moški do 61-70 let
10MF10km - moški nad 71 let
10SM10km - moške štafete
10SX10km - mešane štafete
10SZ10km - ženske štafete
10ZA10km - ženske do 30 let
10ZB10km - ženske do 31-40 let
10ZC10km - ženske do 41-50 let
10ZD10km - ženske do 51-60 let
10ZE10km - ženske do 61-70 let
10ZF10km - ženske nad 71 let
O67MUčenci 6. in 7. razred
O67ZUčenke 6. in 7. razred
O89MUčenci 8. in 9. razred
O89ZUčenke 8. in 9. razred
Rezultati

Tek 4 mostov

Škofja Loka, 15.6.2019

10MD - 10km - moški do 51-60 let

Uvr.Št.Priimek in imeLRKlub4kmRezultat
1378Marolt Jože1967Žarek upanja-BMC avtodeli0:13:170:36:24
2964Berčič Zoran1962Prvi in drugi tekaški korak0:14:290:40:41
3505Kordiš Jože1966Groharji0:14:510:41:04
4518Stojan Rodica1965vipavski tekači0:15:290:41:31
5508Bogataj Miro1959SŠ za strojništvo Škofja Loka0:15:580:42:35
6502Gartner Iztok1964ŠD Rudno0:15:550:43:30
7500Legat Slavko1964DRUŽINA LEGAT0:16:260:43:53
8470Pintar Milan1959Knauf Insulation0:16:340:43:54
9504Tavčar Ivan1962Alples0:16:180:44:04
10480Jenko Uroš1963Vitezi Dobrega Teka0:16:140:44:08
11488Hudolin Alojz1960 0:15:440:44:13
121061Triler Marko1967LTHAktiv - Junaki 3. nadstropja0:16:250:44:34
13491Oblak Janez1960 0:16:200:45:22
14385Alič Franci1968Knaufinsulation0:17:510:45:32
15493Kramar Marko1960 0:16:390:45:34
16397Kosovel Ermin1967 0:17:180:45:44
17388Rupnik Ivan1968 0:17:130:46:53
18506Primožič Marko1960Groharji0:17:430:47:06
19489Maselj Janez1966Čarman sport - Junaki 3. nadstropja0:17:440:47:31
201155Vrečar Branko1965VESELE NOGICE0:17:200:47:49
21398Brelih Iztok1967 0:17:560:48:20
221204Snedec Franci1961CANIFIT TEAM0:18:590:48:37
23514Gnezda Renato1966ŠD TEKAČI VIPAVSKE DOLINE0:18:270:49:04
24438Jerala Dušan1968GIMNAZIJA ŠKOFJA LOKA0:18:580:49:23
25512Kralj Ivan1966Elektro Gorenjska0:19:000:49:27
26507Podobnik Marko1962SŠ za strojništvo Škofja Loka0:18:010:49:32
27482Stanonik Franc1964 0:18:410:49:53
28372Goršek Janez1968TK LOČAN0:18:170:49:58
29342Turk Blaž1967 0:18:300:50:00
30390Jaklič Janez1967 0:18:520:50:52
30474Kustec Štefan1964JUNAKI 3. NADSTROPJA0:19:040:50:52
32744Čarman Ivo1959 0:19:530:51:26
33461Rupnik Branko1960//0:19:170:51:39
341022Kafol Primož1968Domel0:18:420:51:44
35498Bohinc Matjaž1963Hotovlja0:18:390:51:52
361175Senegačnik Marjan1961 0:19:310:52:05
37499Proj Marko1960POCLAIN HYDRAULICS0:19:240:52:12
38469Babnik Roman1965 0:20:090:52:14
39479Arnež Zoran1960 0:19:040:52:23
40468Jenko Tomaž1966Za Bobo-ta0:19:580:52:34
41477Kramar Boris1962DR MOL0:18:330:52:35
41344Lušina Matjaž1967ŠD Dražgoše0:18:440:52:35
43481Žontar Simon1962TRIATLONSKI KLUB LJUBLJANA0:19:280:53:33
44464Silovšek Ciril1962 0:20:070:53:39
45403Jovanović Robert1968 0:19:480:54:03
45515Fon Damijan1966ŠD TEKAČI VIPAVSKE DOLINE0:19:560:54:03
471120Pleško Boštjan1967Run4Unity0:20:280:54:16
48967Jazbec Marjan1959Prvi in drugi tekaški korak0:20:390:54:27
491013Štalec Vladimir1968Domel0:19:180:54:29
50455Radosavljević Miro1967PASCOFIX running team0:19:460:54:30
51466Kastelic Janez1966ART-AtlanticRuningTeam0:20:300:54:38
52458Bokal Miha1968Bokal sport0:19:450:54:48
531067Dodić Dušan1961LTHAktiv - Junaki 3. nadstropja0:19:170:55:13
54476Markuta Dušan1961 0:20:190:55:15
55478Dobnikar Janez1960Junaki 3. nadstropja0:21:080:55:34
561170Peternelj Hriberšek1968Symptom Gym - Junaki 3. nadstropja0:20:520:55:48
571041Megušar Roman1963Domel0:21:180:57:22
58430Pirih Iztok1968Alples0:19:540:58:05
59447Kavčič Janez1968Športno društvo Sveti Urban0:22:080:58:14
60459Livk Boštjan1968#MiSmoKleZaradHrane0:21:310:58:33
61391Okorn Vinko1967Junaki 3 nadstropja0:22:080:58:50
62472Šajnovič Slavko1959 0:22:070:58:52
63484Dolenc Matija1962Junaki 3. nadstropja0:22:120:59:02
64463Kavčič Dušan1965/0:21:301:00:26
65519Locke Jon1962Locke family0:22:391:00:49
661077Montes Fernando Raul1968PETROL0:23:351:01:11
67475Vujasinović Momir1961Slovenske železnice0:22:401:01:24
68341Stare Andrej1967 0:22:531:01:27
69483Kokalj Roman1960 0:22:441:02:26
70494Šarić Šerif1960 0:22:271:02:30
71467Seražin Miloš1962 0:22:561:02:39
721012Pivk Milan1962Symptom Gym - Junaki 3. nadstropja0:22:461:03:28
73495Klokočovnik Marko1966Varuh zdravja0:23:521:04:48
74496Zidar Štefan1962 0:23:591:05:11
75324Petek Marko1968 0:23:251:05:12
76517Hamers Romain1960Maasmechelen0:23:281:06:01
77503Beyer Malte1960Team Freising0:25:121:06:55
78485Šubic Andrej1960Rotary klub Škofja Loka - Tečem za zdravje0:25:121:06:57
79490Sever Tomislav1966FILC0:23:361:08:22
80516Demšar Roman1963Bokal sport0:27:36DNF