Rezultati

Kategorije
10M10km - Moški skupno
10Z10km - Ženske skupno
10MA10km - moški do 30 let
10MB10km - moški do 31-40 let
10MC10km - moški do 41-50 let
10MD10km - moški do 51-60 let
10ME10km - moški do 61-70 let
10MF10km - moški nad 71 let
10SM10km - moške štafete
10SX10km - mešane štafete
10SZ10km - ženske štafete
10ZA10km - ženske do 30 let
10ZB10km - ženske do 31-40 let
10ZC10km - ženske do 41-50 let
10ZD10km - ženske do 51-60 let
10ZE10km - ženske do 61-70 let
10ZF10km - ženske nad 71 let
O67MUčenci 6. in 7. razred
O67ZUčenke 6. in 7. razred
O89MUčenci 8. in 9. razred
O89ZUčenke 8. in 9. razred
Rezultati

Tek 4 mostov

Škofja Loka, 15.6.2019

10SZ - 10km - ženske štafete

Uvr.Št.Priimek in imeKlub4kmRezultat
12073Jerica Kravos, Veronika KrečičŠD TEKAČI VIPAVSKE DOLINE 30:14:570:39:30
22023Silva Robič Gregorc, Valerija MrakGIMNAZIJA ŠKOFJA LOKA 10:16:160:41:41
32045Andreja Stoimenovska, Ana StoimenovskaHabjan transport 40:17:430:44:50
42009Petra Lotrič, Teja BertonceljDomel 20:18:230:45:50
52025Nadja Pipan, Naja TomšeGIMNAZIJA ŠKOFJA LOKA 110:17:140:46:18
62060Lucija Franko, Darja FrankoMonna lisa0:20:130:47:18
72028Dora Jeraj, Ema HeglerGIMNAZIJA ŠKOFJA LOKA 140:18:560:50:13
82027Sara Buh, Sara JarcGIMNAZIJA ŠKOFJA LOKA 130:18:490:50:51
92024Ema Šparovec, Maja JarcGIMNAZIJA ŠKOFJA LOKA 100:19:230:51:31
102053Tjaša Košorok, Saša KancKancKošorok0:20:550:52:49
112068Nataša Jeram, Aleksandra MilićSindikat Gorenjskih lekarn0:21:070:53:06
122069Klara Dolinar, Lenka ŠifrarSmrkete0:19:170:53:10
132001Tatjana Selan, Barbka HladnikAD Olimpik0:19:470:53:17
142041Tea Stražar, Katarina PegamGroharji0:19:020:53:25
152038Tjaša Rupar, Nika KuharGIMNAZIJA ŠKOFJA LOKA 70:21:480:53:56
162054Tanja Kramar, Ida KramarKramar0:20:010:54:56
172019Tajda Mohorič, Jerca MohoričGIMNAZIJA 160:21:490:55:16
182042Maruša Činku, Katja PoljanšekHabjan transport 10:25:050:55:28
192018Petkovič Brigita, Lilijana MohorčANINE TEKAČICE0:19:240:55:37
202039Vita Renko, Tina KuharGIMNAZIJA ŠKOFJA LOKA 80:23:410:56:42
212040Dora Suljanovič, Mija SuljanovičGIMNAZIJA ŠKOFJA LOKA 90:23:430:56:43
222085Simona Štenkler, Andreja RantSindikat Gorenjskih lekarn0:24:430:58:39
232065Patrik Platiša, Anja ProšekRun4Unity0:26:450:58:42
242052Vilma Pretnar, Mojca TušekJunaki 3. nadstropja0:23:120:59:16
252049Ljubinka Leben, Bernarda Jugovecjunaki 3. nadstropja0:22:480:59:42
262029Blažka Dolenc, Mojca PrevodnikGIMNAZIJA ŠKOFJA LOKA 150:22:070:59:53
272016Iva Bokal, Urša BokalFilc0:23:361:00:01
282026Nina Gregurovič, Hana VrhovnikGIMNAZIJA ŠKOFJA LOKA 120:23:181:00:11
292061Lara Demšar, Nika DemšarN+L0:21:471:00:17
302051Mojca Košir, Damijana Primožičjunaki 3. nadstropja0:23:331:01:58
312050Barbara Kalan, Jasna Lajevecjunaki 3. nadstropja0:23:511:02:42
322088Klavdija Dolenc, Simona GubanecVESELE NOGICE 10:20:531:03:16
332067Simona Oprin, Vida GradišarSimona in Vida0:22:441:03:44
341034Barbara Živalič, Melita PavličDomel0:26:401:04:11
352100Maja Lušina, Mojca PadežnikVRTEC ŠKOFJA LOKA0:23:391:04:26
362072Daša Žgavc, Eva GnezdaŠD TEKAČI VIPAVSKE DOLINE 20:25:411:06:17
372071Mirjam Martini Gnezda, Meri KodričŠD TEKAČI VIPAVSKE DOLINE 10:25:401:06:36
382006Dani Štajer, Irma GolobCarice0:26:431:07:21