Rezultati

Kategorije
10M10km - Moški skupno
10Z10km - Ženske skupno
10MA10km - moški do 30 let
10MB10km - moški do 31-40 let
10MC10km - moški do 41-50 let
10MD10km - moški do 51-60 let
10ME10km - moški do 61-70 let
10MF10km - moški nad 71 let
10SM10km - moške štafete
10SX10km - mešane štafete
10SZ10km - ženske štafete
10ZA10km - ženske do 30 let
10ZB10km - ženske do 31-40 let
10ZC10km - ženske do 41-50 let
10ZD10km - ženske do 51-60 let
10ZE10km - ženske do 61-70 let
10ZF10km - ženske nad 71 let
O67MUčenci 6. in 7. razred
O67ZUčenke 6. in 7. razred
O89MUčenci 8. in 9. razred
O89ZUčenke 8. in 9. razred
Rezultati

Tek 4 mostov

Škofja Loka, 15.6.2019

10Z - 10km - Ženske skupno

Uvr.Št.Priimek in imeLRKlub4kmRezultat
1569Podobnik Katja1999ŠD TABOR ŽIRI0:14:200:38:43
22Kršinar Neja1991KGT Papež0:14:040:38:45
31110Kozjek Tina1993EGP0:14:300:38:47
41199Mazi Nika1992AD MASS0:14:360:41:00
5748Krmelj Petra1984Vrtec Škofja Loka0:15:340:43:26
6581Pogačar Neža2001 0:15:470:44:18
7746Potočnik Tanja1980Šola Mesto0:16:030:44:40
8794Kavčič Petra1974FIT klub NM0:16:370:44:50
9566Pišotek Katarina1994 0:16:510:45:01
10786Novak Magdalena1972 0:16:320:45:06
10700Pivk Maja1980 0:16:490:45:06
12767Osovnikar Neža1981ŠD Osovnikar0:16:190:45:10
13688Forjanič Petra1990 0:17:160:45:18
141176Kocjan Tina1961PETROL0:16:320:45:19
15595Bohinc Anita1989Hotovlja0:16:390:45:20
16724Omejc Jana1978Športno društvo Efi0:16:330:45:38
17830Kunstelj Ingrid1969DR MOL0:15:370:45:54
18727Habjanič Mateja1982MATEJA ŠPORT0:16:450:46:05
19577Stanonik Urša1996 0:17:230:46:16
201171Nina Fajfar1985Symptom Gym - Junaki 3. nadstropja0:16:550:46:21
211000Habjan Lejla1998Symptom Gym - Junaki 3. nadstropja0:17:080:46:34
22603Marjetič Alenka1981TRIATLON KLUB NOVO MESTO0:16:490:46:47
23870Kovič Milena1976GIMNAZIJA ŠKOFJA LOKA0:17:370:47:06
24726Koblar Barbara1980Športno društvo Efi0:17:080:47:12
25609Kopač Polona1989Vrtec Škofja Loka0:17:240:47:20
26586Stare Stella2003 0:17:140:47:23
27742Legan Klavdija1978FIT KLUB NOVO MESTO0:17:440:47:26
28650Kržišnik Teja1982 0:17:480:47:43
29756Čenčič Barbara1979SŠ za strojništvo Škofja Loka0:17:500:47:50
30829Kerzan Brigita1973Kinvital0:18:060:48:06
30643Mušič Pia1995Bokal sport0:17:290:48:06
32706Krek Anita1981Hausmart0:18:030:48:10
331118Jensterle Monika1978Run4Unity0:17:380:48:25
34738Kobe Nina1983FIT KLUB NOVO MESTO0:18:010:48:29
35715Šeme Maruša1981 0:17:110:48:34
36542Špilak Tina1991 0:18:170:48:35
37550Derlink Veronika1996/0:18:140:48:38
38559Šuligoj Taja2002TSK Idrija0:17:510:48:39
39641Kodrič Petra1994ŠD TEKAČI VIPAVSKE DOLINE0:17:590:48:45
40714Rak Nasta1980 0:17:110:48:46
41384Rudolf Monika1989FILC0:17:530:48:56
42640Čadež Zoja2003Športno društvo Sveti Urban0:19:160:49:01
42879Čadež Nataša1976Športno društvo Sveti Urban0:19:160:49:01
44988Grohar Martina1970Prvi in drugi tekaški korak0:18:340:49:24
451090Čibej Anja1996KŠŠ – Junaki 3. nadstropja0:18:150:49:30
46941Arnež Teja1961Junaki 3. nadstropja0:19:560:49:38
47862Malovrh Maretič Sabina1969GIMNAZIJA ŠKOFJA LOKA0:18:540:49:41
48728Hauptman Meta1980MATEJA ŠPORT0:18:010:49:44
49758Božnar Tanja1981Športno društvo Sveti Urban0:19:130:49:50
501208Purgar Nina2003 0:17:260:49:57
51623Rajšek Klara2002GIMNAZIJA ŠKOFJA LOKA0:19:100:49:58
51613Jerala Alenka1998GIMNAZIJA ŠKOFJA LOKA0:19:020:49:58
53887Premrn Krašna Katja1968ŠD TEKAČI VIPAVSKE DOLINE0:19:060:50:03
54980Kalan Marjana1967Prvi in drugi tekaški korak0:18:270:50:18
55549Čotar Sabina1988Pulz šport0:18:510:50:25
56616Pokorn Ajda2001GIMNAZIJA ŠKOFJA LOKA0:18:530:50:32
57587Triler Lucija2000 0:19:190:50:33
58984Hafner Daša1997Prvi in drugi tekaški korak0:18:200:50:40
59667Zupančič Grašič Jana1980Junaki 3. nadstropja0:19:580:50:54
60102Podlipnik Neža1994 0:19:060:50:56
61773Jurančič Grahek Urška1974DR MOL0:18:320:51:02
621098Kavčič Tinkara2002KŠŠ – Junaki 3. nadstropja0:19:040:51:05
62929Hafner Vida1963Vrtec Škofja Loka0:18:510:51:05
641211Zupan Simona1976 0:17:480:51:09
65660Sovdat Petra1980#mismoklezaradhrane0:18:120:51:12
66606Gaber Maša1999Difa Junaki 3. nadstropja0:18:590:51:14
67665Gabrovšek Tadeja1984FS TADEJA0:18:130:51:21
68784Stanovnik Špela1973 0:19:080:51:23
69858Pirih Tajda1995Alples0:18:520:51:24
69651Štefelin Mateja1980 0:19:220:51:24
71886Erjavec Andreja1970ŠD TEKAČI VIPAVSKE DOLINE0:18:510:51:27
72891Berguš Bojana1976Junaki 3. nadstropja0:20:030:51:41
73653Peharc Maja1985 0:19:130:51:45
74869Gorenčič Eliza2007 0:19:170:51:46
75850Les Mojca1961FIT KLUB NOVO MESTO0:18:290:51:47
76761Blatnik Barbara1983Lions klub Škofja Loka Vita.0:18:190:51:51
76921Bohinc Gregorija1963Hotovlja0:18:380:51:51
78804Del Giusto Sara1975Naše poti0:18:430:51:53
79672Bergant Neža1983Vitezi Dobrega Teka0:19:150:51:55
79597Legat Marta1999DRUŽINA LEGAT0:20:000:51:55
79568Marolt Špela1996 0:19:230:51:55
82689Lunka Simona1977 0:18:550:52:00
83560Šuligoj Lana2004TSK Idrija0:19:260:52:01
841210Kamin Andreja1975SALMING TEAM KRANJ0:18:590:52:05
85697Hafner Polona1981 0:19:230:52:07
861192Braniselj Polona1981 0:19:280:52:11
87906Gantar Julijana1961SportKa0:19:190:52:13
87816Bohinc Jerneja1972 0:19:260:52:13
89848Dolinar Cirila1972MATEJA ŠPORT0:19:080:52:19
89693Hribernik Breda1978Junaki 3. nadstropja0:19:160:52:19
89926Šinkovec Judita1958Zdravstveni dom Škofja Loka0:19:160:52:19
92582Črnigoj Marc Tina1988Ekipca0:20:060:52:22
93814Grajžl Tatjana1968VARUH ZDRAVJA0:18:310:52:23
94927Megušar Marinka1965Alples0:18:420:52:27
95642Bokal Ana2006Bokal sport0:18:260:52:30
96928Čarman Mateja1962Vrtec Škofja Loka0:19:060:52:35
97938Stibilj Milena1964ŠD TEKAČI VIPAVSKE DOLINE0:19:570:52:39
98730Butalič Mateja1978MATEJA ŠPORT0:19:370:52:42
99557Štromajer Eva1994 0:20:170:52:55
99949Kastelic Zvonka1955GiBit0:19:270:52:55
12345