Rezultati

Kategorije
10M10km - Moški skupno
10Z10km - Ženske skupno
10MA10km - moški do 30 let
10MB10km - moški do 31-40 let
10MC10km - moški do 41-50 let
10MD10km - moški do 51-60 let
10ME10km - moški do 61-70 let
10MF10km - moški nad 71 let
10SM10km - moške štafete
10SX10km - mešane štafete
10SZ10km - ženske štafete
10ZA10km - ženske do 30 let
10ZB10km - ženske do 31-40 let
10ZC10km - ženske do 41-50 let
10ZD10km - ženske do 51-60 let
10ZE10km - ženske do 61-70 let
10ZF10km - ženske nad 71 let
O67MUčenci 6. in 7. razred
O67ZUčenke 6. in 7. razred
O89MUčenci 8. in 9. razred
O89ZUčenke 8. in 9. razred
Rezultati

Tek 4 mostov

Škofja Loka, 15.6.2019

10ZA - 10km - ženske do 30 let

Uvr.Št.Priimek in imeLRKlub4kmRezultat
1569Podobnik Katja1999ŠD TABOR ŽIRI0:14:200:38:43
22Kršinar Neja1991KGT Papež0:14:040:38:45
31110Kozjek Tina1993EGP0:14:300:38:47
41199Mazi Nika1992AD MASS0:14:360:41:00
5581Pogačar Neža2001 0:15:470:44:18
6566Pišotek Katarina1994 0:16:510:45:01
7688Forjanič Petra1990 0:17:160:45:18
8595Bohinc Anita1989Hotovlja0:16:390:45:20
9577Stanonik Urša1996 0:17:230:46:16
101000Habjan Lejla1998Symptom Gym - Junaki 3. nadstropja0:17:080:46:34
11609Kopač Polona1989Vrtec Škofja Loka0:17:240:47:20
12586Stare Stella2003 0:17:140:47:23
13643Mušič Pia1995Bokal sport0:17:290:48:06
14542Špilak Tina1991 0:18:170:48:35
15550Derlink Veronika1996/0:18:140:48:38
16559Šuligoj Taja2002TSK Idrija0:17:510:48:39
17641Kodrič Petra1994ŠD TEKAČI VIPAVSKE DOLINE0:17:590:48:45
18384Rudolf Monika1989FILC0:17:530:48:56
19640Čadež Zoja2003Športno društvo Sveti Urban0:19:160:49:01
201090Čibej Anja1996KŠŠ – Junaki 3. nadstropja0:18:150:49:30
211208Purgar Nina2003 0:17:260:49:57
22623Rajšek Klara2002GIMNAZIJA ŠKOFJA LOKA0:19:100:49:58
22613Jerala Alenka1998GIMNAZIJA ŠKOFJA LOKA0:19:020:49:58
24616Pokorn Ajda2001GIMNAZIJA ŠKOFJA LOKA0:18:530:50:32
25587Triler Lucija2000 0:19:190:50:33
26984Hafner Daša1997Prvi in drugi tekaški korak0:18:200:50:40
27102Podlipnik Neža1994 0:19:060:50:56
281098Kavčič Tinkara2002KŠŠ – Junaki 3. nadstropja0:19:040:51:05
29606Gaber Maša1999Difa Junaki 3. nadstropja0:18:590:51:14
30858Pirih Tajda1995Alples0:18:520:51:24
31869Gorenčič Eliza2007 0:19:170:51:46
32597Legat Marta1999DRUŽINA LEGAT0:20:000:51:55
32568Marolt Špela1996 0:19:230:51:55
34560Šuligoj Lana2004TSK Idrija0:19:260:52:01
35642Bokal Ana2006Bokal sport0:18:260:52:30
36557Štromajer Eva1994 0:20:170:52:55
37576Ivanušič Katarina2004AK Škofja Loka0:19:420:53:25
38583Podlogar Klara1990 0:19:220:53:43
39589Čadež Maja1998 0:20:110:54:31
401161Krašovec Urša1990VESELE NOGICE0:20:170:54:41
41588Bašelj Nastja1990Marathon Novo mesto0:20:450:54:43
42639Kavčič Maja1994Športno društvo Sveti Urban0:20:220:54:48
43637Podobnik Jasna2004Športno društvo Sveti Urban0:20:070:55:15
441115Langerholc Katarina1996EGP0:22:090:55:29
45614Tolar Manca2003GIMNAZIJA ŠKOFJA LOKA0:20:580:55:31
461185Šmid Tonka2004 0:20:560:55:32
47563Habjan Sabina1997 0:20:260:55:33
48629Likozar Katarina2004Likozar0:22:180:55:36
49558Gabrič Maša1989 0:20:420:55:55
50599Hodnik Klara2004MATEJA ŠPORT0:20:320:56:00
51541Trdina Lia2003 0:20:550:56:05
52580Končan Terezija2004 0:21:540:56:22
52584Režen Larisa2004 0:22:040:56:22
541135Gorišek Urša2001GIMNAZIJA ŠKOFJA LOKA0:21:390:56:24
55602Bradeško Katarina1998ŠD Rudno0:20:220:56:26
56743Florjančič Ana1991 0:20:150:56:32
57634Hadalin Monika1990SŠ za strojništvo Škofja Loka0:21:140:56:52
58567Camlek Nika1999 0:20:230:57:02
59622Rihtaršič Lucija2001GIMNAZIJA ŠKOFJA LOKA0:21:490:58:02
60626Rihtaršič Marta2002GIMNAZIJA ŠKOFJA LOKA0:20:360:58:27
61546Hostnik Marjeta1993 0:22:420:58:28
611010Meterc Tinkara2001Symptom Gym - Junaki 3. nadstropja0:20:470:58:28
63624Sajovic Teja2001GIMNAZIJA ŠKOFJA LOKA0:21:590:58:30
63615Purgar Tinkara2001GIMNAZIJA ŠKOFJA LOKA0:22:000:58:30
651011Meterc Mojca2004Symptom Gym - Junaki 3. nadstropja0:20:390:58:31
66572Mijatovič Laura1998 0:22:190:59:01
67565Peternel Silva1989 0:21:450:59:04
68636Čuk Ana1992JUNAKI 3. NADSTROPJA0:21:280:59:26
69621Jerala Manca2001GIMNAZIJA ŠKOFJA LOKA0:21:500:59:49
70592Mramor Zoja2004MrMr0:22:061:00:14
71579Dolenc Petra1989Junaki 3. nadstropja0:22:211:00:29
72571Gatej Barbara1995 0:21:281:00:40
73578Mohorič Ana1990 0:21:381:01:43
74611Dolenec Teja1990Junaki 3. nadstropja0:22:251:01:49
75600Sajovic Ana1991MATEJA ŠPORT0:22:251:02:38
761164Cankar Tina1993VESELE NOGICE0:23:541:02:59
771214Grošelj Iza1999 0:21:251:03:10
78570Misson Neža1992Junaki 3. nadstropja0:22:231:03:18
79646Locke Alice2001Locke family0:23:371:03:24
80598Legat Kristina2000DRUŽINA LEGAT0:24:071:04:13
81638Kavčič Katja1998Športno društvo Sveti Urban0:21:531:04:35
82989Jamnik Maja1995Prvi in drugi tekaški korak0:23:161:04:36
83645Čeč Lara1993Lions klub Škofja Loka DPČ0:24:131:04:48
841206Jagodic Dolores2001 0:25:251:05:08
841207Potočnik Karmen2001 0:25:241:05:08
861165Hafnar Ana1993VESELE NOGICE0:25:231:05:17
871180Videmšek Maša1993 0:23:221:05:39
88552Lavtar Alja1997 0:23:271:05:40
89547Šraj Patricija1996 0:24:111:07:02
90619Rant Laura2000GIMNAZIJA ŠKOFJA LOKA0:23:171:07:16
91620Kocjančič Nikita2000GIMNAZIJA ŠKOFJA LOKA0:23:161:07:17
91625Kostanjevec Ana Gabriela2001GIMNAZIJA ŠKOFJA LOKA0:23:161:07:17
93585Kalan Špela1991 0:24:251:09:59
94630Milič Martina1990DRUGA VIOLINA- CUDV DRAGA0:25:161:10:23
95632Klančišar Hana1997DRUGA VIOLINA- CUDV DRAGA0:24:371:10:24
96978Ravnikar Manca1996Prvi in drugi tekaški korak0:25:091:10:32
97594Avbelj Maruška1992JUNAKI 3. NADSTROPJA0:26:501:15:40
98633Hartman Sara1998DRUGA VIOLINA- CUDV DRAGA0:30:301:25:10
99628Bobnar Nika2003GIMNAZIJA ŠKOFJA LOKA DNF
99607Dolinar Rebeka1993Difa Junaki 3. nadstropja0:18:44DNF
12