Rezultati

Kategorije
10M10km - Moški skupno
10Z10km - Ženske skupno
10MA10km - moški do 30 let
10MB10km - moški do 31-40 let
10MC10km - moški do 41-50 let
10MD10km - moški do 51-60 let
10ME10km - moški do 61-70 let
10MF10km - moški nad 71 let
10SM10km - moške štafete
10SX10km - mešane štafete
10SZ10km - ženske štafete
10ZA10km - ženske do 30 let
10ZB10km - ženske do 31-40 let
10ZC10km - ženske do 41-50 let
10ZD10km - ženske do 51-60 let
10ZE10km - ženske do 61-70 let
10ZF10km - ženske nad 71 let
O67MUčenci 6. in 7. razred
O67ZUčenke 6. in 7. razred
O89MUčenci 8. in 9. razred
O89ZUčenke 8. in 9. razred
Rezultati

Tek 4 mostov

Škofja Loka, 15.6.2019

10ZC - 10km - ženske do 41-50 let

Uvr.Št.Priimek in imeLRKlub4kmRezultat
1794Kavčič Petra1974FIT klub NM0:16:370:44:50
2786Novak Magdalena1972 0:16:320:45:06
3724Omejc Jana1978Športno društvo Efi0:16:330:45:38
4830Kunstelj Ingrid1969DR MOL0:15:370:45:54
5870Kovič Milena1976GIMNAZIJA ŠKOFJA LOKA0:17:370:47:06
6742Legan Klavdija1978FIT KLUB NOVO MESTO0:17:440:47:26
7829Kerzan Brigita1973Kinvital0:18:060:48:06
81118Jensterle Monika1978Run4Unity0:17:380:48:25
9879Čadež Nataša1976Športno društvo Sveti Urban0:19:160:49:01
10988Grohar Martina1970Prvi in drugi tekaški korak0:18:340:49:24
11862Malovrh Maretič Sabina1969GIMNAZIJA ŠKOFJA LOKA0:18:540:49:41
12773Jurančič Grahek Urška1974DR MOL0:18:320:51:02
131211Zupan Simona1976 0:17:480:51:09
14784Stanovnik Špela1973 0:19:080:51:23
15886Erjavec Andreja1970ŠD TEKAČI VIPAVSKE DOLINE0:18:510:51:27
16891Berguš Bojana1976Junaki 3. nadstropja0:20:030:51:41
17804Del Giusto Sara1975Naše poti0:18:430:51:53
18689Lunka Simona1977 0:18:550:52:00
191210Kamin Andreja1975SALMING TEAM KRANJ0:18:590:52:05
20816Bohinc Jerneja1972 0:19:260:52:13
21693Hribernik Breda1978Junaki 3. nadstropja0:19:160:52:19
21848Dolinar Cirila1972MATEJA ŠPORT0:19:080:52:19
23730Butalič Mateja1978MATEJA ŠPORT0:19:370:52:42
24810Košir Anica1970VARUH ZDRAVJA0:19:280:53:05
24986Suzana Bergant1972Prvi in drugi tekaški korak0:19:260:53:05
26687Pintar Oblak Karmen1978SRNice0:19:170:53:07
27888Dražič Katarina1970Junaki 3. nadstropja0:20:060:53:08
28811Ovnik-Malačič Vesna1973VARUH ZDRAVJA0:20:060:53:19
28795Božjak Simona1973Tečemo z nasmehom - Klemen Dolenc0:19:590:53:19
30735Štern Katja1977MATEJA ŠPORT0:20:110:53:20
30844Cimprle Janja1974Športno društvo Efi0:19:410:53:20
32843Zor Metka1975Športno društvo Efi0:19:410:53:21
331066Dodić Mirjana1969LTHAktiv - Junaki 3. nadstropja0:19:070:53:37
34847Oblak Karmen1976Športno društvo Efi0:19:400:53:53
35671Raztresen Mojca1978 0:19:380:54:07
36821Šuligoj Natja1976 0:19:160:54:08
36845Pruša Katja1975Športno društvo Efi0:20:190:54:08
38771Šraj Bernarda1973SV VZE0:20:170:54:09
39790Jamšek Simona1971 0:20:480:54:10
40717Mihevc Saša1978Knauf Insulation0:19:200:54:18
41686Matičič Lidija1977team dream0:21:070:54:22
42841Čampa Mateja1975Športno društvo Efi0:19:410:54:29
43733Lackovič Mateja1978MATEJA ŠPORT0:20:320:54:35
43798Bevc Tomažič Valerija1972Tečemo z nasmehom - Klemen Dolenc0:20:080:54:35
45866Bertoncelj Nevenka1970GIMNAZIJA ŠKOFJA LOKA0:20:090:54:41
46854Bokal Petra1969Šola Mesto0:20:180:54:47
47857Stare Irena1971Alples0:19:500:54:48
48894Rebolj Neža1974Lions klub Škofja Loka DPČ0:21:000:54:50
49860Stanonik Romana1969Občina Škofja Loka0:20:320:55:04
50979Prosenc Simona1969Prvi in drugi tekaški korak0:20:410:55:09
51864Prevc Megušar Ana1969GIMNAZIJA ŠKOFJA LOKA0:21:180:55:15
521158Trampuš Nataša1975VESELE NOGICE0:19:470:55:19
53861Ravnikar Nataša1974GIMNAZIJA ŠKOFJA LOKA0:20:190:55:32
54782Lavrič Veronika1972junaki 3. nadstropja0:21:190:55:37
551181Klemenčič Vesna1970Run4Unity0:20:590:55:46
56871Likozar Jelka1975Likozar0:22:180:56:04
57647Žumer Metka1977Junaki 3. nadstropja0:21:260:56:08
58776Alič Maja1971 0:20:260:56:18
59867Bogataj Suljanovič Saša1972GIMNAZIJA ŠKOFJA LOKA0:20:420:56:19
60780Pfajfar Habjan Dragica1974 0:19:520:56:23
61793Šaljaj Anica1972Gimnazija Škofja Loka0:20:340:56:25
61996Bertoncelj Helena1974Symptom Gym - Junaki 3. nadstropja0:20:450:56:25
63826Kramžar Maja1974Rondo trade d.o.o.0:21:180:56:41
64853Kužel Doris1972Šola Mesto0:21:360:56:45
65825Učakar Alja1974ŠD LJUBLJANSKE MLEKARNE0:20:190:56:47
66831Pintar Stanka1974ŠD POLJANE0:20:570:56:49
67889Lešnjak Nadja1970Junaki 3. nadstropja0:21:290:56:53
68849Gros Sabina1973MATEJA ŠPORT0:20:340:57:26
69851Modic Tina1975FIT KLUB NOVO MESTO0:21:490:57:30
70789Turk Edita1970 0:21:150:57:51
71729Tomc Katarina1978MATEJA ŠPORT0:21:080:58:03
71881Košir Tadeja1974Elektro Gorenjska0:21:050:58:03
73972Mlinar Urška1969Prvi in drugi tekaški korak0:21:090:58:09
73663Plastovska Žaklina1978 0:21:460:58:09
75772Groznik Bojana1969 0:21:450:58:29
751026Tolar Breda1969Domel0:20:330:58:29
77884Žgavc Tatjana1969ŠD TEKAČI VIPAVSKE DOLINE0:22:120:58:44
78882Mikuš Helena1971ŠD TEKAČI VIPAVSKE DOLINE0:22:120:58:46
79896Železnik Nataša1976#MiSmoKleZaradHrane0:21:330:58:47
80893Trobec Mlakar Polona1974Savčan0:21:220:58:50
81779Vogrič Polona1973 0:22:060:59:05
82855Jesenovec Ana Dagarin1971Zdravstveni dom Škofja Loka0:21:030:59:10
83877Jesenko Nataša1976Športno društvo Sveti Urban0:22:460:59:20
84876Kavčič Barbara1973Športno društvo Sveti Urban0:21:530:59:39
85781Svetelj Urška1974 0:21:190:59:40
86800Mikuž Mojca1974 0:22:140:59:49
87770Istenič Karmen1972 0:21:120:59:54
881032Pfajfar Mateja1973Domel0:21:441:00:03
89892Kostanjevec Darja1971Savčan0:22:031:00:10
90835Mramor Vanja1971MrMr0:22:061:00:15
91842Štorga Eufemija1975Športno društvo Efi0:21:141:00:29
92681Celec Biserka1977 0:23:241:00:40
93838Mlinar Branka1973POCLAIN HYDRAULICS0:22:181:00:43
94856Dinter Jana1975Team Freising0:22:241:00:51
95873Hrvatin Klementina1973DRUGA VIOLINA- CUDV DRAGA0:22:161:00:57
96813Demšar Vanja1973 0:22:521:01:17
97846Rauh Monika1970Športno društvo Efi0:21:451:01:27
981182Egart Darinka1969 0:22:231:01:30
99880Oselj Danica1969Sibo Group0:22:401:01:45
100890Bučak Ilonka1973Junaki 3. nadstropja0:22:341:01:51
12