Rezultati

Kategorije
10M10km - Moški skupno
10Z10km - Ženske skupno
10MA10km - moški do 30 let
10MB10km - moški do 31-40 let
10MC10km - moški do 41-50 let
10MD10km - moški do 51-60 let
10ME10km - moški do 61-70 let
10MF10km - moški nad 71 let
10SM10km - moške štafete
10SX10km - mešane štafete
10SZ10km - ženske štafete
10ZA10km - ženske do 30 let
10ZB10km - ženske do 31-40 let
10ZC10km - ženske do 41-50 let
10ZD10km - ženske do 51-60 let
10ZE10km - ženske do 61-70 let
10ZF10km - ženske nad 71 let
O67MUčenci 6. in 7. razred
O67ZUčenke 6. in 7. razred
O89MUčenci 8. in 9. razred
O89ZUčenke 8. in 9. razred
Rezultati

Tek 4 mostov

Škofja Loka, 15.6.2019

10ZD - 10km - ženske do 51-60 let

Uvr.Št.Priimek in imeLRKlub4kmRezultat
11176Kocjan Tina1961PETROL0:16:320:45:19
2941Arnež Teja1961Junaki 3. nadstropja0:19:560:49:38
3887Premrn Krašna Katja1968ŠD TEKAČI VIPAVSKE DOLINE0:19:060:50:03
4980Kalan Marjana1967Prvi in drugi tekaški korak0:18:270:50:18
5929Hafner Vida1963Vrtec Škofja Loka0:18:510:51:05
6850Les Mojca1961FIT KLUB NOVO MESTO0:18:290:51:47
7921Bohinc Gregorija1963Hotovlja0:18:380:51:51
8906Gantar Julijana1961SportKa0:19:190:52:13
9814Grajžl Tatjana1968VARUH ZDRAVJA0:18:310:52:23
10927Megušar Marinka1965Alples0:18:420:52:27
11928Čarman Mateja1962Vrtec Škofja Loka0:19:060:52:35
12938Stibilj Milena1964ŠD TEKAČI VIPAVSKE DOLINE0:19:570:52:39
13805Pavlič Karmen1968VARUH ZDRAVJA0:20:060:53:17
14901Kustec Dragica1961JUNAKI 3. NADSTROPJA0:20:220:53:55
15898Slapar Slavka1960Varuh zdravja0:19:250:54:35
16897Kapus Kristina1963vegan.si0:20:190:54:53
17904Bogataj Metka1963VARUH ZDRAVJA - JUNAKI 3. NADSTROPJA0:20:170:55:17
18990Jazbec Duša1960Prvi in drugi tekaški korak0:20:380:55:24
19913Klokočovnik Sonja1966Varuh zdravja0:20:430:55:36
20863Miklavčič Simona1968GIMNAZIJA ŠKOFJA LOKA0:19:490:55:50
21778Rus Ida1967 0:20:050:55:54
22987Berčič Silva1968Prvi in drugi tekaški korak0:21:010:56:53
23977Ravnikar Stanka1968Prvi in drugi tekaški korak0:20:010:57:10
24774Benedik Tatjana1967 0:21:010:57:15
25931Tolar Jerneja1965Groharji0:22:120:57:55
26823Sertič Mojca1967 0:20:250:58:37
27932Dolenc Ivanka1961Groharji0:22:120:58:46
28900Šajnovič Silva1964 0:22:070:58:55
29916Krančan Spomenka1963 0:21:580:58:59
30769Tolar Helena1968 0:21:480:59:02
31911Globočnik Vida1966VARUH ZDRAVJA0:21:470:59:13
32914Pintar Romana1962 0:22:090:59:17
33907Živič Zlata1965 0:21:550:59:46
34974Dekleva Tatjana1963Prvi in drugi tekaški korak0:22:050:59:50
35865Zarnik Irma1968GIMNAZIJA ŠKOFJA LOKA0:22:291:00:24
36930Florjančič Irena1963GIMNAZIJA ŠKOFJA LOKA0:22:311:00:25
37925Proj Elizabeta1964Šola Mesto0:21:401:00:30
38981Šifrer Mojca1967Prvi in drugi tekaški korak0:22:311:00:42
39837Cimbaljevič Francka1968POCLAIN HYDRAULICS0:21:471:00:49
40944Habjan Dragica1959Habjan transport0:22:291:01:41
41818Jerše Hrustek Alenka1968Varuh zdravja0:21:561:02:47
42917Kosovel Marjetka1962 0:23:121:02:51
43982Maček Darja1959Prvi in drugi tekaški korak0:22:551:03:12
44919Zavodnik Tanja1965 0:23:091:03:33
45903Arnež Jana1960 0:21:591:03:42
46910Kolbl Duska1962Urbani tekaci0:23:221:03:44
47905Kuhar Breda1966ŠD Butan plin0:22:591:03:57
48940Rabič Andreja1962Junaki 3. nadstropja0:22:371:04:09
49991Bergant Darja1962Prvi in drugi tekaški korak0:22:131:04:10
50833Pavlin Natalija1967Urbani tekači0:23:081:04:23
51922Cankar Romana1965POCLAIN HYDRAULICS0:22:591:04:33
52915Zupan Milena1963#MiSmoKleZaradHrane0:23:551:04:46
53942Grilc Mirjana1961Junaki 3. nadstropja0:23:131:05:20
54943Demšar Cilka1965Bokal sport0:21:571:05:40
55815Holy Helena1967Junaki 3. nadstropja0:23:571:06:41
56909Šubic Nadja1963Rotary klub Škofja Loka - Tečem za zdravje0:25:111:06:55
57902Štular Marija1959 0:24:221:07:52
58775Mavric Vesna1968 0:23:501:07:57
59939Orel Milojka1961ŠD TEKAČI VIPAVSKE DOLINE0:24:451:08:30
60808Jamnik Majda1967 0:24:471:09:07
61945Locke Kathy1966Locke family0:24:461:09:14
62874Kovačič Jožica1968DRUGA VIOLINA- CUDV DRAGA0:24:371:10:24
63912Zajc Mateja1965 0:25:171:11:37
64935Lipovšek Polc Vojka1963DRUGA VIOLINA- CUDV DRAGA0:26:121:17:44
65936Škrbec Katjuša1965DRUGA VIOLINA- CUDV DRAGA0:30:291:25:12
66934Novak Metka1962DRUGA VIOLINA- CUDV DRAGA0:30:541:25:39
67973Bogataj Janja1967Prvi in drugi tekaški korak0:19:51DNF