Rezultati

Kategorije
10M10km - Moški skupno
10Z10km - Ženske skupno
10MA10km - moški do 30 let
10MB10km - moški do 31-40 let
10MC10km - moški do 41-50 let
10MD10km - moški do 51-60 let
10ME10km - moški do 61-70 let
10MF10km - moški nad 71 let
10SM10km - moške štafete
10SX10km - mešane štafete
10SZ10km - ženske štafete
10ZA10km - ženske do 30 let
10ZB10km - ženske do 31-40 let
10ZC10km - ženske do 41-50 let
10ZD10km - ženske do 51-60 let
10ZE10km - ženske do 61-70 let
10ZF10km - ženske nad 71 let
O67MUčenci 6. in 7. razred
O67ZUčenke 6. in 7. razred
O89MUčenci 8. in 9. razred
O89ZUčenke 8. in 9. razred
Rezultati

Tek 4 mostov

Škofja Loka, 15.6.2019

O67Z - Učenke 6. in 7. razred

Uvr.Št.Priimek in imeLRKlubRezultat
13002Radej Tjaša2007Osnovna šola Blanca0:06:03
23145Manca Kavčič2006OŠ Železniki0:06:04
33112Lucija Erznožnik2006OŠ Škofja Loka-Mesto0:06:32
43039Tomše Nina2006OŠ Cvetka Golarja Škofja Loka0:06:36
53015Hrvatin Sara2007OŠ Cvetka Golarja Škofja Loka0:07:00
63033Rep Zala2007OŠ Cvetka Golarja Škofja Loka0:07:01
73011Camlek Maca2007OŠ Cvetka Golarja Škofja Loka0:07:06
83032Podlipnik Ajda2007OŠ Cvetka Golarja Škofja Loka0:07:13
93048Asja Fatimič2006OŠ Ivana Groharja0:07:14
103081Nina Tomažin2007OŠ Ivana Groharja0:07:18
113124Neža Bogataj2006OŠ Škofja Loka-Mesto0:07:20
123105Adelin Krajnik2006OŠ Škofja Loka-Mesto0:07:24
133030Novljan Manca2006OŠ Cvetka Golarja Škofja Loka0:07:26
143016Hrvatin Lara2007OŠ Cvetka Golarja Škofja Loka0:07:29
153131Pika Finžgar2007OŠ Škofja Loka-Mesto0:07:30
163142Zarja Žakelj2006OŠ Škofja Loka-Mesto0:07:35
173003Radej Anja2007Osnovna šola Blanca0:07:36
183127Nika Goričanec2007OŠ Škofja Loka-Mesto0:07:38
193108Katja Habicht Zupan2007OŠ Škofja Loka-Mesto0:07:39
193122Naja Košir2007OŠ Škofja Loka-Mesto0:07:39
213153Eva Tramte2006OŠ IVANA GROHARJA0:07:41
223080Neža Berce2006OŠ Ivana Groharja0:07:42
233097Andreja Krajnik2007OŠ Škofja Loka-Mesto0:07:43
243084Sara Štefelin2007OŠ Ivana Groharja0:07:44
253133Samira Mazreku2007OŠ Škofja Loka-Mesto0:07:48
263096Ana Julija Oman2007OŠ Škofja Loka-Mesto0:07:50
273036Štefelin Sara2007OŠ Cvetka Golarja Škofja Loka0:07:51
283098Danaja Fink2007OŠ Škofja Loka-Mesto0:07:54
293063Klara Potočnik2007OŠ Ivana Groharja0:08:03
303152Vita Petrič2006OŠ NOVE JARŠE0:08:07
313095Ana Uršič2006OŠ Škofja Loka-Mesto0:08:17
323115Maja Harbaš2006OŠ Škofja Loka-Mesto0:08:18
333110Lara Benedik2007OŠ Škofja Loka-Mesto0:08:20
343109Lana Lavrinec2006OŠ Škofja Loka-Mesto0:08:22
353118Manja Heine2006OŠ Škofja Loka-Mesto0:08:23
363085Teja Jezeršek2007OŠ Ivana Groharja0:08:26
363029Nastran Nina2007OŠ Cvetka Golarja Škofja Loka0:08:26
383117Manca Dolinar2006OŠ Škofja Loka-Mesto0:08:30
393114Lucija Klemenčič2007OŠ Škofja Loka-Mesto0:08:34
403049Danaja Kristan2007OŠ Ivana Groharja0:08:39
413054Ema Debeljak2007OŠ Ivana Groharja0:08:46
423037Štravs Manca2007OŠ Cvetka Golarja Škofja Loka0:08:56
433116Dizdarević Alja2007OŠ Škofja Loka-Mesto0:08:59
443047Anja Šprajcar2007OŠ Ivana Groharja0:09:07
453141Vesna Primožič Strasner2006OŠ Škofja Loka-Mesto0:09:08
463028Muren Hana2007OŠ Cvetka Golarja Škofja Loka0:09:14
473125Neža Omejc2007OŠ Škofja Loka-Mesto0:09:46
483140Urška Eržen2007OŠ Škofja Loka-Mesto0:09:47
493132Reisa Škrgić2007OŠ Škofja Loka-Mesto0:10:09
503100Erna Mahmutović2007OŠ Škofja Loka-Mesto0:10:42