Rezultati

Kategorije
MFinale - Moški
ZFinale - Ženske
GFinale - Poklicne ekipe
TFinale - Moške ekipe
T3Finale - Mešane ekipe
M1Kvalifikacije - moški - Skupina 1
M10Kvalifikacije - moški - Skupina 10
M2Kvalifikacije - moški - Skupina 2
M3Kvalifikacije - moški - Skupina 3
M4Kvalifikacije - moški - Skupina 4
M5Kvalifikacije - moški - Skupina 5
M6Kvalifikacije - moški - Skupina 6
M7Kvalifikacije - moški - Skupina 7
M8Kvalifikacije - moški - Skupina 8
M9Kvalifikacije - moški - Skupina 9
T1Kvalifikacije - Moške ekipe - 1
T2Kvalifikacije - Moške ekipe - 2
T31Kvalifikacije - Mešane ekipe - 1
T32Kvalifikacije - Mešane ekipe - 2
Z1Kvalifikacije - ženske - Skupina 1
Z2Kvalifikacije - ženske - Skupina 2
Rezultati

Red Bull 400

Planica, 14.9.2019

T2 - Kvalifikacije - Moške ekipe - 2

Uvr.Št.EkipaTekmovalciRezultat
11085#VELIKONOCNOJAJCEEnej Caf, Luka Kropivšek, Rok Renko, Jure Kropivšek0:03:52.8
21077ZVONE TEAMMarko Gabrovec, Gregor Hebar, Tomaž Rep, Vito Kolarič0:04:00.1
31101ŠTIRJE MUŠKETIRJINejc Gmajnič, Miha Dolinar, Matej Voga, Matej Kostajnšek0:04:00.3
41073DIVJE SVINJEGregor Horvat, Gregor Tretnjak, Enes Ibrakovic, Ćiga Horvat0:04:02.5
51104SPORTIKKlemen Zdolšek, David Plevnik, Tilen Cmok, Žan Žaler0:04:02.8
61079PINK PANTHERSAnze Rozman, David Pegam, Vidak Petric, Andrej Umnik0:04:04.6
71086TEAM VRHPOLJEKlemen Kotnik, Matic Sadjak, Miha Novak, Luka Dacar0:04:07.5
81105FEJK NJUZŽiga Pokorn, Filip Stražišar, Leon Pirc, Jernej Ambrožič0:04:08.4
91103MINUSIRok Lapornik, Mario Jelaš, Nik Bračič, Timon Brunšek0:04:19.3
101067ICONOMI TEAMUroš Brinovec, Nejc Štebe, Robert Njenjić, Maks Vrščaj0:04:23.6
111068PGD PODBREZJEDarko Kolarek, Mitja Žagar, Bojan Krivec, Svit Ribič0:04:25.9
121102TRI ČETER KANGELCELuka Kavčič, Marko Demšar, Janez Šmid, Gašper Urh0:04:27.2
131058ŠKOFJELOČANIJure Platiša, Matic Platiša, Blaž Hafner, Gašper Hafner0:04:31.2
141082STEROIDI.SIMatjaž Smolič, Primož Brajar, Uroš Kek, Grega Toplak0:04:31.7
151087VINSKE MUŠICEMarko Vinkovič, Tadej Čufar, Srečko Sternisa, Žan Stegne0:04:36.6
161095STADELBRÜCKEN BANDEManuel Jury, Gregor Truppe, Siegfried Roth, Florian Merlin0:04:52.8
171064SVEDRIGregor, Gasper, Blaz, Benjamin0:04:54.9
181081DRBETINCIKlemen Vršič, Kristijan Majer, Primož Ilešič, Andraž Zorec0:05:00.5
191084BAR KISMartin Polajžer, Aleš Krivanik, Damijan Volavšek, Miran Mihelič0:05:06.5
201065UNIFOREST TEAMDarko Kolarek, Mitja Žagar, Bojan Krivec, Svit Ribič0:05:11.2
211106ABUHIDavid Voda, Anže Sonjak, Rok Boštjan, Mitja Javornik0:05:11.4
221059FAKAMUJOJost Potocnik, Nejc Gerdej, Metod Fajmut, Primoz Fajmut0:05:32.0
231057GOLO VR 46 !!!!Sluga Jurij, Kajtna Darko, Vodenik Andrej, Kranjec Ivan0:05:40.8
241076SKI TEAMSajjad Ahmadi, Grega Fabiani, Damjan Jug, Nejc Dimnik0:05:42.0
251062THOROVCIDomen Blaževič, Gašper Ozimek, Vojko Zupančič, Rok Kranjc0:06:10.2