Rezultati

Kategorije
MFinale - Moški
ZFinale - Ženske
GFinale - Poklicne ekipe
TFinale - Moške ekipe
T3Finale - Mešane ekipe
M1Kvalifikacije - moški - Skupina 1
M10Kvalifikacije - moški - Skupina 10
M2Kvalifikacije - moški - Skupina 2
M3Kvalifikacije - moški - Skupina 3
M4Kvalifikacije - moški - Skupina 4
M5Kvalifikacije - moški - Skupina 5
M6Kvalifikacije - moški - Skupina 6
M7Kvalifikacije - moški - Skupina 7
M8Kvalifikacije - moški - Skupina 8
M9Kvalifikacije - moški - Skupina 9
T1Kvalifikacije - Moške ekipe - 1
T2Kvalifikacije - Moške ekipe - 2
T31Kvalifikacije - Mešane ekipe - 1
T32Kvalifikacije - Mešane ekipe - 2
Z1Kvalifikacije - ženske - Skupina 1
Z2Kvalifikacije - ženske - Skupina 2
Rezultati

Red Bull 400

Planica, 14.9.2019

T32 - Kvalifikacije - Mešane ekipe - 2

Uvr.Št.EkipaTekmovalciRezultat
11108ZWEISTELLIGE HAFTSTRAFENMiha Dolar, Lea Holc, Žiga Špelič, Anže Čufar0:03:47.7
21053REEBOK CROSSFIT LJUBLJANASaška Polanc, Aleks Koštomaj, Luka Golob, Blaž Klemenčič0:04:24.4
31098AKTIVKA PULAValentina Vuković, Juraj Šarić, Leo Bašić, Dimitrije Milaković0:04:39.0
41078NON SI MOLLA UN CAZZOPassoni Letizia, Benassutti Luca, Tonizzo Marialuisa, Passoni Giacomo0:04:42.8
51097NOT FAST, JUST FURIOUS!!!Matic Leban, Martin Ušaj, Samantha Berginc, Jan Klanjšček0:04:43.6
61049LOČANIJakob Šturm, Katja Šturm, Klara Rajšek, Martin Mlinsek0:04:49.0
71092TEAM JETIValentina Vavdi, Alen Vučina, Jan Kramberger, Primož Črešnar0:04:52.2
81080PAJKIAleks Uršič, Kaja Volk, Jani Volk, Anej Uršič0:05:04.5
91061GIN-KOTIJanez Ribič, David Mlinar, Natalija Čepin, Sabina Brdnik0:05:12.5
101096SPROSCENIAnja Rakovec, Žan Hafner, Valerija Oblak, Vid Hafner0:05:12.6
111070ŠPORTNO DRUŠTVO REPNJE - DOBRUŠA 2Gašper Klun, Alin Janežič, Aljaž Kočar, Tadej Lakner0:05:46.9
121069ŠPORTNO DRUŠTVO REPNJE-DOBRUŠA 1Jure Černivec, Gašper Kadivec, Petra Nagode, Mitja Ulčar0:05:55.4
131072BEAUTIFULZZ&BALDZZTina Hrvatin, Luka Godnič, Đani Begić, Uroš Fikon0:06:04.7
141100GORIŠKA.SISlavko Babić, Gabrijel Fišer, Matija Šatej, Jana Zoratti0:06:32.5
151099PIINI METULJČKIPrimoz, Andrej, Sebastjan, Polonca0:06:55.6
161066CAPE BLEDRuan Smith, Wynand Claassens, Artjom Bajdak, Nina Dolenc0:08:32.2