Rezultati

Filter
Rezultati
Rezultati
Rezultati 2006
DatumTekmovanjeKraj
7.12.Prvenstvo Ljubljane v plavanju za OŠLjubljana - Tivoliplavanje
3.12.15. mednarodni plavalni miting, Miklavž 06Ljubljana - Tivoliplavanje
2.12.2. kolo PZSLjubljanaplavanje
30.11.Mestno prvenstvo srednji šol v plavanjuLjubljana - Tivoliplavanje
8.11.Orientacija za osnovne šoleLjubljana Rožnikatletika
7.11.Orientacija za srednje šoleLjubljana Rožnikorientacija
14.10.41. Ulični tek po mestu Murska SobotaMurska Sobotatek
14.10.1. Pokal v sankanju na StražiBledatletika
12.10.Atletska olimpiada mladihSlovenska Bistricaatletika
11.10.Finale ekipnega prvenstva v atletiki za SŠMariboratletika
11.10.Finale ekipnega prvenstva v atletiki za OŠMariboratletika
10.10.Finalisti ek. prvenstva v atletiki za SŠ in OŠLjubljanaatletika
9.10.Končni ekipni vrstni red v atletiki za OŠ in SŠLjubljanaatletika
8.10.14. tek ob SaviLjubljana Ježicatek
8.10.APS v mnogobojuBrežiceatletika
7.10.27. Tek na Šmarno goroŠmarna Goratek
7.10.41. kros občinskih reprezentancVelenjekros
6.10.Ekipno področno prvenstvo v atletiki za OŠMariboratletika
6.10.Ekipno področno prvenstvo v atletiki za SŠMariboratletika
3.10.Občinski kros za OŠ LjubljaneLjubljana - Tivolikros
2.10.Ekipno področno prvenstvo v atletiki za SŠNova Goricaatletika
2.10.Ekipno področno prvenstvo v atletiki za OŠNova Goricaatletika
2.10.Ekipno področno prvenstvo v atletiki za OŠPostojnaatletika
29.9.15. Jesenski tekŠtatenbergtek
29.9.Elektriada 2006Kranjska Goratek
28.9.Ekipno področno prvenstvo v atletiki za OŠKranjatletika
28.9.Ekipno področno prvenstvo v atletiki za SŠKranjatletika
28.9.Ekipno področno prvenstvo v atletiki za OŠ.Brežiceatletika
27.9.Ekipno področno prvenstvo v atletiki za OŠMurska Sobotaatletika
27.9.Ekipno področno prvenstvo v atletiki za SŠMurska Sobotaatletika
27.9.Ekipno področno prvenstvo v atletiki za OŠVelenjeatletika
26.9.Ekipno področno prvenstvo v atletiki za OŠCeljeatletika
26.9.Ekipno področno prvenstvo v atletiki za SŠCeljeatletika
25.9.Ekipno področno prvenstvo v atletiki za OŠGrosupljeatletika
25.9.Ekipno področno prvenstvo v atletiki za OŠRavneatletika
23.9.Prvenstvo Slovenije za ml. člane/iceDomžaleatletika
22.9.Ekipno področno prvenstvo v atletiki za SŠLjubljanaatletika
21.9.Občinsko atletsko prvenstvo - mali pokal skupina ALjubljanaatletika
21.9.Občinsko atletsko prvenstvo - vel. pokal skupina ALjubljanaatletika
21.9.Občinsko atletsko prvenstvo - mali pokal skupina DLjubljanaatletika
21.9.Občinsko atletsko prvenstvo - vel. pokal skupina DLjubljanaatletika
20.9.Občinsko atletsko prvenstvo - mali pokal skupina BLjubljanaatletika
20.9.Občinsko atletsko prvenstvo - mali pokal skupina CLjubljanaatletika
20.9.Občinsko atletsko prvenstvo - vel. pokal skupina BLjubljanaatletika
20.9.Občinsko atletsko prvenstvo - vel. pokal skupina CLjubljanaatletika
19.9.Ekipno področno prvenstvo v atletiki za OŠNovo mestoatletika
19.9.Ekipno področno prvenstvo v atletiki za SŠNovo mestoatletika
13.9.Finale VN AZS - Miting Celjskih knezovCeljeatletika
10.9.Prvenstvo Slo. za pionirje/ke (U16),(U14),(U12) Ljubljanaatletika
9.9.Dan športa na BleduBledatletika
6.9.22. Mednarodni miting in VN AZSBrežiceatletika
2.9.APS za mlajše mladince/mladinkeCeljeatletika
2.9.28. Juriš na VršičVršičkolesarstvo
23.8.Atletski miting Jernejevo 2006Šentjernejatletika
12.8.Kolesarska dirka na ČrnivecČrnivectek
30.7.Prvenstvo Slovenije za st. mladince in mladinkeMariboratletika
23.7.Odprto državno prvenstvo v atletikiNovo mestoatletika
19.7.Mednarodni atletski miting - atletska liga AZSMariboratletika
15.7.Četveroboj mladinskih reprezentancMariboratletika
12.7.Atletski miting Krka 2006Novo mestoatletika
8.7.Prvenstvo Slovenije za ml. mladince/keRavneatletika
8.7.Odprto državno prvnestvo za veteraneDomžaleatletika
2.7.Mariborski triatlonMaribortek
1.7.Prvenstvo Slo. v ekip. in posam. mnogobojuBrežiceatletika
1.7.Dolenjski pokal v mnogobojuBrežiceatletika
1.7.Atletski miting AK Keor PtujPtujatletika
25.6.1. Osamosvojitveni tekBrdo pri Kranjutek
24.6.APS za pionirje in pionirke (U16), (U14) in (U12)Koperatletika
24.6.APS za pionirje in pionirke - EKIPNOKoperatletika
24.6.2. Mednarodni plav. miting za pokal BOBERČEK 2006Ravneplavanje
23.6.11. mednarodni atletski miting-EAA PermitVelenjeatletika
23.6.11. mednarodni atletski miting - mladinski mitingVelenjeatletika
23.6.Paralelni slalom - veslanje na LjubljaniciLjubljanaveslanje
18.6.25. Maraton Franja - BarcaffeLjubljanakolesarstvo
18.6.2. Festival kolesarstva - MTBLjubljanagorsko kolesarstvo
17.6.Tušev vzpon na Celjsko kočoCeljekolesarstvo
17.6.Kolesarska dirka - VN občine Lukovica 2006Lukovicakolesarstvo
17.6.10. miting Priložnost za mladeMurska Sobotaatletika
17.6.Mikov mnogobojčekMurska Sobotaatletika
16.6.Otvoritveni atletski mitingDomžaleatletika
11.6.APS za člane in članiceLjubljanaatletika
11.6.Ekipni rezultati APS za člane in članiceLjubljanaatletika
10.6.Miting za pionirje in pionirkeLjubljanaatletika
10.6.DM tek za ženskeLjubljana - Tivolitek
10.6.2. kolesarski vzpon Trenta-VršičTrentakolesarstvo
7.6.Memorial Artura TakačaBeogradatletika
6.6.Finale pos. atl. tekmovanja - invalidiPtujatletika
6.6.Finale posamičnega atl. prvenstva za OŠ - mlajšiPtujatletika
6.6.Finale posamičnega atl. prvenstva za OŠ - starejšiPtujatletika
6.6.Finale posamičnega atl. prvenstva za SŠPtujatletika
5.6.Troboj za OŠ skupina BLjubljanaatletika
5.6.Troboj za OŠ skupina CLjubljanaatletika
4.6.4. Velika nagrada 4MK - Pokal SlovenijeLogatectek
3.6.35. Lilegov memorialKrškoplavanje
3.6.Memorial Matica Šušteršiča in Patrika CvetanaLjubljanaatletika
3.6.Memorial M. Šušteršiča in P. Cvetana - mitingLjubljanaatletika
2.6.Troboj za OŠ skupina ALjubljanaatletika
2.6.Troboj za OŠ skupina DLjubljanaatletika
1.6.Teleolimpiada 2006Ljubljanaatletika
1.6.Posamično atletsko tekmovanje OŠ - MAPSHrastnikatletika
1.6.Posamično atletsko tekmovanje OŠ - VAPSHrastnikatletika
1.6.Posamično atletsko tekmovanje OŠ - MAPSBrežiceatletika
1.6.Posamično atletsko tekmovanje OŠ - VAPSBrežiceatletika
31.5.Finale mestnega prvenstva v atletiki za OŠLjubljanaatletika
31.5.35. Savaria pokalMariboratletika
31.5.Posamično atletsko tekmovanje OŠ - MAPSPostojnaatletika
31.5.Posamično atletsko tekmovanje OŠ - VAPSPostojnaatletika
29.5.Posamično atletsko tekmovanje - maliKoperatletika
29.5.Posamično atletsko tekmovanje - velikiKoperatletika
28.5.EAA miting v mnogobojih Mariboratletika
27.5.Velika nagrada AZSKranjatletika
27.5.Mednarodni atletski miting mladihKranjatletika
26.5.Finale atletskega tekmovanja za OŠPPLjubljanaatletika
26.5.14. memorialni tek Boštjana KekcaBohinjska Belatek
26.5.Posamično atletsko tekmovanje OŠ - MAPSGrosupljeatletika
26.5.Posamično atletsko tekmovanje OŠ - VAPSGrosupljeatletika
25.5.Posamično atletsko tekmovanje OŠ - MAPSMurska Sobotaatletika
25.5.Posamično atletsko tekmovanje OŠ - VAPSMurska Sobotaatletika
25.5.Posamično atletsko tekmovanje SŠMurska Sobotaatletika
25.5.Posamično atletsko tekmovanje - maliPtujatletika
25.5.Posamično atletsko tekmovanje - velikiPtujatletika
23.5.Posamično atletsko tekmovanje OŠ - MAPSNovo mestoatletika
23.5.Posamično atletsko tekmovanje OŠ - VAPSNovo mestoatletika
23.5.Posamično atletsko tekmovanje SŠNovo mestoatletika
23.5.Posamično atletsko tekmovanje OŠ - MAPSCeljeatletika
23.5.Posamično atletsko tekmovanje OŠ - VAPSCeljeatletika
23.5.Posamično atletsko tekmovanje SŠCeljeatletika
22.5.Posamično atletsko tekmovanje OŠ - VAPSKranjatletika
22.5.Posamično atletsko tekmovanje OŠ - MAPSKranjatletika
22.5.Posamično atletsko tekmovanje SŠKranjatletika
22.5.Posamično atletsko tekmovanje-maliRavneatletika
22.5.Posamično atletsko tekmovanje - velikiRavneatletika
21.5.Kvalifikacije APS za člane in članice in mitingLjubljanaatletika
20.5.6. Županov tekKranjtek
20.5.26. Maraton treh srcRadencitek
18.5.Posamično atletsko tekmovanje OŠ - MAPSVelenjeatletika
18.5.Posamično atletsko tekmovanje OŠ - VAPSVelenjeatletika
18.5.Posamično atletsko tekmovanje OŠ - MAPSDomžaleatletika
18.5.Posamično atletsko tekmovanje OŠ - VAPSDomžaleatletika
18.5.Posamično atletsko tekomovanje SŠMariboratletika
18.5.Posamično atletsko tekomovanje OŠ-VELIKIMariboratletika
18.5.Posamično atletsko tekomovanje OŠ-MALIMariboratletika
17.5.Občinsko atletsko prvenstvo - mali pokal skupina ALjubljanaatletika
17.5.Občinsko atletsko prvenstvo - vel. pokal skupina ALjubljanaatletika
17.5.Občinsko atletsko prvenstvo - mali pokal skupina DLjubljanaatletika
17.5.Občinsko atletsko prvenstvo - vel. pokal skupina DLjubljanaatletika
17.5.Medobčinsko posamično atletsko tekmovanje-maliŽalecatletika
17.5.Medobčinsko posamično atletsko tekmovanje-veliki Žalecatletika
16.5.Občinsko atletsko prvenstvo - vel. pokal skupina BLjubljanaatletika
16.5.Občinsko atletsko prvenstvo - mali pokal skupina CLjubljanaatletika
16.5.Občinsko atletsko prvenstvo - vel. pokal skupina CLjubljanaatletika
16.5.Občinsko atletsko prvenstvo - mali pokal skupina BLjubljanaatletika
15.5.Posamično atletsko tekmovanje SŠLjubljanaatletika
15.5.Medobčinsko posamično atletsko prvenstvo - maliPtujatletika
15.5.Medobčinsko posamično atletsko prvenstvo - velikiPtujatletika
14.5.5. Ptujski triatlonPtujtek
14.5.VN + Mednarodni atletski mitingSlovenska Bistricaatletika
13.5.Dnevnikov šolski ekipni kros 2006Stičnakros
11.5.Medobčinsko posamično atletsko prvenstvo - maliSlovenska Bistricaatletika
11.5.Medobčinsko posamično atletsko prvenstvo - velikiSlovenska Bistricaatletika
11.5.Posamično atletsko tekmovanje OŠ - VAPSNova Goricaatletika
11.5.Posamično atletsko tekmovanje SŠNova Goricaatletika
11.5.Posamično atletsko tekmovanje OŠ - MAPSNova Goricaatletika
9.5.13. Študentski tek na gradLjubljanatek
7.5.Atletski mitingŠentjuratletika
7.5.1. Istrski tek poklicnih gasilcevDragonjatek
6.5.VN +Mednarodni atletski mitingNova Goricaatletika
22.4.Plavalni troboj Ljubljana 2006Ljubljanaplavanje
22.4.Kolesarjenje po krajih UE DomžaleDomžalekolesarstvo
22.4.19. Beograjski Banca Intesa maraton 2006Beogradtek
22.4.Miting za mlajše kategorijeBrežiceatletika
22.4.Ekipno prvenstvo Slovenije (M+Ž)Brežiceatletika
20.4.Kros osnovnih šolLjubljanatek
15.4.Ekipno prvenstvo Slovenije za mladince in mladinkeLjubljanaatletika
15.4.Atletski mitingLjubljanaatletika
25.3.Odprto prvenstvo Slovenije v dolgih tekihVelenjeatletika
21.3.Prvenstvo univerze v plavanjuLjubljana - Tivoliplavanje
19.3.16. Pokljuški maratonPokljukasmučarski tek
19.3.7VN Zlatoličja - E1 medn. gorska kolesarska dirkaZlatoličjegorsko kolesarstvo
18.3.Plavalni troboj - Ljubljana 2006Ljubljanaplavanje
11.3.Prvenstvo Slovenije v mnogobojih v dvorani - 2006Celjeatletika
11.3.12. Zimske bančne igreKranjska Goraalpsko smučanje
5.3.DP v mnogoboju v mladinski in pionirski kategorijiCeljeatletika
25.2.Odprto prvenstvo Slovenije za člane in članiceŠempeter pri Goriciatletika
19.2.14. Trnovski maraton 2006Črni vrh nad Idrijosmučarski tek
19.2.31. Cicibanov veleslalom za pokal HervisKranjska Goraalpsko smučanje
18.2.Prvenstvo Slovenije za st. mladince in mladinkeCeljeatletika
18.2.Dvoranski atletski mitingCeljeatletika
11.2.Prvenstvo Slovenije za mlajše mladince in mladinkeLjubljanaatletika
11.2.Dvoranski atletski mitingLjubljanaatletika
5.2.VNW. memorial Roka PetrovičaKranjska Goraalpsko smučanje
5.2.Državno prvenstvo U12 in U14Celjeatletika
4.2.Državno prvenstvo U16Ljubljanaatletika
4.2.11. Rekord Šmarne goreŠmarna Goragorski tek
29.1.Atletski troboj za najmlajše in mitingLjubljanaatletika
28.1.Mednarodni atletski mitingSlovenska Bistricaatletika
26.1.Prvenstvo SŠ v dvoranski atletikiLjubljanaatletika
25.1.Finale OŠ v dvoranski atletikiLjubljanaatletika
25.1.Ekipni vrstni red OŠ v atletikiLjubljanaatletika
21.1.Mednarodni atletski mitingLjubljanaatletika
14.1.Mednarodni atletski mitingŠempeter pri Goriciatletika
13.1.Prvenstvo OŠ v dvoranski atletiki - skupina CLjubljanaatletika
12.1.Prvenstvo OŠ v dvoranski atletiki - skupina ALjubljanaatletika
11.1.Prvenstvo OŠ v dvoranski atletiki - skupina BLjubljanaatletika
10.1.Prvenstvo OŠ v dvoranski atletiki - skupina DLjubljanaatletika